Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

43 Strony « < 34 35 36 37 38 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Filmy, które ostatnio obejrzeliście

MisieK
post 06.08.2004 21:08
Post #876 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Hm... wiesz tu nie chodzi filmy ulubione, bo jakby tak kazdy cos pisal, jescze bysmy o tym rozmawiali to by byl niezly syf... tu chodzi o ostatnio widziane...

Wiec ja ostatnio poraz nie wiem ktory widzialem South Parka pierwsza seria, a teraz obejze sobie jeszcze ktorys:)


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szara Elfka
post 06.08.2004 23:27
Post #877 

Łuczniczka doskonała


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 65
Dołączył: 12.04.2003
Skąd: Eriador




Dwa dni temu obejrzałam zajebisty film (naprawdę dobry) pt. "Cabin fever"
czyli "Śmiertelna gorączka".]

Nie będę streszczać fabuły, na wypadek, gdyby ktoś zechciał obejrzeć ten film.
Historia może nie jest zbyt oryginalna, ale nie ma w sobie nic z oklepanych horrorów. Jest to naprawdę coś innego, co potrafi zaskoczyć. W wątki tragedii i beznadziejności, powplatano momenty czarnego humoru i paranoicznej groteski.

Polecam.


user posted 

image

user posted image


--------------------

Jaka twoja cena byś brata sprzedał?
Jaka twoja cena byś kupić się nie dał?
Fatalny dzisiaj czas, godnych reguł zagłada.
Brat sprzedaje brata, sąsiad sąsiada.
Jesteś normalny, ja zapewne szalony.
Jestem prawdziwy, ty dobrze ułożony.

Farben Lehre - Judasz
</b>


user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 06.08.2004 23:28
Post #878 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



jedynym slusznym odcinkiem south parku jaki moge ogladac w kolko to "mr chankey the christmas poo" reszta tez jest dobra, ale ten odcinek mi po prostu w pamiec zapadl (hm, bez skojarzen ,ze kreca mnie gadajace gowna:)


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 06.08.2004 23:32
Post #879 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



A mi tam zapadlo na zawsze slynne "They Kill Kenny!" "You Baster!" smile.gif


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 07.08.2004 00:32
Post #880 

Unregistered









QUOTE (Szara Elfka @ 06.08.2004 23:27)
Dwa dni temu obejrzałam zajebisty film (naprawdę dobry) pt. "Cabin fever"
czyli "Śmiertelna gorączka".]

Nie będę streszczać fabuły, na wypadek, gdyby ktoś zechciał obejrzeć ten film.
Historia może nie jest zbyt oryginalna, ale nie ma w sobie nic z oklepanych horrorów. Jest to naprawdę coś innego, co potrafi zaskoczyć. W wątki tragedii i beznadziejności, powplatano momenty czarnego humoru i paranoicznej groteski.

Polecam.


user posted 

image

user posted image

powiem tyle: ja odradzam. szit jakich mało horrorowatych. naprawdę gorąco nie polecam. starsznie głupie i bezsensowne. lepiej obejrzeżeć darkness. na cabin fever cholernie się napaliłem. a tu taki szit. nawet nie wiem co napisac. jedynie końcówka jakaś. rzyg totalny. polecam teksańską masakrę, czy darkness.


ostatnio byłem po raz drugi na Shreku i stwierdzam, że za drugim razem mniej się śmiałe, ale dalej uważam, że lepsze od jedynki, która w sumie była bardziej 'wyrównana'.


Król Artur- no cóż, gorszego rzygu[ah jak mi pasuje dziś to słowo, świetnie ;>] chyba nie mogli zrobić. syfiasty syf, zła opowieść, jedynie realizcja jako taka. ale pan Idziak, też się znowu jakoś nie popisał. jeżeli ktoś nie znający historii Artura i jego wiernych rycerzy i pomyśli, że to taka była historia, to jest w cholernie dużym błędzie. nawet te sceny batalistyczne mnie jakoś nie rajcowały. jedynie sceny w śniegu dawały jakąś satysfachę.


