Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Tokio Hotel
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show > Bzziuuummm!!!
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Katon
Co sądzicie o tym najpotworniejszym wynalzaku niemieckiej myśli od czasu II wojny światowej? Czy znacie ich płeć? Czy zetknęliście się z fankami?

Oto link poglądowy.
Eva
To dziewczynka spiewa czy chlopiec?

http://www.tokiohotel123.jubiiblog.de/uplo...otel%20Bill.jpg
Katon
To jest nowy człowiek. Sen Hitlera. Herenfolk. Nie potrzebuje już pułci.
hazel
Nie myślicie, że obrażacie uczucia 50% polskiej młodzieży?wink2.gif
Eva
QUOTE
Dokladnie 23 czerwca mama mi oznajmila ze wyprowadzamy sie do niemiec z jednej strony sie ucieszyląm bo zawsze chcialam jechac do niemiec ale z drugiej jak sobie pomysle ze mam tu zostawic swoich przyjaciół to ... W koncu moi rodzice rozmawiali z rodzicami moje przyjaciółki Christiny i...wyprowadzamy sie razem w ósemke bo ja mam siostre i ona ma siostre. Dom jest na tyle duzy ze sie wszyscy tam pomiescimy.No i wkoncu dzien wyjazdu o godzinie 8 rano wszyscy juz bylismy w samochodzie i oczywiscie w drodze do niemiec.Kiedy już bylismy na miejscu to postanowiłysmy z Christina ze pojdziemy sie rozejrzec po miescie jak pomyslalysmy tak i zrobilysmy po drodze ja i Christina rozmawiałysmy i przy okazji mijamy 4-ech chłopaków
-Czy ty widzisz nicolka to co ja oni sie tu patrza
-no wiesz jeszcze nie zaslepłam ale oni nie sa zbytnio piekni spojrz na tego w dredach bleeeee...
-ja wiedzialam nicol ze ty nie masz gustu ale ze az tak??
-dzieki wielkie Chłopcy po dlugich obserwowaniach postanowili podejsc do nas Christina byla w siodmym niebie
-czesc- powiedział ten w dredach- nazywam sie Tom a to jest Bill, Gustav i Georg i wskazał palcem kumpli
-czesc ja jestem Christina a to Nicola - niemalze to wykrzykneła Christina
-zastanawiamy sie z chlopakami czy poszłybyscie z nami do McDonald'sa??
-no niewiem wiecie nie powinnysmy sie umawiac z nieznajomymi...zwłaszcza ze jestesmy z polski- Eureka Christina powiedziała cos madrego
- jestescie z polski ... to swietnie mowicie po niemiecku przynajmniej ty  bo twoja kolezanka jeszcze ani razu sie nie odezwała
-ona tak zawsze ona ze wstydy- myslalam ze ja zabije jak to powiedziała
-ja niesmiala i kto to mówi?oczywiscie ze bardzo chetnie z wami pojdziemy-o nie co ja mowie
-to fajnie -powiedzieli wszyscy razem......


Nie wierze ze ona ma 16 lat. No NIE WIERZE.
Katon
Ja się prawie udusiłem bananem. Szczególnie podczas sceny w McDonaldzie.

Obrażamy? No skąd. Próbujemy tylko wybadać zjawisko socjologicznie =P
hazel
Tak myślałam
Eva
Bede to sledzic.

Nie wierze, no nie wierze..
Katon
Ale jak myślisz? Umówią się? Ja normalnie nie wiem. Nie mogę się doczekać dalszego ciągu. Bo przecież on jej się raczej nie podoba nie?

Psules tym przecinkiem.
Eva
ja mysle ze ona sie zgrywa tylko ze jej sie nie podoba a jej sie podoba. bo jak moze sie on nie podobac ma takie zajefajorskie dredy!
Katon
Poza tym rzadko pisze się opowiadania o kimś kto się nie podoba. A już szczególnie na blogach. No ale ja mało wiem o 16latkach. Elva chyba też. Wstyd.
Child
http://republika.pl/blog_zy_1188710/243877...normal092cz.jpg

brakuje tylko podpisu 'szaaaaatan' :D

Eva
No wiesz co, nie wierzysz w moje socjotechniczne zdolnosci. Fe fe.
Katon
Matko. Ale Ty miałaś 16lat rok temu. Te uczucia, te problemy, ten styl wypowiedzi... Ty to powinnaś wszystko czuć przez skórę.
hazel
Bjutiful
BeBe
QUOTE
- jestescie z polski ... to swietnie mowicie po niemiecku przynajmniej ty  bo twoja kolezanka jeszcze ani razu sie nie odezwała

szkoda tylko, że tak kiepsko po polsku...czy ona używa przecinków? Ja nie zauważyłam żadnego.
Mam tylko jedno zasadnicze pytanie, co do tego Billa(?). Czy to jest dziewczyna ukryta pod męskim imieniem czy też chłopak, pozujący na dziewczynę?
Katon
To jest bóg.
Eva
QUOTE(Katon @ 02.04.2006 21:33)
Matko. Ale Ty miałaś 16lat rok temu. Te uczucia, te problemy, ten styl wypowiedzi... Ty to powinnaś wszystko czuć przez skórę.
*


