Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: RZyczenia
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show
Pages: 1, 2, 3
Magya
Tradycyjnie jak co roku
sypią się życzenia wokół,
większość życzy świąt obfitych
i prezentów znakomitych,
a ja życzę, moi mili,
byście święta te spędzili
tak jak każdy sobie marzy.
Może cicho bez hałasu
idąc na spacer gdzieś do lasu,
może w gronie swoich bliskich
jedząc karpia z jednej miski,
może gdzieś tam w ciepłym kraju
czując się jak Adam w raju,
może lepiąc gdzieś bałwana,
jeśli śniegu napada.

życzy Meg.
Dorcas Ann Potter
Dzięki !
Dołączam swoje:
Szczęśliwych pogodnych chwil spędzonych z rodziną. Przebaczenia. Przyjaciół. Miłości. Nadziei, kiedy będzie potrzebna. I przede wszytskim wiary.
Świętego w kominie, prezentów po szyję, zielonej choinki, prezentów trzy skrzynki, zimnego szampana i sylwka do rana!

Cichutko pada śnieg..
Dokoła bieli się
W tę dziwną noc do Betlejem idź
gdzie Boże dziecię rodzi się
Świat milknie, gdy wśród gwiazd
Ta jedna daje znak!
W tę dziwną noc do Betlejem idź
gdzie Boży Syn dziś rodzi się

Aaaaaaa x2

Zaśpiewaj wraz z aniołami,
to Dziecię wszystkich nas zbawi
Myśka
oby i mnie zbawiło, kiedy już zabiję swoją matkę ==


morowej zabawy
Syriusz_Black
Zbliżają się kolejne święta, które będziemy przeżywać, kolejne, bo już ponad dwutysięczne po narodzinach Chrystusa: "Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów objawiony..." Znowu usłyszymy słowa tej kolędy i pewnie większość z nas napełnią radością i pokojem. Tak... większość. Nie wszyscy przecież czujemy się i jesteśmy szczęśliwi. Popełniliśmy wiele błędów, zraniliśmy naszych znajomych, przyjaciół, dalszych czy bliższych. Ale mimo wszystko to przecież święta - czas radości i wybaczania!
Niech Pan, który przychodzi w tajemnicy Bożego Narodzenia, przyniesie wszystkim pocieszenie i nadzieję. Niech święta Bożego Narodzenia będą czasem odnowy wiary, wzrastania w miłości i budzenia nadziei. Niech pokój i radość betlejemskiej nocy zagoszczą na stałe w Waszych sercach. Życzę Wam przeżycia podczas tych świąt szczęśliwych, kojących i wartych pamięci momentów. Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór. Życzę Wam świeżej, pachnącej choinki, dużego pęku jemioły, ciepłego ognia trzaskającego w kominku - jeśli jeszcze nie w tym roku, to w przyszłości. Oczywiście dużo prezentów, spełnienia marzeń i realizacji postanowień związanych z Waszą przyszłością. Domu pełnego rodzinnego ciepła i takiej atmosfery jaką oodaje w swojej piosence Bing Crosby - "I'm dreaming of a white Christmas."...
Do tego oczywiście niesamowitego i niezapomnianego Sylwestra, bo przecież jaki Nowy Rok taki i cały przyszły rok.

(Poczujcie się jak Syriusz na święta w Grimmuald Place 12 !) biggrin.gif
Absolution
zielonego karpia i smacznej choinki wink2.gif
Lupek
(Patrz na moją sygnaturke i wszystko jasne) tongue.gif tongue.gif smile.gif smile.gif tongue.gif tongue.gif
Absolution
ale wredota tongue.gif
em
Skacze Aniołek, skacze po chmurkach,
niesie życzenia w Anielskich piórkach.
Niesie w plecaku babki i świeczki,
a w walizkach złote dzwoneczki. Wesołych Świąt!

:*
Eowina
Ja również dołącze się do życzeń smile.gif

Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie, Niech Was aniołek ode mnie uściśnie. Na wigilijnym stole opłatek położy i w moim imieniu życzenia Ci złoży.


Wesołych Świąt smile.gif
Nimfka
Śniegu po pachy, smacznej kiełbachy.
Prezentów kupę, rózgi na pupę.
Do nieba choinki, wędzonej szynki.
Przygód miłosnych, wspomnień radosnych.
Powalającego uroku, a w Sylwestra chwiejnego kroku!

