Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Avatary
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show > Bzziuuummm!!!
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
em
shell - a nie? xD
a was to ja się boję. o. ;p.
Shell
w sumie to chyba tak, ale nikt mi tak jeszcze nie powiedzial ;D

a na moim avie jest zymbol z ołówkiem w gale ;D
Avadakedaver
a chcecie więcej o avatarze shell?
www.happytreefriends.com
have a great time!

matko/Shell ale się czepiasz!
GrimmY
QUOTE(Avadakedaver @ 02.05.2006 20:01)
a chcecie więcej o avatarze shell?
www.happytreefriends.com
have a grat time!
*


sage for old.
u fail.
Shell
grat time XDDDD
dominisia888
tak odchodząc od tematu avatara shell. Avada przeczytałam posty napisane powyżej, ale nie mam nic ciekawego do powiedzenia na ten temat, a że uwielbiam nabijać posty na bzziuuummmie więc piszę, że mój avatar przedstawia mój ulubiony kwiat smile.gif
Shell
ja mam na twoim avie zegar... ;>
dominisia888
a ja go dziś zmieniłam i u mnei jest Słonecznik :/ ale głupio... zaraz zobaczę co z tym jest
Shell
to moze mi nie dziala jeszcze ten nowy ;/
Child
slonecznik bangla
Lupek
Kurdę dziwne mi się wyświetla raz zegar, raz słonecznik huh.gif
Avadakedaver
QUOTE(dominisia888 @ 02.05.2006 22:56)
tak odchodząc od tematu avatara shell. Avada przeczytałam posty napisane powyżej, ale nie mam nic ciekawego do powiedzenia na ten temat, a że uwielbiam nabijać posty na bzziuuummmie więc piszę, że mój avatar przedstawia mój ulubiony kwiat smile.gif
*


wybacz, ale zacytuję samego siebie:
QUOTE
nie idzie tak zrobić w kilku tylko przypadkach, np. ja wolę nie wtrącać się do rozmów Estieja z Owczarnią


//edit:
no i można jeszcze dodać, że w temacie takim jak "mili panowie, pani i reszta ?LOLków", albo w "Wyszukanych w sieci" jest to dopuszczalne, bo tam w zasadzie zawsze na temat się mówi. ;>
Ahmed
QUOTE
no i można jeszcze dodać, że w temacie takim jak "mili panowie, pani i reszta ?LOLków", albo w "Wyszukanych w sieci" jest to dopuszczalne, bo tam w zasadzie zawsze na temat się mówi. ;>


Nie obrażaj najbardziej zasłużonych tematów na MF ;]
Drakońskie metody wprowadzić i będize spokój.

ot choćby takie:

Siedzi trzech gości w łodce na środku jeziora. Połowy nocne, wędki w wodzie, spokój, sielanka, powoli zaczyna się rozwidniać. Jeden z wędkarzy zagaja:
- Słońce wschodzi.
Drugi mówi:
- Faktycznie, dawno nie widziałem takiego wschodu.
Nagle trzeci wędkarz szybkimi ruchami ramion wypycha dwóch pozostałych z łódki. Ci, przerażeni, machając gorączkowo rękoma wołają do pozostałego w łódce:
- Odbiło ci!? Za co?
Ten mówi:
- Pierwszego za offtopic, a drugiego za flooda.
Na to wściekli wędkarze w wodzie:
- A ty to co, cwaniaczku jeden!!
Ten w odpowiedzi chwyta za wiosło i wpychając końcem dwóch pozostałych pod wodę mówi:
- A za niepotrzebne dyskusje Ban!!!


Sami wyciagnijcie teraz wnioski z Waszego nieadekwatnego zachowania.
Anavrith
A ja to mam liście. Dżunglowe, o.
Eva
ojoj ja myslalam ze to jakas zielona odmiana matrixa :d astygmatyzm zyje i ma sie dobrze. mozna go podziwiac na moim avatarze.
Child
ja tam oko widze ale moze u was sie to inaczej nazywa XP
Illusion
Ja tam żadnego astygmatyzmu nie widzę. A wpatruję się w ten avatar z dobre pół minuty ;P

