Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Muminkiiii! <3
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show > Bzziuuummm!!!
Pages: 1, 2, 3
itachi
QUOTE(Wrona @ 30.03.2006 17:28)
Gargamela nie lubię, ale klakier jest super  tongue.gif  A klaunów też nie lubię  sad.gif  I zawsze dreszcze mnie przechodziły, jak słyszałam wieczorem jak rodzice oglądali "Z archiwum X" i leciała ta przerażająca muzyczka  sad.gif
*


Jee^^ dzięki, bo zaczynałam wierzyć w swoją nienormalność.
Buka i X też staszne.

Ktoś musi lubić Gargamela
Katon
Wrona - masz szczęście byc za młoda na Diabła Piszczałkę. Apel do maj dżenerejoszyn - pamiętacie ten koszmar?!?

Misia Uszatka pono też się bałem. Ale w czasach, których nie obejmuję pamięcią. Oglądałem i cały czas płakałem aż w końcu mama wyłączyła a ja powiedziałem: O ty śtjentny misiu.
matoos
Ja pamiętam piszczałkę, ale nie pamiętam żeby był to koszmar... Ja tam go lubilem tongue.gif
Katon
Starszy już byłeś. Ja przy tym omdlewałem.
Avadakedaver
kiedy oglądałem tego misia z przychlaśniętym uchem, myślałem sobie (a byłem już wtedy w miarę doinformowany):
- jezu... za komuny było przej*bane.
Wrona
QUOTE(Avadakedaver @ 31.03.2006 17:06)
kiedy oglądałem tego misia z przychlaśniętym uchem, myślałem sobie (a byłem już wtedy w miarę doinformowany):
- jezu... za komuny było przej*bane.
*



laugh.gif Teraz też jest dry.gif

Pamiętam jeszcze tę okropną bajkę, której niecierpiałam "Pszczółka Maja" dry.gif I uwielbiałam "Myszkę Miki" Zawsze w niedziele leciała tongue.gif blush.gif
Magya
w niedzielę zawsze leciał taki cykl o bajkach Disneya. I tam była Myszka Miki, Donald, Goofy biggrin.gif
kruk
Ja nie znasiłam bajki o korargolu (pamietam jego nazwe z pewnego wierszyka miś koralgor, wielki cham miał itd:) a taka bajka o pingwinku tez była dziwna:D Przerażało mnie, że oni wiecznie byli gdzies zamknieci, (metafora zniewolenia człowieka w systemie totalitarnym :)koszmary potem miałam biggrin.gif
em
Ee tam. Pingwinek, bałwanek (a taką baję pamiętacie? ja to chyba 3 lata miałam jak to leciało, bo tylko postaci kojarzę xD), misie, króliczki etc były gites. Gumisie, Pszczółka Maja i Gucio (a i tak najbardziej lubiłam konika polnego - nie pytajcie dlaczego xD) też byli fajni.
Ale nic nie przebije Włóczykija, jego piszczałki i Haftinatów <3
A dzisiaj o nich mówiliśmy na francuskim xD
Sihaja
A ja zawsze uwielbiałam smerfy. A potem jeszcze przysżły gumisie i inne niedzielne bajeczki (bo w niedzielę zawsze leciały najlepsze, prawda?) Ja wogóle większość lubiłam. No, może prócz Kasztanków. No i misie uszatki i koralgole też nie były maj stajl. Wolałam rysowane.

