alternatywa/indie, pojmowane szeroko
| oferta kolonii Harry Potter Kolonie dla dzieci Travelkids | Szybki i bezpieczny 24h | Pomoc
Szukaj
Użytkownicy
Kalendarz
|
Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
alternatywa/indie, pojmowane szeroko
| Katon |
18.12.2004 19:13
Post
#1
|
|
YOU WON!! Grupa: czysta krew.. Postów: 7024 Dołączył: 08.04.2003 Skąd: z króliczej dupy. Płeć: tata muminka |
The Strokes, The Libertines, The White
Stripes, The Killers, The Music, The Hives, Franz Ferdinand (seria się
kończy), King Of Leon, Razorligth, Jet, Black Rebel Motocykle Club (chyba
walnąłem byka w nazwie).....
Wiecie wogóle że istnieją? Słyszeliście chociaż single tych kapel? Wiecie, że właśnie odmieniają oblicze rocka? Możlliwe że nie, bo w Poslce świadomość istnienia całej nowej i młodej fali rocka nie jest kompletnie przyjmowana do wiadomości. Za szczyty nowoczesnego rocka uważa się Linkin Park i Fridorsdałn, a i tak króluje stary, zmurszały, nieprzemakalny metal. I tak oto, mając w Polsce gigantyczny rynek rockowy tkwimy w muzycznym skansenie, który funduje nam Metal Mind (nie mam pretensji do firmy;jest odbiorca, róbmy produkt; naturalne) zasypując rynek co roku tonami IDENTYCZNYCH metalowych płyt. A gdzieś po garażach pewnie czai się nowe, które wszyscy mają w dupie... |
Katon alternatywa/indie 18.12.2004 19:13
MisieK przesłuchałem dziś "empire" kasabiana. s... 03.09.2006 23:08
Child nme z co drugiej kapeli robi nowych The Beatles ;) 04.09.2006 10:33
MisieK Jet - Put Your Money Where Your Mouth Is
świetne..... 05.09.2006 18:29
Katon Napisałem kiedyś coś o tym, że za pare lat nikt ni... 10.09.2006 22:38
Myśka
druga plyta to szalenie wielkie wyzwanie, bo ile ... 12.09.2006 18:31
MisieK Get up! Recover...
...i jeszcze to. 11.09.2006 20:54
Katon Stoją przed tym samym problemem co Franz po debiuc... 12.09.2006 22:42
Ahmed Mają potencjał, to nie ulega żadnym dyskusjom. Z t... 12.09.2006 23:01
Katon I jeszcze ta pyskówka z Borellem... Wcale nie jest... 12.09.2006 23:20
MisieK a niechaj sie leją, byleby to sie na muzyce nie od... 13.09.2006 00:06
Katon Dobrzy są, oj dobrzy. I sobie wcale jakoś tak pewn... 13.09.2006 10:00
MisieK No nie wiem Katon, nie wiem. U nas może i nie ale ... 13.09.2006 10:08
Katon Na Zachodzie też raczej umiarkowanie. Nie wiem czy... 13.09.2006 10:30
MisieK wyspy wyspy.
w hiszpanii i portugalii są podobno r... 13.09.2006 11:26
vold Audioslave będzie, mówię Wam, czuję to.
