Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Fotki Z Czary Ognia
Magiczne Forum > Harry Potter > HarryPotter.org.pl > Wasze zdanie...
Pages: 1, 2, 3
Lupek
Wiktor Krum mi nie pasuje.Wiktor powinien wyglądać trochę młodziej no i powinien być kiepskiej postury,Fleur też nie tak jak sobie wyobrażałem. Ale nigdy nie można zaspokoić wyobrażeń wszystkich wielbicieli HP więc ogólnie postarali się twórcy filmu!
Anulcia
Ja mam tylko jedno zastrzeżenie. Dlaczego na zdjęciu, gdzie Dumbledore coś pokazuje (jest to w Wielkiej Sali), nie ma długich czterech stołów domów, tylko kilka mniejszych? Nie... to mnie dobiło.
katia
Witajcie!
To mój pierwszy tutaj post, więc.. blush.gif

Zdjęcia są super!
Posłuchajcie, to tylko zdjęcia, które nie odzwierciedlają jeszcze tego jakie postacie tak naprawde stworzą aktorzy na nich prezentowani.
Oczywiście i ja nie mogę się powstrzymać od swoich uwag biggrin.gif
Ron - koszmarne ma te włosy! Mina przed kominkiem typowo Ronowa, więc jest nadzieja, że jakoś zniose te jego kudły.
Harry - dlaczego on zawsze jest taki blady? Pudru im chyba brakuje.
Hermiona - WOW ohmy.gif
A reszta - bez komentarza. Poczekam na film. wink.gif

kkate
QUOTE(Anulcia @ 05.08.2005 19:34)
Ja mam tylko jedno zastrzeżenie. Dlaczego na zdjęciu, gdzie Dumbledore coś pokazuje (jest to w Wielkiej Sali), nie ma długich czterech stołów domów, tylko kilka mniejszych? Nie... to mnie dobiło.
*



Nie zauważyłam tego... Ale... rzeczywiscie blink.gif Nie no, coraz bardziej to odbiega od książki.

Witaj na forum, Katia smile.gif
katia
QUOTE
Ja mam tylko jedno zastrzeżenie. Dlaczego na zdjęciu, gdzie Dumbledore coś pokazuje (jest to w Wielkiej Sali), nie ma długich czterech stołów domów, tylko kilka mniejszych? Nie... to mnie dobiło.

Też to zauważyłam, ale może ma to jakis ukryty sens. Myślę, że dopiero oglądając film okaże się czy to nietrafiona poprawka książki czy może dobry pomysł.

QUOTE
Witaj na forum, Katia

Dziękuję czarodziej.gif
Dajmond
QUOTE(kkate @ 02.08.2005 12:46)

joł, joł , hiphop, jejeje.
i tylko tyle chciałam powiedzieć.
Luna Fletcher
I do tego hiphopu jeszcze ble ... dry.gif trza dodać
avalanche
Diamenciku mój

Cedrik na owym zdjęciu jest naprawdę przystojny. hopsa hip hopowy ale jaki czaderowy. joł. men.

serio. najładniejszy XD
kubik
O Boże! ohmy.gif
Pszczola
Powtorze sie: Jakbym go spotkala w ciemnej uliczce, oddalabym portfel i komorke bez gadania ;P

Harry musi byc blady O_o Zawsze go sobie wyobrazam jako bladego przystojnego tajemniczego bruneta (wieczorowa pora ;P) *_*. Kolejne podobienswto z Riddlem, ktory tez zawsze blady chodzil ;P
Bratiin
Odnośnie tych mniejszych stolików, to był w książce taki fragment:

"Długie stoły poszczególnych domów znikły, a zamiast nich pojawiło się ze sto mniejszych, oświetlonych lampionami. Przy każdym z nich siedziało ze dwanaście osób"

No więc, proszę =). Dodam, że było to podczas balu.
Aktorzy różni zupełnie od moich wyobrażeń. Mam przeczucie, że z tego nic dobrego nie wyniknie =P. Najbardziej rozbawiło mnie oko pana Szalonookiego. Mam nadzieję że tylko na tym zdjęciu to tak wygląda.

