Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: ZODIAK ANIMAGICZNY
Magiczne Forum > Harry Potter > Fan Fiction i Kwiat Lotosu
Pages: 1, 2, 3
Jupka
QUOTE

Świergotnik – maj – czarownice urodzone w znaku świergotnika są z natury beztroskie i bardzo uczuciowe, wyjątkowo łatwo nawiązują romanse (choć potem zwykle tego żałują); panowie świergotniki bardzo przypominają swoich zwierzęcych patronów czyli „polatują z gałązki na gałązkę”, panie, które zapragną założyć gniazdko ze świergotnikiem, srodze się rozczarują, podobnie jak pracodawcy, próbujący obsadzić świergotnika na kluczowym stanowisku w firmie.
Szczęśliwa liczba: 12
Kamień: Lazuryt - usuwa takie wady charakteru jak lekkomyślność i brak wytrwałości.
Drzewo: jabłoń

Wyjątkowo łatwo nawiązuje romanse? Eee... bo coś nie pasi:/ I wynika z tego, że nie jestem odpowiedzialna? Nie no... przepraszam bardzo, ale KTO TO PISAŁ?
Pozdrawiam
madziula
no .nie powiem jestem PANTERKą

...wollabym byc feniksem np ale coz...nawet nawet...nerwowa jestem

tak.bardzo..nostalgiczna...hmm..:/ nie wiem

Ale chcilabym byc

angiemiagiem...jeszcze gdyby byl to ten dziki kociak...
src='http://www.harrypotter.org.pl/forum/html/emoticons/biggrin.gif'

border='0' style='vertical-align:middle' alt='biggrin.gif'

/>

A...i Jupka moglabys mi powiedziec.tytul pisoenki

korej slowa masz w podpisie?
Marta Black
Moj opis jest w 100 % jak ja .Czy jest kots ma to somo co ja? :P
Jess
Ka jestem świstakiem... ale musze niestety powiedzieć ze jakoś niebardzo to do mnie pasuje ... zeby nie poiwiedzieć ze wcale nie pasuje
Ailith
Heh... a ja jestem dziobakiem! I muszę przyznać, że charakter mam całkiem podobny (żeby nie powiedzieć identyczny). Z tą spontanicznością też muszę się zgodzić, ale niektórzy pewnie woleliby jednak określić mnie mianem psychopaty wink2.gif
I moja szczęśliwa liczba się zgadza! Ach... jestem pod wrażeniem!
Co do kamienia, to nie bardzo wiem. Chyba będę musiała wyczyścić konto i sobie kupić... szafir. Zobaczymy.
Poza tym świetny pomysł! smile.gif
Katon
A ja z przyjemnością mógłbym być dziobakiem. Ale niestety nie jestem aż tak fajny, jakby z opisu wynikało. Szkoda.
Avadakedaver
Ja jestem smokiem podobnie jak Matoos.
Tajemnicza
Heheh, bardzo ciekawy pomysł =) Spodobal mi sie xD Ja jestem... nietoperzem, bo urodzilam sie 31 grudnia =P Zebym była osoba malomowna to duzo trzeba by bylo wysylku, zazwyczaj gadam jak najeta =P Liczba 13 czesto jest dla mnie szczesliwa =P To co ze wiekszosc sie nie zgadza, ale ceiakwie bylo wink2.gif Hehe =)
koala
Smok? No w sumie czemu nie; notabene dziewic
nie jadam (żeby nie było wątpliwości!) XD
Hermiona1900
Jestem skomiem...nawet mi sie zgadza! Bardzo ciekawy pomysł...hmm...ale 6 nie jest zdecydowanie dla mnie szczęśliwą liczbą - jakby była 4, to by sie chyba wszystko zgadzało blush.gif

skomia jeszcze nie było.
Darkness and Shadow
Hiehie... Jastrzębik jeden ze mnie... Nie muszę już chyba gratulować pomysłu, skoro tyle osób już to robiło...

QUOTE
Jastrząb – lipiec – drapieżny ptak patronuje najgorętszemu miesiącowi roku; ludzie urodzeni pod znakiem jastrzębia są niespokojnymi duchami, lubią podejmować się trudnych zadań, kochają dalekie podróże. Inteligentni i ambitni, nie zagrzeją miejsca w domu czy na ciepłej posadce. Spośród jastrzębi wywodzi się wielu znanych polityków, aurorów, podróżników i naukowców.
Szczęśliwa liczba: 5
Kamień: Cyrkon - wywiera dodatni wpływ na zdolności umysłowe, budzi pragnienie władzy i poznania prawdy. Idealny dla podróżników (odstrasza dzikie zwierzęta i chroni przed ukąszeniami węży).
Drzewo: klon


Nie powiem, żeby wszystko się zgadzało... W końcu miałam się urodzić w sierpniu, a nie w lipcu, ale co się zgadza?

