Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

6 Strony < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Nasza Kasa..., na co ją wydajemy?

..::Black Beauty::..
post 25.05.2004 22:55
Post #26 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 70
Dołączył: 26.04.2003
Skąd: Zion




Jasne że pamiętamy biggrin.gif Dzisiaj z siostrą byłyśmy kupić prezencik... każda mama lubi dostawać prezenty czy kwiatki choćby jakieś malutkie. Zawsze jakaś radość. Lubie dawać prezenty (gorzej z kupowaniem, bo zwykle nie wiem co kupić)

Ten post był edytowany przez ..::Black Beauty::..: 25.05.2004 22:57


--------------------
I luv P.O.D.! =)

user posted image

"The Truth is love and The Truth is peace kid!"

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Vilanda
post 26.05.2004 08:54
Post #27 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 558
Dołączył: 25.05.2004
Skąd: israel

Płeć: Kobieta



A ja zbieram na klarnet. Mam całę 3 dychy które zaraz wydam na komiks (Hellsing, miodzio XD) i prezent dla mamy z siostra kupuje, więc wszystkich chętnych sponsorów prosze o wysłanie mi wiadomość XD

Kosmetyków nie kupuje, bo po co. Ciuchy mamusia mi kupuje jak juz nie mam w czym chodzić. I tak nie są mi potrzebne bo chodze cały czas w tym samym XD


--------------------
jestem w nastroju nieprzysiadalnym,
FREE percy!
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sumiko
post 26.05.2004 12:43
Post #28 

>>blondynki są głupie.<<


Grupa: czysta krew..
Postów: 876
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z dupy.

Płeć: Mężczyzna



raczej nie ma się czym chwalić Vilanda... przepocone ciuchy rlz tak???


--------------------
dupa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Amethyst
post 26.05.2004 13:36
Post #29 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 18
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Lublin




Nie zbieram pieniedzy na nic konkrtetnego. Najczesciej wydaje nie zbierajac ale umiar mam smile.gif I zazwyczaj te pieniadze ktore dostane od rodzicow, babci, dziadka lub cioci wydaje na ubrania hehehe tongue.gif taka juz jestem ze lubie miec duzo ciuszkow w szafie. Pozatym kupuje jakies kosmetyki, czasami plyty, ksiazki. To wszystko smile.gif


--------------------
Without a soul
My spirit's sleeping somewhere cold
Until you find it there and lead it back home...

Moj blodzek : ...::Amethyst::...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
paw
post 26.05.2004 14:29
Post #30 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 8
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Lodz




Ja wydaje na gazety ,jak uzbieram to wydaje na orginalną płyte CD albo chowam na później


--------------------
.:Spartak Moskwa:.
Niewiem co wam w tamtym nie pasowało !!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 26.05.2004 17:21
Post #31 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



Ja różnie... zbieram zazwyczaj kasę na oryginalne płyty, bo mam takiego świra, że muszę sobie czasem takie zafundować biggrin.gif
Głównie soundtracki tongue.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 26.05.2004 17:48
Post #32 

Unregistered









QUOTE (Sumiko @ 26.05.2004 12:43)
raczej nie ma się czym chwalić Vilanda... przepocone ciuchy rlz tak???

Sumiko, teraz wśród niektórych jest taka moda.

jak i na bycie tru oczywiście
Go to the top of the page
+Quote Post
Zusia =)
post 26.05.2004 18:47
Post #33 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 258
Dołączył: 22.12.2003
Skąd: z jamaici




QUOTE (Vilanda @ 26.05.2004 07:54)
A ja zbieram na klarnet. Mam całę 3 dychy

No, to trochę jeszcze sobie pozbierasz... ja na sam ustnik wybuliłam 300 złotych, a ustnik Vandorena miałam, francuski oryginalny. tak samo stroiki, co ~3 miesiące nowy potrzebny, a to też 10 zł idzie. muzyka droga jest...