Patrząc na zdjęcie Cho Chang, gdzie ma przypiętą odznakę Ravenclaffu przypomniała mi się jedna sprawa. Wszędzie spotykałam się, że na odznace tego domu widnieje kruk, co wydaje się naturalne, jednak ostatnio przeglądałam sobie Hp i Kamień Filozoficzny, no i tam pisze że symbolem Ravenclaffu jest łabądź. No i to tyle na ten temat =)
Pszczola
eermm....nie, nie jest, w kazdym razie w brytyjskiej wersji na stronach tytuowych widnieje herb Hogwartu i tam jest kruk. Zreszta, chyba pod koniec IV czesci tez jest o tym mowa, wiec nie ma watpliwosci co do tego.

A na tym zdjeciu widzimy zarys Czary Ognia. W czasie Balu Bozonarodzeniowego juz Czara tam nie stala. Zreszta uczniowie sa w mundurkach. Mysle,ze bedzie tak,ze sa cztery stoly jak kiedys + dwa dla gosci....(po powtornym zerknieciu na zdjecie), hmm...no, jednak nie ^^" Ale to moze tylko chwilowe? Wiecie,zeby zrobic Czarze miejsce, albo cos? ^^""""" (tiaaa...jasssne...)

Ja tez mam nadzieje,ze to oko tylko tak na zdjeciu wyglada -_-""""
Bratiin
Co do stania czy nie stania Czary, nie wypowiem się. Chciałam tylko powiedzieć, że coś takiego mogło być.

Co do herbu, jak mi wiadomo pani Rowling ma wpływ na film, a więc na pewno by zainterweniowała w sprawie zamiany jego w filmie, tak samo jak nie dopuściłaby do kruka na tych stronach tytułowych, gdyby nie uważała że może tam być. Jednak w pierwszej książce, w polskiej wersji na stronie dokładnie 39 jest taki fragment: "Harry dostrzegł woskową pieczęć z herbem: lew, łabędź, borsuk i wąż wokół dużej litery H" No więc... Wkradają się tu pewne nieścisłości. Może łabądż był tylko na laku koperty =P
Pszczola
eermmm...nie mam teraz przy sobie I czesci w oryginale, ale obiecuje to sprawdzic. Nie mniej jednak nie moze byc watpliwosci: to kruk widnieje w herbie. Zreszta, to jest RAVENclaw ^^""".
Ale musze przyznac,ze jak pierwszy raz zobaczylam herb Hogwartu, zobaczylam tam orla, a nie kruka ;P Zboczenie narodowe ^^"
owczarnia
QUOTE(Bratiin @ 17.08.2005 19:38)
Co do stania czy nie stania Czary, nie wypowiem się. Chciałam tylko powiedzieć, że coś takiego mogło być.

Co do herbu, jak mi wiadomo pani Rowling ma wpływ na film, a więc na pewno by zainterweniowała w sprawie zamiany jego w filmie, tak samo jak nie dopuściłaby do kruka na tych stronach tytułowych, gdyby nie uważała że może tam być. Jednak w pierwszej książce, w polskiej wersji na stronie dokładnie 39 jest taki fragment: "Harry dostrzegł woskową pieczęć z herbem: lew, łabędź, borsuk i wąż wokół dużej litery H" No więc... Wkradają się tu pewne nieścisłości. Może łabądż był tylko na laku koperty =P
*


Ten łabądź to była wtopa, pomyłka znaczy cheess.gif. Poprawili podobno w następnym wydaniu i już później miało wychodzić dobrze smile.gif. W oryginale oczywiście żadnego łabędzia nie ma smile.gif.
Dajmond
QUOTE(avalanche @ 15.08.2005 23:26)
Diamenciku mój

Cedrik na owym zdjęciu jest naprawdę przystojny. hopsa hip hopowy ale jaki czaderowy. joł. men.

serio. najładniejszy XD
*


Imp, nie mów tak do mnei bo się jeszcze dowiedzą o nas...
kto stoi po lewej stronie naszego mena?
avalanche
wygląda jak hydraulik

(rubinku! ;P)
owczarnia
^ Lol, to jest fotograf Rity Skeeter tongue.gif.



QUOTE(Anulcia @ 05.08.2005 19:34)
Ja mam tylko jedno zastrzeżenie. Dlaczego na zdjęciu, gdzie Dumbledore coś pokazuje (jest to w Wielkiej Sali), nie ma długich czterech stołów domów, tylko kilka mniejszych? Nie... to mnie dobiło.
*


To wynika z reorganizacji koniecznej dla stworzenia miejsca do popisów reprezentacji pozostałych szkół (a co było widać na którymś z filmików... zaraz poszukam smile.gif).