QUOTE
kochają dalekie podróże
Całkowita racja!
QUOTE
Spośród jastrzębi wywodzi się wielu znanych polityków, aurorów, podróżników i naukowców.
Bardzo mnie cieszy, że mam szanse na podróżnika i aurora...

Tylko liczba mi się niezbyt zgadza oraz drzewko, bo ja najczęściej siadam pod brzozą i kocham 9.
aina
Ha! Jestem feniksem! Tylko że ten opis nie do końca pasował do mojej osoby...
Kropla Bez Kitu
Feniksem jestem ja.... o jak ładnie szybko sie spalam... taaak cos w tym jest... zwlaszcza jezeli chodzi o relacje damsko-meskie i damsko-damskie tongue.gif

o ale mniejsza z tym i tak pewnie nikt tego nie czyta dry.gif

pozdrawiam
Kropla co objadla sie kurkami (takie male zolte... grzyby) na kolacje.
Bawetta
Jest tu jeszcze jakiś nietoperz?
Hawtagai
A ja jestem swistakiem i tylko z jedna napisana rzecza sie tam zgadzam uwielbiam bizuterje blush.gif ale przeciez kazda kobieta lubi blyskotki:D


Pozdrawiam wszystkich swistakow!!!!!:D
Mellisa
Dziobakiem jestem.

prawie Świergotnikiem.

Kimi
Smok. I szczerze wam powiem, że prócz jednej rzeczy wszystko się zgadza. Ciekawie zrobione. No i do tych, którym się nie zgadza... Mi np. nie zgadza się opis mojego znaku zodiaku i jakoś się tym nie przejmuję. A tak poza tym gratuluje twórcom, że im się chciało. tongue.gif
moniczka
Wiecie ze mi sie tu prawie wszystko zgadza?? Niesamowite:)jestem calum pufkiem:)
Bawetta
Ciekawe, czy mój znak zodiaku ma wpływ na podziw, jakim od zawsze darzyłam postać Prof S.S. tongue.gif
Death Eater
Ja jestem feniksem.
Dragon3pl
Super! Zawsze lubiłem Feniksy, laugh.gif stawiam autorowi tekstu piwo kremowe zelka1.gif
_Just_
Dziobak? biggrin.gif okej... nawet opis mi się w miare zgadza... ja chwiejna? zdecydowanie tak tongue.gif
Malamanda
Ja jestem dziobakiem i opis się zgadza, tylko szafirów nie noszę. Chyba muszę w jakiś zainwestować tongue.gif .
ewamarchewa
QUOTE
Thestral – listopad – znak tajemnicy i sentymentalizmu; koniec jesieni skłania do rozmyślań nad sensem istnienia, thestrale są z natury pesymistami. Wrażliwe, smutnawe i słabego zdrowia, rzadko angażują się w życie polityczne i społeczne. Znak sprzyjający artystom oraz naukowcom. Sławne thestrale: Albert Camus, Paracelsus.
Szczęśliwa liczba: 11
Kamień: Selenit - ma silne właściwości tajemne, przyciągając oczy i przemawiając do wyobraźni. Potrafi bowiem osłonic nas przed złem a dobro przyciągnąć. Rozbudza głęboką intuicję, porównywalną z jasnowidzeniem i pomaga rozwiązać trudne problemy.
Drzewo: wierzba płacząca

Mniej więcej się zgadza, tylko z tym, że nie angażuję się w życie społeczne bym się nie zgodziła tongue.gif

Gratuluję pomysłu smile.gif W zamian -------> zelka1.gif
Albinka
QUOTE(Toroj @ 16.02.2004 20:04)
Pantera – wrzesień – ludzie spod znaku pantery są
nerwowi i nostalgiczni, gdyż urodzili się w niepewnym czasie przejścia lata
ku jesieni; nie należy jednak lekceważyć panter, gdyż postawione w sytuacji
stresowej umieją się odgryźć; znak sprzyjający zdolnościom animagicznym i
talentom do zaklęć.
Szczęśliwa liczba: 14
Kamień: Granat - dla ludzi,
którzy łatwo wpadają w depresję jest niezastąpionym towarzyszem. Zawieszony
na piersiach przynosi dobre myśli.
Drzewo: grab


*



Wszystko pasi tylko...moją szczęśliwą liczbą jest 7.

