Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Soundtracki
Magiczne Forum > Kultura > Muzyka
Pages: 1, 2, 3
Potti
a jak Wam się podoba oscarowy Marzyciel? =)

bo mi się zaskakująco przyjemnie od czasu do czasu słucha, być może dlatego, że mam przed oczami Johnny'ego Deppa i jego grę.
Conrad
Mnie najbardziej podobają się Soundtracki z :
-Harry'ego Pottera
-Władcy Pierścieni
-Gladiatora
-Gwiezdnych Wojen
-Draculi 2000 (Slayer rulez !!!)
-Matrixa
Ludwisarz
ma ktos soundtrack z Cinderella Story?
czadowa_
Uwielbiam soundtracki z filmów Dziennik Bridget Jones, a zwłaszcza All by myself, Stop.. Lubię też myzykę z filmów Honey, Dirty Dancing, Władcy Pierścieni, no i takie klasyki jak I will always love you z Bodyguarda, Pretty Woman;
Girl, you'll be a woman soon
z Pulp Fiction...
A no i jeszcze Shrekowe piosnki, a zwłaszcza Halleluyah- Rufusa Wainwrighta, choć inne też są świetne (I'm a believer, Ever fallen in love)

Muzyka z filmów to dobra rzecz:)
Conrad
aha, czadowa mi przypomniała, lubie też soundtracka ze Shreka 2, a szczególnie : Eddie Murphy & Antonio Banderas - Livin'La Vida Loca i Jennifer Saunders - Holding Out For A Hero
Soundtrack z pierwszego Shreka nie za bardzo przypadł mi do gustu, sam nie wiem czemu
Milva
Moim ulubionym soundtrackiem jest muzyka z "Moulin Rouge" smile.gif

Piosenek typu "Come what may" nie można zapomnieć...
Moonchild
Mi się chyba najbardziej podobają soundtracki do Dirty dancing i do Save the last dance.
No i jak bym mogła zapomnieć o Robin Hood książe złodziei i przepięknej piosence Bryana Adamsa "Everything I do"
anagda
mi się podoba strasznie z "Marzyciela" i z filmu pt. "twierdza"....
Katon
Muzyka z Marzyciela cudowna. Nie odkrywa Ameryki, ale to rzemiosło najwyższej klasy. Szczególnie piękne są improwizowane na tematach z filmu wstawki Możdżera.
Janiska
z 'pi' jest jeszcze bardzo na +, film chyba obejrzę sobie aż. a na tym z 'apartamentu' są mum i mogwai, ażż się ciepło robi.


Katon
Rany rany rany właśnie kupiłem soundtrack z Zemsty Sithów i aż się boje go włączyć, takie mam oczekiwania........... biggrin.gif
Milina
Ulubione: "American beuty", kilka

piosenek z "Miasta aniołów" i "To właśnie miłość",

również "Marzyciel", "Requiem dla snu", Pottery,

powrót króla, "Królowa potępionych" i "Moulin rouge".
Pottermenka
Super sa soundtracki z pierwszej czesci Matrixa - Korn i kilku innych wykonawcow i oczywiscie ponadczasowy Tomb Raider ; >
Conrad
Zarąbisty jest też soundtrack z

"Piratów z Karaibów" i "Twierdzy"
BlackOmen
Dobra wiem ze nie wyjde an tru grim nekro ale...
soundtrack z 'Ogniem i mieczem' jest fajny user posted image
GrimmY
oswiec mnie kto zrobil muzyke do tego filmu :>
Neonai
Kszesimir Dębski.
Mira
moje ulubione soundtracki:
- Moulin Rouge (ach ten głos od Ewanka wink.gif)
- Requiem for a dream
- LOTR (wszystkie)
- Kingdom of Heaven
- Gladiator
- Pasja
- Star wars (utwór - Darth Maul's theme wymiata wink.gif)
- Matrix

i jeszcze by sie znalazły biggrin.gif
Ludwisarz
A k-pax? A 21 grams? A road to perdition?

