Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

7 Strony < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Śmieszne sytuacje, czyli ciekawe teksty i zdarzenia

F_B
post 07.03.2004 14:26
Post #26 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 05.03.2004




Mi sie podobał fragment gdy czytelnik pierwszy raz spotyka stworka który wchodzi do pokoju i wypowiada na głos swoje myśli a bliźniacy zamykają za nim drzwi. Jeden z nich uświadamia go że nie jest sam w pokoju a ten dalej wali na głos takimi tekstami, a HP nie wiedział czy sie śmiać. biggrin.gif


Aaaaa....[olśnienie->edit] przeglądając tematy przypomniałem sobie dwie zabujcze scenki, które w filmie jeszcze lepiej wyszły i śmieszniej niż to sobie wyobrażałem czytając książke:

1. pierwsza lekcja u Lockhart'a gdy mówił coś w tym stylu:
- ... ale nie o tym przyszedłem mówić . przecież nie zabiłbym [czegośtam ] uśmiechając się do tego..- i właśnie w tym momęcie uśmiech od ucha do uch
po przeczytaniu tego fragmentu przez pięć minut nie mogłem kontynuować czytania biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

2. gdy HP przybywa do nory (w 2 tomie] i zasiadają do śniadania, wpada ojciec Rona i sie dowiaduje że przylecieli z Harrym latającym samochodem. Artur podniecony pyta się jak było ale zaraz po tym jak zobaczył zabujcze spojrzenie Molly zaczął im to bez większego entuzjazmu wypominać.
nie pamiętam czy to było w książce ale w filmie Artur zapytał się jeszcze, bardzo tym zaciekawiony, jaka jest dokładnie funkcja gumowych kaczuszek.
Ten fragment filmu ogladałem kilka razy i za kazdym razem zbijałem się z tego tak samo a może i więcej. polecam obejrzeć.

Ten post był edytowany przez F_B: 07.03.2004 15:20


--------------------
"Win together, die alone."

user posted image
user posted image

What is a tree?
Slow hard thought.
What is a flower?
Swift soft flesh.
What is a druid?
Both.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Livery
post 07.03.2004 21:06
Post #27 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 39
Dołączył: 05.01.2004




I podobała mi się jeszcze lekcja transmutacji po pierwszej lekcji wróżbiarstwa.

- Wyglądasz bardzo zdrowo, Potter, więc wybacz mi, ale nie zwolnię cię z obowiązku odrobienia pracy doowej. Chyba żebyś umarł, wtedy możesz śmiało czuć się zwolniony.

No i to co było przed tym. Ale myślicie, że McGonagall troche to zaniepokoiło, że akurat Harry'emu przepowiedział śmierć w tym roku. W końcu uciekł Syriusz. No i sory, że nie zabardzo na temat.


--------------------
"Spójrzcie w niebo.
(...) I zobaczcie, jak wszystko się zmienia. A żaden dorosły nie zrozunie nigdy, jak wielkie to ma znaczenie."



"Być człowiekiem, to właśnie być odpowiedzialnym.
(...) To czuć, kładąc swoją cegiełkę, że się bierze udział w budowie świata."



"Młodzi nie wiedzą, jak myślą i czują starzy, więc to starzy są winni jeśli zapominają, jak to jest być młodym."

-----------------------------------------------------------------------

Świetne avatary z japońskich bajek:
== MUSASABI-NO TORIDE ==
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Natalle
post 09.03.2004 00:36
Post #28 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 29.02.2004




Jordan Lee
On to dopiero komentował...
Zgadzam się z przedmówcami

" I oto Johnson... Johnson ma kafla, co za gracz z tej dziewczyny, mówię to od lat, a ona wciąż nie chce się ze mną umówić...
- JORDAN! - wrzasnęła profesor McGonagall."

Czy jakos tak... tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Carti
post 09.03.2004 09:17
Post #29 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 35
Dołączył: 09.04.2003
Skąd: La Luna de Palma Gradac




- Tak więc... po tym oczywistym i odrażającym oszustwie...
- Jordan!
- To znaczy... po tym jawnym, oburzajacym faulu...
- Jordan, ostrzegam cię...
- No dobrze już, dobrze. Flint o mały włos nie zabił szukającego Gryfonów, co mogło zdarzyć się każdemu, to jasne, więc rzut wolnt dla Gryfonów...
smile.gif

Niezłe też było jak w finale quidditcha w 3 części na początku prof. McGonagall starała się upominać Lee, a potem dała sobie spokój i sama wymachiwała pięściami smile.gif.


