Lektury Szkolne, obowiązek i przyjemność
| oferta kolonii Harry Potter Kolonie dla dzieci Travelkids | Szybki i bezpieczny 24h | Pomoc
Szukaj
Użytkownicy
Kalendarz
|
Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
Lektury Szkolne, obowiązek i przyjemność
| Zeti |
04.10.2007 17:59
Post
#1
|
![]() Potężny Mag Grupa: Prefekci Postów: 3734 Dołączył: 13.12.2005 Skąd: Kraków Płeć: Mężczyzna |
Dzisiaj na lekcji j. pl. mieliśmy fajną sytuację. Pani powiedziała: Numer 12 czyta utwór. 12 miała na imię Dawid. i zaczyna czytać. Psałterz Dawidów przekład Jan Kochanowski.
Pytanko takie mam. Czy będzie mi się opłacało zacząć teraz Mistrza i Małgorzatę, czy poczekać jeszcze kilka lat? -------------------- ![]() ...Prefekt Gryffindoru... 'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.' |
Zeti Lektury Szkolne 04.10.2007 17:59
PrZeMeK Z. Czytam "Sklepy cynamonowe" Bruno Schulza... 02.03.2008 23:42
Avadakedaver opowiem dziwną rzecz:
przez moją przeprowadzkę mię... 04.03.2008 08:46
PrZeMeK Z. "Dżuma". Jezu, jak ja się wynudziłem. Ta... 13.03.2008 22:57
em Tango, Tango powinno się obejrzeć :) jest taka kap... 13.03.2008 23:05
Ginnusia
Ha, byłam na tym jako dziewczę licealne w teatrz... 13.03.2008 23:32
PrZeMeK Z. Właśnie chętnie bym obejrzał. W ogóle chętnie bym ... 13.03.2008 23:08
em no to ten, wiesz, gdzie są świetne teatry :) jak n... 13.03.2008 23:28
PrZeMeK Z. No, tu opierałem się na opinii kolegi, który mówił... 13.03.2008 23:35
em tylko mi nie panikuj - nie jest az tak trudno. pon... 13.03.2008 23:36
Ramzes Tango wystawiamy w szkole, więc praktycznie znam j... 14.03.2008 14:38
hazel Podpisuję się rękami i nogami pod tym stwierdzenie... 14.03.2008 17:16
em wlasnie calkiem a propos lektur, sen nocy letniej ... 14.03.2008 18:37
Tajemnicza A moja koleżanka zakochuje się powoli (jeśli można... 17.03.2008 20:26
harolcia
:blink:
Ja tam całkowicie Wokulskiego nie rozumi... 17.03.2008 20:30
Tajemnicza Heh, ona jest ewenementem =P Ja jestem w trakcie ... 17.03.2008 20:38
PrZeMeK Z. Wokulski był fajny, żal mi go było. A że romantyk ... 17.03.2008 20:45
harolcia No Wokulski to taka forma przejściowa. Najbardziej... 17.03.2008 21:13
Eva Ach Ci romantycy.. strzelac sobie w glowe i nie tr... 17.03.2008 22:48
PrZeMeK Z. O, właśnie :) Umierałem przy tym ze śmiechu.
Choć ... 17.03.2008 22:59
anagda
Ej, mi się akurat Dżuma podobała. Jedna z nielic... 18.03.2008 19:12
harolcia
Jak za pierwszym razem to czytałam (i nawet jak n... 18.03.2008 20:39
Potti co się dzieje, nie dałam rady przeczytać "Lal... 28.04.2009 18:25
em Lalkę trzeba czytać trochę inaczej niż inne powieś... 28.04.2009 21:06
Potti chyba do mnie nie przemawia ten argument, tyle ksi... 28.04.2009 22:37
Katon Proponuję odświeżyć "Dżumę" raczej. 28.04.2009 22:39
Potti zmieniając może temat (jak już się przestraszę, to... 28.04.2009 23:37
Neonai Ja nie będę obiektywna, ale tak to już jest w nasz... 28.04.2009 23:41
Katon "Potop" wymiatał. Najlepszy był "Pr... 28.04.2009 23:44
Potti no, "Proces" rzeczywiście mógłby być jed... 29.04.2009 00:09
Neonai zapomniałam o Sklepach. i o Gombrowiczu. przecież ... 29.04.2009 00:19
Katon Nie, Gombrowicz mi blaknie z każdym rokiem. A już ... 29.04.2009 11:21
em okej, moja odpowiedź na to pytanie jest uzależnion... 29.04.2009 12:13
PrZeMeK Z. W gimnazjum bardzo lubiłem "Buszującego w zbo... 29.04.2009 12:28