Edit: Mam smile.gif. O, tu.


Edit2: Ale nie wiedzieć czemu się nie otwiera sad.gif...

No w każdym razie sala została lekko przeorganizowana z tej okazji. Dodatkowo jeszcze później na froncie stanie Czara, co też Dumbledore ewentualnie mógł na inkryminowanej cheess.gif focie pokazywać.
Sihaja
QUOTE(kkate @ 02.08.2005 12:46)


Karkarowa sobie zupełnie inaczej wyobrażałam... Przede wszystkim facet miał siwe ełosy i bródkę... A ten jest... dosyć przystojny. Lubię ten typ XD

I Szalonooki jest jakiś taki... Zawsze wyobrażałam go sobie jako kogoś szczuplejszego, lekko przygarbionego... i bardziej no... nieprzewidywalnego. A tu wygląda w miarę spokojnie smile.gif
avalanche
Malfoy ma najlepszą minę biggrin.gif

<a Krum o wiele lepiej wygląda w tej czapie ;p>
Pszczola
Matko, oni wszyscy wygladaja z tymi wlosami jak... tiaak..

Tak sobie mysle,ze ta mina jakby chcial komus przywalic, wyglada bardziej jak przerazona. To chyba bylo wtedy, kiedy okazalo sie,ze Harry jest czwartym zawodnikiem (w tle stoi przeciz Dumbledore).

Alakazam
Witam jestem nowy czarodziej.gif

QUOTE
Ja mam tylko jedno zastrzeżenie. Dlaczego na zdjęciu, gdzie Dumbledore coś pokazuje (jest to w Wielkiej Sali), nie ma długich czterech stołów domów, tylko kilka mniejszych? Nie... to mnie dobiło.

Był taki moment (święta bożo?) , że było wiele małych stolików. Chyba , że pomyliłem ksiązki... smile.gif
KKatie - twoje pierwsze zdjęcia (1str.) zostały wycięte z tego traileru - dla cikawskich wink.gif (Wiem o tym smile.gif I witam również...)
Fajne zdjęcia - Malfoy śmiesznie wyszedł tongue.gif

snape'rka
No Dan włosy ciut dłuższe i będzie mieć fryzurę niemalże identyczną jak ja... ( ej no ja się buntuję tak nie może być!).
Zdjęcia jak na razie dość ciekawe, film zapowiada się interesująco.
Fleur wyobrażałam sobie zupełnie inaczej, ale jeszcze zobaczymy jak dziewczyna zagra.
Cho, Cedrik, Krum- idealni.
Karkaroff- hmm, inne wyobrażenie miałam na jego temat, ale ten też jest świetny.
Moody- matko, a cóż oni mu z tym okiem zrobili? Czy ja dobrze widzę, że ono jest na jakiejś tasiemce?

Ja mam tylko jedno zastrzeżenie... Gdzie do jasnej ciasnej jest Snape???
Pszczola
No coz, Snape zawsze wyglada tak samo ;P Zreszta, tam gdzies na tych zdjeciach mignal mi przed oczami.
katia
QUOTE
Ja mam tylko jedno zastrzeżenie... Gdzie do jasnej ciasnej jest Snape???

Cóż... Jak wygląda Snape wszyscy wiedzą tongue.gif

Moody w mojej wyobraźni wyglądał raczej jak Einstein a nie jak podstarzały woźny blink.gif
Super zapowiada się Flour, bo już ze zdjęć zionie tajemniczością czarodziej.gif

A z tym łabędziem to pewnie wpadka polskiego tłumaczenia..niestety.. mad.gif
Alakazam
QUOTE
Super zapowiada się Flour, bo już ze zdjęć zionie tajemniczością
No na francuske to ona nie wygląda huh.gif
Alejakoś ładniej ją se wyobrażałem- już Cho jest ładniejsza tongue.gif

PS. Ja se Moody'ego wyobrażałem dokładnie tak jak na tylnej okładce V tomu... A nie z jakąś opaską piracką na twarzy tongue.gif tongue.gif
Tomak
QUOTE(Alakazam @ 27.08.2005 22:44)
QUOTE
Super zapowiada się Flour, bo już ze zdjęć zionie tajemniczością
No na francuske to ona nie wygląda huh.gif
Alejakoś ładniej ją se wyobrażałem- już Cho jest ładniejsza tongue.gif

