Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Włatcy Móch
Magiczne Forum > Kultura > Kultura
Pages: 1, 2
abstrakcja
Ej no, ja tez Czesia nie czczę ani nic z tych rzeczy, daleko mi do maniaczki. Po prostu obejrzałam kilkanascie odcinków, było zabawnie i koniec.
avalanche
po co się z tego tak tłumaczycie, jakby to była zbrodnia? ;d
puszka_po_konserwie
,,Włatcy Móch'' - lubię, jednak jakąś zagorzałą fanką nie jestem. Jak obejrzę to obejrzę a jak nie obejrzę to nie obejrzę.
A moją ulubioną postacią w ,,WM'' jest Maślana ; ).
Hermiona1900
QUOTE
Jak obejrzę to obejrzę a jak nie obejrzę to nie obejrzę.


A jest inna opcja? tongue.gif

QUOTE
po co się z tego tak tłumaczycie, jakby to była zbrodnia? ;d


Nie no, zbrodnia to może nie jest (mam nadzieję, bo niedawno u spowiedzi byłam biggrin.gif) ale, że nie mam ani jednego plakatu Czesia, czy nie widać go na moim pulpicie, to całkiem prawdziwy fakt. ostatnio widziałam na fotce u kolesia, cały pokój wytapetowany Czesiem, Maślaną i całą resztą i trochę mnie to przeraziło. Tak samo ciarki mnie przechodzą, jak wchodzę do pokoju qmpeli i tam wszędzie, gdzie tylko nie spojrzeć, Tokio Hotel....brr...
Nothing_
Ogladałam chyba wszystko. Najlepszy odcinek to Radyjko Babuni. Według mnie rzecz jasna ; D
Chyba najbardziej podoba mi się Czesio, no i Maślana.
Łooo tak xD
asiatal
radyjko babuni to pamiętam, że już mam dosyć tego odcinka, bo gdy oglądałam na youtubie to mi coś nie działało.
puszka_po_konserwie
QUOTE(Hermiona1900 @ 10.01.2008 20:56)
A jest inna opcja?  tongue.gif 

Chodziło mi tu o to że jak obejrzę - to fajnie, pośmieję się etc.
a jak nie obejrzę to trudno, lamentować nie będę że nie jestem w temacie gdy ktoś mówi o jakimś szczególnym odcinku z Włatców ; ).
Nothing_
Każdy ma inny gust : )
Ja tam ostatnio nie mam czasu, ale jak trafiam na Włatców Móch to zawsze sobie obejrzę : D
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.