Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Aktorzy Z "zakonu Feniksa"
Magiczne Forum > Harry Potter > HarryPotter.org.pl > Wasze zdanie...
Pages: 1, 2
kkate
Co nazwisk do aktorów wcielających się w role nowych postaci w filmie "Harry Potter i Zakon Feniksa", większość jest już jasna...

Luna - Evanna Lynch

user posted image

user posted image

Tonks - Natalia Tena

user posted image

user posted image

Umbridge - Imelda Staunton

user posted image

Bellatrix - Helen McCrory

user posted image

Kathryn Hunter - pani Figg

user posted image

Graup - Tony Maudsley

user posted image

Lily - Susie Shinner

James - Robbie Jarvis

Młodzi Peter, Remus i Syriusz jeszcze nie zostali wybrani.

Jeśli wierzyć MuggleNetowi, dziewczyna mająca grać Lily wygląda tak:

user posted image

Natomiast to PODOBNO jest chłopak mający grać Jamesa :

user posted image

Informacje, czy powyższe dwa zdjęcia naprawdę przedstawiają właściwe osoby, są jeszcze niepotwierdzone.
avalanche
James :DDD


[XD]
kkate
Nu, podobno tongue.gif Ale za bardzo to go tu nie widać. Wygląda jednak jakby miał bardziej brązowe włosy niż czarne... hm.
avalanche
no właśnie. mało widać. ale tak ogólnie mogłby być wink2.gif wiadomo ze w filmie to człowieka mogą zupełnie zmutować ;ddd
Absolution
Graup.... hahahahhahahaha laugh.gif ... nie no... śmieszny biggrin.gif
Tonks bardzo mi się podoba , Umridge jak i Luna również, a pani Figg...eee... trochę za młoda... ale od czegóż jest charakteryzator:D
December
Ogólnie jestem na tak! smile.gif
Umbridge ma taki ropuszy uśmiech, tak jak powinno być.
Graup też świetny, będą ładnie razem z Hagridem wyglądali.
Tylko właśnie Pani Figg różni się od moich wyobrażeń, ale mówi się trudno.
Katon
Bellatrix za stara. Bardzo fajna Tonks. I bardzo fajna Umbridge.
kubik
Katon nie trzeba bedze mejk apu robić by wygladała jak po azkabanie ;p
karolka
Myślę, że wszyscy są ok (nawet p. Figg), ale najlepsza jest Tonks smile.gif
harajuku girl
A dla mnie własnie Tonks to porażka... smile.gif Pani Figg tak średnio, ale reszta spox.
Ania*
Absolution, to samo pomyślałam o Figg - za młoda, ale ogólnie apsuje. Luna nawet luniasta, Lily niezła.
krencik
Lily bardzo fajna blush.gif
Cornelia
jeśli chcecie inne zdjęcie przyszłego jamesa, to voila!

user posted image

hm... nie wiem czy to dobry wybór...
hazel
Niee, zdecydowanie. Miał być do Harry'ego podobny, a raczej Harry do niego, myślałam że Radcliffe'a "sklonują" jakoś komputerowo.
Tonks super, ale Bellatrix faktycznie za stara a Figg za młoda.
cmzool
tongue.gif Aktorka grająca Umbridge nawet jest do niej podobna
December
Z najnowszych wieści wynika, że aktorkę, która miała się wcielić w rolę Belatrix, czyli
Helen Mcrory, zastąpi Helena Bonham Carter.

Ja jestem jak najbardziej za, bo cenię Helenę jako aktorkę, a poza tym zewnętrznie też bardziej pasuje do tej roli.
Zdjęcie:
user posted image

Mam nadzieję, że się nie powtarzam.
owczarnia
Profesor Grubbly-Plank (Apple Brook)
user posted image

Centaur Zakała (Jason Piper)
user posted image

Młody Snape (Alec Hopkins)
user posted image

I niestety, podobno młody Syriusz (James Walters)
user posted image.


