Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Co Z Sylwestrem ??
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show
Pages: 1, 2, 3
Syriusz_Black
Siakieś plany :>? Hem.. ?
Neonai
no wlasnie ni ma zadnych.
MisieK
impreza w dwupokojowym mieszkaniu. znaczy u mnie. narazie zapowiedzialo się 45 osob.
Child
Ale bedzie luzu =p

Jeżeli się uda to przejmujemy dom kumpla. Jeżeli nie - jakąś knajpę ;P
Potti
własna impreza, choć nie tak ambitna jak Miśka =))
Eva
Ja sie prawdopodobnie wbijam na domoweczke do Poznania razem z ekipa ;> a jak nie wypali to na inne domoweczke, wiec alternatywy jakby co - sa.
PrZeMeK Z.
QUOTE
no wlasnie ni ma zadnych.
hazel
Robimy imprezę w wynajętym lokalu. Już nigdy, nigdy, nigdy nie zrobię sylwestra w domu. Dwa lata temu zrobiłam (miało być ok 20 osób, skończyło się na 60), to później musiałam malować ściany. W mieszkaniu i na klatce schodowej.
Potti
mi też ostatnim razem nie udało się obejść bez szkód, ale co tam. będę się martwić później.
MisieK
bilans po ostatnim domowym sylwestrze(nie u mnie, u kumpla), jeszcze w liceum:
1 zbite okno
4 ściany do malowania
5 zbitych kufli
7 kielonów
2 popielniczki
1 polmisek kanapek lądujący na kocie
1 kot

więcej strat nie bylo. więc jak widać nie było źle :}
liczę na podobne straty. a tego kota zza okna to bym sie nawet pozbyl z chęcią XD
Cat
no no no. koty to ja sobie wypraszam ;]

bartek, plakaty wiszo, widziałam że np sylwester w sema4 55 zł ;}
em
nic. pewnie skończy się wypadem gdzieś pod miasto do jakiejś opuszczonej przez balujących rodzicieli koleżanki i słuchaniu dziwnej muzyki.
Rysiek_Kowal
ja sie bede uczyl.
hazel
I oczywiście wszyscy ci wierzą.
Rysiek_Kowal
mam 2 stycznia zajecia od razu, 2 razy cwiczenia i laboratorium, 4 stycznia 2 kolokwia, 5 stycznia nastepne kolokwium.
nadal nie wierzysz?
Ahmed
Ja radzę zacząć naukę już od dzisiaj. Wiem, że sobie nie zdajesz z tego sprawy, ale tegoroczny sylwester jest u Ciebie i masz moje słowo, że nie pozwolimy Ci się uczyć.
Rysiek_Kowal
QUOTE(Ahmed @ 18.12.2006 22:00)
Ja radzę zacząć naukę już od dzisiaj. Wiem, że sobie nie zdajesz z tego sprawy, ale tegoroczny sylwester jest u Ciebie i masz moje słowo, że nie pozwolimy Ci się uczyć.

Chyba masz przestarzale jakies informacje. Tegoroczny sylwester to Nałęczów Beginning2007Party.
hazel
QUOTE(Rysiek_Kowal @ 18.12.2006 21:06)
mam 2 stycznia zajecia od razu, 2 razy cwiczenia i laboratorium, 4 stycznia 2 kolokwia, 5 stycznia nastepne kolokwium.
nadal nie wierzysz?
*


Dokładnie.

Ja mam tak samo, wykładowcy to banda złościwych %^&*(!@#$%, którzy w życiu chyba nie byli na żadnej imprezie, przynajmniej większość.

Ale mi to ne przeszkadza w olewaniu swszystkich posylwestrowych atrakcji.
MisieK
Rysiu, rysiu, ściemniać to my a nie nam. dwa kola w plecy to pryszcz :}

ja mam 5tego jakąś śmieszną matme chyba. jak zdążę wytrzeźwieć to pewnie i na nie pójdę. a jak nie to jakiś pogrzebik albo też choroba tongue.gif
Syriusz_Black
Kasiu, imprez w klubie to ostateczność ...

A może jakoś forumowo by się coś dało, hemmm ? Pomyśleć o lokalu dla społeczności magicznego :>>>>> ?
Rysiek_Kowal
QUOTE(MisieK @ 19.12.2006 12:48)
Rysiu, rysiu, ściemniać to my a nie nam. dwa kola w plecy to pryszcz :}

ja mam 5tego jakąś śmieszną matme chyba. jak zdążę wytrzeźwieć to pewnie i na nie pójdę. a jak nie to jakiś pogrzebik albo też choroba tongue.gif
*


u nas to nie ma tak latwo. jest jeden termin i dziekuje.
Cat
QUOTE(Syriusz_Black @ 19.12.2006 15:06)
Kasiu, imprez w klubie to ostateczność ...