Joł.
kruk
Ja też się dołączam:

Śniegu po nerki
Wesołej pasterki
Prezentów moc
S***u co noc
Pysznego bigosu
Gwiazdki z kosmosu
I udanego wskoku
do Nowego Roku!
grlouiee
Smacznego Karpia (tylko z M.), pachnącej choinki, przysmaków na stole smile.gif
Uśmiechu, uśmiechu, uśmiechu.
Pogody ducha.
Wyrozumiałości
Cierpliowsci
Prawdomównosci
Milosci
Przyjazni
Cipeła
Mądrosci
Siły na wytrwanie Nowego Roku
Żadnej monotonii
Pomysłów
Zdrowia
Szczescia

user posted image

i coś skopiujemy jeszcze, żeby wiecej bylo ^^

Z okazji nadchodzących
Świąt Bożego Narodzenia
pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia.
Niech nadchodzące Święta będą dla Państwa niezapomnianym czasem
spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.
Życzę, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół
oraz wszystkich Bliskich dla Państwa osób.
Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę dużo zdrowia i szczęścia.
Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia.

Gosia smile.gif



kkate
Przyjemnej chwili podczas Wigilii, marzeń spełnienia w dzień Bożego Narodzenia, wrażeń moc w sylwestrową noc i dużo uroku w 2006 roku! :]

No, po prostu wszystkiego najlepszego, niech każdemu spełni się to, co chce.
dominisia888
moze to i banalny tekst ale życzę wszystkim cieplusich i rodzinnych świąt... :*:*:*
ren.Asiek
Czy mnie oczy zawodzą, czy w tym roku nie było forumowej wigilii ?? =oOo
... pamiętam jednego Sylwestra, którego tu z kimś przegadałam ... aaa to była Elisa =dDD hehe, pozdroL =**

Skoro jush tu jestem ...
To Wesołych i przede wszystkim Spokojnych Świąt, abyście zawsze starali się uśmiechać i nie przejmowali się zanadto niczym, bo nie warto =) Żeby spełniły się wszystkie marzenia, abyście zrealizowali wszystkie plany. Doszli do celu. Znaleźli miłość swojego życia, przeżyli wiele cudownych chwil z przyjaciółmi, wiele pięknych i szalonych dni. Żeby życie nigdy nie straciło kolorów i byście się nigdy nie poddawali. Nie zatracili małego dziecka, które nie wie co to problemy. Abyście zawsze walczyli o to, co dla was ważne, nie bacząc na innych.
Moc buziaczków =* Szczęśliwego Nowego Roku i udanej nocki sylwestrowej !!! =DDD
grlouiee
Hoohoh, forumowa Wigilia ?! biggrin.gif A na czym ona polegała, wiecie ja jeszcze niedoswiadczona we wszystkich sprawach ^^
BlackOmen
Zapomniałem
wesołej Hannuki!
Sumiko
srutututu.
tyle.
Lupek
A ja wam z okazji zbliżającego Nowego Roku(to już za 2 dni) chce życzyć:

Kasy Kulczyka, fury Rydzyka
mocy Pudziana, chaty Beckhama
Cholesterolu w normie
i świętowania nowego roku w dobrej formie.

BlackOmen
W zeszłym roku to było modne jak się pojawiła afera z misiem Kluczykiem i jakbyło głośno o majbachu (czy jak to się pisze) ojca dyrektora. Teraz już mało świeże
Child
znaleźne:

Ile Rydzyk ma moherów, ilu w sejmie jest frajerów, ile Kwachu dni się bawił, ilu kumpli ułaskawił, ile Lepper ma wyroków - tyle szczęścia w nowym roku.
kubik
a ja wam zycze drogie dzieci 2 rzeczy:

- http://www.artlebedev.com/portfolio/optimus/

- i aby wam papieru nigdy nie zabrakło

;d
kelyy
Wiary w lepsze jutro
- przede wszystkim i nie tylko.
Uśmiechu i radości
ze zwykłej prozy życia.
Refleksji na sobą i światem
= trafnych wniosków.
I świadomych decyzji
- spontanicznych, ale przemyślanych.
Na Nowy Rok...


by me tongue.gif
Myśka
wszystkim grzecznym dzieciom - seksu i przemocy w ten cudowny, lepszy, nowy rok.
Eowina
Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka, idzie Nowy Rok, stary już umyka więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana, niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana. smile.gif
Ahmed
Bawta się niegrzecznie, alkoholu i nóg nie szczędźcie, gardła zdzierajcie, zabawy do samego rana i świetnego samopoczucia o poranku ;> I żeby ten Nowy Rok przyniósł Wam jeszcze więcej radochy niż te wszystkie poprzednie razem wzięte.


