alternatywa/indie, pojmowane szeroko
| oferta kolonii Harry Potter Kolonie dla dzieci Travelkids | Szybki i bezpieczny 24h | Pomoc
Szukaj
Użytkownicy
Kalendarz
|
Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
alternatywa/indie, pojmowane szeroko
| Katon |
18.12.2004 19:13
Post
#1
|
|
YOU WON!! Grupa: czysta krew.. Postów: 7024 Dołączył: 08.04.2003 Skąd: z króliczej dupy. Płeć: tata muminka |
The Strokes, The Libertines, The White
Stripes, The Killers, The Music, The Hives, Franz Ferdinand (seria się
kończy), King Of Leon, Razorligth, Jet, Black Rebel Motocykle Club (chyba
walnąłem byka w nazwie).....
Wiecie wogóle że istnieją? Słyszeliście chociaż single tych kapel? Wiecie, że właśnie odmieniają oblicze rocka? Możlliwe że nie, bo w Poslce świadomość istnienia całej nowej i młodej fali rocka nie jest kompletnie przyjmowana do wiadomości. Za szczyty nowoczesnego rocka uważa się Linkin Park i Fridorsdałn, a i tak króluje stary, zmurszały, nieprzemakalny metal. I tak oto, mając w Polsce gigantyczny rynek rockowy tkwimy w muzycznym skansenie, który funduje nam Metal Mind (nie mam pretensji do firmy;jest odbiorca, róbmy produkt; naturalne) zasypując rynek co roku tonami IDENTYCZNYCH metalowych płyt. A gdzieś po garażach pewnie czai się nowe, które wszyscy mają w dupie... |
Katon alternatywa/indie 18.12.2004 19:13
Katon Umiłowanie klasyki. Podobny czas, podobni słuchacz... 22.07.2006 17:27
Rysiek_Kowal
mowisz podobny czas, podobni sluchacze..
teraz n... 22.07.2006 22:35
Ahmed The Kooks - Inside In/ Inside Out + mały bonus
Dla... 22.07.2006 18:14
GrimmY
określiłbym ten zespół, a dokładniej ten album w ... 22.07.2006 22:46
Ahmed Sorki za to "Eddie's gun". Niezły bu... 23.07.2006 00:23
Myśka AKCENT
brytyjski przyprawia mnie o omdlenia, za me... 23.07.2006 21:57
Katon A ja akcent lubię dobrany do muzyki. Taki american... 24.07.2006 18:26
Ahmed Nowy Razorlight! OMG! Czek dyz ałt!
Z... 28.07.2006 23:06
MisieK fajny fajny. ale ja i tak wole the subways ;d 29.07.2006 10:55
Vilanda 'in the morning' właśnie gwałci wszystko n... 29.07.2006 11:21
Katon W sklepie dziś widziałem - trzeba będzie obczaić. ... 29.07.2006 14:32
Ahmed Może i ślad nie zostanie, ale chłopaki grają tak ... 29.07.2006 15:46
Katon Nie strasz, trzeba będzie kupić... =P
Końcówka ... 29.07.2006 15:50
Myśka nigdy nie przepadalam za razorlightami. i tu sie n... 30.07.2006 14:08
MisieK The Subways? Uuuu, nie. Tzn. ten singiel mieli faj... 30.07.2006 14:24
NeMhAiN ale mogliby odświerzyć nam pamięc o nich ...bo jak... 30.07.2006 18:13
Katon
1. Ty się już tak Myśka lepiej nie deklaruj, bo ... 30.07.2006 19:04
vold Aj, co to za zespół ma taką piosenkę, costam chyba... 04.08.2006 13:42
MisieK razorlight - in the morning 04.08.2006 13:45
vold Aaaaa, daj mi to ktos na jusnedit albo rapidszejr.... 04.08.2006 14:09
Katon Słyszeliście i widzieliście już? Klip genialny, pi... 06.08.2006 17:18
vold KOCHAM
Przede wszystkim za muzykę, za When The Sun... 06.08.2006 23:30
Ahmed ano całkiem fajny. emocjonujący nawet. ale zdziwił... 07.08.2006 00:24
Katon Też nie wiem z czego to. Może taki międzyalbumowy ... 07.08.2006 00:26
vold RE: alternatywa/indie 07.08.2006 00:56
Katon Cholera. Myślałem, że nie ulegnę, a jednak. Zmogli... 07.08.2006 15:37
MisieK http://www.nme.com/news/dirty-pretty-things/23852
... 08.08.2006 17:06
Ahmed Bigger Boys and Stolen Sweethearts [Arctic Monkeys... 09.08.2006 00:13
MisieK I dokonałeś słusznego wyboru. Siewca wymiata ^^. A... 09.08.2006 11:50
Katon
1) No muszę się nie zgodzić. Jak dla mnie rewela... 09.08.2006 15:33
vold A chcecie rybki 'Who The Fuck Are Arctic Monke... 09.08.2006 15:40
Katon Rybki chcom. 09.08.2006 15:43
Ahmed plz! miodzio.
