Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Najdziwniejsza kolonia na świecie (zak), Bardziej przemyślany fick sswk :)

SSWk
post 31.05.2003 18:40
Post #1 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 58
Dołączył: 21.05.2003




Ykhm...
BOHATEROWIE:

pierwszoplanowi:
Kaja- normalna dziewczyna, ma za sobą już 14 wiosen, lecz czuje się o wiele starsza.
Mateusz- przystojny 16 letni chłopak, kocha się w nim połowa dziewczyn z kolonii.
Jenny- dość tajemnicza osóbka nie znająca zbyt dobrze języka polskiego smile.gif.
Stefan- ma straszne kompleksy z powodu swojego imienia, ale ogólnie jest OK.

drugoplanowi:
Pani Stasińska- okropna stara baba, wychowawczyni dziewcząt na kolonii.
Pan Świąder- wychowawca chłopaków, na początku neutralny , ale później...
kucharka Stasia - pomaga w zdobywaniu czegoś normalneg do jedzenia, choć ma 50 lat, najbardzeij lubią ją czternasto,pietnasto latkowie.
Paula- najwredniejsze stworzenie jakie istniało na ziemi.

Miejsce akcji:
kolonia dla dzieci wybitnie uzdolnionych.

Czas akcji:
Wakacje 2003 (zwykle późne godziny)

Więc zaczynamy!( I part krótki ale następne będą już długie)

Kaja stała na peronie dworca PKP, była sama ,bo nie chciała żeby jej mama po zobaczeniu pociągu w, którym będzie jechała Kaja dostała epilepsji. Pociąg zawiezie Kaję na ,,kolonię dla dzieci wybitnie uzdolnionych" odbywającej się w jakiejś wiosce nad jeziorem. Dziewczyna wygrała ten wyjazd zdobywając pierwszą nagrodę w szkolnym ,,mistrzu intelektu" , no cóż... Nie była z niego tak bardzo ucieszona.
Właśnie nadjechał pociąg, Kaja spojrzała ostatni raz na dworzec... Tak... Teraz ostatni raz widzi swoje miasto - Wrocław, no nic... Trzeba jechać!. Kaja podniosła walizkę i próbowała wepchnąć się jako pierwsza do drzwi pociągu i zająć najlepsze miejsce. To nie był dobry pomysł. Już na samym początku zderzyła się z jakimś przystojnym chłopakiem. Od razu zgadła , że to był ten sławny Mateuszo którym opowiadała jej koleżanka z klasy - Jenny. Chłopak spojrzał na nią i uśmiechnął się.
-Ty jesteś Kaja?! -krzyknął.
-Tak to ja! A co?!-dziewczyna krzyknęła najgośniej jak ją było stać , ale i tak brzmiało to cicho.
-Jenny mi o tobie opowiadała, mówiła, że jesetś spoko, no i jesteś -Mati wyszczerzył swoje wszystkie piękne , równe zęby.
-Dzięki - Kaja zarumieniła się. - Zajmij mi miejsce obok siebie. Dobra?
-OK! -Odpowiedział Mateusz i już po chwili zniknął w środku pociągu.
Kaja postanowiła zaprzestać przepychania się, wejdzie ostatnia ale będzie siedziała koło szkolnego przystojniaka. Teraz spojrzała na siebie, no tak rzeczywiście. Wiedziała że nikt się nie oprze białej bluzce zawiązanej tak, że było widać brzuch i krótkim dżinsom, szczególnie , że Kaja była szczupła i wysoka.
-Dzięki Jenny - powiedziała do siebie i wsiadła do pociągu, bo nie było już tłumu.
CDN






--------------------
Ownlog
Nie klikaj tu!
Eliasie (ty wiesz, że do Ciebie mówię) jeśli to czytasz to odezwij się do mnie w jakiś sposób na GG!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Closed TopicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
Itilien
post 06.06.2003 18:00
Post #2 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 42
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z Manill




Nie kończ, bo dajesz tylko dowód tego że nie lubisz krytyki wyjdź z sytuacji z honorem, z podniesioną głową jeśli masz talent to próbój dalej bądź gotowa na to, że nie wszytsko będzie szło po twojej myśli. Czy ty myślisz, że ci wszyscy wielcy pisarze na początku swojej kariery nie byli krytykowani wierz mi byli ale nie poddawali się daj dowód tego, że masz coś takiego jak poszanowanie własnej godności nie bądź jak czterolatek który się popłakał bo ktoś zabrał mu samochodzik, walcz o swoje.


--------------------
"Nie mogę utrzymać duszy, która o wolność krzyczy"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic
SSWk   Najdziwniejsza kolonia na świecie (zak)   31.05.2003 18:40
Padma Patil   Chciałam przemilczeć kwestię tego ficka ale po...   31.05.2003 19:00
Raven   Ekhem... By powstał przemyślany fick, potrzeba...   31.05.2003 20:46
SSWk   Tutaj macie troszkę dłuższego parta (chwilowy ...   01.06.2003 10:38
Raven   To miało być dużo? Jeśli tak, to poznałam nowe...   01.06.2003 11:17
Padma Patil   Drugi part był dłuższy od poprzedniego o 10 li...   01.06.2003 12:54
Samantha   Nie podoba mi się... Błędy są, np. Twoje ...   01.06.2003 14:18
Abaska   No nie wiem, czy to jest przemyslane. Fick prz...   01.06.2003 15:48
SSWk   Mam pytanie... jak się zdrabnia Genowefa? Par...   01.06.2003 16:25
KaRoLiNa   Kilka błędów : -Dzieńdobry pani!<------...   01.06.2003 17:15
SSWk   Kilka wyjaśnień : -Jenny przeprowadział się do...   01.06.2003 17:23
Abaska     05.06.2003 13:19
Psychopatka   Ejj no... mialam nadzieje ze wyjdziesz z honor...   05.06.2003 13:42
Raven   Co to były za cztery linijki? Na miano parta, ...   05.06.2003 20:59
SSWk   Stefan sobie tak ubzdurał..... To nie przez st...   06.06.2003 15:47
Padma Patil  

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 30.04.2024 19:38