Czulabym to przez skore jak bym rok temu miala lat 7.
Child
gdzie siedem? nawet siedmiolatki wiedza, ze nazwy krajow pisze sie z wielkiej :P
hazel
QUOTE
Chcialąm wam przekazac pewnego newsa gdyz tola szlagowska z blog27 i tom kaulitz z tokio hotel byli wczoraj w wiadomosciach na RTL i bylo pokazane jak sie całuja
Lol
Eva
PRYMA APRYLIS!
Katon
Nie no ale bez kitu, ona nie może mieć więcej niż 13ście.
Eva
A jesli ma 16 to sadzac po stopniu przyswojenia gramatyki polskiej pewnie siedzi nadal w 1 klasie gima ;>
hazel
Ja bym stawiała na 6. Ale społeczeństwo schodzi na psy.
Eva
na owczarki niemieckie ;>
MisieK
jak pierwszy raz zobaczyłem to to w telewizji to byłem przekonany ze conajmniej połowa tego zespołu to kobity.
Katon
Szrajl!!!!

Pijarowiec, który wymyślił te obojniaki powinien dostać nagrodę za utrafienie w nieszę.
hazel
Ja też. W sumie w głębi duszy nadal tak myślę.
Katon
Pedofile muszą już mieć od dawna wszystkie teledyski i zdjęcia na dysku.
Child
Tarantino bierze sie ponoc za trzecia czesc Kill Bill :>
Eva
Chce zagrac role morderczyni 8D
Child
to czekaja cie miliony atrakcji.

a kazda wyglada jak fanka th ;P
Katon
E no. Najpierw powinnaś ich chociaż posłuchać. Może grają świetną muzę. Coś przecież sprawia, że kwiat Twoich prawieżerówieśniczek tak się zachwycił...

DURSZ DEJM MONSUUUUN!! XD

Naaa jaaaa, das ist sehr gut musik!
Eva
Poszatkuje je katana jak salatke z kfc.
hazel
NIe mogłabyś sięna ulicy pokazać.
MisieK
mogliby zaprosić ich na open'era. to byłby feces dopiero.
Katon
MisieK - byłoby super, ale wtedy trzeba zwieźć większą baterię jaboli.
Eva
zakamufluje sie.
Katon
Mhm. Dobry pomysł. Taki fryz to teraz na pewno w każdym zakładzie można sobie machnąć w promocji.
MisieK
katonie, o jabole to ty sie nie martw, nie zapomnij z kim byś je obalał;p wypijemy sobie za th.

swoją drogą sprzedają tam u was w regionach "komunę"?tongue.gif
hazel
albo samemu przy pomocy wiadra i tasaka
Child
QUOTE(MisieK @ 02.04.2006 19:59)
mogliby zaprosić ich na open'era. to byłby feces dopiero.
*


nooo. i moznaby sie czegos madrego o muzyce dowiedziec. ze na przyklad Franz Ferdinand to jakis kał i fekalia a ich wokalista nie potrafi chocby w 1/10000 tego co koffany Billus ;]
Katon
Niet. Nie znaju. Osatnio staniał Cavalier. Coś im medale nie pomagają. Słuchaj Ty i inni. Jak już jest ten Open'er i niektórzy jadą a niektórzy mieszkają w Trójmieście to niechże ci jeszcze inni niech przyjadą i zróbmy se zjazda.

inicjatywa sluszna biggrin.gif
Eva
Ok.
MisieK
eh... kolejny dzień wyjęty z życiorysu. no ale dobra;p

child, słyszałem ze wokalista FF ma wytatuowaną na prawym pośladku twarz swojego mistrza Billa;>
hazel
wow, ja tez chcę
Child
'moj padawanie' rotfl
Eva
zjazd czy bila na posladku?
Katon
Ludzie. Przecież to Tokio Hotel zaczęli nową rockową rewolucję. A płytę wyprowdukował im Chuck Norris.


Przyjedźcie. Człowiek kawał życia na tym forum traci - miłoby się było dowiedzieć dla kogo =P Pogadamy, popijemy...
hazel
QUOTE(Elvaralinde @ 02.04.2006 20:08)
zjazd czy bila na posladku?
*


oba
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.