Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Fanka Z Mołdawii Przepisuje Hbp
Magiczne Forum > Harry Potter > HarryPotter.org.pl > Wasze zdanie...
kkate
Sandra Luchian, 15-latka z Mołdawii, spędziła miesiąc swoich wakacji przepisując szósty tom przygód Harry'ego Pottera, który to nie jest normalnie dostępny w jej kraju.

Sandra pożyczyła od znajomego kopię książki i przepisała ją (ręcznie!) słowo po słowie.

Książki nie można kupić w Mołdawii, a rodzice dziewczyny nie mogli pozwolić sobie na zamówienie jej prosto z Wielkiej Brytanii.

Sandra zapisała pięć zeszytów, aby móc mieć i tą książkę w swojej kolekcji. Dodała nawet mały szczegół ułatwiający czytanie - dialogi napisane są na czarno, a narracja na niebiesko.

"Tu w Mołdawii ta książka się nie pojawiła, a ja naprawdę chciałam mieć ją w swojej biblioteczce, więc zdecydowałam się przepisać ją ręcznie. I to dlatego zrobiłam to, co zrobiłam" - powiedziała Sandra.

Chociaż książka napisana jest po angielsku, przeczytanie jej zajęło Sandrze jedynie dwa dni. Jednak skopiowanie 607 stron nie było już takie szybkie i zajęło cały miesiąc...

Zdjęcie Sandry zobaczycie tutaj

Źródło: MuggleNet
grlouiee
Whoa biggrin.gif
Gratulacje dla tej dziewczyny, niemałe poświęcenie. To sie nazywa "Bycie oczarowanym HP" biggrin.gif
Chociaż w sumie dlaczego ona tego nie skserowala ? ;> smile.gif
beshamel
Wow... ladnie dala wink2.gif pzdr wink2.gif :*

Ekhem... bardzo ciekawy, jasny i konstruktywny komentarz.... /kkate
Czego chcesz kkate? To bardzo inteligentne stwierdzenie! Ania*
kruk
o qurcze. Jej się naprawdę nudziło. Kolejny przykład, że fani hp są zdolnie do wszystkiego...


=> dlaczego nie skserowała? może w Mołdawii nie ma ksero...biggrin.gif

W Mołdawii ksero jest, tylko nie dla wszystkich dostęone, bo... drogie - Piotrek.
Syriusz_Black
Jak dla mnie to chore...
Ja nie mogę.. nie byłym zdolny do czegoś takiego.. aż tak tego nie lubię, żebym przepisywał 607 stron...
BeBe
Może to i chore(nawet napewno), ale dziewczyna wygląda na szczęśliwą;p J a bym miała minę jakby ktoś kazał mi iść do Częstochowy na klęczkach....Chociaż te jej przepisywanie miało też dobre strony- poćwiczyła sobie angielski biggrin.gif
kubik
Ale szmira uuu czarodziej.gif

Ciekawe czemu od razu sobie tego nie przetłumaczyła
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.