A może jakoś forumowo by się coś dało, hemmm ? Pomyśleć o lokalu dla społeczności magicznego :>>>>> ?
*


zależy jaki lokal masz na myśli ;}
jak lokal w sensie bar to spytam pawła co się w kwadracie dzieje w sylwestra. chociaż zakładam, że nie będzie im się chciało dupą ruszyć.
jak lokal w sensie domówka- well, that's possible.
MisieK
QUOTE(Rysiek_Kowal @ 19.12.2006 14:08)
QUOTE(MisieK @ 19.12.2006 12:48)
Rysiu, rysiu, ściemniać to my a nie nam. dwa kola w plecy to pryszcz :}

ja mam 5tego jakąś śmieszną matme chyba. jak zdążę wytrzeźwieć to pewnie i na nie pójdę. a jak nie to jakiś pogrzebik albo też choroba tongue.gif
*


u nas to nie ma tak latwo. jest jeden termin i dziekuje.
*



u nas też. ale w przypadku zdarzeń losowych... to już będzie mój 3 czy 4 pogrzeb w tym semestrze. tej samej osoby.

a. wspominałem już, że 30 współlokator ma urodziny a 2ego kumpel z roku, też u mnie?XD
Quizer
A ja u siebie robie bo rodzice jak zwykle na swieta i sylwka sobie wyjechali =PP A w przeciwienstwie do przedmowcow na znajomych ktorych zapraszam moge liczyc i nie rozwala mi calego domu tongue.gif
Neonai
hm, przygarnie mnie ktoś na Sylwka?tongue.gif podejrzewam ze najdalej do Warszawy mi rodzice pozwola:P
PrZeMeK Z.
Wpadaj do mnie, jeśli ci do podlaskiego nie za daleko. smile.gif Lustro mówi, że nie będzie ze mną pić. sad.gif

A forumowe... To by było niezłe. Tylko wątpię, żeby z kwestiami organizacyjnymi udało się wyrobić na czas. A jak zrobicie w Krakowie czy innym Gdańsku, i tak nie przyjadę. tongue.gif
Syriusz_Black
No zróbmy cuś, bo nuda.
Cat, napisałem klub, nie lokal biggrin.gif
Neonai
niewiadomo czy to przejdzie

może niektórzy chcą spędzić sylwka w gronie wlasnych znajomych albo rodziny
Sumiko
no ja się właśnie zastanawiam czy wrócić do warshawy na sylkwestra i spędzić go z moimi brand-new-znajomymi czy zostać w 3mieście i spędzić z second-hand-znajomymi. są różne za i przeciw i musze się skupić i pomyśleć., uuu.
Cat
Bartek XD ja cię już nie rozumiem.
napisałam przecież o lokalu.
rzuć może sam jakąś propozycję, bo co ja nie powiem to źle XD
Syriusz_Black
Oj już źle biggrin.gif
Po prostu się nie zrozumielśmy do końca tongue.gif Jak znajdę coś fajnego, to dam Ci znać tongue.gif
kObra.
Ja tam będę tylko uprawiać seks ;]
Nie potrzebuję żadnej imprezy do szczęścia xD
Neonai
pf.
kObra.
Pf? ;]
Qbek_Wredniak
U mnie wszystkie plany sa w formie gazowej smile.gif Kiedy sie skrystalizuja? Pewnie 31 go smile.gif
hazel
To się nazywa resublimacja.

A mi się jebnął plan i chwilowo plan jest taki, że planu nie ma. Spoko. Zawsze można zostać w domu i wyspać się.

Kolega mnie zaprasza do Żywca, ale na ile znam jego i jego ekipę, to to bedzie ciężki kaliber, na który zdecydowanie jestem za stara. A na święta jade do Białki, ale tylko a dwa dni. I w ogóle jutro są godziny rektorskie od 11 i ja mam już wolne.
Lilith
Ha! ja tyż, ino mnie jeden pan asysten uprzejmie zaprasza na ustawienie pięćsetki przed 12, więc chyba go odwiedze.
hazel
Jakoś się nie dziwię, że ty też masz rektorskie jutro, bo to w sumie jeden i ten sam rektor. biggrin.gif