A dla pomysłodawcy-------- czekolada.gif
solve
QUOTE
Jednorożec - czerwiec - czarodzieje spod znaku jednorożca są odważni i wierni, ale mają zwykle bardzo wysokie wymagania wobec partnerów życiowych i rzadko zakładają rodziny; co tłumaczy jasno, dlaczego jednorożec jest symbolem dziewictwa.
Szczęśliwa liczba: 9
Kamień: Opal - czyni dobrych lepszymi, u złych zaś potęguje zło. Przynosi szczęście we wszystkich poczynaniach, ale tylko człowiekowi szlachetnemu.
Drzewo: oliwka


blink.gif

Liczba się nie zgadza tongue.gif 9 to moja pechowa
Poza tym reszta jak najbardziej ^^
Rosssa
Zwierzaczek może być bo kotek turned.gif a reszta się zgadza w moim przypadku laugh.gif
Moja szczęśliwa liczba 14? Nie wydaje mi się, ale wiem na pewno że tego dnia się urodziłam tongue.gif
Kamień - granat, w depresję może szybko nie wpadam, ale na moją nerwicę chyba nie bardzo mi pomoże tongue.gif a z resztą kto wie.
Drzewo grab? Też mi to jakoś nie pasuje, ale tylko zodiak animagiczny, a ja w żaden horoskop nie wierzę turned.gif
LilienSnape
QUOTE(Toroj @ 16.02.2004 20:04)


Gumochłon – luty – czarodziej spod znaku gumochłona

zwykle są bardzo spokojni i refleksyjni (w szkole trafiają najczęściej do
Hufflepuffu), romantycy, łatwo się zakoch..ą (wielokrotnie); w życiu
zawodowym wolą zajmować niższe stanowiska nie wymagające dużej
odpowiedzialności; często wykazują zadziwiającą wrażliwość i wyobraźnię;
znak sprzyjający poetom, literatom oraz jasnowidzom.
Szczęśliwa liczba: 4
Kamień: Beryl - przynosi szczęście w sprawach sercowych. Ten, kto
go posiada, może się nie obawiać, że serce ukochanej osoby zwróci się ku
innej (innemu). Pozwala też dochować wierności.
Chryzolit - wzmaga siły duchowe i dodaje zdolności przepowiadania przyszłości.
Drzewo: dąb

*



nie no t w ogóle do mnie nie pasuje . ja zakoch..e się bardzo rzadko . na pewno nie jestem spokojna o nie ! nie jestem też raczej romantyczką x D a 4 to nie jest raczej moją szczęśliwą liczbą . obstawiałabym raczej na 5 ; D ale co do tej wyobraźnie to rzeczywiście x D

ale pomysł ciekawy ; D o tak x D
Annik Black
Jestem... Dziobakiem xD A teraz ocenię jak tam ze zgodnością zodiaku do mojego charakterku...

QUOTE
Dziobak – kwiecień – dziobaki to osoby o chwiejnym charakterze, równie dziwaczne i pomieszane jak ich patron, nigdy nie możesz się spodziewać po dziobaku zachowań racjonalnych;


I tu się zgadzam w 100% Po mnie nie można się spodziewać nic racjonalnego...

QUOTE
jednak wśród dziobaków jest równie wielu psychopatów, jak i osób spontanicznych, które potrafią z dnia na dzień rzucić wszystko i z jedną torbą podróżną złapać najbliższy świstoklik do Australii; jedno jest pewne – z dziobakiem nie sposób się nudzić.


Z tym też się zgodze, choć do psychopaty troszkę mi jeszcze brakuje (niewiele co prawda, ale zawsze coś tongue.gif)

QUOTE
Szczęśliwa liczba: 17
Kamień: Szafir - daje on czystość myśli, polot, zdolność intuicji, bezinteresowność, głębię w rozważaniu zagadnień, wytrwałość, pokorę i pogodę ducha. Z tego powodu jest talizmanem mędrców
Drzewo: jaśmin


