Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Dlaczego Nazywacie Się Tak, A Nie Inaczej?
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show
Pages: 1, 2
MariettaGordon
Jak w tytule smile.gif

Może ja zacznę... To imię i nazwisko postaci wymyślonej przez mnie. Nie jest oczywiście jedyną postacią mojego autorstwa ale moją ulubioną. W niektórych fickach Marietta będzie miała zmienione nazwisko, albo kolor włosów, ale to i tak będzie ta sama Marietta - tolerancyjna, wierna i będąca w stanie zrobić wszystko dla dla swoich przyjaciół smile.gif

Poza tym... Zawsze chciałam mieć na imię Marietta biggrin.gif
Hagrid
O kurcze, takiego tematu to nawet ja nie pamiętam, dobre landrynki.gif
Dla mnie to jest niesamowicie ciężkie do ustalenia, dość powiedzieć że nick wymyśliłem jakieś 5 dni po tym gdy podłączyli net a więc baaardzo dawno, do tego jeden z najważniejszych forumowiczów nazywał się Draco...więcej poszlak nie pamiętam wink2.gif
hermionak
Po prostu pasuje i tyle. Spodobało mi się to wpisałam:)
Hagrid
No i jest całkiem spoko;d
hermionak
Chociaż mogłam się nazwać Margerita Szczera, ale wolałam hermionak:P.
PrZeMeK Z.
Nie identyfikowałem się z żadną fikcyjną postacią ani w ogóle z niczym no i skończyło się jak widać. A LiTeRkI wzięły się stąd, że nastoletni ja sądził, że tak jego imię wygląda ciekawiej.
hazel
Mój wziął się z dwóch źródeł jednocześnie:
- Opowiadanie Vonneguta, gdzie jedna z bohaterek nosi to imię
- W podstawówce babka od majcy przekręcała moje nazwisko na Leszczyńska zawsze, bo jej się myliło z jakąś inną uczennicą, przez kilka lat jak nas uczyła nigdy nie zapamiętała, że to nie ja jednak, nawet mi się od tego jakaś tam pokrewna ksywa irl przypałętała na chwilę.

Połączyłam te dwa fakty ze sobą i uznałam, że to jest genialne i że w ogóle mam najlepszego i najbardziej unikalnego nicka w historii wszechświata i jestem taka mądra i wspaniała i o boże. A potem się okazało, że Alchemiczka używała tego nicka gdzieś tam i wszyscy myśleli, że ja to ona po wielkim comebacku.

Bardzo to było rozczarowujące. Nawet na jakimś tam zlocie prosiłam Franka, żeby mi tego nicka zmienił, ale powiedział, że mam to pierdolić. A potem założył mi hasło na konto usera w Windowsie... Bardzo było wesoło moim współpracownikom, kiedy po powrocie do pracy przez pół godziny nie mogłam się zalogować do własnego konta.
Hagrid
To ja przebiłem się oryginalnością o tyle ze przez tak wiele lat widziałem tylko usera Hagrid Trzy mIotły na forum media rodzina, ale szybko znikł...
Neonai
nie powiem, bo się wstydzę.

p.s. było sto tysięcy takich tematów kiedyś tongue.gif
Hagrid
Tak dawno że niemal nieprawda;)
MariettaGordon
Nie wiedziałam, że były kiedyś takie tematy. Czytałam kiedyś fanficki na Magicznym, teraz niedawno mi się o tym forum przypomniało i zarejestrowałam się dopiero pod koniec sierpnia, więc nie mam pojęcia jakie tematy były kiedyś wink2.gif
em
jak założysz nowy, to powiedzą, że już było
jak odkopiesz stary, to powiedzą, że nekrofilia

nie dogodzisz :P
Hagrid
Wszystko już było ale nie można się tym przesadnie przejmować, karawna jedzie dalej.
Neonai
ja tylko napisałam że było odpowiadając na post Hagrida, że on nie pamięta takiego tematu wink2.gif
Hagrid
Wiem, ja powinienem pamiętaćwink2.gif
hazel
Ja tam pamiętam, skąd się ksywka Najki wzięła.
Hagrid
Wszyscy mają lepszą pamięć od mnie;)
hazel
to kiepsko jak na forumowego historyka smile.gif
Hagrid
Przegapiłem widzę, a teraz jest to tajemnica. A wiecie kto pierwszy powiedział bziuuuum? dementi.gif
PrZeMeK Z.
Zawsze zakładałem, że Bóg. "Na początku było Słowo, a słowem było bziuuum".
Hagrid
Jest też teoria naukowo-racjonalistyczna. Użytkowniczka Usagi bawiła jakieś dziecko i właśnie to ndziecko robiło bziuuum. I tak powstał chocapic, znaczy się bziuuum.
Ludwisarz
QUOTE(Hagrid @ 29.10.2012 21:57)
Jest też teoria naukowo-racjonalistyczna. Użytkowniczka Usagi bawiła jakieś dziecko i właśnie to ndziecko robiło bziuuum. I tak powstał chocapic, znaczy się bziuuum.
*