--------------------
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Trinity48
post 09.03.2004 17:20
Post #30 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 63
Dołączył: 10.02.2004
Skąd: Cracow




Najśmieszniejsze zawsze były komentarze Lee Jordana i bliźniacy...


--------------------

"Zobaczył tę, którą widziało niewielu śmiertelników:
Arwenę, córkę Elronda, w której, jak powiadano,
czar Lútien raz jeszcze zawitał na ziemię,
a którą zwano również Undomiel, jako, że była dla
swojego ludu Gwiazdą Wieczorną."



user posted image
user posted image

Trzy czwarte osób nie nadaje się na świadków bo kłamie lub widzi to co chce zobaczyć

PM'y mile widziane.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kocham_Syriusza
post 10.03.2004 16:57
Post #31 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 24
Dołączył: 16.02.2004




A mi się najbardziej podobało obrażanie Snape'a przez Mapę Huncwotów w t.III
Kiedy po raz pierwszy to czytałam, cały dzień się śmiałam, tak jak cały dzień płakałam po śmierci Syriusza. No i komentarze Lee Jordana były extra!!!!


--------------------
Ale Syriusz nie kocha Ciebie.. :/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 10.03.2004 17:00
Post #32 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



Tak to z mapą i Snape'em było rewelacyjne=D ale jak to zaczarowano ze akurat wiedziala ta mapa ze to Snape i puszczała mu takie teksty tongue.gif Smieszne było wyjscie bliźniaków, smieszna była Umbrige, Ron jak sie czerwien....duzo było smiesznych wątków,ale jeszcze wiecej takich"na codzien"..n oi te smutne...


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Daga
post 10.03.2004 17:24
Post #33 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 295
Dołączył: 07.03.2004
Skąd: Opalenica




właśnie o tym chciałam mówić!! Mapa była rewelacyjna nie zapomnę jej nigdy!! laugh.gif
Podobał mi się także pewien tekst Dumbledora w 1 tomie może nie śmieszny ale fajny:
"To co się wydarzyło w podziemiach jest ścisłą tajemnicą więc oczywiście wie o tym cała szkoła"
biggrin.gif


--------------------
"Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym"


user posted image
Główny Alchemik (hehehe)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Beja
post 10.03.2004 18:31
Post #34 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 20
Dołączył: 19.06.2003
Skąd: Bełchatów

Płeć: Kobieta



we wszystkich tomach hp było tak wiele przezabawnych sytuacji że aż nie da się tego wszystkiego policzyć !
Przytoczę jednak kilka - wg mnie- najlepszych( nie wiem czy się nie powtarzam bo nie czytalam calego topicu)

IV tom
- nie bądź głupi, Neville, to jest nielegalne - powiedział George - Nie użyją zaklęcia cruciatus wobec zawodników. Mnie to bardziej przypomina śpiew Perciego... Może będziesz musiał zaatakować go pod prysznicem, Harry.

V tom
- Może byś już przestał, co? - odezwał się w końcu Syriusz, kiedy James złapał znicza w wyjątkowo widowiskowy sposób, a Glizdogon krzyknął z podziwu. - Bo Glizdogon posika się z wrażenia.


--------------------
The wind is loud, the wind is blowing,
The waves are big, the waves are growing.
What's that? What's that? A dog is crying,
It's in the sea, a dog is crying.
His or hers or yours or mine?
A dog is crying, a dog is crying.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Osamotniona
post 10.03.2004 19:09
Post #35 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 8
Dołączył: 06.03.2004




QUOTE (ren.Asiek @ 10-03-2004 16:00)
Tak to z mapą i Snape'em było rewelacyjne=D ale jak to zaczarowano ze akurat wiedziala ta mapa ze to Snape i puszczała mu takie teksty tongue.gif

mapa nie widziala ze Snape tylko on powiedzial " ja, prof. Severus SNape nauczyciel tej szkoly rozkazuje ujawnic ci informacje ktore ukrywasz" czy cos w tym stylu smile.gif