Ten ostatni jest niepotwierdzony, to znaczy wiadomo na pewno, że Syriusza ze sceny w myślodsiewni zagra James Walters, ale nie wiadomo na sto porcent czy to on jest na tym zdjęciu. Oby nie (bo gdzie mu do Syriusza???).
Aylet
Moje serce!! Mam nadzieję, że on nie zagra Syriusza, bo to by była załamka. Wogóle nie jest podobny, a poza tym wygląda mi na muła a nie na rozbrykanego młodego Blacka. (Gary Oldman powinien się za coś takiego obrazić tongue.gif)
December
Może to tylko wina zdjęcia.
Może gdyby miał weselszą minę, to wyglądałby korzystniej.
Tak czy siak, moim zdaniem, mogli wybrać lepiej.

Za to młodego Snapa (po odpowiedniej charakteryzacji oczywiście) akceptuję w stu procentach.

I jestem pod wielkim wrażeniem Zakały. wink2.gif
Aylet
No tak, jesli chodzi o Zakałe to sie zgadzam. Snape taki sobie.. Ale syriusz. juz sie wypowiedziałam. Poprostu zgroza.
owczarnia
Dobić Was sad.gif (i przy okazji siebie)? To chyba jednak jest on cry.gif. Pojawiło się jeszcze jedno zdjęcie, niby trochę lepsze, ale i tak ohmy.gif...

user posted image
Aylet
O matko -_____-'
Avadakedaver
Ludu, przecież oni w ogóle nie są młodzi.
A Lilly - bardziej pasuje na starą niż na młodą Lilly.
owczarnia
Macie, następne fotki wypłynęły. Jego panienka ponoć taka szczodra huh.gif. Aha, i niestety została potwierdzona w międzyczasie tożsamość tego torbiela. On. Wiem, też się załamałam.

user posted image

user posted image
dominisia888
Porazka... Nie tak sobie wyobrażałam młodego Syriusza. A tu nawet charakteryzacja nie pomoże :/ Ten koleś wygląda na tych zdjęciach jak ćpun.
Eva
Ja wam dam torbiela zaraz. Jak dla mnie na tych 2 ostatnich zdjeciach wyszedl wprost idealnie XD
Katon
Przestań. On wygląda jak pół dupy z za krzaka. To gorsze pół.
Eva
Bywa ze wyglada okropnie, ale jak dla mnie jest calkiem.. syriuszowaty :p Tylko ta morde ma taka dluga i poplaszczona, ale mimo to pasuje mi bardziej niz mlody James :d Jak dla mnie jest calkiem smaczny, ale ja mam chyba skrzywiony gust ;>
avalanche
to ja też mogę mieć skrzywiony z Tobą. będzie nam raźniej ;d
em
Ee, przesadzacie chyba :> nie jest taki zły. zresztą, chyba ważniejsze jak gra, a nie jak wygląda, nie? smile.gif
Katon
Wybacz, Emo, ale nie. Co on tam będzie miał do zagrania...? Parę machotekstów i tyle.
em
więc tym bardziej nie ma się co ekscytować ;p.
a zresztą, charakteryzacja może zdziałać cuda.
Eva
Ava, wreszcie ktos kto podziela moje.. hm.. zainteresowania ;p Mi mlody zupelnie odpowiada, a przynajmniej jest dosyc kompatybilny z moim wyobrazeniem mlodego Syriusza <jakos zawsze mialam go za takiego wyczochranego męta :d>
Child
gustujesz w kloszardach noszacych garnitury od armaniego i tworzacych jednoosobowa boheme? ide w takim razie sie napic. a potem stworze dzielo mojego, Twojego i waszego zycia :}
Illusion
Zakała i Tonks - idealni.
Snape - jak się go zrobi
Młody James - mógłby być. Włożyłoby się okulary, rozczochrało włosy i byłoby dobrze. Gdyby nie to, że Radcliffe to zupełnie inny typ urody. Podobni ani trochę nie są.
Syriusz - nie wiem, mam mieszane uczucia. Czekam na charakteryzacje ;P Ale nie bardzo mi pasi... On miał być przystojny, a ten jest przeciętniak.
Bellatrix - ta druga lepsza, chociaż mogłaby mieć bardziej regularne rysy.
Figg - będzie dobra jak ją postarzeją
A o reszcie nie mam na razie zdania. Jeszcze Graup jest dobry, podobny nawet do Hagrida troszkę.
em
może to ten angielski typ urody, illusion ;p
tak czy siak, nie ma się co rzucać. powtarzam, liczy się GRA :> jeszcze go będziecie chwalić.
Mroczny Wiatr
biggrin.gif na szczęście będzie grać tylko jako wspomnienie he he
owczarnia
Ludzie, co Wy z tą grą?!?!? Najważniejsze jak GRA i jak GRA. A GUZIK PRAWDA! Co on ma tam takiego do zagrania, ten Walters, hę? Ma siedzieć pod drzewem i ładnie wyglądać! ŁADNIE!!! Wrażenia wizualne stanowią 99% tej sceny, halo?! A ten wygląda jak pół dupy zza krzaka. I tyle. Grrr mad.gif.