nie wiem czy pisałem, że byłem na świcie żywych trupów. a tu miłe zaskoczenie. bardzo przyjemny horror, który ukazuje makabre, chodzących zmarłych. hyh, fabuła nie jest jakaś powalająca, ale w miarę filmu rozwija się i jakoś zaskakuje. piękna scena z Burtem Reynoldsem... czarny humor jak w cabin fever, ale na wyższym poziomie. chyba. mój masakryczny śmiech na sali w momencie rozjeżdżania zombi, udziom się bardzo spodobał ;]


City of God. bożeszTymój. więcej takich filmów. film wyśmienicie zrealizowany, świetna fabuła, powalające zdjęcia, niezwykłe aktorstwo. tak mogę o nim napisać. polecam każdemu. nie jest jakąś głupawą historyjką, ale polecam podejść na luzie, bo jest dosyć długi, chociaż dla mnie nie był męczący. świetnyyy film. a widziałem go poraz drugi ;]


Bufallo Soldiers. piękny film o amerykanach w Berlinie 89'. ciekawe przedstawienie zaplecza. bardzo słuszne zresztą, bo dosyć spoo było z tego prawdopodobnego. pierwsza połowa filmu bardzo zadowala, a później niestety trochę pomysł się skiepścił. jednak należy wytwać, nie jest jakiś męczący, doysć zabawny.


Welcome to Collinwood. byłem ciekawy już po zapowiedzi w tv. no i się nie zawiodłem. śmieszna komedia w stylu coenowskim. czarny, ale nie makabrycznyhumor. naprawdę polecam, można obejrzeć bez wyrzutów sumienia. śmiesznie...


SP. miałem stronę, jestem wiernym fanem. uwielbiam Kyle'a. no i odcinek 'Finger Bang' i 'How To Use A Condome' [nie jestem pewny tytułu]. polecam, ostre zgrzewy. inteligentny humor.
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 07.08.2004 11:17
Post #881 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



SPOILER

Voldi ja na Świcie żywych trupów też nieźle się uśmiałam, ale jako horror to nie był aż taki straszny ten filmik. wink.gif. W sali było mało ludu, ale chyba wszyscy polewali jak gościu pociął wszystkich piłą elektryczną w jednym z tych super autobusów<lol2>. Trzęsak też był zajafkowy, albo mała dzidzia zombie. biggrin.gif:D:D.

Ten post był edytowany przez voldius: 07.08.2004 17:27


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 07.08.2004 11:31
Post #882 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



A teraz podobno kreca rimejka do Teksykanskiej Masakry Pila Meczaniczna, to jest dopiero cos, niezle sie usmiacz mozna:)


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 07.08.2004 11:44
Post #883 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



Tam rozpoczynał swoją karierę boski Viggo biggrin.gif
Ciekawe czy zagra w remakeu biggrin.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 07.08.2004 11:53
Post #884 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



A .... okazalo sie... ze mam stare wiaomosci film juz nakrecono, w 2003 roku zagrali: hm... w sumie z tych bardziej znanych to tylko Jessica Biel, a reszty nie znam, z tego co pisza na filmwebie to kompletna klapa...


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 07.08.2004 11:59
Post #885 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



No to żeś strzelił... jak łysy grzywką o kant kuli... biggrin.gif

Teraz na dniach ma wejść do kin film "Osada" 13.08 chyba

QUOTE
Pensylwania, rok 1897. W pozornie idyllicznej, izolowanej od świata osadzie, życie toczy się harmonijnie, w rytmie dyktowanym przez ciężką pracę. Okazuje się jednak, że w lasach, otaczających miasteczko, żyją przerażające istoty, które, na mocy niepisanego porozumienia, nie atakują mieszkańców. Nazywane są "tymi, o których nie mówimy". Lucius Hunt, młody człowiek, pełen odwagi i ciekawości, ma zamiar złamać obowiązujący od zawsze zakaz wkraczania do lasu...


Obsada niezła:

Joaquin Phoenix (Gladiator, Znaki)
William Hurt (Świadek, Zagubieni w kosmosie)
Adrien Brody (Pianista)
Sigourney Weaver (Obcy x4)
Bryce Howard


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 07.08.2004 13:06
Post #886 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



DELICATESSEN.

Film dolaczony do czasopisma Viva!.