--------------------
Oszalała z bólu dusza, karze ciało kaleczyć serce rękę zmusza by cięła skórę, aby ducha wyleczyć. Niczym jest fizyczny ból z cierpieniem duszy porównany kolejny psychiczny dół zostawia na ręce rany nie radzisz sobie z życiem, ze sobą nie wiesz, o co w tym wszystkim chodzi myślisz, że wszystko złączone jest zmową, kolejne przeciwko tobie plany świat rodzi. Najpierw agresja i złość chcesz zniszczyć wszystko masz tego świata dość uderzasz w byle co, bo było blisko. Potem przychodzi wielki smutek i już wiesz, do czego wrócisz to ma taki zły skutek że pociąć się musisz przynosi ci to ulgę i zarazem kiedy robisz kolejną ranę, myślisz że ktoś zwróci na ciebie uwagę sądzisz, że ktoś poda ci rękę...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Meave
post 10.03.2004 22:52
Post #36 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 127
Dołączył: 07.07.2003
Skąd: Bydgoszcz

Płeć: Kobieta



QUOTE (Beja @ 10-03-2004 17:31)
IV tom
- nie bądź głupi, Neville, to jest nielegalne - powiedział George - Nie użyją zaklęcia cruciatus wobec zawodników. Mnie to bardziej przypomina śpiew Perciego... Może będziesz musiał zaatakować go pod prysznicem, Harry.

Chyba mam chwilowe zaćmienie, bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć w którym momencie George to powiedział.


--------------------
"Nazwanym i bezimiennym, pamiętanym i zapomnianym - wszystkim udała się ta sama sztuczka, niezależnie od tego czy zmarli natychmiast czy minutę czy godzinę póżniej. Hokus-pokus: z żywej istoty w nieboszczyka. Najszybsza przemiana na świecie."
/Robert McLiam Wilson, "Ulica Marzycieli"/

Champagne for my real friends, and real pain for my sham friends!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 10.03.2004 22:56
Post #37 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



Osamotniona no prawda mówił,ale przeciez nie mówił ze ma ciągle tłuste włosy...przeciez mogł z tego wydoroślec no nie? skąd mapa wiedziala tongue.gif


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Livery
post 10.03.2004 23:06
Post #38 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 39
Dołączył: 05.01.2004




Może mapa nie wiedział, ale Huncwoci ją zaczarowali kilka lat temu wlali w nią swoje odczucia do różnych osób i ona poprostu otworzyła swoją baze danych na temet Snape'a i wypisała to co wiedziała, a że Snape został profesorem to przytoczyła wypowiedź Syriusza, że to kretyn i poprostu dopasoała. Ale to ciekawe czy gdyby Harry tak zrobił czy coś by się stało? A jeśli tak to co?


--------------------
"Spójrzcie w niebo.
(...) I zobaczcie, jak wszystko się zmienia. A żaden dorosły nie zrozunie nigdy, jak wielkie to ma znaczenie."



"Być człowiekiem, to właśnie być odpowiedzialnym.
(...) To czuć, kładąc swoją cegiełkę, że się bierze udział w budowie świata."



"Młodzi nie wiedzą, jak myślą i czują starzy, więc to starzy są winni jeśli zapominają, jak to jest być młodym."

-----------------------------------------------------------------------

Świetne avatary z japońskich bajek:
== MUSASABI-NO TORIDE ==
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Motorolcia
post 11.03.2004 11:43
Post #39 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 29
Dołączył: 28.02.2004
Skąd: z Szafy XD




QUOTE (Meave @ 10-03-2004 21:52)
QUOTE (Beja @ 10-03-2004 17:31)
IV tom
- nie bądź głupi, Neville, to jest nielegalne - powiedział George - Nie użyją zaklęcia cruciatus wobec zawodników. Mnie to bardziej przypomina śpiew Perciego... Może będziesz musiał zaatakować go pod prysznicem, Harry.

Chyba mam chwilowe zaćmienie, bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć w którym momencie George to powiedział.

jak Harry otworzył to jajo do 2 zadania w pokoju wspolnym i zgadywali co bedzie musiał zrobic smile.gif z tą mapą może dali jakiś zasób słów które potem dopasowywując sie do wypowiedzi ukladaly sie w zdania


--------------------
"Baśnie są bardziej niż prawdziwe: nie dlatego, iż mówią nam, że istnieją smoki, ale że uświadamiają, iż smoki można pokonać."