PS. Ja se Moody'ego wyobrażałem dokładnie tak jak na tylnej okładce V tomu... A nie z jakąś opaską piracką na twarzy tongue.gif tongue.gif
*


Fleur wygląda niezle. Katie Leung (Cho) to chyba młodsza jest o jakis rok lub dwa
od reszty tj.Dana, Emmy i Ruperta a książkowa Cho jest o rok starsza od Harry'ego i tu jest zgrzyt bo wygląda jak dziecko w poruwnaniu do nich.
Ja tez Moody'ego wyobrazalem podobnie do tego jak pokazany jest na okładce Zakonu Feniksa ale szalone oko jako lewe w filmie tez jest jako lewe a na okładce jako prawe
kkate
Przy okazji, Fleur a nie Flour. Fleur to po francusku kwiat, a Flour to nic innego jak po angielsku mąka tongue.gif

A Katie Leung od trio młodsza na pewno nie jest, jest mniej więcej w podobnym wieku. Może tylko tak wygląda.
Pszczola
Azjatki czesto wygladaja na mlodsze ;) A tak w ogole... gdzie ona od nich mlodsza? Wyglada jak rowiesniczka ;P

Shit, nie widzialam Moody'ego na okladce ;/ Mam inne wydanie. Ale Einsteina to on mi w ogole nie przypomina O_o. Ale przyznam, tym bardziej nie przypomina mi pirata ;P..... no, moze ta noga, ale oko powinno wygladac jak wylupiaste jajo ;P A Moody byc chudy ;/
vigga
ble. Moody to mi sie w ogóle nie podoba. łe. inaczej go sobie wyobrażałam.
a ta cała Cho... to w sumie nie wiem. tak średnio... chociaż niby zawsze mogło być gorzej.
Magya
To fakt, z Moodym nie trafili. Ja sobie go wyobrażam jako chudego (nie szczupłego ale chudego ;P) wysokiego faceta o długich splątanych włosach i długiej, ostrej twarzy ze spiczastym podbródkiem. NIe, Moody to porażka :/
vigga
noo dokładnie ;]
i jeszcze to oko. takie jakieś lewe ;p
Magya
To oko jest okropne. Nie tak sobie wyobrażała Moody'ego, i myślę, że większość czytelników także. Zgadzacie się ze mną? ;P
Pszczola
Oj tak! Ale coz, moze sie okazac dobrym aktorem. Przynajmniej jemu fryzura pasuje ;P.

Ile tyle maja kasy a porzadnego oka zrobic nie moga? ;/ Cala jego obrzydliwosc polegala na tym,ze on je bezposrednio w oczodole nosil!
Magya
ano właśnie, niezgodność z ksiązką! wink2.gif
kkate
Dosyć spora, nowa porcja zdjęć z "Czary Ognia" (skany z kalendarza na 2006 rok, sceny z trailera i inne zdjęcia). Na fotkach widzimy m.in. sceny z balu, Harry'ego podczas kąpieli w łazience prefektów (!, Freda i George'a białymi brodami... i wiele innych rzeczy.


Oto i fotki:

Pan Diggory i pan Weasley z Ronem i Cedrikiem


Harry uciekający przed smokiem podczas pierwszego zadania


Dumbledore przy myślodsiewni


Fleur


Fred i George - na górze "normalni", na dole po wyrzuceniu spoza linii wieku smile.gif


Na balu - Hermiona i Wiktor, poniżej Parvati, Harry, Ron i Padma


Knot, McGonagall i Dumbledore nad Harrym (prawdopodobnie po trzecim zadaniu)

Po prostu Harry smile.gif


Jakże urocza scena z łazienki prefektów...


Harry i Hermiona „przyłapani” przez Ritę Skeeter tongue.gif


Harry i Parvati Patil na balu


Ron i Padma Patil


Wiktor całuje rączkę Hermiony


Szalonooki Moody na lekcji


Scena sądzenia śmierciożerców, którą Harry widzi w myślodsiewni



Oprócz tego dostępny jest nowy telewizyjny spot filmu (zawiera znane już nam sceny plus kilka nowych), który pobierzecie STĄD (przez polecenie "Zapisz element docelowy jako...").