Coz. Mowiono o nim, ze jest strasznie kontrowersyjny i okropny.
Film o rzezniku, jego corce i bylym klownie, ktorzy mieszkaja w odmu z wieloma ludzmi, a wszyscy jedza ludzkie mieso przygotowywane przez rzeznika, a clown jest kolejnym materialem na swieza porcje miesa.
Dochodza troglodyci, niecodzienne sceny i ujecia - polecam. Za kilka zlotych - mozna obejrzec. Film...Dziwny.


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 07.08.2004 17:31
Post #887 

Unregistered









QUOTE (Syriusz_Black @ 07.08.2004 11:44)
Tam rozpoczynał swoją karierę boski Viggo biggrin.gif
Ciekawe czy zagra w remakeu biggrin.gif

Viggo też grał w remake'u.


QUOTE
A .... okazalo sie... ze mam stare wiaomosci film juz nakrecono, w 2003 roku zagrali: hm... w sumie z tych bardziej znanych to tylko Jessica Biel, a reszty nie znam, z tego co pisza na filmwebie to kompletna klapa...


widziałem tą wersję, dosyć ciekawa.


QUOTE
Joaquin Phoenix (Gladiator, Znaki)


i Bufallo Soldiers. świetnie koleś gra, ale imho Osada będzie klapą.


QUOTE
DELICATESSEN.

Film dolaczony do czasopisma Viva!.

Coz. Mowiono o nim, ze jest strasznie kontrowersyjny i okropny.
Film o rzezniku, jego corce i bylym klownie, ktorzy mieszkaja w odmu z wieloma ludzmi, a wszyscy jedza ludzkie mieso przygotowywane przez rzeznika, a clown jest kolejnym materialem na swieza porcje miesa.
Dochodza troglodyci, niecodzienne sceny i ujecia - polecam. Za kilka zlotych - mozna obejrzec. Film...Dziwny.



widziałem, świetny klasyk. taki irytujący momentami. polecam kupić ViVĘ!
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 07.08.2004 18:49
Post #888 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



QUOTE (voldius @ 07.08.2004 17:31)
QUOTE
Joaquin Phoenix (Gladiator, Znaki)


i Bufallo Soldiers. świetnie koleś gra, ale imho Osada będzie klapą.

Raczej pójdę to sprawdzić na własnej skórze...
Czasem moje opinie nie zgadzają się z zamieszczanymi tu recenzjami... biggrin.gif
A tak właściwie, to dlaczego na wstępie zakładasz, że film będzie klapą??


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 07.08.2004 18:56
Post #889 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



QUOTE (Elvaralinde @ 05.08.2004 12:58)
No a jak XD Taa.. babcia to tylko przykrywka ja i bez niej wiem ze Tejlor sie zjarala i jej Rydż nie uratowal tylko Torn i teraz przez nastepne 2 odcinki bedzie ryczal w szpitalu, ha!

Edit: Re down: Prababcia to tylko przykrywka!

no patrzcie... nikt, absolutnie nikt nie ogląda takich seriali i wszyscy sie z nich nabijają, ale jak przychodzi co do czego, to wszyscy wszystko wiedzą... ^^ nawet imiona znają [Rydż, Torn, Tejlor, te klimaty cool.gif ] i sa na bieżąco z wydarzeniami ^^ z tą babcią to rzeczywiście chyba jakas przykrywka ;]

a ja ostatnio zaliczam wszystkie "Piątki" [dla ignorantów ^^ - seria "Piątek 13"] i stwierdzam, ze najbardziej podoba mi sie muzyka... tak, muzyka. jest po prostu fantastyczna, wywołuje rzeczywistą groze i ciary na plecach. wspaniale buduje i potęguje nastroj. same filmy... owszem, klasyki, jednak trzeba przzynac, ze sa troche naiwne, tendencyjne i ocierają sie niekiedy o kicz. niemniej trzeba to znac. [oczywiscie mówie o miłośnikach kina grozy lub takich którzy uważaja sie za fachowców w tej dziedzinie, a nie widzieli fimu]

poza tym jutro [tj. w niedziele, 08.08] o o 13.15 na Polsacie lecą Ptaki ^^ Hitchcocka. kolejny klasyk! a 12 sierpnia [czwartek] na Ale Kino jest Psychoza. komunikat przeznaczony m.in dla Shinajii, bo ona chciała obejrzec, ale przegapila ostatnio =) [osz, czyz to nie jest ignorancja?! zarrt tongue.gif ]