Co prawda nie wiem, co znaczy "ustawienie pięćsetki przed 12", ale brzmi lekko perwersyjnie biggrin.gif Ja mam rano laborki ze stali, ale już dziś byliśmy u gościa i powiedzieliśmy, żeby się nie kłopotał przychodzeniem na zajęcia, bo i tak nikogo nie bedzie. Jakoś nie wyglądał na załamanego. Dzisiaj też nie było źle, poza tym, że kible nie działały i miałam cztery godziny sprężonych, a 200 panoramicznych mi się skończyło.
Eva
a mi sie plany sylwestrowe posypaly i chyba sobie spedze hromantyczny wieczor we dwoje z moim chopem.
hazel
Ja mam w planie romantyczny wieczór z ośmiopakiem warki jasnej, moim pięknym monitorem i pierwszą serią Prison Break biggrin.gif

Generalnie nie rozumiem, dlaczego akurat w sylwestra TRZEBA sie bawić. Mam zamiar obalic przeąd, jakoby ostatni dziń grudnia miałby być lepszym dniem na nieprzespanie północy niz każdy inny.

A dzis widziałam w Saturnie lodówkę z wbudowanym telewizorem i poczułam, że jestem za stara na takie atrakcje. Na wszelkie atrakcje, łącznie z chlaniem w jakims lesie w temperaturze ujemnej, co planują moi znajomi.
BlackOmen
Mam płyte z pierwszym sezonem prision breaka i nie mam zamiaru czekać do sylwka (;
Znajomki wymyśliły lans na mieście w knajpie jakiejść. Jak po mordzie nie dostaniemy będzie dobrze. Ja mam chwilowe przejściowe z kasą to albo się zadłużę, albo będę musiał znaleźć alternatywę :x
hazel
QUOTE
Mam płyte z pierwszym sezonem prision breaka i nie mam zamiaru czekać do sylwka (;
Ja już dawno widziałam obie serie (tzn. to, co powstało), ale w planach mam odświeżenie wiadomości biggrin.gif
hazel
Oho, nawet nie można sobie spokojnie w domu posiedzieć. Z mojej samotnej popijawy zrobiła się już impreza na 12 osób. I nici z wyspania się.
wickie
Ja na sylwestrze będę w domu, a ma przyjechać cała femilia. Bo jutro moja starsza siostra ma ślub... blush.gif w lokalu.Jedzonko sie zwinie i sylwestrek w domciu. tongue.gif dementi.gif
Syriusz_Black
Idę w końcu do kumpla. Rozkminił, że robimy przebieranego XD
em
no to zmiana planów, na ostatnią chwilę wybieram się do Osielca ze znajomymi moich znajomych.
Qbek_Wredniak
Heh z sylwestrami najlepsze jest to, ze kilka tygodni wczesniej czlowiek martwi sie gdzie pojsc. Mysli, planuje, pyta. Az nagle tydzien przed wyskakuje multum mozliwosci. Nasze plany wiazaly sie z dalszym wypadem nawet za granice, ale niestety popsulismy samochod w wypadku. W akcie desperacji chcielismy wynajac salke i tam zrobic. Po czym jak propozycje sie sypnely to glowa boli. Najpierw Torun ( ladny kawalek ode mnie ), potem Opole, Wroclaw, Ozimek. Takimi sprawami najlepiej sie nie przejmowac. Zawsze mozna sie gdzies wbic. Pozdrawiam!
Potti
nie wiem czy jeszcze ja i moje mieszkanie dożyjemy do tego Sylwestra, ale jeśli tak, to nie pałam już szczególnym optymizmem co do moich świetnych imprez. od 27 codziennie bawię się z innymi ludźmi, aż nie mogę uwierzyć, jakich idiotów może przypadek do domu Twojego sprowadzić. właśnie zresztą powinnam być w drugim pokoju, słuchać jak głupia koleżanka pieprzy o swoim byłym chłopaku dilerze, którego kocha, ale wyszłam z obrzyganego kibla i postanowiłam, że dłużej nie mogę słuchać tego wszystkiego.
i nie wiem nawet czemu doszłam do wniosku, że to wszystko napiszę tutaj, bo właściwie od półtora roku chyba z nikim z Was się nie widziałam i nie mam pojęcia czemu prawie codziennie tu wchodzę.

Happy New Year.
Syriusz_Black
Hehe i jeszcze wyciągnąłem Cat XD
Powiedziała, że przebierze się za pryszcza XD - pomaluje na czerwono i wsadzi kostkę masła w usta XD
Skaranie Boskie
A ja zamierzam spędzić tego sylwestra przed laptopem, bo plany mi się pokopały. cry.gif cry.gif cry.gif
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.