Na moim avatarku jakiś-tam aniołek, nie wiem czyj. Nie mogę tylko zindetyfikować tego czegoś w rogu. Podejrzewam, że to nuty (dwie ósemki, tylko trochę krzywe), ale równie dobrze to może być coś innego.
Ewelka
Mi to w rogu w twoim avatarze Illusion bardziej przypomina jakiś łańcuszek, wisiorek czy cos takiego smile.gif Zreszta o ile dobrze widze a chyba dobrze to jedna ręką chce chwycić to 'coś' a druga ręką trzyma sie za szyje...no ale moge się mylić, czyż nie smile.gif?
dominisia888
A mi to przypomina klucz na jakimś łańcuszku smile.gif Aniołek i klucz do bramy niebios tongue.gif
Avadakedaver
kuwa, no ksiądz swoje organist swoje, Ahmed.
Może z tym dowcipem w tym wypadku masz rację, ale mi się rozchodzi o to właśnie, żeby zamiast gadać o rybach powiedzieć "rzeczywiście, pięknie wygląda ten wschód, ale mi się wydaje że płotki są mimo wszystko większe od sumów."
ale widzę, że jestem sam więc skończę wam już nudzić.
sorry za offtopa.
koniec
em
avada, te postulaty są po prostu absurdalne i nie do zrealizowania. i zabrałyby sporo radości z postowania. nie ma się co wściekać i co obrażać, tylko się z tym pogódź.
i powtórzę za kimś: nie ulepszaj tego forum, bo nie bardzo ci to wychodzi.

[/offtop mode]
s.a.m.a.r.o.
Hahahaha biggrin.gif Sami of topy robicie tongue.gif Co to za przykład dla userów tongue.gif (dobra, bo jeszcze mnie wiosłem zagrzmocą wink2.gif )

A na moim avku? A taka elfka z harfą, znaleziona ostatnio na świetnej stronce z obrazami fantasy... W tle jakiś duch mężczyzny zasłuchany w brzmienie muzyki, ale w to już nie wnikam. Mi się podoba smile.gif
Gem
samaro... widziałam gdzieś przelotem stronę rzekomej artystki, której to prace masz (i z reszta ja też) w avatarze. Masz może adres? To była taka ładna galeria z około 90 pracami.

W ogóle, to postanowiłam zmienić dziadka-krzyżowca i odesłać go na emeryturkę. Ach... uwielbiam tą jego melancholijną zadumę.(Bez skojarzeń, to nie ma nic wspólnego z emerytofilią!)
Shell
dziewczyno o czym ty wogole mowisz?!
Avadakedaver
mój - kolejny - avatar przedstawia BLÓMA.
Vilanda
a mój przedstawia mnie w czasach dziecięcych.
Avadakedaver
Blóm to koleś z bajki na cartoon network.
Ten, który wymyślał skecze w tejże bajce ma na pewno takie samo poczucie humoru jak ja, bo czasami nie wytrzymuję i...
płaczę ze śmiechu oglądając tego stwora.
Atina
Na moim jest oczywiście Himura Kenshin:)
Moja niedawna fascynacja.
Poza tym stwierdziłam, że tamten sie wybitnie zestarzał jak na avatarka.
em
moje avatary niezmiennie przedstawiają mnie i mój ulubiony skrót mojego nicka ;p.
Magya
a ja mam nadal Adriena, czas zmienić.
Child
nadal monotematycznie
owczarnia
U mnie w sumie też. Herma to Herma.
Mroczny Wiatr
biggrin.gif a ja mam mrocznego kocurka
Vilanda
ten kocurek był na okładce płyty nine lives?
Avadakedaver
i jeszcze w stupięcdziesięciu innych miejscach.
Mroczny Wiatr
jeżeli chodzi ci o płytę aerosmith to nie dementi.gif .
kocur pochodzi z gierki American McGee's Alice
BlackOmen
http://encyclopedia.tfd.com/Cheshire+cat
Dla niedoinformowanych:}
Shell
a to jest ten moj kocur! :D bo w koncu jestem podobna do Alice ;D!
Myśka
mnie
Gem
Jedna z prac Lindy Bergkvist. Wszystke jej arty są nieziemskie jak dla mnie.

Avadakedaver
Myśka, mam nadzieję, że nie obecnietongue.gif
Myśka
przykro mi ze cie zawiodlam
Zeti
Mój avatar przedstawia hipogryfa (moje ulubione magiczne stworzenie), smoka, oraz pętle od Quidditcha
GrimmY
a mój potworka z piosenki 'i like bukkake'.
Kara
Mój jest to część arta przedstawiający czarownice z Baldur's Gate dokładnie Yaheirę.
Child
to sie Katon uraduje ;P
Ahmed
Jeśli już to Jaheirę ;]
A można by zobaczyc całego arta, bo mnie to wygląda na mangę.
em
Jaheira? to jest Jaheira?
umarłam.

Ja umieram po raz drugi, bo sobie przypomniałem, że Jaheira nie jest czarownicą tylko druidką ;]
a może jej nie chodzi o Jaheirę, tylko jakąś nieznaną nam czarownicę Yaheirę? <;
Avadakedaver
Chciala tylko pokazac jaka jest fajna.
Blóma.
MisieK
widać bierze przykład z ciebie.
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.