--------------------
borufki
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Vilanda
post 26.05.2004 18:56
Post #34 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 558
Dołączył: 25.05.2004
Skąd: israel

Płeć: Kobieta



Też mam Vandorena ustnik i stroiki zreszta tez. Jeszcze Ricko Royal lubie XD

Nie martwcie się o mnie, mam pralke i ciuchy mam czyściutkie ...

Ten post był edytowany przez Vilanda: 26.05.2004 18:58


--------------------
jestem w nastroju nieprzysiadalnym,
FREE percy!
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bitter
post 26.05.2004 19:13
Post #35 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 87
Dołączył: 21.12.2003
Skąd: najbiedniejszy region UE.




o lol.
Vilanda - kazdy moj znajomy ktory codziennie chodzi w tym samym tak mowi. Ale ja zauwazylam, zwlaszcza u tru metali to ze cos za rzadko zmieniaja ciuchy 0_o Caly czas w jednej koszulce... a fuj.
i mowi to osoba ktora 3x dziennie sie przebiera bo czuje sie brudna d;


--------------------

and he said 'I got to be honets - I've been waiting for you all my life.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eden_ka
post 26.05.2004 19:41
Post #36 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 149
Dołączył: 08.05.2003
Skąd: Neverland




Wiekszosc kasy przepuszczam na ksiazki i gazety... w przypywie szalenstwa kupie sobie orginalna CD i tyle... kasy mam sporo, ale wiekszosc jest w dolarach (czekam na lepsze czasy, kiedy $ przekroczy wartosc 4zl wink.gif ) albo na kacie, wiec zeby komus kupic jakis drozszy prezent to mam problem... Nie zbieram na nic specjanego...


--------------------
user posted image
"While I crawl into the unknow - cover me
I'm going hunting for mysteries - cover me
I'm going to prove the impossible really exists" - Bjork
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 27.05.2004 16:32
Post #37 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



a ja u pewnej Sumiko zauważyłem rosnącą z czasem skłonność, do dowalania ludziom tam gdzie nie trzeba...
Sumi, wiesz... ten komentarz naprawdę nie miał wielkiego sensu. Chyba że masz zamiar założyć topic o higienie - wtedy proszę - mogę wyciąć i wstawić tam tą część dyskusji.

Bitter - a może oni mają poprostu 10 takich samych koszulek? Ja mam conajmniej kilka takich samych - wszystkie całkiem czarne =P


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sumiko
post 27.05.2004 19:57
Post #38 

>>blondynki są głupie.<<


Grupa: czysta krew..
Postów: 876
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z dupy.

Płeć: Mężczyzna



No cóż... na skłonność rośnie wprost proporcjonalnie z moim złym humorem, do którego i Ty się ostatnio przyczyniłeś, więc spadaj, bo to i też twoja wina.

Po za tym nie napisałam nic co by nie było nieprawdą. Chodzenie ciągle w tym samym uważam za dalece niesmaczne /również ze względu higienicznych, ale nie tylko/, a skoro mowa o kasie to chyba od czasu do czasu można wyciągnać matke na zakupy i nie być niehigienicznym. Adios.


--------------------
dupa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 27.05.2004 21:16
Post #39 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



ekhm, a co JA Ci niby zrobiłem, hmm? to uno
duo, że co jak co, ale co z Ciebie za adeptka karate-do która nie potrafi zamknąć takich uczuć przed światem? Rozumiem, że nie można odrazu zrobić wszystkiego, ale nawet ja potrafię schować swoją irytację czy złość więc Ty chyba tym bardziej mogłabyś.

tetro: kwestia nie jest czy to jest prawda czy nieprawda tylko czy akurat koniecznie musisz ludziom wrzucać kiedy nie ma to najmniejszego sensu =="


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sumiko
post 27.05.2004 21:29
Post #40 

>>blondynki są głupie.<<


Grupa: czysta krew..
Postów: 876
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z dupy.

