Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Moje Grafiki
Magiczne Forum > Kultura > Galeria
Ania*
No to ja coś przedstawię... moje próby w Gimpie (więcje na www.waterfall92.deviantart.com)
Grafiki (miniatury)
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
W związku z ostatnim wydarzeniem cry.gif
user posted image
(sory za wielkość.. w pomniejszeniu nic nie widać dry.gif )
Avatary
user posted image
user posted image

Dopiero się uczę blush.gif
Prosżę o komentarze
Ania*
tak, to te (niebieska nie moja


border='0' style='vertical-align:middle' alt='blush.gif'

/> )
Tak wiem, dopiero zaczynam
src='http://www.magiczne.pl/style_emoticons/default/blush.gif' border='0'

style='vertical-align:middle' alt='blush.gif' />
anagda
no cuż....
src='http://www.magiczne.pl/style_emoticons/default/smile.gif' border='0'

style='vertical-align:middle' alt='smile.gif' /> więc

jeszcze dużo drogi przed tobą
src='http://www.magiczne.pl/style_emoticons/default/wink.gif' border='0'

style='vertical-align:middle' alt='wink.gif' />
anagda
Zachód słońca - mi nie przypadł do gustu

/>Idzie wiosna - gdyby nie było tego napisu i dziewczyny, tylko zam

krajobrazik, to byłoby cudownie
Avatarek - mi nie przypadł do gustu

/>Wolność - całkiem fajniutkie
Wiosna - całkiem ciekawe
Zachód

słońca - mi nie przypadł do gustu
Delfinki - ładniutkie nawet

/>Papież - tu się nie wypowiem, bo nie.
skicia

Zachód - kiepskie
avatarek - już

lepszy, ale w radość nie popadajmy
wolność - hm.. całkiem, całkiem

/>wiosna - tło ładne, ale ta postać :/
delfinki - nie przypadł mi do

gustu
papież - ładne..
Ewelka
Nie wszystkie są piekne ale niektóre

bardzo ładne. Delfinki mi sie podobają no i jeszcze wolność.
Luna Lovegood
Mi najbardziej podobała się wolność.

/>Ale wszystkie są bardzo fajne. Jeśli dopiero co zaczynasz to masz dobry

start
skicia
Hm.. rzeczywiście przydałoby się trochę samokrytyki :/
Prace mi się nie podobały.. pierwsze Twoje prace były dość znośne, ale te są b. nieładne, pracuj dalej, może coś z tego wyjdzie ;]
avalanche
nie każdy jest Picassem od pierwszego dotknięcia pędzla. jak będzie ćwiczyć to poprawi się jeszcze.
Ania*
Wiec.. spróbowałam avatarów potterowskich i nietylko smile.gif
user posted image
Krolowa Śniegu
user posted image
Ron
user posted image
Hermiona tongue.gif
user posted image
Fresh... zapisałam w paincie i trochę się zamazało sad.gif

A z innych
Słonik
Wersję z lepszymi cieniami zeskanuję wink.gif
Ania*
Mam wreszcie Photoshopa.
Jest to najlepszy program graficzny (lepszy niż Corel i Gimp - jedyne graficzne, z którymi miałam przyjemnosć tongue.gif )

Oto moje grafiki

Sygnaturka z moim zdjęciem
Wróżka w mieście
Czy ty też czujesz tę magię?

A zdjęcia
Gra świateł v. 1
Gra świateł v. 2
Zachód słońca
Wchód słońca
Morze i niebo


I jak? tongue.gif
anagda
graficzki średnie. jako takie przy małym rozmiarze ale przy powiększeniu widać prostokątne ramki zdjęć. to można by było łatwo usunąć.


zdjęcia też nie za dobre. jakoś mi kadr nie pasuje.
kkate
Z graficzek to mi się podoba twoje ID. A te dwie pozostałe.... chyba niepotrzebnie robisz je takie blade. Postacie powinny być widoczne. Miałam gdzieś fajny tutorial, jak łatwo i dobrze obcinać brzegi, bo z tym jest czasem mały problem... Na przyszłość staraj się bardzieć akcentować postacie - bo nawet, jeśli są wróżkami, to powinno być je widać tongue.gif Daj ten.... opacity (tongue.gif) na full, popraw kontrast, itd. Będzie dobrze.