Btw - strasznie mnie ciekawi w tym momencie jak też będzie wyglądało na tym tle dogadywanie Snape'owi na temat wielkiego nosa cheess.gif. Bo Walters ma kunia kinol jak wejherowski peron cheess.gif cheess.gif cheess.gif...
em
Gra aktorska, ech, nie polega przecież na wygłaszaniu tekstu. I tak go zdubbingują. Tak, to jak gra jest BARDZO ważne, bo tym może zatuszować ewentualne braki w wyglądzie. Mnie to się zawsze wydawało, że w Syriuszu najważniejsze było to, że był przebojowy, a przy tym taki... nonszalancki. Tu nie wystarczy chyba tylko wygląd :/. Poza tym, rzucą mu tapetę na twarz, cukier na włosy, potem podrasują komputerowo i będzie.
owczarnia
Wrr. Wrr. Wrr.

Wiem, że nie polega na wygłaszaniu. Ale niektórzy kolesie albo MAJĄ to COŚ, albo NIE. Ten nie ma. A jak się ma to COŚ, to do zagrania w tej scenie samo owo COŚ wystarczyłoby w zupełności.

I, za przeproszeniem, w dupie mam ich cukier i komputer. Co to kunia nie ma w Wielkiej Brytanii wystarczająco nonszalanckich, przystojnych, i w ogóle takich spontanicznieowulacyjnych facetów chłopaków BEZ dodatkowego rasowania?! No ja bardzo przepraszam. Synek to jest czyjś, albo bratanek albo kochanek albo diabli wiedzą co jeszcze, i tyle Ci mówię. Jakoś o tych innych młodocianych Huncwotach coś i znaleźć można (młody Snape taki na przykład ma na koncie liczące się sukcesy teatralne), i zdjęcia przyzwoite mają, a ten co? Wypłosz jeden *tupie*.



A dubbingu i tak słuchać nie mam zamiaru *furczy*.
em
Grr.

Ufam castingowcom i zamierzam czekać aż chłopak pokaże na co go stać. Jak widać, za piękne oczy go nie zaangażowali. Najwyraźniej przekonał ich czymś innym. Może właśnie owym CZYMŚ, czego na zdjęciach nie widać (a poszli, zbereźniki jedne ;p).

Ech, ech, ech. O co ja się w sumie pluję. Przecież to byłaby co najwyżej i tak tylko kolejna porażka twórców filmu. Jedna w tą, jedna w tamtą... :/.
Avadakedaver
ta. albo mają inną wizję Syriusza niż ja i Owczarnia.
ola_wierzbica
czy ktos ma fajne zdjęcie tonks, ale o wymiarach 100x100?? glare.gif
Aylet
Jak tutaj nikt nie ma to nie lepiej samemu poszukać? To chyba nie jest takie trudne.
koala
WAS?! Że niby ten paszczur to ma byc Syriuszek? cry.gif
Młodego pana Blacka wyobrażałam sobie mniej więcej TAK.
Podoba mi się dobór aktorki grającej Tonks.
mida
Black-tak biggrin.gif
Ale Umbridge... zawsze zdawałomi się że jest grubrza i ma żabi uśmiech.
owczarnia
Dwa nowe zdjęcia Luny:

user posted image

user posted image.


Wywiad z Evanną (Luną) do obejrzenia tutaj.
hazel
Pierwsze mi się nie wyświetla, za to na drugim Evanna wygląda wystarczająco luniasto, bym mogła zaakceptować wybór tej aktorki do roli biggrin.gif
owczarnia
QUOTE(hazel @ 24.07.2006 17:24)
Pierwsze mi się nie wyświetla
*


Odśwież stronę, albo prawym klawiszem i "pokaż obrazek" smile.gif.
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.