Źródło: MuggleNet, HPANA, Veritaserum
Alakazam
O kurde. Przecież Moody nie był taki gruby...eee.... na twarzy dry.gif Za gruby i dziwne to oko.ale bądźmy dobrej myśli biggrin.gif
kkate
Eee... ten podpis to trochę nie za duży? :]

<--- już nie Kkate już nie tongue.gif
Eowina
To oko ma takie dziwne(Moody) i zgadzam sie z Alakazam - taki az taki gruby nie powinien isc dry.gif Zastanawiam sie nad sensem ogladania tego filmu dry.gif
Hito
1) Fleur - powinna być ładniejsza. Normalnie bym się nie czepiał, ale po opisie jej postaci w książce wyraźnie wynika, że oczu nie dało się od niej oderwać.
2) Moody - faktycznie, to oko jest conajmniej dziwne. Nie rozumiem, w dzisiejszych czasach to nie problem ,,umagicznić'' oko.
3) Sukienka Hermiony - hej, dlaczego jest różowa?
A tak poza tym... chyba jestem geekiem (jakby wynikała z wywiadu z Emmą Watson), ale mnie najbardziej podoba się Hermiona w normalnych włosach i stroju. Bardziej od balowej Hermiony i od samej Emmy smile.gif
Pszczola
Heh, patrzcie na Auren z WP. Ta to ponoc miala byc najpiekniejsza istata na swiecie ^^" Coz. Fleur chyba podzieli jej los. Ale jak juz powiedzialam, ta aktorka ma wdziek, a to sie liczy.
kubik
Did Rowling forget to tell the casting people that Fleur is supposed to be like the hottest girl in the universe? - Anonymous 10/11/05(Tue)04:35 No.16117
kkate
Nooo i bardzo słusznie tongue.gif

Nowa porcja fotek TUTAJ.

Fleur i Gabrielle - no co by nie powiedzieć, akurat mała jest do niej podobna. Ale skąd ma takie ciuchy (jak uczniowie Beauxbatons), to nie wiem...

Potter w kąpieli - po prostu to, co widać.

Po trzecim zadaniu - wygląda na to, że Harry właśnie wylądował z martwym ciałem Cedrika..

Harry z Hermioną - Ach, takiej pozy jeszcze nie było biggrin.gif

Ron i Hermiona - Pomijając fakt, że ten cały różowy żakiecik do Hermiony nie pasuje w ogóle... która para lepiej wygląda? tongue.gif

Harry i Ron - ich miny mówią wszystko.

Ron, Harry i... Padma?

Wesoły Malfoy i jego ferajna ;]

Wyprawa na MŚ w Quidditchu - Fred i George to chyba kucyki będą mieli niedługo...

Dumbledore i najwyraźniej załamany Amos Diggory

Rita biggrin.gif - wygląda w porządku

Seamus i Neville

Karkarow, chyba podczas procesu (scena z myślodsiewni)
avalanche
Neville przechodzi drastyczne metamorfozy z filmu na film ;ppp
Hito
Gdy zobaczyłem zdjęcia Nevilla z Czaru Ognia, to moja reakcja była mniej więcej taka ---> blink.gif

Aktorka grająca Ritę naprawdę pasuje do postaci. Tu ciężko mieć jakieś zastrzeżenia.
Klatka na procesie śmierciożerców - chyba twórcy filmu trochę przesadzili. O ile pamięć mnie nie myli, w książce po prostu siedzieli na krześle z łańcuchami (które same się zatrzaskiwały).
Aha, czy Seamus przypadkiem nie był blondynem?

QUOTE
która para lepiej wygląda? tongue.gif 


To chyba oczywiste... Harry/Hermiona rządzi! :] BTW - fani tego związku mają skłonność to widzenia w każdym zdjęciu zawierającym tę parkę dowodu na to, że H/Hr to nie mrzonka. Przesada w żadną stronę nie jest dobra.
I jeszcze - coś reżyser filmu bardzo sie uparł na różowy kolor dla Hermiony. Pytam się, dlaczego? To jej nie pasuje, do licha.

avalanche
ma sie wrażenie, że drugoplanowe są lepiej obsadzone pod wzgledem dopasowania pod względem wyglądu ;P
kubik
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Było? był? Nie? TAK?
Magya
Omg :| Przy Neville'u mnie po prostu zatkało. Totalnie. To jest żart?
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.