Płeć: Mężczyzna



Po prostu mnie to bawi.
Umiem to powstrzymać, jeśli chcę, ale teraz nie chcę, bo... no cóż napisałam wyżej.

Po za tym teraz jestem potrójnie sfrustrowana, bo nie moge ćwiczyć, a co drugą noc śnią mi się treningi. Muszę dać temu upust, a fizycznie nie moge.

A tak w ogóle Emp to podniecają Cię nasze kłótnie? Bo na co drugim topicku się kłócimy. Nie zmienisz mnie tym.


--------------------
dupa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 27.05.2004 21:41
Post #41 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



nie, nie bawi mnie to
robię to z przyzwyczajenia
z przyzwyczajenia do zwalczania tego, co uważam za złe
głupie, nie?

a jak Ty tak reagujesz na brak treningów, to tym bardziej chyba nei powinnaś trenować - chyba jesteś ciężko uzależniona O_o nie mam nic przeciwko uzależnieniom samym w sobie, śmieję się z ludzi którzy mi za złe poczytują mój stosunek do maszyny, ale jeśli odstawienie od treningów tak na Ciebie wpływa, to może przemyśl to O_o
ja nie byłbym zadowolony z braku kompa ale poradziłbym sobie z tym O_o wiem bo miałem takie przypadki nei raz o_O no, ale that's your choice...


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Girl of Gryffindor
post 28.05.2004 19:08
Post #42 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 38
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



Swieeeeeetny temacik=DD Chociaz juz od dawna sama sie nie udzielalam na forum (za to dosc czesto przychodze in po prostu czytam), to tego sobie nie odmowie=DD

hm... W sumie income kasy mam spory, ale nie trzyma mnie sie to raczej, duzo wydaje...
- prawie kazdego miesiaca musze placic ok. 200 koron norweskich za lekcje konne (taka byla umowa z rodzicami - ze bedziemy placic po polowie... czasem uda mi sie ublagac zeby odpuscili, jak wiem, ze bede miala jakis wiekszy wydatek akurat w miesiacu...wink.gif)

No i w tym momencie zostaje mi 300 koron z miesieczniowki...(chyba ze mam cos jeszcze odlozone, czasem mam;)) I to idzie glownie na:
- ciuchy - wszelkie!!! Bluzki, spodniczki, spodnie, skarpetki, bielizne, plascze, kurtki, buty no wszystko XD Tzn prawie zawsze usiluje jakis procent wydobyc od starszych no ale...^^
- pierdolki typu roznego rodzaju kolczyki, lancuszki, branzoletki, paski, spinki/gumki do wlosow itp
- ewentualnie kosmetyki, ale to na ogol uda mi sie wyciagnac od rodzicow kase na to^^

gazet raczej nie kupuje, natomiast plyty sciagam badz przegrywam (w Stavanger sa bioblioteki z plytami takie same ak z ksiazkami, mozna sobie normalnie pozyczyc plyte na jakies 2 tygodnie za darmo), oprzykra prawda, ale po prostu szkoda mi kasy na oryginaly, wole sobie ciuch jakis kupic...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilly
post 28.05.2004 20:48
Post #43 

Forumowa Sekretarka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 332
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Kielce

Płeć: Mężczyzna



Swoją kasę oszczędzam.
A ciuchy, kosmetyki, gazety, płyty, kolczyki czy nawet wyjście do kina fundują starsi.


--------------------
زدزز - Lilly po arabsku ;D

user posted image user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 28.05.2004 21:02
Post #44 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



GoG jedna korona to przepraszam ile zł?


