Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Włatcy Móch
Magiczne Forum > Kultura > Kultura
Pages: 1, 2
Zeti
Aż dziw bierze
Gdy się spostrzeże
że temat niezałożony
tak bardzo utęskniony


Włatcy Móch:
-Czesio
-Maślana
-Anusiak
-Konieczko


Czy ich lubicie?
Co o nich sądzicie?
Jak ich postrzegacie?
Czy ich oglądacie?
Madziuś
Moja kumpela idealnie naśladuje głos Czesia. Chyba widziałam kilka odcinków.
Avadakedaver
pfff. cała wielkopolska wie, że to ja najlepiuej naśladuję czesia.
umiem jeszcze nieco maślaną (ego?) i nieco anusiak
jak Kędzierski raz zachorował to robiłem za czesia cheess.gif

widziałem moze z 15 odcinków.
Zeti
Ja mam kolegę w klasie, który zachowuje się jak Czesio, i nie zdaje sobie z tego sprawy. Troszkę taki niezbyt kumaty jest.

user posted image
hazel
Nie lubię tego. Przynajmniej w ilościach większych niż pół odcinka na raz. Niezbyt jestem przekonana do tego typu humoru, a i pomysł to nic nowego.
Avadakedaver
Pomysł genialny, Czesio który nie żyje i pani Frau (pani Pani) "mówi się do tułalety!"
PrZeMeK Z.
Moja pani od PP tak mówi. Serio.
Zeti
Pisze się Frał (żeby germanizacji nie było)

QUOTE
PP

Cóż to jest?

Podstawy Przesiębiorczości
Zwodnik
Kultowe - Koleżanka z grupy potrafi naśladować jego głos w stopniu, który mnie zniechęcił do prób. Za to nauczyłem się perfekcyjnie rysować Czesia (wiem, skomplikowane na maxa smile.gif ) I cała grupa ma poozdabiane zeszyty. A ja nie nudze się na wykładach biggrin.gif
Avadakedaver
" a co to jest próhnica?"
mama andżeliki, hehe"
xD
Hermiona1900
Mój brat umie idealnie naśladowac głos Czesia i gada tak całymi dnaimi, by mnie tylko wkurzyc...ogólnie czasami obejrzę, ale generalnie to ogląda to brat z tatą tongue.gif jak mają karmic dzieci (i starszych) takimi bajkami, to nie wiem, co bedzie z tego mojego brata...
A w kalsie to już wogóle taki ubaw z tego mają. I na początku myślałam, że to tylko ogranicza się do 16 roku życia, ale niedawno byłam u kuzyna - 18 lat, i on w bursie z kolegami to zawsze zbiorowo to oglądają!! No po prostu jakaś epidemia!!
Zwodnik
to nie jest film dla dzieci przecież. I nie chodzi mi o cenzurki, kwadraciki czy inne pierdoły. Opowiada o dzieciach i jest kreskówką, ale robiony jest ewidentnie pod dorosłego widza.
asiatal
QUOTE
" a co to jest próhnica?"
mama andżeliki, hehe"
xD


taaa, a 5 minut później Czesio załapał dowcip wink2.gif

u mnie w klasie to epidemia była na to ale jakieś 2 tyg. temu teraz to jakby już troche przeszło. Ja to po obejrzeniu 3 odc jednego dnia mam dość. Obejrzeć, obejrzę ale żeby się nadzwyczajnie jakoś podniecać to nieee. Albo np. żeby chodzić i całymi dniami rzucać cytatami.... nieeee.
denerwuje mnie jak znajomi łazili i wydawali z siebie (nie ukrywając: marne) imitacje głosu Czasia.... Ehhhh

Czesio jest nieżywy? Aaaaa, dobrze wiedzieć tongue.gif


edit:
zobaczyłam "pszypadek czesława" i teraz już załapałam, że Czesio trup wink2.gif
Zeti
Wiedza, że Czesio jest nieżywy to podstawa. Ja się zorientowałem, jak zamiast do domu poszedł na cmentarz. No i nie bez powodu ma taką zielonkawą cerę.
Avadakedaver
i dziurę w głowie przedewszystkim


ale najlepsze było
"czesio dlaczego tak drepczesz?"
"idę do szkoły"
"ale ty sie stoisz w miejscu"
"ojej, zapomniałem ruszyć, hehe!"
asiatal
no to dlatego mu mózg widać wink2.gif
i jego lewa noga to tylko dwie kości ;p
ale kiedyś tam wspominali coś o rodzicach i Czesio nic nie powiedział, że ich nie ma czy, że co
i mył zęby szczotką do kibla.... :|
Neonai
a ja super udaje maślane i ążelike.
Avadakedaver
w to akurat wierzę wink2.gif

