Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Avatary... I Nie Tylko
Magiczne Forum > Kultura > Galeria
anagda
od ostatniego razu trochę chyba technikę poprawiłam. tak więc daję trzy avki wyprodukowane w wielkim pocie:

1. user posted image

2. user posted image

3. user posted image
Aylet
Ten ostatni mi się najbardziej podoba czarodziej.gif biggrin.gif ale inne też są ok happy.gif
kkate
No, lepiej smile.gif Ten ostatni rzeczywiście fajny.

Tylko wiesz, czego mi tu brakuje? Ramek. Ja się przyzwyczaiłam do dodawania ramek do swoich. I są niektóre trochę ciemnawe, ale ogółem ok. Kto tam na tym drugim jest?
Atina
kkate chyba ma racje. Te ramki bogłyby byc nawet maksymalnie cienkie, ale żeby były.
anagda
też zawsze dodaje, ale jakoś tutaj mi nie pasowały wink.gif


kkate, na drugim jest trochę tego za dużo. a jest tam Harry, Draco, Ginny i Cedrik
kkate
A, teraz widzę tongue.gif Rzeczywiście ich za dużo jak na taką małą przestrzeń. Jak na baner, to byłoby fajnie.
anagda
bannerki i loga też robię. i może też się pochwalę (choć to mi wychodzi gorzej od avów. bynajmniej tak mi się zdaje). daje w kolejności od najgorszego do najlepszego (według mnie oczywiście):

pierwsze
drugie
trzecie
czwarte
piąte




karolka
rzeczywiście, ten ostetni i av i banner mi się najbardziej podoba smile.gif
anagda
dzięki wink.gif
Agnessa
Świetnie.Zrób ino jeszcze dla TS ;]
Nimfka
No, ładne avy, ładne... Ale już się przywyczaiłam (tzn. kkate mnie przywyczaiła), że na avatarze zwykle jest jakiś napis... Nie jest to oczywiście reguła, ale jakiś napis by mi się tam przydał. No i wczesniej wspomniane ramki.
Ale avatary ładne, a z bannerów najbardziej podoba mi się pierwszy i czwarty :)
kkate
QUOTE(Nimfadora @ 02.07.2005 14:29)
No, ładne avy, ładne... Ale już się przywyczaiłam (tzn. kkate mnie przywyczaiła), że na avatarze zwykle jest jakiś napis... Nie jest to oczywiście reguła, ale jakiś napis by mi się tam przydał. No i wczesniej wspomniane ramki.
*



No ta, ja cię przyzwyczaiłam... ale ostatnio czasem robię też avki bez napisów. wink.gif

Mnie osobiście 3 i 4 baner najbardziej się podobają. 5 też jest fajny, ale ten Zgredek jakoś tak dziwnie wycięty.
Aylet
Oooch, baner to najładniejszy jest czwarty wub.gif piąty też mi się podoba, ale już mniej, bo ten Zgredek jakoś tam mi nie pasuje... smile.gif Ale dobrze jest biggrin.gif Jeśli robisz też inne banery i avy, to może zrobiłabyś mi jeden na zamówienie z Króla Lwa, co? <lol> biggrin.gif tongue.gif
anagda
robiłam jeszcze dla strony o grach. więc mogłabym spróbować. jak coś to na PRIVA wink.gif
anagda
1. user posted image
2. user posted image
3. user posted image
4. user posted image


i graficzka comming soon
http://img.photobucket.com/albums/v325/anagda/coming.jpg



i tak jeszcze niezwiązanie z HP:
http://img.photobucket.com/albums/v325/anagda/nw01.jpg
vigga
avatary przyzwoite. ale szczególnie w te pierwsze to trzeba się chwilę wpatrywać, aby zobaczyć co to jest ;]

banery ładne, chociaż nie bardzo podoba mi się ten ostatni. ponieważ... każdy element jest tak jakby... z 'innej beczki'. bo tak naparwdę co ma do siebie np ten Zgredek, Rita i Departament Tajemnic?
Nadka
Mmm, Anagda! Nie wiedziałam, że robisz avatarki i to jeszcze takie ładne! Najbardziej spodobał mi się 1 i 4... 2 i 3 też są fajne, ale słabo na nich cokolwiek widać... a szkoda, bo miałaś naprawdę fajny pomysł z tymi czterema reprezentami i okładką HP smile.gif
anagda
dzięki za komenty. postaram się poprawić następnym razem wink.gif
anagda
no to cztery avki prezentuję:



1. user posted image

2. user posted image

3. user posted image

4. user posted image
kkate
Fajne smile.gif Tylko wiesz co, ja właśnie pracuję nad takimi różnymi efektami... żeby zdjęcie było ostre, ale jednocześnie miało takie fajne kolory... to wszystko opiera się na nakładaniu gradientów/kolorów i ustawianiu ich na odpowiednią opcję. Takie trochę są ciemne twoje avy, moze własnie warto coś z tym popróbować... i wiesz, kombinować z kolorem/czarno-biały, z powielaniem zdjęć, pędzlami itd... ale ogólnie to nie jest źle smile.gif
anagda
dzięki. spróbuję następnym razem wink.gif





ps. ja tam lubię ciemne zdjęcia/avy biggrin.gif
Magya
Draco i Syriusz są wspaniali smile.gif
Reszta też fajniusia :]
Lor3L!n3
Całkiem niezłe podoba mi się ten 2 nie wiem czemu ale jakoś do mnie przemawia turned.gif czarodziej.gif
anagda
oki. no to sprubujemy koleine wink.gif



user posted image

user posted image

user posted image
Magya
Bardzo podoba mi się Dumbel smile.gif Pozostałe dwa też bardzo ładne :]
anagda
dzieki. jeszcze 5 wink.gif




user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Pirrania
Ogółem mi się podoba ale te późniejsze są lepsze bo bardziej przejrzyste ten z Draco w ostatniej serii bardzo mi się podoba. Grafiki też niczego sobie, ale nie które nie chciały mi się wyświetlić. Co do kwestii ramek i napisów to zalerzy jak co pasuje do konkretnego ava. Życzę dalszej owocniej twurczości i pozdrawiam Pirrania
anagda
dzięki za ocenę wink.gif
Magya
Draco jest fantastyczny! Taki.... fajny wink.gif Piąty avatarek też fajny. Zresztą wszystkie fajne wink.gif
anagda
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



i jeden ze spoilerem wink.gif
Nimfka
Ogolnie rzecz biorąc coraz ładniejsze Ci wychodzą te avatary. Z tej ostatniej poracji najbardziej podobają mi się dwa ostatnie i ten ze spojlerem, ale wszystkie są dobre.
A co do wczesniejszej porcji, to naprawde, wszystkie bardzo mi się podobały. No, gratulacje smile.gif
kkate
Robisz postępy smile.gif Ale ćwiczenie czyni mistrza, wiadomo. Gratuluję.
anagda
QUOTE(kkate @ 02.09.2005 20:35)
Robisz postępy smile.gif Ale ćwiczenie czyni mistrza, wiadomo. Gratuluję.
*




o.. dzięki kkate tongue.gif twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna wink.gif
kondzioff
smile.gif Super avatary.
Według mnie najlepszy draco biggrin.gif
anagda
parę nowych avatarków. mam nadzieję, że się spodobają wink2.gif


user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image
Lupek
Mi się oczywiście najbardziej podoba ten z Voldemortem!!! W ogóle preferuje takie czarne że tak powiem tongue.gif avatary!!!
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.