Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Satanistyczne Przeslania W Pieknych Piosenkach :p
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show
voldzia
heh, co myslicie o tych wszystkich aferach? Led Zeppelin

ja mam linka tylko do "Stairway..." LZ, ale podobno jest cos takiego z cala masa utworow. Jak pusci sie od tylu to wychodza jakies inne calkowiecie skladne teksty. jak dla mnie to jakis absurd, ale jezeli to prawda, no to niezle. nie spodziewalabym sie po takich wydawaloby sie, ze pozytywnych, piosenkach takiego czegos. ale oczywiscie swiadczy to tez o niezlych umiejetnosciach i talencie. a Wy co myslicie o tym?
GrimmY
przy zeppelinach - trudno powiedziec, za dobrze to brzmi zeby to byl fekauu.

z podobnych slyszalem jeszcze queen - another one bites the dust , gdzie spiewaja o marihuanie :> -> click#1 tudziez nawet britej ma swoj przekaz - click#2 (edit: wszystko z ablinoblacksheep:E). duzo bylo takich przypadkow. ponoc cala plyta ac/dc puszczona od tylo to biblia szatana (nie pamietam ktora). coz, who knows...
matoos
Po pierwsze to bzdura. Po drugie przypadek. Po trzecie nawet jeśli to co z tego? Już dawno udowodniono że przekazy podprogowe i owszem, mogą wpływać na mózg człowieka, ale tylko delikatnie i przez krótki czas. Zazwyczaj około kwadransa. Nie demonizujmy i nie usprawiedliwiajmy się. To nie muzyka czyni z ludzi potwory.
Alexa666
buahahaha.
jasne.
oni to specjalnie układają w ten sposób XD
jaaasneee.
MalGanis
Ja cały czas słucham takich utworów biggrin.gif
Tylko jak słucham normalnie, to podświadomość koduje teksty idące od tyłu, ale ja o tym świadomie nie wiem, więc... robie to co mi każą w piosence blink.gif Ale później słucham od tyłu i słysze satanistyczne teksty - wtedy mogą sięwydawać odrażające, ale mamy tego świadomość i możemy się świadomie przeciwstawić smile.gif

A jeśli mowa o tekstach nagranych od tyłu...
Są też inne mniej oczywiste metody... Można jeszcze nagrać teksty na niskich częstotliwościach (czy jakoś tak - nie wiem na czym to dokładnie polega), wysokich częstotliwościach, oraz tekst nagrany tak cicho, że jest niesłyszalny dla ucha i jeszcze szybkość zmienna...

KLIK!
Nes
QUOTE(Alexa666 @ 17.06.2005 07:07)
buahahaha.
jasne.
oni to specjalnie układają w ten sposób XD
jaaasneee.
*



ej przeciez to jest najwieksza podnietka kupujac plyte - puszczasz ja od tylu lub setny raz ogladasz okladke i czytasz teksty by sie doszukac jakiejs ukrytej ideologii ;P
Pawelord2
rolf ;]

A gdyby biblie czytać po ciemku, do góry nogami i z malym palcem w nosie (że od tyłu należy czyatć to chyba oczywiste) to tam takie herezje że aż strach...

Po pierwsze wszystko to idiotyzm - po drugie - nawet jesli jakies słowo po przekreceniu daje nam szatana or sth to powiedzcie mi szczerze - ilu z nas kupuje płyty by ich słuchac od tyłu? he? ;] no właśnie... ;] idiotyzm
"...P..."
Alexa666
puściłam to mamie i ona stwierdziła, że to jest pocięte i posklejane, żeby taki tekst wyszedł ;D
Nes
QUOTE(Pawelord2 @ 17.06.2005 13:57)
Po pierwsze wszystko to idiotyzm - po drugie - nawet jesli jakies słowo po przekreceniu daje nam szatana or sth to powiedzcie mi szczerze - ilu z nas kupuje płyty by ich słuchac od tyłu? he? ;] no właśnie... ;] idiotyzm
"...P..."
*



