Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Naznaczony
Magiczne Forum > Kultura > Klan, Plebania, Niewolnica Isaura
Katon
Można sobie pokpiwać, ale ten serial to naprawdę jest jakaś mega nowa jakość na polskim rynku telewizyjnym i może pootwiera jakieś szczelnie dotąd pozamykane drzwi. Pierwszy odcinek okazał się nudny i zalatywało to wszystko typowym dla Polski 'miało byś niesamowicie, jest jak zwykle', ale potem chociaż Losty to to nie są jest naprawdę ok.
owczarnia
Lol no nie mów że naprawdę z tego wziąłeś swój genialny pomysł cheess.gif.
Katon
Nie, nie, nie z tego =D Z cudzej gry w De Profundis. Ale ten serial to takie spokojnie 5.7 w skali Porcys.
owczarnia
No nie jest najgorszy, nie jest. Momentami troszkę paździochowaty, ale może być.

A'propos (skojarzyło mi się z Adamczykiem) - mój ślubny bardzo lubi 39ipół i ostatnio oglądając z nim zeszłam z Adamczyka cheess.gif. Jacuś kuśwa Wąglik ftw!
Katon
Mi on wybitnie działał na nerwy, a w tej roli (tzn. naznaczonego) jakiś niewkurwiający i w ogóle daje radę. Może pomiędzy papieżem, a debilnymi komediami znalazł wreszcie jakąś półkę dla siebie...?
owczarnia
Ani papież, ani debilne komedie. Wąglik! Uwielbiałam go też w "Testosteronie" i "Lejdisach" (mam nadzieję, że nie to miałeś na myśli pisząc o debilnych komediach), a sam siebie przeszedł u Szymona M. Ten facet ma całe pokłady kompletnie niewykorzystanego talentu! W "Naznaczonym" jest idealnie nijaki, i to mnie troszenieczkę drażni. Ale może być.
Katon
Właśnie nie. Jest ewrymenem, klasycznym bohaterem tego typu scenariusza. I pomimo znanej gęby jest wiarygodnym ewrymenem.
owczarnia
Hm. No może masz rację. Ja na to patrzę nieco inaczej, przez pryzmat kobiecego oka, któremu podoba się to, co widzi wink2.gif. Więc w tej sytuacji ewrymen jakby nieco nabiera nieewrymenowych rumieńców.
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.