True story, pamiętam Usę i tę historię.
Wyrzutnia nutelli, korniszony, TSFF to kolejne tematy do odgrzebania :)
Hagrid
Możona by wręcz podywagować nad rolą przypadku w dziejach świata;) Z nUtellą było tak że Empire napisał jakiś krótki tekst o tym że rzuca nutellą w Bitter albo ona w niego i potem zaczełą się już prawdziwa nutellmiania, ostatnio przeglądałem ff jaki z tego wynikł nutella.gif
Weasley
Ojej...nawet nie pamiętam czemu akurat Weasley...chyba podobało mi się jak Malfoy wymawiał "Weasley" ;D
Avadakedaver
Jak miałem 15 lat zostałem napadnięty i w obronie własnej, przez przypadek, przewróciłem jednego z napastników i ten nieszczęśliwie upadł na krawężnik, efekty - skręcił kark. Wszyscy spanikowaliśmy, włącznie z napastnikami, którzy próbowali coś do niego mówić i go szarpać, a jak jeden powiedział "on chyba nie żyje..." ja odruchowo powiedziałem "avada kedavra, k...".

Sz.P. moderator sobie poczyta regulamin w kwestii wulgaryzmów, a?
P.


jak już tytułami, to proszę ''administrator''.
A.
Weasley
Avadakedaver więc to Ty jesteś autorem tego sławnego "Avadra Kedavra, k...", które zalewa kwejka i demotywatory. tongue.gif
Hagrid
Świetna historia landrynki.gif
Avadakedaver
QUOTE
Avadakedaver więc to Ty jesteś autorem tego sławnego "Avadra Kedavra, k...", które zalewa kwejka i demotywatory. tongue.gif


hej hej hej hej, nie używamy takich wulgaryzmów na forum!
Weasley
Ale ja Ciebie cytowałam :P
Hagrid
Moderatorzy mogą więcej>?XD
Weasley
Przypomniało mi się dlaczego przestałam wchodzić na forum...-.-'
Hagrid
Proszę, nie przejmuj się, nie wszyscy tak myśląsmile.gif
Avadakedaver
ej, jaja se robiłem.
PrZeMeK Z.
Wyedytowałem, regulamin obowiązuje wszystkich.
Avadakedaver
Przypomniała mi się moja pierwsza gra w RPGa z Tobą, na Topolowej, graliśmy w Neuroshimę. Pamiętasz?
PrZeMeK Z.
Tak. Co nie zmienia faktu, że kiedy nie byłeś modem, psioczyłeś ciągle na samowolkę modów, a teraz robisz to samo tongue.gif

/eot
hazel
oj tam oj tam
Hagrid
No to równowaga została przywrócona, dzięki Przemek wink2.gif
Casiopeja
Casiopeja, wzieła się z mojej dziecięcej pasji do oglądania gwiazd. Dopiero, długo, długo po tym jak zaczełam używać tego nick'u zorientowałam się, że Casiopeja pisze się tak Cassiopeia. Tłumacze to błędem młodości wink2.gif
em
tamta sesja neuro miała potencjał!
Katon
Dziś naciągnę was na kooperacyjną planszówkę!
Avadakedaver
Przemku, wcale nie psioczyłem na moderatorów. Znając ciebie pewnie masz rację i jakiś cytat pod ręką, jeśli tak to poproszę, bo na prawdę, pamiętam to inaczej <3
PrZeMeK Z.
Nie mam cytatu pod ręką i szczerze mówiąc nie chce mi się szukać, więc nie upieram się przy swoim zdaniu. Może źle zapamiętałem. Pamiętam po prostu długie debaty o tym, że moderatorstwo ma swój własny światek "fajnych ludzi", do którego nie dopuszcza nikogo z zewnątrz i który to światek robi co chce z postami "szaraczków", a potem powtarzające się zarzuty, że nawet wśród modów są równi i równiejsi. I pamiętam mniej więcej, kto po której był stronie.
Hagrid
Jak na moje to tylko co do nowych użytkowników postępowano ieco zbyt swobodnie, reszta raczej nie miała powodów by narzekać
hazel
Brace yourselves, wyciąganie brudów is coming.

Nie no, może teraz to niegdysiejsze kółko wzajemnej adoracji starszych użytkowników urasta do rangi nie wiadomo jakiego problemu, jak się na to patrzy z perspektywy czasu, ale mi to jakoś nigdy bardzo nie przeszkadzało. raz się tylko mocno zdenerwowałam, jak mi Katon zedytował i usunął treść posta gdzieś na FG, co go klepałam przez kilkadziesiąt minut, bo się pomylił. Ale potem przeprosił, więc git.

Avada miał z tym większy problem, to pamiętam, ale to może dlatego, że dużo takich akcji koncentrowało się na nim (bo trollował straszliwie, nie mówcie, że nie), poza tym ma głęboko zakorzenione poczucie społecznej sprawiedliwości.
PrZeMeK Z.
Ej, dobra, wiem, że ja wywlokłem, ale dlatego teraz mówię: dajmy sobie z tym spokój.
Był moment, kiedy mnie to obchodziło, był moment, kiedy obchodziło innych, BUT IT IS NOT THIS DAY!
Hagrid
PIekny cytat z LOTRa;)
Eva
Guess who's back, whappaaaa.
Weasley
who are you ;p
Eva
LOL SRSLY czarodziej.gif
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.