To są kozaki.
Atina
QUOTE(Emily Strange @ 12.05.2005 18:35)
...
The Phantom of the Opera
...
*


Tak, to jest dopiero soundtrack. Zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Generalnie nie przepadam za takim typem muzyki, ale tej ścieżki dźwiękowej mogę słuchać bez końca...
Nes
Million Dollar Hotel. nikt tego wczesniej nie wymienial? Mialem ostatnio przyjemnosc przesluchac soundtrack do tego filmu.

hmm co do samego obrazu mialem dosc mieszane uczucia. za to muzyka jest swietna i wspaniale oddaje ducha calego filmu, jazz'owe brzmienia, po prostu trzyma klimat ;]
osobiscie wymiotl mnie pierwszy kawalek - 'Ground Beneath Her Feet'.
Puszczyk
A słuchaliście "A New Hope and End Credits" John'a Williams'a (soundtrack ze "Star Wars: Revenge of the Sith")? Wogóle muszę przyznać że jego muzyka podoba mi się najbardziej.
anagda
myzyczka z Matrixa i Gwiezdnych wojen jest faktycznie niezła. requiem dla snu fajne i jeszcze polecam X-men. całkiem sympatyczna muzyczka. chociaż film średni.
Ahmed
"Pulp Fiction" (soundtrack b.dobrze dopasowany do klimatu całego filmu)
"Kill Bill"
"Requiem for a dream"
"Natural Born Killers" (równie zaj**** jak film, gratulacje dla NIN)
"Blade Runner" (Vangelis)
Norriśka
QUOTE(mayi @ 15.04.2005 18:51)
ja teraz namietnie slucham sciezki z Kabhi

Khushi Kabhie Gham (pol. Czasem slońce czasem deszcz) swietne disco INDIAN w

wykonaniu tamtejszej gwiazdy Lata Mangeshkar az chce sie tanczyc ...
*



what? nie wiedziałam, ze indianie zamieszkują Indie ;] wiem, że Kolumb tak myślał, ale podobno taki pogląd już dawno przestał istnieć.


byłam ciekawa, czy ktos o tym wspomni, ale nikt się nie znalazł. ciekawe czy dlatego, ze ten film jest juz dosyć stary, a może z innego powodu. Jesus Christ Superstar, 1970. musical, więc kazde słowo wypowiedziane przez aktora to część soundtracku. niesamowite głosy, aranżacja, hipisowski duch, no i wszystko utrzymane w rockowym stylu. bardzo mi sie podoba i często wracam do słuchania.
Pszczola
Jejku, ja naprawde jeszcze sie nie wypowiadalam na tym forum? O_o No to trzeba to nadrobic ;P

Uwielbiam sondtracki do wielu anime, szczegolnie autorstwa Yoko Kanno. Szczegolnie muzyka do "Cowboy Bebopa" jest swietna!
Jezeli chodzi o filmy zas, to jest tych moich ukochanych sciezek wiele. Zreszta wiekszosc moich plyt to sciezki filmowe O_o

Bardzo lubie muzyke Johna Williamsa, takze do "Harry'ego Pottera". Za trzecia czesc to on powinien dostac Oscara, nawet mimo tego,ze to Polak go dostal. "Marzyciel" byl bardzo dobrym filmem z dobra muzyka, ale nie byla ona rewelacyjna...
Uwielbiam tez soudtrack do "Requiem dla snu" (czy jak to tam sie pisze ^^"""). Zreszta jeden utwor zostal wykorzystany do trailera II czesci "Wladcy Pierwscieni", do ktorych trzech czesci muzyka jest znakomita.

A teraz zmieniajac klimat ;) Kocham muzyke do "Czasem Slonce Czasem Deszcz", "Lagaanu" i "Monsunowego Wesela". Indyjsie rytmy ^___^ A idac dalej na Wschod, muzyka do "Hero" - kocham ja! Takze w filmy Takeshiego Kitano moga poszczycic sie dobrymi sciezkami, szczegolnie "Lalki" i "Zatoichi". A jakby pogodzic Wschod z Zachodem to oczywiscie "Kill Bill". Widze,ze wiele osob mysli jak ja ;).

"Gladiator" tez byl niczego sobie, ale inne filmy z udzialem Russela Crowa (pewnie zrobilam blad w imieniu i nazwisku, ale wiecie o kogo chodzi ;P) mialy szczescie do muzyki. "Piekny Umysl" i "Pan I Wladca - Na Krancu Swiata" maja swietne soundtracki. A jezeli o zeglowaniu mowa, nie mozna zapomniec o "Piratach z Karaibow". Uhh...przy tym tez chce sie tanczyc ;).