1) dalej mi się nie podoba, a s... 09.08.2006 15:56
vold Rybki dostanom. Sie uploaduje.
//Dobra, niech ry... 09.08.2006 16:12
Katon
1) To już Ci się pewnie nie spodoba. Kwestia gus... 10.08.2006 11:11
MisieK The Rapture - Get Myself Into It
fajniutkie ;} 12.08.2006 10:47
Katon Bo to wogóle świetny i zasłużony zespół jest. Disc... 12.08.2006 11:13
MisieK to że świetni to ja wiem, ino tą piosenkę usłyszał... 12.08.2006 11:38
kan a ja mam cos dla was
http://rapidshare.de/files/29... 12.08.2006 11:59
Katon
A właśnie, że mi się nawet podoba. Faktycznie gł... 12.08.2006 12:40
Child irytujący głosik? Mysz mnie zabije, ale wokalista ... 12.08.2006 13:16
Katon Wiem o czym mówisz doskonale. Cała pierwsza płyta ... 12.08.2006 13:17
kan
d sama ich nie lubila az do pierwszego koncertu
... 12.08.2006 18:41
Ahmed Dzięki Tymek!
Mando Diao to pełen roxor. A Ma... 12.08.2006 14:52
Katon Drugi album popem zalatuje, alem nie słyszał w cał... 12.08.2006 15:25
Ahmed Wrzucę po obiedzie. Chcesz oba albumy?
Albo jak w... 12.08.2006 15:27
Katon Dzięki, już sobie poradze =) 12.08.2006 15:40
Katon Ja przywykłem i słucham płyty bez bólu. Ale jednak... 13.08.2006 10:48
matoos E tam mando diao to jedyny nierodzimy the zespół j... 13.08.2006 14:28
Ludwisarz Katon nie lubi CKOD. 13.08.2006 14:50
Ahmed Poza tym wokalista przychodzi często mocno naoliwi... 13.08.2006 14:53
Ludwisarz Oliwa sprawiedliwa, nie widzę co złego jest w oliw... 13.08.2006 16:01
MisieK
A my to nie ;C 13.08.2006 16:15
matoos Ej, ja tam nie lubię jak zespół przychodzi trzepni... 13.08.2006 18:13
kan "okej katon, już wiemy, że nie lubisz cool ki... 13.08.2006 19:58
Ludwisarz re up: właśnie.
a pan z ckod tak bardzo śmisznie ... 13.08.2006 21:09
matoos Ale widać po nim od razu, że wierzy w to o czym śp... 13.08.2006 21:20
Child czuje nadchodzącą nawałnicę 13.08.2006 21:23
MisieK matoos k..... no wiesz ty co.
hah! fandom to ... 13.08.2006 21:40
Ahmed
Ha! Casablancas! Kolejny alkoholik. Śpiew... 13.08.2006 21:59
vold Ostrowski bywa cholernym bucem. Po pierwsze zachla... 13.08.2006 23:20
Katon Po koleji.
Tak - CKOD są 'the'. Nie do k... 13.08.2006 23:52
MisieK
i .