EDIT: A zdjęcia... nie są złe, tylko jak powiedziała Anagda, nieco dziwne kadry. Najlepsze jest Light game v.2 i Lovely sunset jak dla mnie.
Ania*
taki kadr mam w aparacie tongue.gif dzięki za rady smile.gif
Eva
eeee kadrowanie to nie opcja w aparacie
Zanthia
Manipulacja takie średnie ;/ Przykładowo taka fairy inthe city - duża niekonsekwencja w świetle- siedząca wróżka jest oświetlona jeszcze w miare poprawnie w stosunku do otoczenia, ale ta stojąca wygląda conajmniej dziwnie- słońce pada na nią z tyłu, a całe światło jakimś cudem skupia się z przodu sylwetki. Można było to poprawić nawet przez podmalowanie pędzlem... Jak już ktoś wspomniał opacity powinno być raczej większe i chyba musisz popracować nad wycinaniem...
Ania*
Ostatnio zrobione:
Magiczne jezioro
user posted image
Avatar z moją koleżanką smile.gif
anagda
av nawet ładny.

co do grafiki. zdjęcie prześliczne. ta panienka ujdzie w tłoku. ale ten ptak to ni kij nie w drewko... dry.gif
Ania*
3 wersje nowego ava:

1.user posted image
2.user posted image
3.user posted image

Poeskperymentowałam smile.gif
anagda
niby to pierwsze najlepsze, ale za bardzo rozmazane..... jakoś takoś..... niewidać postaci zbytnio...
Hermioncia13
Nie znam się na grafice i na tym wszystkim ale dobrze znam się na zdjęciach. Zdjęcia są takie sobie ;/. Jak były robione z cyfrówki to były pewnie robione przez amatora. Zdjęcia to jedna wielka bieda ;(. Ale te zrobione ostatnio (11.09.2005) Są super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Annik Black
Ulala... ludzie marnujecie się tu zapiszie do jakiejś akademi sztuk pięknych, albo co... aż mi się serce kraje... gdybym umiała malować jak co po niektórzy świat byłby mój (a jak nie to bym zaavadowała niektórych hahaha) tongue.gif
Absolution
Słonik według mnie jest słaby, radzę rysować na dobry poczatek z natury.I nie rozmazywać paluchem bo to tylko pogarsza jakość. Proporcje i bryłowatość kiepskie. Ale ćwicz dużo .
Anita
QUOTE(Obliterator @ 05.11.2005 19:36)
beznadzieja
*

Jeżeli uzasadnisz pozornie absurdalną opinię, będzie cudownie. Jeżeli wyrazisz swoje zdanie bez jakiegokolwiek uzasadnienia, będzie koszmarnie.
__
Kolory mi się na tych avach i w grafkach nie podobają. Cukierkowe, przesłodzone, jak 'czarodziejki z księżyca' czy inna produkcja tego rodzaju. Oczywiście, co kto lubi, ale to kompletnie nie trafia w mój styl. Plastikowe.
Chyba najlepsza druga odsłona gry światła, bo nie taka totalnie oczywista. Co do zachodów słońca, to w głowę zachodzę, po co ktoś robi sobie tyle zachodu, żeby taki oklepany kicz fotografować. Klisz nie szkoda...?

edit: a w sunset jeszcze coś w prawy dolny róg wlazło. takie rzeczy można spokojnie popoprawiać w PS, wystarczy chcieć... :/
Obliterator
jedno za ostre, drugie rozmyte co tu duzo gadac
Mysiaaa13
Bardzo ładne tongue.gif .
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.