Ten post był edytowany przez Kira: 07.08.2004 18:58


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 07.08.2004 19:05
Post #890 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



no w koncu sobie psychoze na kasete nagram=) Ptaki zreszta tez:)

A poza tym wiesz, moze Elvie sie babcia zwierza, bo tylko ona chce jej sluchadz w tych sprawach:)


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 07.08.2004 19:29
Post #891 

Unregistered









QUOTE (Syriusz_Black @ 07.08.2004 18:49)
QUOTE (voldius @ 07.08.2004 17:31)
QUOTE
Joaquin Phoenix (Gladiator, Znaki)


i Bufallo Soldiers. świetnie koleś gra, ale imho Osada będzie klapą.

Raczej pójdę to sprawdzić na własnej skórze...
Czasem moje opinie nie zgadzają się z zamieszczanymi tu recenzjami... biggrin.gif
A tak właściwie, to dlaczego na wstępie zakładasz, że film będzie klapą??

bo widziałem zapowiedź. nie podobała mi się. nie twierdzę, że będzie klapą, chyba wręcz przeciwnie. hitem kasowym może być, chociaż po ilości osób, które ściągały go na torrencie, to może być różnie. właśnie, ściągnąć trzeba.
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 07.08.2004 19:32
Post #892 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



Ja chcę pójść do kina... są wakacje.. raz na jakiś czas przejść sie trzeba biggrin.gif
Niech tylko wróci....


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 09.08.2004 00:49
Post #893 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



z niektorymi filmami jestem do tylu (bez skojarzen), takim filmem jest np. "Equilibrium". jakies wrazenia?->jeden z najbardziej nieudanych, pelnych bledow, bezsensownie kalkujacych stare wzorce filmow. dno i kaszana, jakich nie widzialem od lat. widzialem kiepskie, nie mowie, ale z tego,co pamieta, to ten ten film reklamowany byl jako cos "lepszego", nie z kategorii B. jedyne zalety, niestety nie rekompensujace zalosci reszty, to scenografia nawiazujaca do trendow z III rzeszy i calkowity brak piekych lasek. chociaz to ostatnie akurat mogłoby (?) pomoc.

tal na marginesie to ostrzegam tez przed filmem "8 kobiet", ktory sadzac z obsady powinien miazdzyc. kit. kropka.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 10.08.2004 05:47
Post #894 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



No a jak ma być?? Zawsze filmy reklamowane są od jak najlepszej strony, popychane komerchą i dopychane efektami specjalnymi, na których Hollywood się teraz opiera. Filmy ambitne są już teraz wypierane przez filmy kasowe, kręcone na wielką skalę, z efektami specjalnymi na kilogramy, z końcowym rezulatatem = liczyłem na coś więcej...
Ostatnio nie przypominam sobie żadnego takiego filmu, który wywarłby na mnie jakieś głębsze wrażenie... ze względu na treść... wszystko teraz "będzie ciągnąć pod Władcę"...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bitter
post 10.08.2004 08:25
Post #895 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 87
Dołączył: 21.12.2003
Skąd: najbiedniejszy region UE.




bylam na przygodach pewnego wrednego rudego kota vel Garfielda.
film - zabawny i w ogole, mozna isc na poprawe humoru, z przyjaciolmi polecam, a z druga polowa tak srednio ;D


--------------------

and he said 'I got to be honets - I've been waiting for you all my life.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 10.08.2004 11:46
Post #896 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



Garfield? A tak, zamierzam mimo wszystko obejrzeć, chociażby z obowiązku partyjnego ;D bo trailer mnie niezbyt przekonał, a i czytałem niezbyt pochlebne opinie [ale co oni ...ekhem... wiedzą o Garfieldzie?]


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 10.08.2004 12:19
Post #897 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



Z racji wakacji i nudow kilka filmow ostatnio obejrzalem.