Z naszej trumny trup jest dumny! (Zakład Pogrzebowy "Game Over")...
Oferujemy również wmontowane pozytywki z melodią "Wstań powiedz nie jestem sam"... Skusiusz sie? :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
peggy_brown
post 11.03.2004 18:17
Post #40 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 79
Dołączył: 15.12.2003
Skąd: Wałbrzych




no wiecie, to jest magiczny przedmiot, więc pewnie go nie "zaprogramowali" w żaden sposób. Tak samo jak np. Tiary Przydziału. One sobie same myślą, nie potrzebują niczyjej pomocy tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hermiona123
post 11.03.2004 19:18
Post #41 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 17
Dołączył: 07.04.2003
Skąd: Las Braitów ukryty przed oczyma śmiertelnych




Mi się podobał jeszcze dekret Dolores o zakazie czytania Żonglera a potem że każdy w szkole go już przeczytał. smile.gif A z komentarzy Lee Jordana najbardziej podobało mi się jak zachwalał miotłę Harry'ego i McGonaggal spytała się go czy producent Błyskawicy zapłacił mu za reklame biggrin.gif:D


--------------------
QUOTE
Co ma być to będzie a jak już będzie to jakoś sobie damy z tym radę
<- Hagrid {moje motto życiowe

Back or not Back? :P
Wrócić czy nie wrócić? oto jest pytanie....

I'm like Crais. Insane too. But not this kind of insanity.

Farscape < najlepszy SF wszechczasów :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matematyka
post 11.03.2004 19:47
Post #42 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 71
Dołączył: 12.02.2004
Skąd: Kraków




ech Rowling ma duze poczucie humoru - lubie takie ksiazki, w ktorych sa zarowno watki humorystyczne jak i innne


--------------------
"Gdyby nasz mózg był tak nieskomplikowany, że moglibyśmy go zrozumieć, bylibyśmy wówczas tak głupi, że i tak byśmy go niezrozumieli."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Anuucha
post 11.03.2004 20:32
Post #43 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 5
Dołączył: 18.02.2004
Skąd: Łódź




"Jednak pełnią szczęścia osiągnął Harry na widok reakcji Malfoya, Crabbe'a i Goyle'a. Późnym popołudniem zobaczył ich w bibliotece razem z cherlawym chłopcem, który jak poinformowała go szeptem Hermiona, nazywał się Theodor Nott. Zerkali na Harry'ego, który szukał po półkach książki na temat częściowego znikania; Goyle tłukł wojowniczo knyćkami w dłoń, a Malfoy szepnął coś bez wątpienia złośliwego Crabbe'owi. Harry dobrze wiedział, co ich gnębi: w wywiadzie wymienił nazwiska ich ojców jako śmierciożerców.
- A najlepsze jest to - wyszeptała z satysfakcją Hermiona, kiedy tamci wyszli z biblioteki - że nie mogą ci zaprzeczyć, boby się przyznali, że przeczytali ten wywiad!"
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
"Nigdy nie pozwoliłem na to by szkoła przeszkodziła mi w kształceniu się" Mark Twain
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Natalie Mirgan
post 12.03.2004 18:48
Post #44 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 10.03.2004
Skąd: z Chaosu




Mapa Huncnotów + Snape..to było niezłe ^^, oraz oczywiście żarty Bliźniaków Weasley ne do pokonania,arsenał mają pokaźny(Bombonierki Lesera XD).Szkoda, że będziemy ich (prawdopodobnie) żadziej widywać w pozostałych częściach.

A tak w ogóle to witam wszystkich,nowa jestem ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Motorolcia
post 12.03.2004 21:31
Post #45 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 29
Dołączył: 28.02.2004
Skąd: z Szafy XD




QUOTE (peggy_brown @ 11-03-2004 17:17)
no wiecie, to jest magiczny przedmiot, więc pewnie go nie "zaprogramowali" w żaden sposób. Tak samo jak np. Tiary Przydziału. One sobie same myślą, nie potrzebują niczyjej pomocy tongue.gif

no niby tak ale mapa nie moze sobie "bluzgac" tongue.gif tak od siebie tylko wypowiada sie w imieniu Huncwotow i musi miec jakies wyobrazenie o ich stosynku do Snape'a. Tiara mowi to co uwaza za sluszne w swoim imieniu... chociaz przeciez "zaprogramowano" mape aby pokazywała gdzie kto sie znajduje w danym momencie i to napewno jest bardzo trudna dziedzina magii... a Łapa i reszta nie mogli przewidziec kto bedzie stal za 10 lat w ich miejscu wiec nie wiem =)

BTW: witaj Natalie smile.gif


--------------------
"Baśnie są bardziej niż prawdziwe: nie dlatego, iż mówią nam, że istnieją smoki, ale że uświadamiają, iż smoki można pokonać."