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa666
post 29.05.2004 08:51
Post #45 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 306
Dołączył: 06.04.2003

Płeć: Kobieta



Ja jestem rozrzutna i rzadko mam kasę ;P
Ale jak już mam to wydaję na:
-Słodycze
-Gazety
-Ciuchy
-Kosmetyki
-Pierdoły
-Rozryw kę typu kino, McDonalds

A co do przepoconych ciuchów to ja wstawię się za Vi - zawsze jest czysta biggrin.gif Ale u mnie w budzie taki jeden 'tru metal' ma tylko trzy bluzy i jedną parę spodni (tylko w tym chodzi do budy, cholera go wie ;P) i jeszcze zawsze ma takie okropnie tłuste i przyklapnięte włosy!!! ;P Blee. I do tego jest takim anorektykiem, że wygląda jak skóra i kości, wszystko na nim wisi ;P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 29.05.2004 09:30
Post #46 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Bitter - a może oni mają poprostu 10 takich samych koszulek? Ja mam conajmniej kilka takich samych


Ja mam 3 identyczne koszulki Metallicy ...and the jusice for all. musiałem to polonistce swego czasu udowodnić...


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mroffka
post 29.05.2004 17:55
Post #47 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 111
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: tam ,gdzie rosną poziomki

Płeć: Kobieta



Na wszystko. Na kosmeyki, na ubrania, na fyzjera, na ksiązki, na gazety, na jedzenie, na prezenty...


--------------------
Członkini KLL
Gryfonka

Boisz się śmierci?
Nie wiem, nigdy nie próbowałem .
Cobra Verde
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Girl of Gryffindor
post 30.05.2004 15:26
Post #48 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 38
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (Empire @ 28.05.2004 21:02)
GoG jedna korona to przepraszam ile zł?

1 korona norweska = 0.52 zl
Wiec kasy dostaje duzo przeliczajac na polskie, ale tutaj ceny tez sa takie ze wiesz no.. Wcale nie wychodzi to tak duzo znowu. Jedna bluzka kosztuje srednio 100-150 koron, bilet do kina - 70-100 koron itp..

Aha, na kino i ksiazki tez na ogol udaje mi sie wyciagnac od rodzicow, zwykle po wstawieniu gadki o celach edukacyjncyh (w koncu to po angielsku^^)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mroffka
post 30.05.2004 20:12
Post #49 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 111
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: tam ,gdzie rosną poziomki

Płeć: Kobieta



50 zetów za kino??? Mama ich nie kocha czy co??


--------------------
Członkini KLL
Gryfonka

Boisz się śmierci?
Nie wiem, nigdy nie próbowałem .
Cobra Verde
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Girl of Gryffindor
post 31.05.2004 16:08
Post #50 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 38
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



A tam. To inny kraj, inne zarobki, inne ceny... tutaj to jest uwazane za normalne jak najbardziej no i w zasadzie jak porownasz to do przecietnych zarobkow tutejszych, to wychodzi taniej niz bilety do kina w Polsce z polskimi zarobkami, wiesz..

A co do noszenia tylko paru chiuchow... To zgadzam sie z Alexa, Vi i kims tam jeszcze.. To okropne moim zdaniem jak ktos nosi jedna koszulke 3 dni pod rzad... eee, ludzie ile mozna..?I od niektorych takich ludzi jeszcze czasem juz tak jedzie, Boze.. Jak ktos ma kilka takich samych ciuchow, to juz troche co innego, juz bardziej higienicznie, ale bo ja wiem...
Wlasciwie dlaczego by ktos kupowal kilka takich samych ciuchow? Moja koelzanka ma chyba ze 3 takie same bluzki, jeszcze niezbyt ladne=='' Nie lapie tego. Zadne z moich ubran nie jest podobne do innego, nawet skarpetki i majtki mam wszystkie inne. Po prostu, nie wiem, lubie miec oryginalne ciuchy, kady inny, niektore cale czarne, inne bardzo kolorowe, no roznie, ale w kazdym razie kazdy inny. Dlaczego kupowac kilka takich samych...?

Ten post był edytowany przez Girl of Gryffindor: 31.05.2004 16:09
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Strony < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.04.2024 13:07