Edit: (re up) Bałwanek był Buli! I ja go uwielbiałam! Pingwinek też był fajny. I krecik. O rany... krecika pamiętacie?
ren.Asiek
Jeziuu, ja Krecika niedawno oglądałam xD
Jakieś nowe odcinki na kasetach były ... aaa zwariowałam =dDD

Bałwanka Buli nie oglądałam, aczkolwiek kojarzę.
Jeszcze był smok Tabaluga ! Ale to stosunkowo niedawno ;P

A pamiętacie baję Yataman/Jataman ... tyle, że to to nie dobranocka ;(
Ale fajowa taka !
Sihaja
Aj, Yataman, pewnie! To leciało na poloni 1. Razem z Gigim i jeszcze innymi podobnymi bajkami...
kruk
To był przedszkolny hit. Pamiętam jak się zawsze czekało, żeby iści od domu, żeby to obejrzeć...A najlepsze jest to, że kogo by sie spytać to wszyscy to oglądali tongue.gif
Shell
Mi sie w Yatamanie zawsze podobaly te mini roboty wylazace z tych duzych XD a moi kumple z klasy sie podniecali bo pod koniec odcinka ta zla babka zawsze byla gola XD
Wrona
Nie pamiętam "Yataman", ale zawsze czekałam na "Czarodziejkę z Księżyca" laugh.gif Jak ja to uwielbiałam... (zawsze jak siębawiłam z koleżankami to o dziwo nie chciałam być jak wszystkie tą z Księżyca, ale taką chyba z Neptuna... Tą z krótkimi ciemnymi włosami...) Coprawda to nie bajka, ale zawsze z kuzynami lubiałam się bawić, że jesteśmy Power Rengers (czy jak to się tam pisze...) Koralgola, pingwinka Jak-Mu-Tam ("Pingu"?) i tych takich trzech misi zagubionych w lesie niecierpiałam...
hazel
O tak, Czarodziejka z Księżyca to było to. Jak leciała w telewizji to żywej duszy na polu nie uświadczyłeś wink2.gif

Oto i regionalizm w praktyce. I spójrzcie jak to brzmi. A nie te dwory i podwórka...
Shell
Ja chcialam byc zawsze ta z Wenus. Miala takie dlugie blond wlosy i ubierala sie w pomarancz. Chciałam tak jak ona bić tych złych i wogóle...

Jezu ale ze mnie zryte dziecko bylo XD
Hito
Gadacie, Ami Mizuno rządziła. Moja (nadal) ulubiona czarodziejka. Wszystie inne seriale młodości przy ,,Sailor Moon'' mogą się schować.
A ,,Yattamana'' nie miałem okazji poznać - a teraz, gdy zdarza mi się na niego popatrzeć, mam ochotę wyć. Grafika, design - nieee. Na pewno nie po ,,Air'' (ale to inna bajka).

Tak na temat - z Muminków to ja nawet dwie ksiązki mam. A serial oglądałem, no ba.
Sihaja
Oj, Yattaman, to była taka ówczesna czkawka przed mangą (nie, nie broń Boże nie porównuję).
A Czarodziejka z Księżyca! Ba, też się oglądało.


Edit:
Moja ortografia to chodząca zgroza :]
Shell
Przypominam że za kwadrans Muminki ;)
ren.Asiek
No, nareszcie ktoś się zebrał na to ! Nawet bym nie wiedziała.
Pójdę i obejrzę, nareszcie będę na bieżąco z odcinkami xD

Ej ... a Mała Mi miała siostrę, nie ? Taką większą chyba. Taak ?
Magya
Obejrzałam i stwierdziłam, że ta bajka jest durna ;] Ale i tak będę oglądać ;]
kruk
Ja tez dzis widziałam. Chyba cofam sie w rozwoju:) a moja kumpela wykorzystjue muminki w swojej pracy maturalnej biggrin.gif
Shell
Tak Mała Mi miała siostre, o ile się nie myle nazywała się Filifonka.

A najbardziej mi się podobało jak chodząca prezerwatywa zjarała Migotce włosy XD Ona płakała normalnie jakby ich miała więcej niż pięć XD

Załamałam się jak Muminek się zakochał w malowanej lali. Smutne to było ;D

Fajny odcinek wogóle ;D
Magya
Jak Muminek zakochał się w tej drewnianej lalce, to przypomniał mi sie odcinek "Shin Chana" biggrin.gif A te włosy Migotki... porażka. ;p
Shell
A czemu akurat Shin Chan? ;d
Magya
Bo tam było, że pies Shina zakochał się w pluszowym piesku ;d
ren.Asiek
A Włóczykij był dzisiaj taki odważny ;D Sam zszedł tam na dół !

