Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Tłumaczenie Tekstu Pomocy!
Magiczne Forum > Organizacja > Magiczne Forum - pytania i odpowiedzi.
Guardian
Uruchomiliśmy znowu panel: wyszukiwania, pomocy, użytkowników i kalendarz. Ponieważ tekst pomocy jest w j. angielskim nie wszyscy mogą z niego skorzystać - na pewno przydałoby się to nowym użytkownikom. Zwracamy się więc z prośbą do tych dla których angielski to "bułeczka z masełkiem" - jeśli możecie pomóc w tłumaczeniu (choćby jednego tematu pomocy) to będziemy wdzięczni! - a szczególnie ci do których angielski jeszcze nie przemówił "ludzkim głosem".
MalGanis
Ech, a jak przetłumaczymy, to co mamy z tym zrobić?
Pewnie zalogować się na serwer do naszych panelów administracyjnych, i wsadzić na forum, nie? dementi.gif
Napisz jeszcze, co mamy zrobić z przetłumaczonym tekstem...
Bo nie wszyscy mają na tym forum takie same prawa jak ty tongue.gif
A tu jest link do internetowego słownika, jakby co... http://www.sadurski.com/sadurski/www/biznes/tlumacz.htm smile.gif
Guardian
Najchętniej gdyby jedno tłumaczenie obejmowało całościowo przynajmniej jeden dział pomocy. Można tłumaczenie wysłać do mnie na prywatną wiadomość, lub wkleić jako kolejną odpowiedź! Poradzimy sobie! a ślad zostanie dla potomnych!
Tłumaczenie wkleja się z panela admina...
Child
tego tłumacza to można o kant dupy sobie rozbić.

wystarczy wpisać kontrolne 'this program needs win 98 to work/run'

pojedyńcze słowa jeszcze idą mu jako tako, ale zdania - cóż, przebija go tylko chyba Englisz Translator ;>

Hym - mogę spróbować coś przetłumaczyć. z polskiego na nasze ;>
Ludwisarz
Zrobilem Logowanie i Liste Uzytkownikow.

Zaraz wezme sie za Subskrypcje.
Child
mam odzyskiwanie haseł i postowanie.
i jeszcze cookies.

ale to grafomańsko brzmi (;
Guardian
I tak to dzięki TimmY-emu i Child of Bodom mamy już przełumaczone i wklejone 7 z 16 tematów POMOCY!
Wasza praca nie pójdzie w zapomnienie! biggrin.gif
Pod Waszym tłumaczeniem zostały umieszczone Wasze Nicki!
Pozdrawiam smile.gif
Child
jejuuu... ale będzie wstyd, jak ludzie przeczytają, jak ja to przetłumaczyłem ;>
Hefaj
a ja się dziwię , czemu wcześniej , 4 miechy wstecz nikt nie ruszał FAQ ?
kubik
Bo nie było potrzebne? :>
Norriśka
przetłumaczyłam resztę.

z kalendarzem chyba sobie poradzicie, nie? ;> bo w sumie chyba tylko został nie do końca przetłumaczony.
MalGanis
Ach, jak miło patrzeć, gdy strona (w tym forum) rozwija się, dzięki wszystkim fanom Pottera... Ta jednomyślność, chęć współpracy... Poświęcenie.. turned.gif
Guardian
Norriśka bardzo łądnie przetłumaczyła nagłówki tematów widniejących na zbiorczej stronie "Pomoc" - potrzeba jednak tłumaczeń całości tematów - otwierających się po kliknięciu! Więc wstrzymuję sie na razie z podstawieniem tekstu Norriśki bo by to było trochę mylące! Ale i tak dzięki jej za to co zrobiła! (Tłumaczenie pozostałych tematów - nadal aktualne!)

Acha - zapomniałem jeszcze o czymś - konstrukcja pomocy pozwala na dodawanie własnych tematów - więc jeśli widzicie problem, który jest na tyle ważny, żeby go oddzielnie opisać a nie ma go w liście tematów pomocy - to możemy taki temat zupełnie nowy - dodać do istniejących już tematów!
Norriśka
eee... hehe, no tak ^^" juz sie zabieram..
Guardian
Uwaga zostały już tylko 3 tematy do przetłumaczenia! smile.gif

Searching Topics and Posts

My Assistant

Viewing active topics and new posts

Jak ktoś czuje sie na siłach - to prosimy o przetłumaczenie!
Norriśka
Searching Topics and Posts i Viewing active topics and new posts zrobione smile.gif
Guardian
Dzięki Norriśce mamy juz tylko 1 temat do przetłumaczenia!

My Assistant

smile.gif smile.gif smile.gif
Guardian
Jeśli ktoś czuje sie na siłach to zachęcam do przetłumaczenia ostatniego tematu pomocy!

My Assistant

smile.gif
Xel
Jak jeszcze nikt sie nie podjal to ja moge przetlumaczyc. Tylko nie bede zaczynal jak ktos jutro ma to zamiar umiescic. Guardian napisz mi na privie czy ktos juz tlumazcy jak nie to sie tym zajme.
dementorek
mozesz mi na pma podrzucic.
dementorek
Dziekujemy Xelowi za przetlumaczenie dzialu "Mój asystent". Tym samym tlumaczenie pomocy zostalo ukonczone. Pragne przypomniec, ze rownie wiele porzytecznych rad zostalo zawartych w temacie "Cos dla nowych".
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.