A ja idę zaprosić panią W. na imprezę no i chyba jeszcze jar.gif bo Misiek niegdyś zachwalał.
GrimmY
zycze wam ludzie i ludziska lepszego roku 2006 i spotkania na swojej drodze jak najmniejszej ilości ludzi głupich.
udanej zabawy, litościwego poranka itd. a teraz chodźmy się wszyscy napić i już.
Mira
wszystkiego naj naj naj w tym nowym roku 2006!! Niech on będzie lepszy aniżeli 2005 smile.gif spełnienia wszystkich marzeń i wiecznego optymizmu i uśmiechu na twarzy bo to jest najważniejsze w życiu biggrin.gif
GrimmY
odgrzebuję z okazji nadchodzącej okazji.
wesołych świąt/hanuki i takich tam żeby wam było dobrze i koli nigdy nie zabrakło, żeby wam się jezus objawił (albo utwierdzenie w przekonaniu, że święta to komercja na potęgę i szatan wcielony) i w ogóle hoł hoł hoł.
Ludwisarz
Wesolych Swiat!

I zycze wszystkim, zeby sie w koncu spotkali z GrimmYm, bo ktos musi smile.gif
rhiamona
Jadalnej Wigilii, choć trochę przydatnych prezentów i ogólnie wesołych świąt wszystkim Magicznym ludziom życzę smile.gif
Katon
No naprawdę też wszyscy bolejemy, że mieszka niemal w Reichu...

Ja się nie będę silił na ogólne (kolejność przypadkowa, ale najierw faceci, żeby nie było za grzecznie):
GrimmY'emu - żeby wreszcie przyjechał do Galicji, albo chociaż do Królestwa Kongresowego i się z nami zobaczył.
TimmY'emu - żeby trenował, to w końcu wepchnie całą kukurydzę i wejdzie do księgi rekordów w kategorii: heteroseksualiści.
Dementiemu - żeby był z nas dumny.
Childowi - żeby powstał indiemetal.
Miśkowi - żeby akcyza nie wzrosła (pseudoliberały już chcą podnosić na szlugi...)
Ahmedowi - żeby został najważniejszym krytykiem muzycznym w Polsce, bo ma zadatki.
Ryśkowi - żeby czasem brał udział w dyskusjach.
Jestiemu - żeby wpadł kiedyś na jakiś zlot, bo naprawdę fajnie by się było razem wódki napić.
Voldowi - żeby Tomasz Kamel wrócił do łask w TVP.
Avadzie - żeby staranniej dopracowywał wiersze i nie porównywał mojej Ukochanej, do... najlepiej żeby w ogóle jej nie porównywał do niczego; no i żeby uratował komuś życie (nie ginąc przy tym samemu).
PrZeMkOwIzET - żeby się nie bał chodzić do spowiedzi i żeby Luna wyszła za Neville'a.
Syriuszowi - żeby Sapkowski nawrócił się na chrześcijaństwo.
Zwodnikowi - żeby nie zapomniał podczas rządów Miłości o właściwym sobie krytycyzmie =)
Matoosowi - żeby mnie czasem wsparł w światopoglądowych dyskusjach.
Hagridowi - żeby UPR wszedł do Sejmu.
Kubikowi - żeby zaglądnął czasem.
Draco(nowi?) - żeby Huta rosła w siłę, a ludzie żyli dostatnio.
Murofowi - żeby lepiej wykorzystał to 5 minut kiedy będzie go słuchać cały świat.
Quzierowi - żeby se zmienił ten cytat w sygnaturce, bo już mi się znudził.
Zetiemu - żeby wylajtował.
wybaczcie jeśli kogoś pominąłem, albo nie wybaczajcie, tylko się zgłoście, to uzupełnie.

Lilith - żebym zawsze składał Ci życzenia nie posiłkując się przy tym forum.
Naice - żeby Placebo przyjechało 17 raz do Polski.
Evie - żeby Walia odzyskała niepodległość.
Sumiko - żeby wróciła.
Hazel - żeby w Loch Nessie piwo było po zeta, ale żeby przy tym Loch Ness nie splajtował i miał się dobrze.
Owczarni - żeby Rowling zaprosiła ją na kolacje i żeby przekazała jej restekpy od całego forum.
Em - żebyś była nieśmiertelna i umiała latać.
Sihaji - żeby sobie nie zmieniała avatara.
Potti - żeby Borys nie odchodził już bardziej od zmysłów.
Mellisie - żeby wiedziała, że ja też już mam prawo jazdy.
Myśce - żeby przestała słuchać Masskotek.
Mirandzie/Kitty/Cat - żeby złapała kiedyś takiego prawdziwego psychopatę.
Hermionie1900 - żeby znalazła jakiegoś fajnego Mateusza.
Albince - żeby zostało tak jak jest - Ty tam, my tu.
jeśli o kimś zapomniałem... jak wyżej.