A White'a nawet Page pod niebiosa zachwa... 14.08.2006 08:20
Katon Radio mi przypomniało fajną piosenkę. Jet się zesp... 14.08.2006 17:20
Ahmed Chyba się niewiele pomylę, jeżeli napiszę, że ... 14.08.2006 17:38
Katon Niesłusznie =) Polecam szczególnie 'Highly Env... 14.08.2006 17:51
matoos Co do jeta to zgodzę się bodajże z achmedem. Are y... 14.08.2006 19:07
Rysiek_Kowal
chyba nawet nie obejrzales calego, wyraznie tam w... 14.08.2006 20:12
Katon Gdybyś się przyjrzał, to byś zobaczył czemu siedzi... 14.08.2006 19:48
matoos Spokojnie, Rysiu, agresywność jeden. Nie obejrzałe... 14.08.2006 20:51
Child Strzelam: Pearl Jam, Alice In Chains, Mudhoney i S... 14.08.2006 20:53
MisieK tyćkę pomieszałeś ;} 14.08.2006 21:13
Child kolejnością się nie przejmuj. czekam, aż ktoś zawy... 14.08.2006 21:15
matoos Pffft.
Nirvana ma może ze trzy fajne kawałki. Naw... 14.08.2006 22:11
Katon O ja. Bluźnierstwa przeciwko new rock revo znoszę ... 15.08.2006 11:05
Katon Dla wszystkich miłośników nowojorskiego rocka. Cob... 24.08.2006 17:08
Myśka oh sweet sweet nuthin ;) ale sunday morning nie zn... 24.08.2006 21:03
Katon Mam płytę ich. Koncertówkę z 70tego chyba. I stras... 25.08.2006 09:34
Katon Dalszy ciąg programu "Poznaj korzenie tego cz... 26.08.2006 12:07
Child suplement katonowej diety ;) 26.08.2006 12:24
Rysiek_Kowal nowe the killers moze nie powala tak jak Mr.Bright... 27.08.2006 18:01
Myśka nowe killers ssie. zupelnie mnie nie rusza ten kaw... 01.09.2006 13:08
Rysiek_Kowal
czekaj zaraz napisze do mojego nowego ziomka Stel... 01.09.2006 13:57
Myśka a potem wygraj dla mnie bilety na koncert. z gory ... 01.09.2006 14:29
Rysiek_Kowal ok, tylko musisz sie postarac troche bardziej bo j... 01.09.2006 14:42
Ahmed Wojtuś, ty wygrywaj bilety, ja będę wygrywał płyty... 01.09.2006 18:32
Rysiek_Kowal
no proste ze wyslalem zdjecie razem z lista zespo... 01.09.2006 21:48
Myśka a jaaakaa to listaaa? 02.09.2006 11:00
Rysiek_Kowal
oj tak walnalem na firistajlu wszystkie zespoly k... 02.09.2006 12:25
Child Wolfmother 02.09.2006 12:44
Ludwisarz Oasis i U2 :D 02.09.2006 13:03
MisieK Metric i DPTs 02.09.2006 13:12
Ludwisarz SLD i UP 02.09.2006 13:22
Myśka lsd i thc, antony and the johnsons, cansei de ser ... 02.09.2006 16:02
vold ja bym tylko o the roots prosil ;) 02.09.2006 16:22
Myśka LUKE! mnie tez zrob dobrze!!!... 02.09.2006 20:46
Ahmed Jak dla mnie, to w tej liście brakuje Kaiser Chief... 03.09.2006 21:51
Rysiek_Kowal dobra to bede ta liste aktualizowal i mu podesle p... 03.09.2006 22:27
vold Kaiser Chiefs jest STRASZNIE słabiutkie, w ogóle m... 03.09.2006 22:49
Ahmed ha! Ja Kaiser Chiefs doceniłem dopiero po jaki... 03.09.2006 22:54![]() ![]() ![]() |
| Kontakt · Lekka wersja | Time is now: 27.06.2026 01:24 |