a przyznać się, kto mówi naturalnie tak jak kustosz muzełum?
asiatal
a Ty, Avada to na serio za Kędzierskiego robiłeś? tongue.gif
Avadakedaver
taki żarcik ;P
Avadakedaver
oglądam "wójka alfreda" czyli czwarty odcinek i stwierdzam, że maślana ma jakiś inny głos a czesio mówi za wolno.
Zeti
Wójek Alfred wymiata. Zwłaszcza końcówka zaskakująca. No i Czesio ma to co chce.
A rodziców Czesio nie ma. W roli jego ojca raz chyba wystąpił jego Wacek.
horror_kitty
Chyba nie ma nikogo kto nie zna Wlatcow biggrin.gif To już kultowa kreskówka biggrin.gif
Moja mama (nauczycielka tongue.gif) zapytała w jakieś klasie pierwszej podstawówki jaka jest ulubiona bajka dzieci. Kilkoro siedmiolatków stwierdziło, że Włatcy biggrin.gif
asiatal
a potem wyrasta z takich, o! ;p
horror_kitty
Ja osobiście nie pozwoliłabym swojemu dziecku oglądać tego typu bajek biggrin.gif Ale...czy siedmiolatkowie coś w ogóle z tego rozumieją ;>
Zeti
No cóż, Włatcy są ośmiolatkami... Ale co tam, to sprawa rodziców tych dzieci.
asiatal
oj rozumieją, rozumieją wink2.gif
GrimmY
nie bierze mnie jakoś klimat tego serialu, na pewno nie jest on zły, ale no po prostu nie potrafię się do niego przekonać. jest nieśmieszny:F
Zeti
Jaki będzie tytuł następnego odcinka?
horror_kitty
Najnowszy 'Fluder'. Heh...ciężko będzie wygospodarować te 20 minut. Klasa maturalna:D A i mama patrzy krzywo od kiedy jej te siedmiolatki dowaliły tongue.gif
Zeti
Widziałem Robcia Fludra. cheess.gif
horror_kitty
I co polecamy :> Bo na niektóre to zwyczajnie szkoda czasu. Czasem nawet mi ręce opadają biggrin.gif
Zeti
Najwyższych lotów odcinek to to nie jest, ale w sumie fajny. Katechetka i Pani Frał występują.
Child
south park jest jeden
Kit_fan
Nie jestem jakąś wielką fanką, ale przyznam, od czasu do czasu taki odmóżdżacz każdemu się przyda, ot żeby na chwilę się oderwać, zapomnieć o „cudownej” szkole, czy też uczelni, trochę się pośmiać wink2.gif . Widziałam parę odcinków i bezapelacyjnie najlepszy jest CZESIO. Normalnie brak słów, rozbraja w całej rozciągłości. I ten jego zabójczy głos… laugh.gif
Po prostu Czesio
Zeti
Lekcja 31 - 21.10.2007
Madame Lestrange
Sporadycznie oglądam. Nie powiem bo tylko czekam, aż Czesio się odezwie w tym serialu tongue.gif
abstrakcja
Mówcie co chcecie, ja na Włatców złego słowa powiedziec nie dam;)
Polubilam ich chyba nawet bardziej niz South Park, a tego to kiedys chorą fanką byłam.

Wszyscy sa swietni, kazdy charakter jest tak genialnie dopracowany, ze tylko patrzec i smiac się. biggrin.gif Higienistka, wspominał tu ktos o niej? <: Albo o katechetce? Wszyscy tylko 'czesio i czesio' ;P

'czesio popękał żabę'
'to już jest apokalipsa'
i tak dalej... padam:)

