Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Moja Radosna Twórczość
Magiczne Forum > Kultura > Galeria
Nawiedzona_XF
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image


user posted image




emka^
Podobają mi się te prace namalowane . Takie pełne kolorów wink2.gif
Takie inne.. no nie wiem coś w nich jest.. ;]
Illusion
Mało profesjonalne?! Kobieto, podejrzewam, że nie jeden człowiek chciałby umieć malować/rysować tak jak Ty.
Na malarstwie się nie znam, ale jak dla mnie prace przyjemne dla oka. Estetycznie, realistycznie... Szczególnie ten pierwszy zrobił na mnie wrażenie. Pewnie masz szóstkę z plastyki wink2.gif
Wklej coś jeszcze jak masz.
Absolution
po 1 te prace w ogóle nie są profesjonalne i mało profesjonalne, a także realistyczne.
profesjonalistą można nazwać kogoś kto ukończył wyższą szkołę ( w tym przypadku ASP ) i nadal się tym zajmuje

prace są w porządku, ale musisz jeszcze popracować nad techniką, przestrzenią i bryłą.
Chooo
Te prace są świetne. Wiele osób pewnie chciałoby wykonywać takie art-y jak ty. Podobają mi się zwłaszcza te kolorowe bo oddają jakieś uczucia. Są takie pełne życia i radości. Normalnie gdybym ja tak rysowała to bym chyba skakała ze szczęścia, niestety mi to nie jest przypisane sad.gif No ale wróćmy do twoich obrazów. Masz ich jeszcze więcej? Jeśli tak to plisss wklej na to forum bo naprawdę jest co pooglądać.
Ewelka
Bardzo łądne prace smile.gif Najbardziej podoba mi sie praca pierwsza i ostatnia smile.gif Pierwsza brdzo ciekawa nie 'nudna', kolorowa, pełania życia. A ta ostatnia bardzo lubie prace ołówkiem, węglem itp. ładnie przedstawiona smile.gif Co do innych prac tez i sie bardzo podobaja jednak te dwie ^^ są najlepsze smile.gif Czekam na kolejne arty pozdrawiam smile.gif
Nawiedzona_XF
Dziękuje wam za komentarze...

Nie mam innych prac, a przynajmniej takich, które bym wklejła smile.gif

od pół roku nie rysowałam i nie malowałam, ale teraz znów mam ochotę zacząć...

i faktycznie mam 6 z plastyki smile.gif
Shmanii
Sama troche maluje i powiem ci ze twoje prace sa bardzo łądne. Mozę nie sa aż tak pzremyślane i profesjone ale prace jak na kogos kto nioe zajmuje się tym profesjonalnie są swietne. Najlepsza jest ta niebieska tongue.gif Poprostu świetna. Mam nadzijeę ze bedziesz dalej rysować. Jesli coś jeszce namalujes zto wklej tutaj bo chętnie pooglądam. Mogłabyś takze dac troszkę większe zeby ;lepiej widzieć ;] A i mowię szczrze prac mi sie podobaja bo są oryginalne i nietuzinkowe ;] pozdrawiam
Neave Quare
Suuuuper smile.gif mnie sie wszystkie twoje prace podobają biggrin.gif
Kara
Bardzo ładne i staranne ale (bez obrazy) dla mnie nie mają tego czegos. sama nie umiem rysowac z tym czyms ale szukam tego u innych. najbardziej podobały mi sie te czarno-białe...
Amania
Najbardziej podoba mi się trzeci rysunek... Nie wiem właściwie dlaczego, po prostu jak tylko na niego spojrzałam, to od razu wpadł mi w oko. Może dlatego, że sama kiedyś zrobiłam coś podobnego, kredkami. W każdym bądź razie talent masz, twórz dalej smile.gif
Somei
ja ci dam nieprofesjonalne, są śwetne takie pełne kolorów, ach będe musiała pobrać od ciebie kilka lekcji, bo naprawde są cooool biggrin.gif
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.