Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Tokio Hotel
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show > Bzziuuummm!!!
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
MisieK
no! jebać open'era. wbijamy sie do loży VIPów XD
Child
sprzedam nerke.
bo Pearl Jam ma wpasc, Moonspell praktycznie przesądzony, na Open'era mam niedaleko, organizatorzy Hunterfesta pewnie beda chcieli zatrzec niesmak po tegorocznych wpadkach i przygotują cos wielkiego, a teraz jeszcze TH.
owczarnia
Aż się zainteresowałam. Moje dziecko ostatnio pluło na to Tokio Hotel, że dziewczyny w klasie szaleją, a to gówno rzadkiej klasy... No więc wlazłam w końcu na ich stronę, lecą tam fragmenty ich kawałków. I nie wiem, albo ja jestem nienormalna, albo co, ale nie jest to znowu takie najgorsze... Z ostatniej płyty, najnowszej, może ta lepsza jakaś? Moje dziecko mówiło że to gorszy dramat od Ich Troje, ale w życiu. Przy Ich Troje zęby mnie bolą po pierwszych pięciu taktach, a tu wytrzymałam całkiem długo cheess.gif. Nie, żeby mi się podobało, ale aż taki straszny kicz to też znowu nie jest...

A co do wyglądu... No cóż. Każdemu się podoba co innego. A Boy George taki na przykład, pamięta ktoś jeszcze smile.gif?

user posted image


Albo Pete Burns z Dead or Alive (You spin me right round baby right round, like record baby, right round round round, to były czasy...)?

user posted imageuser posted image


Albo nawet taki Billy Idol:

user posted image


Mnie osobiście znacznie bardziej niż to nieszczęsne Tokio pobudza do wymiotów niejaki Marylin Manson kiss.gif...

user posted image



Edit: o, i przypomniał mi się jeszcze jeden total (jak ja mogłam zapomnieć?) - Robert Smith z The Cure. Wygląda... Ale JAKĄ muzykę oni robili. Do dziś nie jestem w stanie słuchać Lullaby bez dreszczu na plecach. I do dziś się wzruszam przy Lovesong...

user posted image

Whenever I'm alone with you
You make me feel like I am home again
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I am whole again
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I am young again
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I am fun again

However far away I will always love you
However long I stay I will always love you
Whatever words I say I will always love you
I will always love you

Whenever I'm alone with you
You make me feel like I am free again
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I am clean again

However far away I will always love you
However long I stay I will always love you
Whatever words I say I will always love you
I will always love you
Child
wrzuce przemalowanego Abbatha i wszystkich przebije XD
owczarnia
No cheess.gif. Albo Kiss. Jezu, jaka to wiocha była cheess.gif...
solve
QUOTE
Moje dziecko mówiło że to gorszy dramat od Ich Troje, ale w życiu.

*Gleba*
Masz mądre dziecko laugh.gif

QUOTE
A co do wyglądu... No cóż. Każdemu się podoba co innego.


I owszem, ale tych ''innych wyglądem'' szanowali normalni ludzie, a nie (za przeproszeniem) MONDRE małolaty, których jedynym zmartwieniem jest, czy w sklepie będzie jeszcze ten super nowy extra ultra tusz do rzęs xP
Z całym szacunkiem do młodzieży
Eva
ej, ja sie bez wstydu przyznaje do kupowania super ekstra tuszu i lakierow do paznokci :P
Child
ale nie pretendujesz do bycia mezczyzna [i hope so XD]
Eva
czegos tam brak, czegos za duzo. musialabym zrobic sobie kompleksowa operacje plastyczna albo zafundowac spolecznosci powtorke z milczenia owiec wiec - eee - NIE xD
solve
QUOTE
ej, ja sie bez wstydu przyznaje do kupowania super ekstra tuszu i lakierow do paznokci tongue.gif


A ktoś Ci broni?
Ja tylko emm... piszę, że to JEDYNE ZMARTWIENIE. Myślę, że Ty masz chyba też inne tongue.gif

Słyszałem kiedyś, że ich ''fanki-kochanki'' xP najbardziej kochają w Billu jego włosy. Czyli wystarczy mieć szopę jak koński ogon i powodzenie murowane dementi.gif
LilienSnape
o jeza . to jest sexy ^^ { ; p }
Eulalia_Cloak
Coz, jakby nie patrzec, pomijajac to, jakie robia negatywne wrazenie, do jakiej rangi kiczu urosli, to chyba mozna powiedziec, ze cos im sie udalo. Maja fanki i zarabiaja na tym, co robia.

Ale i tak te opowiadania... Te wyznania... Te fryzury... Nie jestem w stanie ich sluchac, nawet jesli robia wcale nie jakas najpodlejsza muzyke. Za duzo szumu jest wokol nich. No i wykupili sobie drugie miejsce na jednej z list na Mtv, zaraz po gosi andrzejewicz, ktora wedlug mnie podbije swiat.

Durch den monsum! biggrin.gif
Hypacja
ze wzgledu na fakt, iz estem w niemieckiej klasie, przez spory szmat czasu z moja ukochaną Garmanistka śpiewalismy lekcja w lekcje (7h tygodniowo) hit hitów "Durch den Monsun", a gdyby tego było mało musiałam byc przygotowana na odpowiadanie z tresci i problematyki utworu...taaaa.... huh.gif
Neonai
LOL biggrin.gif
PrZeMeK Z.
laugh.gif blink.gif
kObra.
Może psorka się w nim kochała? ;>
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.