Z naszej trumny trup jest dumny! (Zakład Pogrzebowy "Game Over")...
Oferujemy również wmontowane pozytywki z melodią "Wstań powiedz nie jestem sam"... Skusiusz sie? :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kajka
post 17.03.2004 15:38
Post #46 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 20
Dołączył: 14.03.2004
Skąd: Gliwice




QUOTE (Trinity48 @ 09-03-2004 16:20)
Najśmieszniejsze zawsze były komentarze Lee Jordana i bliźniacy...

taaa to święta prawda ;-)

"-Teraz kafla ma Johnson, tak, Johnson, cóż za gracz z tej dziewczyny, powtarzam to od lat, ale ona wciąż nie chce ze mną chodzić...
-JORDAN!- ryknęła profesof McGonagall.
-To fakt, pani profesor, staram się tylko ubarwić relecję..."


to było kapitalne ;D


--------------------
~~Uśmiech jest jak pół pocałunq :)) :*** ~~

Mój, świat, moje myśli... ;)
www.kaarolinkaa.blog.pl
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mati's
post 23.03.2004 15:50
Post #47 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 19.03.2004




huh.gif Mi sie podobało jak w drugim tomie Hermiona miala ukrasc składniki do eliksiru wielosokowego i Harry'emu kazala wysadzić czyiś kociołek i był taki tekst :


"zrobienie draki na lekcji eliksirów było równie bezpieczne jak dziabnięcie śpiącego smoka ołówkiem prosto w oko"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kajka
post 23.03.2004 16:27
Post #48 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 20
Dołączył: 14.03.2004
Skąd: Gliwice




co do komentsów Lee mam coś dla was jeszcze biggrin.gif ktos wspominał o texcie z Błyskawicą a więc prosze bardzo smile.gif

- Wystartowali! Wielkie podniecenie budzi we wszystkich Błyskawica, której w tym meczu dosiada Harry Potter z Gryffindoru. Według poradnika "Jak wybrać miotłę" to właśnie Błyskawica będzie modelem, na którym wystartują drużyny w tegorocznych mistrzostwach świata....
- Jordan, czy mógłbyś zająć się tym, co dzieje się na boisku? - przerwał mu głos prof. MacGonagall.
- Tak jest, pani profesor... ja tylko podaję kilka dodatkowych informacji. Nawiasem mówiąc, Błyskawica ma wbudowany samoczynny hamulec i ...
- Jordan!
(...)
- Osiemdziesiąt do zera dla Gryfonów! Ach, popatrzcie na lot Błyskawicy! Teraz Potter pokazuje co potrafi ta miotła! Jakie zwroty... Chang nie ma szans na swojej Komecie. Niesamowita równowaga Błyskawicy, ta precyzja lotu...
- JORDAN! PRODUCENT BŁYSKAWIC ZAPŁACIŁ CI ZA REKLAMĘ? KOMENTUJ MECZ
!



--------------------
~~Uśmiech jest jak pół pocałunq :)) :*** ~~

Mój, świat, moje myśli... ;)
www.kaarolinkaa.blog.pl
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kocham_Syriusza
post 31.03.2004 15:26
Post #49 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 24
Dołączył: 16.02.2004




A mi się podobał kawałek z "ciałem Lavender" , w Czarze Ognia. W tym samym tomie fajny był też fragment o "pokrewieństwie dusz" p. Weasleya i Moody'ego.


--------------------
Ale Syriusz nie kocha Ciebie.. :/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
-Lily-
post 02.04.2004 08:00
Post #50 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 10.03.2004




Mi się podobało jak Mary rozmawiała z którymś z chyba jej mężem i się chwaliła, żę wszyscy w jej domu są lub byli prefektami, a Fred i George powiedzieli "A my to co sąsiedzi??!!" biggrin.gif biggrin.gif laugh.gif laugh.gif tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Strony < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 02.05.2024 07:42