Piątek Trzynastego - horror z roku 1980. W tamtych czasach moze i straszyl. To poczatek slynnej serii filmow o niejakim Jasonie, ktory jako dziecko utonal w jeziorze w Cristal Lake Camp, a teraz powraca by zabijac w kazdej czesci swa maczeta znaczna wiekszosc bohaterow. Jason nosi maske hokeisty. A w Piatku Trzynastego to-nie-on-zabija, przez co film jest jeszcze gorszy.

Krąg - widziany przezemnie po raz 3 juz i po raz 3 juz wywarl na mnie wielkie wrazenie, ale ego filmu chyba opisywac nie trzeba ;]

Znaki - co prawda refleksu nie mam, bo dopiero teraz obejrzalem znaki, ale pozycja zaliczona. Z jakim skutkiem? Podobal mi sie film i mimo tego, ze chodzily ufoki itd. mial swoj klimat. Scena w polu kukurydzy (gdzie upada mu latarka) oraz te wewnatrz domu sa naprawde dobre.

Ptaki - pozycja istny klasyk - jak na tamte czasy niesamowity film, a i kiedy po raz pierwszy go widzialem bylem pod wielkim wrazeniem. I nawet sie balem, przeto malym dzieckiem bylem.

Vanilla Sky - zazwyczaj filmy sa tak zrobione, ze pokazuja nam gotowe rozwiazanie. Ew. nad tym rozwiazeniem trzeba chwilke pomyslec i czlowiek zadowolony jest, ze wie o-co-tu-chodzilo. Niewiele jest jednak filmow (na jednej dloni moge je policzyc), po ktorych rozmawiam godzine o nim ze wspologladajacym. Wczoraj ok. 2:00 w nocy skonczyl sie film i do 3:00 dyskutowalem z ciocia na jego temat, rodzicow pobudzilsmy ale oni tez sie do dyskusjii wlaczyli. POLECAM i to bardzo - dobra obsada a przedewszystkim daje film do myslenia i kazda teoria jest dobra, bo tu nie ma jednej prawdziwej sciezki, ktora nalezy odnalezc.
Podobnie jest np. z 'Mullholand Drive' Lyncha, ktory zaraz bede ogladal po raz drugi, a film ten by zrozumiec, trzeba obejrzec conajmniej kilkakrotnie.


Wyscig Szczurow - tez dopiero teraz obejrzalem, momentami nawet sie smialem, generalnie film lekki i za pare zlotych z gazety mozna go kupic. Glupio, ze byl holywoodzki happy end.


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sihaja
post 10.08.2004 12:41
Post #898 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: czysta krew..
Postów: 1716
Dołączył: 12.06.2003
Skąd: Z Nibylandii

Płeć: Kobieta



Wyścig Szczurów - oglądałam, śmiałam się przy tym jak głupia smile.gif

Mulholland Drive - do dziś nie wiem o co w nim naprawdę chodziło. I za to ten film uwielbiam. Niesamowity klimat.

"Fortepian" - wreszcie nadrobiłam. Jestem wstrząśnięta nadal, mimo iż oglądałam już jakiś tydzień temu. Film - niesamowity, poruszający, pełen napięcia. Kreacja Holly Hunter - rewelacyjna - nie powiedziała ani słowa przez cały film, a w rzeczywistości przekazywała więcej od wszystkich pozostałych bohaterów. No i dziewczynka grająca jej córeczkę - bajka. Po prostu polecam gorąco.

A teraz zabieram się za "Requiem dla snu".


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriiuszka
post 10.08.2004 12:55
Post #899 

Laska Szatana XD


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 643
Dołączył: 12.05.2003
Skąd: z nienacka.

Płeć: Kobieta



A 'RRRrrr' widział ktoś? Bo idę z Psycho jutro, zapowiedź jest tak głupia, że może być całkiem zabawnie...


--------------------
user posted image
yeah.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 10.08.2004 13:50
Post #900 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



O ile sobie przypominam o RRRrrr... juz to kuedys rozmawialismy... ja osobiscie wydzialem tylko fragment, ale ten fragment mnie rozbroil:)


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

43 Strony « < 34 35 36 37 38 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 17.05.2024 17:14