zapominasz o wszystkich poszukiwaczach jedynie prawdziwej Prawdy ;p
pozatym takie rzeczy nadaja dodatkowego smaczku muzyce i tworza atmosfera tajemniczosci wokol zespolu...
Child
Uuuu... ostro. Ale co ci panowie eksperci powiedzą na to, że bez back-maskingu niektóre teksty chodzą po internecie w trzech, czterech wersjach?
I nie chodzi mi o kvltowe trv kapele, gdzie nawet z tekstem w garści ciężko zrozumiec, co ten Maniac stara sie wykrzyczeć/wycharczeć [pozdrowienia dla Mayhem ;]].
Do BYOB Systemu widziałem chyba trzy rózne wersje dla tekstów - i każdy pasuje ;d
Jak sie wsłuchać, to Armia też pewnie pod przykrywką składa hołd rogatemu ;]
matoos
Nie mówiąc już o Arce Noego.
Pottermenka
Te 'teksty z przeslaniem' to skleili pewnie nie ze slow tekstu ale osobnych liter. Zalozmy ze jakis tekst 'od tylu' ma satanistyczne przeslanie. Zalozmy ze musi tam pojawic sie imie 'najwyzszego'. Zalozmy ze juz sie ono pojawilo. No i jest - Satan, w przeorganizowanym tekscie znalezionym na jakiejs stronie. Tylko zeby to bylo rzeczywiscie od tylu to w wersji 'do przodu' musialoby sie pojawic slowo 'natas' co nic nie znaczy. No dobra - mogloby pojawic sie slowo 'natal' ale Latan to nie Sanan.
Badziewie ;>
Nes
ciekawie by bylo gdyby po roszyfrowniu ludzkiego genomu i odpowiednim podstawieniu liter wyszloby cos takiego:
'Ha ha ha! To ja was stworzylem! To caly czas bylem ja - Bóg.' ;D
[tak btw. to oczywiscie z 'Nauki Świata Dysku']
Alexa666
dokładnie zauważyłam to samo co Pottermenka

na logikę, nie ma bata, żeby wyszło coś takiego, ponieważ:

np. zdanie "My Sweet Satan" wyglądałoby "Natas Teews Ym" XD i gdzie tu sens? XD
Bellatriks
Nie sądzę. W angielskim wszystko się inaczej czyta niż pisze.
Alexa666
no i co z tego?

i tak trudno jest ułożyć coś takiego, co czytane od przodu będzie przmiało "jakośtam", a od tyłu "Satan"
Atina
No jak to trudno?
Chociażby take słowo "angel". Dodać kilka liter, kilka usunąć i mamy "satan" :P
Alexa666
Ati ;P

szczególnie Brit ^^ ona to naprawdę była tak napalona, że se taki tekst ułożyła XD
Nes
a ja mam kolejny utwor do listy tych 'z przekazem odtylnym' ;p - podobno refren piosenki 'with or without you' puszczony od tyłu brzmi jak "mmm... we slap you... mmm... we slap you... we want it"
Alexa666
ale kul XD
Vilanda
to samo dotyczy któregoś tam przemówienia Billa Clintona.
chociaż po jego kaprawej twarzy z amerykańskim, kołtuńskim uśmiechem wiele się można spodziewać.
niech tylko ktoś powie, że powiedzmy, nargaroth puszczany od tyłu to satanizm. herezja jak nic.
matoos
- A podobno jak puścisz płytę z Windows XP od tyłu to słychać satanistyczne treści!
- Stary, to jest nic, jak puścisz ją normalnie, zainstaluje ci windowsa!
Vilanda
muszę to mieć!
MalGanis
Weźmy taką nazwę stacji telewizyjnej "POLSAT". Proponuję wyrzucenie liter "POL" bo to z pozoru ma być polskie, a takie nie jest. Do tego możemy dodać na końcu skrót od anteny "AN". I otrzymamy całą prawdę o TV POLSAT - SATAN !!!!!!!! biggrin.gif