No to tak... mi się zawsze wydawało, że moją szczęśliwą liczbą jest 9, albo 7, ale w sumie w 17 siódemka się zawiera, więc to prawie to samo (tak wiem że prawie robi wielką różnicę tongue.gif)
Co do szafira to przydałby mi się taki talizman... czekaj xD Przecież ja mam naszyjnik z szafirów (dostałam od cioci astomaniaczki w prezencie tongue.gif) Do mędrca co prawda mi dużo brakuje, ale mogę uznać, że cały horoskopik się zgadza xD No i sam pomysł świetny... gratuluję (czytałam to chyba już wcześniej... trochę dawno temu, ale chyba dopiero teraz komentuję tongue.gif)
Zeti
QUOTE
Thestral – listopad – znak tajemnicy i sentymentalizmu; koniec jesieni skłania do rozmyślań nad sensem istnienia, thestrale są z natury pesymistami. Wrażliwe, smutnawe i słabego zdrowia, rzadko angażują się w życie polityczne i społeczne. Znak sprzyjający artystom oraz naukowcom. Sławne thestrale: Albert Camus, Paracelsus.
Szczęśliwa liczba: 11
Kamień: Selenit - ma silne właściwości tajemne, przyciągając oczy i przemawiając do wyobraźni. Potrafi bowiem osłonic nas przed złem a dobro przyciągnąć. Rozbudza głęboką intuicję, porównywalną z jasnowidzeniem i pomaga rozwiązać trudne problemy.
Drzewo: wierzba płacząca


Testral fajne zwierze... ale ja jestem optymistą, zdrowie słabe mam zawsze podczas sprawdzianów półrocznych jestem chory biggrin.gif
Liczba jak najbardziej trafiona urodziłem się 11.11 biggrin.gif
Chociaż do moich mistycznych liczb moznaby dodać też 6,7,9 no i 11
A wierzbe płaczącą mieliśmy koło szkoły, ale ją piorun trzasł biggrin.gif
Selenit, kamień księżycowy (zdjątko12) ... lubie patrzeć w księżyc
Luna Lovegood
jestem feniksem;p jech! co napisane 100% prawda tylko szczęśliwa liczba to 11;d
Zakohana w książkach
QUOTE(Toroj @ 16.02.2004 20:04)

Jastrząb – lipiec – drapieżny ptak patronuje

najgorętszemu miesiącowi roku; ludzie urodzeni pod znakiem jastrzębia są

niespokojnymi duchami, lubią podejmować się trudnych zadań, kochają dalekie

podróże. Inteligentni i ambitni, nie zagrzeją miejsca w domu czy na ciepłej

posadce. Spośród jastrzębi wywodzi się wielu znanych polityków, aurorów,

podróżników i naukowców.
Szczęśliwa liczba: 5
Kamień: Cyrkon -

wywiera dodatni wpływ na zdolności umysłowe, budzi pragnienie władzy i

poznania prawdy. Idealny dla podróżników (odstrasza dzikie zwierzęta i

chroni przed ukąszeniami węży).
Drzewo: klon


*




Jedyne co się zgadza to to, że jestem inteligentna. Ale pomysł niezły.
harolcia
QUOTE(Toroj @ 16.02.2004 21:04)
Pantera – wrzesień – ludzie spod znaku pantery są

nerwowi i nostalgiczni, gdyż urodzili się w niepewnym czasie przejścia lata

ku jesieni; nie należy jednak lekceważyć panter, gdyż postawione w sytuacji

stresowej umieją się odgryźć; znak sprzyjający zdolnościom animagicznym i

talentom do zaklęć.
Szczęśliwa liczba: 14
Kamień: Granat - dla ludzi,

którzy łatwo wpadają w depresję jest niezastąpionym towarzyszem. Zawieszony

na piersiach przynosi dobre myśli.
Drzewo: grab

*


He, he, he...co by nie powiedzieć, coś tam się zgadza smile.gif Jestem nerwowaa- choc nie daję po sobie tego poznać. Nostalgiczna? chyba też...
A już na 100% nie można mnie lekceważyć smile.gif