Nastepnie muzyka do filmow Kusturicy (tak sie go pisze? O_o) Bregowicz (pewnie znowu blad -_-") umie stworzyc niesamowita muzyke! Szczegolnie w "Arizona Dream" utwor podczas burzy, kiedy plonie drzewo, az mnie ciarki przeszly jak te piosenke uslyszalam.

I nie zebym wyszla na maniaczke Johnego Deppa, ale muzyke do "Don Juan De LaMarco" (ile w tym tytule zrobilam bledow, wole nie wiedziec) rowniez bardzo lubie. Wiem,ze moge zachowac sie jak typowa kobita, ale szczegolnie piosenka Adamsa "If You Love A Woman" jest taka... no wlasnie taka ;) Nie wspominajac ojego piosence do "Robin Hooda" ;P

Aha, no imuzyka do "Amadeusza", stworzona jakby na to nie patrzec przez geniusza, niegdy mi sie nie znudzi ;).

No dobra, mam jeszcze tego mase, ale tytulow ni cholery nie pamietam, a i miejsca chyba zajelam wystarczajaco duzo ^^""""
GrimmY
tak, yoko kanno robi swietna muzyke. az dziw bierze, ze w takiej niepozornej kobiecince taki potencjal drzemie. polcam z anime do 'macrossa' i 'arjuny' (hm... tu sie musze przyznac, ze samego anime nigdy nie widzialem, ale soundtrack mi sie bardzo podoba :E).
co do bregovica - polcecilbym muzyke z 'undergroundu', bo jest przynajmniej niezly moim zdaniem. wiekszosc utworow z tego filmu wyszla w polsce na jakiejs jego plycie ('sezen aksu' bodajze, ale bardzo mozliwe, ze mi sie pomylilo).
Pszczola
Takze z Kayah sporo tatmych utworow poprzerabial.
Arjuna, fajne anime z przeslaniem ekologicznym ;) Muzyka bardzo dobra.
Nie ogladalam Macrossa, jedynie Macross Pluss, tam tez bylajej muzyka-niezapomniana ;)

Wlasnie wnocy przypomnialam sobie dwa filmy o ktorych nie wiem jak moglam zapomniec, mianowicie: "Dziewczyna z Perla" i "Lost In Translations" Kocham muzyke do tych filmow, a z tego drugiego szczegolnie utwor "Just Like Honey" ;)
voldius
Pszczola - raz chyba widziałem Cowboy, ale o ile dobrze to tam jest taka mocniejsza muzyka chyba?
jeżeli to ta, to dobra.

Hellsing ma fajną, bardzo dobre klimaty, a mistrzostwo to Ninja Scroll oczywiście /ale to w ogole jest mistrz ;p/.
Pszczola
Babop to glownie jazz, ale zdzarzaja sie tez mocniejsze i lzejsze kawalki ;)
Hellsing, muzyka swietna ;) A mowisz o ktorym Ninja Scroll? Filmie,czy serialu? Bo jak o serialu, to muzyke robil Kitaro.
voldius
szczerze, to i film i serial, moja uluniona seria anime w ogole.
od Cowboya jest dobra muzyka, przypomniałem sobie.
Pszczola
A ogladales "Last Exile"? Anime miejscami infantylne,ale muzyka nastrojowa. Przewazaja utwory instrumentalne i orkiestrowe, ale opening " The Cloud Symphony",czy jakos tak ^^""") i ending ("Over The Sky") sa wedlug mnie swietne ;).
A jezeli o anime wciaz mowa, to bardzo cenie sobie tworczosc Kenjiego Kawai (np. "Vampire Princess Miyu", wiele filmow Miyazakiego, "Avalon" [ ^^"""""]). Eh, zreszta tyle jest anime i dobrej do nich muzyki,ze mozna by zalozyc o tym oddzielny temat.