PS. Na moja nauczycielke od niemieckiego cała szkoła mówi 'Pani Frau' ;D
vold
Na początku to się chyba snobowałem na 'nielubienie' tego, bo pomysł po prostu bezczelnie podkradziony z South Park'u itd. Potem obejrzałem. To znaczy próbowałem obejrzeć smile.gif Nie no sorry, przechodziłem kiedyś przez Scary Movie itd., ale bez przesady, żeby coś takiego oglądać 'serialnie'. Do SP to ma się nijak. Bo tam żart nie opiera się na jednym Czesiu [który no jest zabawny w swoim zidioceniu], ani na rozmowach o kuśkach itd.
No ale co zrobić, załamuje mnie tylko to, na jaką skalę serial stał się popularny. No ale co zrobić.
asiatal
ludzie chcą zarobić. I co z tego, że Polacy idiocieją?
abstrakcja
QUOTE(vold @ 03.01.2008 23:04)
Na początku to się chyba snobowałem na 'nielubienie' tego, bo pomysł po prostu bezczelnie podkradziony z South Park'u itd. Potem obejrzałem. To znaczy próbowałem obejrzeć smile.gif Nie no sorry, przechodziłem kiedyś przez Scary Movie itd., ale bez przesady, żeby coś takiego oglądać 'serialnie'. Do SP to ma się nijak. Bo tam żart nie opiera się na jednym Czesiu [który no jest zabawny w swoim zidioceniu], ani na rozmowach o kuśkach itd.
No ale co zrobić, załamuje mnie tylko to, na jaką skalę serial stał się popularny. No ale co zrobić.
*



South Park jest przede wszystkim bardziej wulgarny. Tam to sie humor opiera przede wszystkim na wulgaryzmach, powtarzanych co 2 słowa. Włatcy są subtelniejsi i każdy ma w nich mocno nakreślony charakter. ;]
A z resztą, ja lubię i jedno i drugie;).

'Czesio lubi Alleluja.' ;D
asiatal
i jest zajebiaszczo smile.gif
Zeti
Słowo 'zajebiaszczo' na dobre weszło do mojego słownika.

A South Parku nie widziałem.
abstrakcja
A ja kiedyś stale mówiłam 'ja pierdziu' , 'ja pierdyle', 'ja pierdacze'
asiatal
używałam/używam: 'zajebiaszczo', 'zajebicho', 'ja pierdziu'. Nikt nigdy nie wiedział o co chodzi. A wszyscy oglądali o_O
Eva
Ja obejrzalam jeden odcinek, nie powalilo mnie, nie rozsmieszylo, nie przyciagnelo = nie ma do czego wracac. Jestem jedna z tych osob ktore sie oparly czesiomanii.
asiatal
ja też se nie tapetuję pokoju plakatami Czesia.
vold
QUOTE(abstrakcja @ 05.01.2008 20:46)
QUOTE(vold @ 03.01.2008 23:04)
Na początku to się chyba snobowałem na 'nielubienie' tego, bo pomysł po prostu bezczelnie podkradziony z South Park'u itd. Potem obejrzałem. To znaczy próbowałem obejrzeć smile.gif Nie no sorry, przechodziłem kiedyś przez Scary Movie itd., ale bez przesady, żeby coś takiego oglądać 'serialnie'. Do SP to ma się nijak. Bo tam żart nie opiera się na jednym Czesiu [który no jest zabawny w swoim zidioceniu], ani na rozmowach o kuśkach itd.
No ale co zrobić, załamuje mnie tylko to, na jaką skalę serial stał się popularny. No ale co zrobić.
*



South Park jest przede wszystkim bardziej wulgarny. Tam to sie humor opiera przede wszystkim na wulgaryzmach, powtarzanych co 2 słowa. Włatcy są subtelniejsi i każdy ma w nich mocno nakreślony charakter. ;]
A z resztą, ja lubię i jedno i drugie;).

'Czesio lubi Alleluja.' ;D
*




No widzisz jedni 'oglądają' South Park, a inni oglądają South Park. Jeżeli dowcip w South Parku opiera się dla Ciebie na wulgaryzmach, no to gratuluję poczucia humoru smile.gif Nakreślone charaktery? Nie wiem co to znaczy, że jeden chce zawsze pieniędzy itd. ? Nie wiem czy można to uznać za komplement.
abstrakcja
Eh no chodzilo mi głównie o to, ze South Park bardziej wulgarny jest. I ze jego bohaterowie nie odrozniaja sie tak od siebie, jak nasi Włatcy.
Chociaz zawsze miałam sympatię do Kennego. ;D On taki podobny trochę do Czesia, jakbym miała porównywac. ;D
Hermiona1900
QUOTE
ja też se nie tapetuję pokoju plakatami Czesia.


Ja go nawet na tapecie nie mam, a co dopiero o plakatach... tongue.gif


QUOTE
Ja obejrzalam jeden odcinek, nie powalilo mnie, nie rozsmieszylo, nie przyciagnelo = nie ma do czego wracac. Jestem jedna z tych osob ktore sie oparly czesiomanii.


Może i to mnie za bardzo nie zachwyca, ale co jakiś czas jednak lubie sobie Czesia obejrzeć smile.gif

To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.