PS> jak na tą chwilę, to doliczyłam się chyba tylko 4 panter smile.gif Łączmy się tongue.gif
4!3x
No tak. Thestral. Co do opisu to nawet pasuje. Nawet bardzo pasuje.
sinner
Jednorożec - czerwiec... No... W sumie to prawda, ale nie całkiem... Z tym, że wiele wymagam od partnera... Może blush.gif tongue.gif I moją ulubiona liczbą wcale nie jest 9! tongue.gif
Irmelin
Jestem dziobakiem biggrin.gif Cóż, zgadza się, ale tylko po części smile.gif
Moją szczęśliwą liczbą nie jest 17, no i psychopatą też chyba nie jestem. Chyba... tongue.gif
Miss-Malfoy
Nietoperz.
Snape mi sie z tym kojarzy. tongue.gif
Nawet pasuje ale az tak bardzo od towarzystwa nie stronie, ale rzeczywiscie interesuje sie czarna magia i astrologia.. biggrin.gif.
A 13 to normalnie kocham ta liczbe. biggrin.gif
Ciekawy pomysl ^^.
Nothing_
Testral? Hmm... No nie wiem....
Nie pasuje do mnie.... Wolałabym smoka. O tak...
puszka_po_konserwie
Hm, dziobak, ciekawie od razu skojarzył mi się z moją ulubioną postacią z kreskówki - ,,Harcerz Lazlo'' . A opis w 99 % się zgadza. Ale moją ulubioną liczbą nie jest 17, tylko 6. Kamień i drzewo jednak jak najbardziej mi odpowiadają ; ). A pomysł b.fajny, lubię tego typu rzeczy ;p.
Deletrix Mordvered
Feniks... tak średnio pasuje. Już bardziej thestral. Jestem osobą aspołeczną. Nie lubię ludzi, którzy mnie otaczają. Żadnego z nimi kontaktu nie mam, wspólnych zainteresowań też nie, po prostu są nie warci mojej uwagi, co powoduje, że się od nich izoluję. Pesymistką byłam kiedyś i zapewniam was, iż naprawdę można to wyleczyć. Znak sprzyjający artystom...
*zamyka swoją nieskromność na kłódkę, gdyż chciała powiedzieć coś bardzo narcystycznego*
Dodam jeszcze, że uwielbiam nierozwiązane tajemnice, a sentymentalna zdaję się być.
Zdecydowanie powinnam się urodzić w listopadzie, a nie październiku. Nawet należałoby, abym się wtedy urodziła (wcześniak).
klakla999
Fajny pomysł,jestem świstakiem xD
Mistey
Okazało się, że jestem dziobakiem. No nie spodziewałam się. Uśmiałam się trochę czytając opis. No i muszę stwierdzić, że prawie wszystko pasuje do mnie.
hermionak
Jednorożec - czerwiec - czarodzieje spod znaku jednorożca są odważni i wierni, ale mają zwykle bardzo wysokie wymagania wobec partnerów życiowych i rzadko zakładają rodziny; co tłumaczy jasno, dlaczego jednorożec jest symbolem dziewictwa.
Szczęśliwa liczba: 9
Kamień: Opal - czyni dobrych lepszymi, u złych zaś potęguje zło. Przynosi szczęście we wszystkich poczynaniach, ale tylko człowiekowi szlachetnemu.
Drzewo: oliwka

nio to mi niepasuje moja ulubiona cyfra jest7
ale dzięki za horoskop biggrin.gif
praktykant
http://gospampeoplesomewhereelse.com
Muchomorek
Jak zobaczyłam, że jestem... Smokiem padłam.
"(...)ekstrawertyczni, inteligentni i twórczy, jednocześnie są bardzo drażliwi i źle znoszą krytykę. Znak sprzyjający talentom literackim, sportowym (...)" Ojj po części zgadza się o dziwo. Ale sport i ja to tak jakby... jakby... Jakby metalowiec ubrany w rży czyli stanowczo... nie xD
A tak to wszystko się zgadza. U moich znajomych też smile.gif To było nawet... dziwne uczucie xd P
Pozdrawiam biggrin.gif
Luna <33
Hmm
Jastrząb.
Niespokojny duch..
Maniaczka Lil' Kim
QUOTE
Jastrząb – lipiec – drapieżny ptak patronuje najgorętszemu miesiącowi roku; ludzie urodzeni pod znakiem jastrzębia są niespokojnymi duchami, lubią podejmować się trudnych zadań, kochają dalekie podróże. Inteligentni i ambitni, nie zagrzeją miejsca w domu czy na ciepłej posadce. Spośród jastrzębi wywodzi się wielu znanych polityków, aurorów, podróżników i naukowców.
Szczęśliwa liczba: 5
Kamień: Cyrkon - wywiera dodatni wpływ na zdolności umysłowe, budzi pragnienie władzy i poznania prawdy. Idealny dla podróżników (odstrasza dzikie zwierzęta i chroni przed ukąszeniami węży).
Drzewo: klon


Wszysto mi się zgadza.
karmela93
nie ma to jak pufek xD zgadza mi się nawet większość rzeczy..
hermionak
Jednorożec - czerwiec - czarodzieje spod znaku jednorożca są odważni i wierni, ale mają zwykle bardzo wysokie wymagania wobec partnerów życiowych i rzadko zakładają rodziny; co tłumaczy jasno, dlaczego jednorożec jest symbolem dziewictwa.
Szczęśliwa liczba: 9
Kamień: Opal - czyni dobrych lepszymi, u złych zaś potęguje zło. Przynosi szczęście we wszystkich poczynaniach, ale tylko człowiekowi szlachetnemu.
Drzewo: oliwka

Huraa To ja mam jednorożca wink2.gif
Hainate

Gumochłon – to nawet do mnie pasuje smile.gif
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.