Potti a właśnie, Gombrowicz miał sporo racji co do Sienk... 29.04.2009 17:33
harolcia Tak w tematach okołomaturowych i powtórkowcyh, to ... 29.04.2009 21:32
Katon "Medalionów" nie trawię, bo nie trawię r... 29.04.2009 22:58
Potti no jasne, że porównywanie na podstawie tego najpop... 30.04.2009 19:59
Katon Chociaż jedna rzecz Józefa Mackiewicza. Ale nie wi... 30.04.2009 20:09
Potti Angliści za to promują Dickensa jak mogą, z konkur... 30.04.2009 20:58
abstrakcja "Mistrz i Małgorzata" tak, tak, tak... 14.09.2009 17:07
Eva
Bardzo mnie rozśmieszył ten zryw, tak tylko chcia... 16.09.2009 15:59
em taa, jest sie czym chwalic
Zbrodnia i kara to nie... 14.09.2009 17:14
abstrakcja No jasne, że "Zbrodnia i kara" to nie op... 14.09.2009 17:39
PrZeMeK Z. Przeczytałem 98% lektur szkolnych (te na studiach ... 14.09.2009 17:43
em nie mów mi, co zawiera trzecia część Dziadów, bo n... 14.09.2009 17:50
abstrakcja No to z jednej strony Was podziwiam, bo obowiazkow... 14.09.2009 17:52
PrZeMeK Z. Em - Tristana i Izoldy, Za minutę pierwsza miłość ... 14.09.2009 18:07
em Morsztyna? no wiesz Kanikuła była klawa :-) 14.09.2009 18:18
abstrakcja A'propos... napisałby mi ktoś wypracowanie ? :... 14.09.2009 21:09
em może to tylko ja, ale uważam powyższego posta za b... 14.09.2009 21:19
abstrakcja dlaczego?
od tego jestesmy ludzmi, zeby sobie poma... 14.09.2009 21:21
em pisanie wypracowań za kogoś to pomaganie sobie? lo... 14.09.2009 21:31
abstrakcja yhm, ja dużo rzeczy robię "za kogoś" (za... 14.09.2009 21:37
Lilith abstrakcja, powinnaś zmienić nick na 'nihilizm... 14.09.2009 21:38
abstrakcja nie jestem nihilistką :> leniem tylko, jak już. 14.09.2009 21:43
Neonai a ja czytam drugi raz 'Pamiętnik z powstania w... 16.09.2009 10:24
PrZeMeK Z. Ha, to musi być bardzo niezwykłe doświadczenie. ... 16.09.2009 12:52
abstrakcja yhm, to taka przestroga dla tych, którzy jeszcze n... 16.09.2009 16:57
Avadakedaver Boom! HEAAAADSHOOOOT! 18.09.2009 11:18
abstrakcja Przeczytałam 'Ludzi Bezdomnych' i tak jak ... 24.10.2009 17:42
PrZeMeK Z. Akurat "Ludzi bezdomnych" średnio wspomi... 24.10.2009 20:00
Ina "Wierna rzeka"! Żeromski jako pierws... 25.10.2009 22:54
Miętówka Drugi tom "Popiołów" to mój zdecydowany ... 27.10.2009 20:32
Lilith Żeromski brrrrrrrrr. 27.10.2009 20:37
Potti esattamente!
zresztą to chyba średnio świadcz... 10.12.2009 17:40
Katon Conrad jest w ogóle nie ogarniany przez młodzież c... 10.12.2009 18:22
PrZeMeK Z. Jakoś nie sądzę.
A propos "Jądra ciemności... 10.12.2009 21:49
Avadakedaver Czasem jest tak, że jedna osoba odkrywa w dziele d... 11.12.2009 01:56
em Myślę, że to nie o to w tym wypadku chodzi, Avada;... 11.12.2009 11:22
PrZeMeK Z. Ano ano. W liceum to se faktycznie można czytać. M... 12.12.2009 01:06
czarownik Potop jest świetny i cała Trylogia Sienkiewicza. 08.03.2010 22:38
abstrakcja Czarownik-przerazasz mnie ;p
Ale o gustach niby ni... 08.05.2010 17:43
hermionak Czytaliście Hamleta nudy okropne ;( 28.05.2010 07:53
Miętówka Czytałam i wcale nie nudy.
(Grunt to dyskusja na p... 28.05.2010 16:24
wizizard romeo i julia, jak się chce, może sie pododac, ale... 02.05.2011 16:27
listek "Przedwiośnie" i "Ludzie bezdomni... 18.08.2011 14:42
Atalanta Mi osobiście (chociaż inni uważają to za nudy) pod... 19.08.2011 19:20
nico Ludzie bezdomni przypadlo mi do gustu..
Natomiast ... 26.09.2011 01:37![]() ![]() ![]() |
| Kontakt · Lekka wersja | Time is now: 27.06.2026 01:29 |