Muminek w ogóle nie ma gustu, a Migotka i tak była prawie łysa, więc co ona narzeka =dDD "zawsze wiedziałam, że największą ozdobą kobiety są włosy" =dDD

Shell
Lepiej sie zakochać w kobiecie z drewna bez nóg i p... leców?;D

No tak pamiętam ten odcinek z psem ;D potem on oddał tą maskotke, i mi strasznie smutno było ;(

A zauwazyliscie ze Włóczykij nie ma dziurek w nosie?XDDDD
Myśka
moze dlatego mnie tak pociaga

'tato, ja to zrobie!'
'muminku jaki ty jestes odwazny!!! <3<3<3'
Magya
przypominam o Muminkach ;]

och, ach Buka się pojawiłaaa biggrin.gif
Shell
tak tak Buka była świetna.
Wiecie to było dziwne ale jak oni mówili że ona przyjdzie i jak zgasło światło to ja autentycznie poczułam lekki strach, raczej taki niepokój.
Jenyy trauma z dzieciństwa.

Fajny był odcinek ^^

Ciągle mnie zastanawia co Topik i Topcia mają w tej walizeczce, ktoś pamięta?;>
Child
waglik
Shell
;]
Katon
Dziurki w nosie generalnie są obleśne. I dlatego tak fajnie jak ich nie ma.

Zastanawiałem się wczoraj poważnie czemu ja tak lubię te Muminki. Czemu Smurfy w tym momencie mnie nudzą a Muminki ciągle nie. No i mam pewną teorię. Muminki są nasycone jakimiś przedziwnymi tajemnicami. Cała Dolina wydaje się być tylko enklawą w całym przedziwnym, który jest tak gdzieś za góramii za morzem. Gdzie wyrusza Włóczykij zimą? Kim są Hatifnatowie? Kim jest Buka? O niczym nie wiemy niczego napewno. Za każdym rogiem czai się jakaś psychodeliczna tajemnica. Wszystko tonie we mgle...
Wrona
QUOTE(Shell @ 11.04.2006 20:39)
Ciągle mnie zastanawia co Topik i Topcia mają w tej walizeczce, ktoś pamięta?;>
*



Te takie małe dwa coś, co mają ryjki jak odkurzacze? Oni mieli w walizce jakiś kryształ, co nalezał do tego czarnoksiężnika co na pumie lata po niebie.
Shell
dzieci Muminki lecą :)
Magya
aaaa Bobek się pojawił ^^
Shell
a ja ten odcinek pamietam. w sumie to gópi był ;D
pamietam ze Bobek ja potem zamknie w jaskini czy cos...
Magya
A jaki Ryjek dziś filozof był, zaimponował mi ;]
Shell
bo ty ryjka nie doceniasz, on zawsze mądry był, tylko to skutecznie ukrywał ;p
Magya
dopiero teraz odkrywam jego prawdziwe "ja" ;]
grlouiee
QUOTE
bo ty ryjka nie doceniasz, on zawsze mądry był, tylko to skutecznie ukrywał ;p

ja zawsze, wiedziałam, że go na wiele stac ^^
Miętówka
O, fajnie. W końcu znalazłam ten temat! czarodziej.gif

Mam ostatnio takie wątpliwości:
Jak nazywali się rodzice Muminka przed pojawieniem się Muminka?
tj. Przecież Mama Muminka nie mogła nazywać się Mamą Muminka od początku, nie?

To samo się chyba tyczy Papy Smerfa, ale cicho, bo jak Was znam to zrobi się offtop o Smerfach biggrin.gif.

Kocham Muminki!
managarm
Każdy wie, że Mama Muminka nazywała się 'Twoja stara'.
Miętówka
No fakt. Ależ ja głupia...
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.