Poza tym ... 13.09.2006 16:33
Katon Nie będzie Audioslave'a. Nie ten festiwal, nie... 13.09.2006 16:43
Katon Hurra!!! 14.09.2006 20:51
MisieK ^_^
kto pierwszy znajdzie to w necie ma u mnie jab... 14.09.2006 21:52
Ahmed Newsy macie stare. Myślałem, że te radosne wieści ... 14.09.2006 22:25
Katon Znamy, ale chcemy. 14.09.2006 22:31
Ahmed Hurtowo:
Prangin Out (Pete Doherty + Mike Skinner)... 14.09.2006 22:38
Rysiek_Kowal
a te skad masz? ;) 14.09.2006 22:45
Ahmed
a te skad masz? ;)
[snapback]278148
Dunno ;]
M... 14.09.2006 22:48
Rysiek_Kowal
no jak to nie pamietasz juz :P
masz szczescie ze... 14.09.2006 23:36
Myśka uu rozwoj nieustanie brnie ku lepszej przyszlosci,... 16.09.2006 19:44
Katon Co druga jest fatalna. Libertinesi już tak mają =)... 17.09.2006 00:31
Rysiek_Kowal
dlatego nie moga byc legenda, klasyka i bog wie c... 17.09.2006 14:17
Katon A właśnie, że mogą. A jak było z koncertami Hendri... 17.09.2006 22:28
Rysiek_Kowal
nie strasz nie strasz :P 17.09.2006 22:49
Katon Nie zdałem karnego w drugim terminie. Muszą zostać... 17.09.2006 22:51
MisieK to dopiero drugi termin był?XD łe. ja by sie dopie... 18.09.2006 08:46
Katon Oj Miśku u nas tak nie ma. Jeszcze komis i koniec.... 18.09.2006 09:18
MisieK ała. no cóż. 12 termin to tylko na PG ;d 18.09.2006 10:21
Nimfka Dobra, interes mam do Was.
(słowem wstępu - kazali... 20.09.2006 19:33
Katon Po koleji. Mam kilka środowisk, ale na potrzeby so... 20.09.2006 22:18
Nimfka O Jezu, Jezu, dzięki Ci. O to właśnie mi chodziło.... 20.09.2006 22:48
Katon Moje dzieci upomną się kiedyś o wpływy =P 20.09.2006 22:50
MisieK The Frattelis - Costello Music. świetna płytka. śc... 21.09.2006 09:23
Katon Lekką irytację (lekką?) wzbudziła we mnie notka na... 21.09.2006 13:25
Ahmed Nimfka:
Nie, zespoły z nrr są praktycznie nieznane... 21.09.2006 13:46
Katon Poczekamy. Licze, że jednak wytwórnia poskąpi =P 21.09.2006 13:54
Neonai No błagam ._. Jakos ciezko mi sobie wyobrazic np M... 21.09.2006 14:30
Child Pomijając 'technomułki', 'hip-chłopy... 21.09.2006 14:54
Ahmed Katonie! Nadeszła wielkopomna chwila... 04.10.2006 14:24
Katon k...., ja pierdole, aaaaaaa!!!! Je... 04.10.2006 14:31
MisieK na DPTsów to bym pojechal. Na Babyshambles... racz... 04.10.2006 18:38
Neonai tylko dlaczego to czwartek xP 04.10.2006 19:28
MisieK zeby ci co mają szkole nie mogli xd 04.10.2006 19:32
Katon Bo to będzie widowisko nie dla dzieci =D 04.10.2006 21:29
Neonai
masz ci los, babo placek i co tam jeszcze. 04.10.2006 22:14
Child stawiam dyche, ze Doherty wyjdzie na scene zacpany... 04.10.2006 21:31
Katon Pewnie wyjdzie. Ale trudno. Dla mnie on już jest i... 05.10.2006 19:01
MisieK ja mam sprawę do tych co się Strokesami jarają jak... 06.10.2006 22:46
Rysiek_Kowal a teraz coś na co wielu z was czekalo czyli nowe T... 07.10.2006 23:11
Katon Jeszcze nigdy, N.I.G.D.Y. nie nie-zgadzałem się z ... 08.10.2006 12:49
Child na nowe Blade Loki i Proletaryat ;) 'Impressio... 08.10.2006 13:16
Katon
Taaa... Szczególnie Blade Loki są po prostu w de... 08.10.2006 13:19
MisieK Ja powiem tak. Nowy TCIOF jest najnormalniej w świ... 08.10.2006 14:03
Rysiek_Kowal
no wlasnie to was obu z Katonem boli
bo jak wy m... 08.10.2006 15:04