PrZeMeK Z.
Nic nie przebije życzeń Katona smile.gif

Życzę wszystkim naprawdę rodzinnych świąt, pełnych życzliwości i zwykłego, ludzkiego szczęścia. I prezentów, które nie oszałamiają ceną, tylko wartością. I wspólnego śpiewania kolęd. I tego wszystkiego, czego nam brakuje w zwykłe dni z atmosferą niezwykłości na czele.

No i żebyśmy się jak najczęściej i w jak najliczniejszym gronie spotykali. Nie umiałbym już bez Was żyć, ludziska :]
harolcia
Po wyklepaniu całej formułki okolicznościowej, życzę wszystkim Froumowiczom, abyście

-codziennie odnajdywali Magię potrzebną do życia,
-zawsze posiadali czas dla siebie
-robili to, na co macie ochotę (w granicach oczywiście wink2.gif )
-a Magiczne rosło w siłę!

Poczujcie Magie tych Świąt i niech moc będzie z Wami wink2.gif
Zeti
Tradycyjnie, jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śniegu sypnie z rana.
hazel
Życzenia Katona to pierwsza życzenia w tym roku, o które się nie wkurzyłam. Bardzo dziękuję.

Drugi był sms od Avady smile.gif

Ja życzen składać nie umiem, zresztą to takie dziwne dla mnie trochę, bo ja zawsze wszystkim dobrze życzę, nie tylko w święta.
PrZeMeK Z.
No to jeszcze tak symbolicznie:

user posted image

Wesołych świąt.
Avadakedaver
tradycyjnie jak co roku
zyczę ludziom wszystkim wokół
wesołych śniąt.
abstrakcja
Wesołych swiat .

[Co to za swieta, jak na polsacie nie leci Kevin sam w domu?! ;(].

Cóż.
[W cholere dawno mnie tu nie bylo i nie wiem co teraz powiedziec - wlasnie sie 'zacielam' z idiotycznym wyrazem twarzy ;p].

To chyba byloby na tyle.
Wesolych swiat, kolorowych choinek, bombek , radosci zdrowia i pomyslnosci... i .. nie jedzcie karpia! :*

słodka_trzynastka
Wszystkiego dobrego wszystkim magicznym forumowiczom.

I żebym się jeszcze kiedyś mogła z wami wódki napić i posłuchać białych fristajli smile.gif
kate711
~
Z okazji Bożego Narodzenia,
Składam Wam serdeczne życzenia.
Niech Wam święta miłe będą,
Z dźwiękiem śpiewu i kolędą.
Z wigilią tuż po zmroku,
I w radosnym Nowym Roku.

~

Merry Christmas czarodziej.gif

naprawiłam taga url
//haz
Potti
w duchu życzeń Katona, niech Porcys będzie z Wami wink2.gif
no, bo Wesołych Świąt już mówiłam.
GrimmY
jeszcze chciałem dodać, że życzę wam, aby te święta były dla was tak fajne, że będziecie na tym forum postować jak najrzadziej w tym czasie wink2.gif

TimmY & Katon - dzięki, naprawdę miłe życzenia, postaram się spełnić jak tylko będzie okazja:}
Ludwisarz
ja juz po karpkiku, wodeczce, pierogach, wodeczce, kutii, kluskach z makiem, wodeczce i prezentach.

Whoa:)
Hermiona1900
no to teraz moje życzonka smile.gif Wszystkiego naj naj naj najlepszego, Świąt w gronie rodzinki, cieplutkiej atmosfery oraz, aby Wam wszystkim spełniły się najskrytsze marzenia i oby uśmiech z Waszych twarz nigdy nie znikł! no i to by było na tyle.. smile.gif Wesolutkich Świąt!!
Neonai
Mateusz, to bylo slodkie, ale ja juz nie slucham Placebo! XD

no to ja jeszcze raz składam życzenia wszystkim tym, którym już składałam i tym, którym nie składałam smile.gif mery krysmes! samych MAGICZNYCH chwil biggrin.gif
PrZeMeK Z.
Timmy, wódkę w święta pić? Typowo polskie smile.gif

Już po prezentach i jedzeniu. Dziś pierwszy raz w życiu idę na pasterkę.
Wspaniałe święta.
kObra.
Ja orginalna nie będę. xD
Więc życzę Wam...Hmmm....Życzę Wam tego, abyście dążyli uparcie i wytrwale i konsekwentnie w swoich planach, działaniach i celach.
Może być?
Avadakedaver
najka coś się ostatnio za dobrze zachowuje. normalnie nie jest sobą.
hazel
To po prostu kolejny etap przejmowania forum przez Jestiego :>
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.