Po za tym wcale nie musi się słowo "natas" pojawić - bo przy rykach, nawiedzonych dźwiękach itd, ogólnie rzecz boirąc całym podkładze muzycznym co drugie słowo wygląda od tył€ jak "satan" A jakiś zespół muzyczny przy wykonywaniu utworu w środku nagrania zaśmiał się dziwnie i powiedział coś nie zrozumiałego. Po odtworzeniu od tyłu słychać "Szatan, on jest bogiem..."
Pottermenka
QUOTE
Weźmy taką nazwę stacji telewizyjnej "POLSAT". Proponuję wyrzucenie liter "POL" bo to z pozoru ma być polskie, a takie nie jest. Do tego możemy dodać na końcu skrót od anteny "AN". I otrzymamy całą prawdę o TV POLSAT - SATAN !!!!!!!!

Kopiujesz wypowiedz ze stony katolickiej
Eva
I jeszcze ma nadzieje ze tu wszyscy tacy ciemni i nieoczytani.
Alexa666
nie, ja to widziałam w spisie Kwiatków Radia Maryja XD
Pawelord2
whoa, przegapilem nowe uderzenia arki ;]

ludzie sie doszukuja kto wie czego słuchając "od tyłu" a tutaj nie trzeba sie specjalnie wysilac by znalezc piekielny przekaz ;]
Czarna msza - arka satana czyli PPM i zapisz jako ;]
Uwaga - do tego zespolu podchodzic z duza rezerwa ;]

Aha - teksty czytane od tyłu wywołuja spontaniczne orgie ;]
"...P..."
MalGanis
Coś mi nie wchodzi ta "arka satana".
A to o Polsacie to była wypowiedź Rydzyka. Więc się nie doszukujcie nie wiadomo czego. Nie twierdze że to ja wymyśliłem tongue.gif A takich wypowiedzi było mnóstwo: Ponoć jeśli się literom ze słowa "komputer" przyporządkuje kolejne liczby oznaczające miejsce w alfabecie, doda się je wszystkie i podzieli przez 6 wychodzi 666. "A zatem komputer i internet do narzędzia Diabła..." biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Pawelord2
A to zadna nowosc nie jest (numerologia jest pojebana, zawsze wszystko moze wyjsc, alezy przez co mnozysz, dzielisz)

Udowodnic mozna dosyc jasno ze szatan jest w komputerze :

1) wez wode, koniecznie święconą
2) uruchom komputer
3) zalej go wodą

i co? skweirczy, wyje, płonie i dymi! szatan ucieka! lej wode dalej az przestanie... szatan uciekł a komputer bez szatana sie nie uruchamia ;] tadam
"...P..."
Child
a IBM? podstawcie pod I szóstkę, pod B szóstkę i M szóstkę - to nie jest przypadek!
GrimmY
'kiedy dodac wszyskie liczby z ruletki suma daje trzy szostki
czy jest to sprawa szatana, czy tylko przypadek psze pana?'
Vilanda
nie mówiąc o ty, że po odjęciu liczby uzytkowników od liczby postów, pomnożoniu tego przez liczbe subforów i podzieleniu przez liczbę tematów, też wychodzi 666.

ale to tylko plotka XD
Katon
A wiecie że jak się przesłucha 90% nagrań z pułki METAL od przodu to tam jest czysty satanizm?

Z tymi treściami od tyłu to bzdury.

Alexa666
ja proponuję, weźcie sobie dokładną godzinę (godziny, minuty, sekundy), dokładną datę (dzień, miesiąc i rok) i dodajcie ich cyfry do siebie po czym pomnóżcie to przez swój wiek, po czym podzielcie przez dodane cyfry z dokładnej daty urodzenia, a potem wynik jeszcze raz pomnóżcie tym razem przez liczbę podpożądkowaną dniu tygodnia (1 - poniedziałek, 2 - wtorek itd.). Zawsze wyjdzie wam co? 666!
To nie jest żart! Wyślijcie to do wszystkich osób na liście gg, bo jak nie to pójdziecie do piekła
Pottermenka
JuZ wYsLaLaM ! jUz WySlAlAm ! TyLkO dLaCzEgO oDpIsAlI mI
QUOTE
spadaj
?!



; >
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.