Child jo-yhym. na Trivium też tak mówili. a teraz doszuk... 08.10.2006 14:08
Katon Tu akurat kulą w płot. Bo nie dość, że popu słucha... 08.10.2006 15:22
Child Load/Reload. niektorzy doszukiwali się tam country... 08.10.2006 16:42
MisieK Meta od Loadu sie spieprzyla. St.Anger niecierpię.... 08.10.2006 17:11
Katon A ja mogę i lubię. Ale nie odpowiada mi podmiana a... 08.10.2006 17:26
Ahmed Byłbym skłonny zaakceptować popowatość nowego sing... 10.10.2006 15:49
Child nie. to efekt naprawdę dobrze odwalonej pracy na p... 10.10.2006 16:10
Katon A ja się troszeczkę muszę wycofać. Bo przetrawiłem... 10.10.2006 17:08
Rysiek_Kowal
nie zgadzam sie
to wlasnie jest genialna elektro... 13.10.2006 19:38
Myśka mam malo czasu i nie zapoznalam sie dokladnie z wa... 13.10.2006 17:50
Katon Ale przecież o kompozycje się zwykle rozbija. Jest... 13.10.2006 19:42
Rysiek_Kowal nie naduzywaj przywolujac przyklady:P bo przeciez ... 14.10.2006 00:03
Katon Hmmm. Kraftwerk? Bez wątpienia. Wczesny Fatboy Sli... 14.10.2006 01:19
Ahmed Czekam do 17 listopada i dopiero się wypowiem. Chł... 14.10.2006 17:52
Rysiek_Kowal
http://www.filefactory.com/file/5207ad/
prosz... 14.10.2006 19:48
Katon Widocznie zmienili nazwę. Bo ten link jest stary. ... 14.10.2006 19:55
Rysiek_Kowal a gdzie to kupiles bo moze pirat? :]
a to chyba dz... 14.10.2006 20:20
Katon Nie, nie. W Music Cornerze. To pewny sklep. Chwała... 14.10.2006 20:24
Rysiek_Kowal
znamy znamy :]
no ja tez nie widze powodow dla kt... 14.10.2006 20:33
Katon Tak. Remiks singla z Krzysztofem Krawczykiem. Prod... 14.10.2006 20:34
Ahmed Dzięki za linka. Działa bez zarzutów. Nareszcie do... 14.10.2006 23:47
MisieK Starszy Razor jest o niebo lepszy od tego nowego, ... 15.10.2006 01:59
Neonai jestem wielką fanką Razorlight! aczkolwiek dru... 15.10.2006 10:08
Katon Ja przesłuchałem dopiero raz i to za mało na recen... 15.10.2006 11:22
Atina
Można prosić o jakąś dłuższa refleksję? Zakupił... 16.10.2006 09:33
MisieK cholera no. po przesluchaniu nowej plytki kilka ra... 16.10.2006 10:32
Neonai Misiu, no ja bym Read my Mind zaliczyła właśnie do... 16.10.2006 11:13
MisieK Read My Mind jest jedyną udaną balladą w tym towar... 16.10.2006 11:22
Katon Się dość mocno nie zgadzam. Ale nie mam przy sobie... 16.10.2006 11:35
Ahmed A mnie rozwalila wypowiedź wokalisty: "To będ... 16.10.2006 17:04
MisieK a teraz dupa, conie?:P
kurdzibąk raczej 16.10.2006 17:22
Rysiek_Kowal ciekawa recenzje w komentarzu na onecie znalazlem
... 16.10.2006 18:25
Katon Miało być o "Sam's Town". Ale nie bę... 16.10.2006 21:59
Myśka uououoou. nie wiedzialam, ze casablancas od razu t... 16.10.2006 22:06
Katon Podskoczył. Jakiś miesiąc temu. Ale już się musi b... 16.10.2006 22:12
Lilith recenzja rodem z Teraz Rock
i oczywiście się zgadz... 16.10.2006 22:22
Katon Rany rany jak się jaram. Mam już bilety na Babysha... 17.10.2006 11:24
vold Kurde, dorwałem płytkę Rapture'sów [wczesniejs... 17.10.2006 19:56
MisieK Czy ja już nie mowilem gdzieś ze Fratellis są zaje... 17.10.2006 21:52
vold Jakby ktos nie wierzyl mnie i Katonowi, musicie pr... 18.10.2006 18:54
MisieK Wole 'Costello Music' Fratellisów ;P 18.10.2006 19:00![]() ![]() ![]() |
| Kontakt · Lekka wersja | Time is now: 27.06.2026 01:27 |