Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: ***
Magiczne Forum > Harry Potter > Fan Fiction i Kwiat Lotosu > Poezja
MaryStebbins
Tak. Napisałam to parę tygodni temu w wersji eksperymentalnej, bo jeszcze nigdy nie pisałam wyrzeknąwszy się rymów.;/





***
Zapadł zmrok.
Z pudełka wypadło kilka gwiazd.
Bardzo.
Bardzo chcę pisać.

W imię Ojca i Syna i Ducha.
I Matki.

Bardzo dawno się
Już nie modliłam
Wysoki Sądzie.


Mellisa
piękne.
Sihaja
Wyrzekanie się rymów czasem robi dobrze smile.gif Ten wiersz jest bardzo ładny bez rymów, choć pierwsza zwrotka lekko banalna. Ale mimo wszystko - Brawo przez wielkie "B".
Kara
Nic wiecej nie mozna powiedzieć... piekne nie sliczne... Zauroczyło mnie...
MaryStebbins
Łał.A ja byłam pewna, ze to najgorsze badziewie, które wyszło spod mojego pióra, w przeciągu roku.Mi jets on bliski, ale myślałam, że nikt z Was nie zrozumie.
Pierwsze wersy miały być banalne-moze nie wyszło, tak jak powinno. biggrin.gif
Łi.Dzięki:)
WildThing
Może i jestem zaszyfladkowany w w dziale 'Zgryw', ale mam pewną wrażliwość i Twój wiersz właśnie ją pobudził. Pdoba mi się. Bardzo
Rookwood
Lubie to forum, bo sa tu ludzie ktorzy doceniaja takie wiersze, ktore inni, a poetyccy (?) odrzuciliby od siebie. Bardzo mi sie podoba Twoj wiersz. Jest jednym z tych, ktore naleza do kazdego po trochu chyba smile.gif
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.