Przypomnialam sobie kolejny film z dobra muzyka, a mianowicie "Twister" z Helen Hunt. Normalnie ta gitarka na koncu,a w tle burzowe chmury *_*. Cudo!
Norriśka
QUOTE(Pszczola @ 26.07.2005 01:33)
Przypomnialam sobie kolejny film z dobra muzyka, a mianowicie "Twister" z Helen Hunt. Normalnie ta gitarka na koncu,a  w tle burzowe chmury *_*. Cudo!
*



to mi sie przypomina "Bounce" Jona Bon Joviego (piosenka, nie film tongue.gif), bo tez gitara i tez burzowe chmury :>
Ahmed
Zapomniałem o jednym z moich ulubionych soundtracków ----> "Fight club"
Jeden z moich ulubionych filmów,a muzyka po prostu miodzio. Rozwalający kawałek na koniec filmu:
Pixies "Where's my mind" (I'm lovin'it) tongue.gif
voldius
ano muzyka i film są miodzio...
tylko kiedy 5 razy go oglądałem, to zawsze coś mi rozsadzało głowę ;]

no i z Przekrętem, jest tak samo - i muzyka i film na zajebistym poziomie ;]
Ahmed
Ehhh....że też nie można się skupić i napisać wszystkiego w jednym poście dry.gif

Zapomniałbym o rewelacyjnym "Human Traffic", w końcu to film o clubbingu. Polecam nie tylko soundtrack ale i sam film. Tak się bawi angielska młodzież!!!!
No i najlepszy musical wszechczasów "Blues Brothers" of coz. Muzyka niezapomniana, James Brown, Ray Charles, John Lee Hooker no i niezapomniane "Everybody needs somebody to love".
Vilanda
królowa potępionych na dobrą muzykę. i hellsing. i coś jeszcze. zaraz sobie przypomnę. nie wiem. władca?
Sihaja
Soundtrack z "Domu Latających Sztyletów". "Królestwa niebieskiego", "Bandyty"... W sumie to ja głównie soundtracków słucham.
Sayaka
Hm ja pewnie za wiele nie wniose, bo malo sountrackow znam:)
Ale bardzo podobają mi się

*Kill Bill vol obydwa
*Pulp Fiction das ist ideal
*Moulen Rouge kilka utworow podobnie jak
*Chicago
*Shrek 0.o
*LOTR
*Tego by bylo chyba na tyle:)
GrimmY
podoba mi sie w filmach tarantino wlasnie to ,ze muzyke tworza artysci raczej w ogole nie znani. prawie zawsze wychodzi z tego mieszanka idealna. (chocby genialny ost pulp fiction z wejsciowym kawalkiem).
aha i polecam wygrzebac gdzies na necie ost z... 'kosmicznego meczu' ;d piosenki przednie (barry white!).
ANASTAZJA BLACK
Freaky Friday - great soundtrack
I moze wyda sie to glupie, ale Potter, tez ma ladny soundtrack, nie sadzicie?
No i Shrek
Pszczola
Jak juz powiedzialam, muzyke do III czesci slucham bardzo czesto, dlugo i namietnie ;P

Luuudzie! obejrzalam wreszcie "Kabaret". Muzyka znakomita! A "Money" ?! *_* Albo ta scena, kiedy mlody hittlerowiec o twarzy aniolka, spiewa o pszczolkach i sloneczku, wszyscy sie do niego przylaczaja i wyciagaja reke w gescie "ave". Cudo! Jedna z najlepszych scen jakie widzialam, a piosenka do tego dopasowana znakomicie. Albo kawalek finalowy wykonywany przez Lize Minelli (nie wiem czy nie popelnilam bledu w pisowni nazwiska ^^"), swietny! Zreszta jestem pod ogromnym wrazeniem tego filmu, goraco polecam!

Aha, a wiecie co dzisiaj mi sie nucilo? ;) Moze to nie do filmu,ale opening do "Ostrego Dyzuru" jak dla mnie jest genialny ;P
BlackOmen
QUOTE
Luuudzie! obejrzalam wreszcie "Kabaret". Muzyka znakomita! A "Money" ?! *_* Albo ta scena, kiedy mlody hittlerowiec o twarzy aniolka, spiewa o pszczolkach i sloneczku, wszyscy sie do niego przylaczaja i wyciagaja reke w gescie "ave". Cudo! Jedna z najlepszych scen jakie widzialam, a piosenka do tego dopasowana znakomicie. Albo kawalek finalowy wykonywany przez Lize Minelli (nie wiem czy nie popelnilam bledu w pisowni nazwiska ^^"), swietny! Zreszta jestem pod ogromnym wrazeniem tego filmu, goraco polecam!

Caly soundtrack ukradlem z neta i jest na serio swietny;] Mnie sie podoba jeszcze 'Tiller Girls' to bylo w momencie keidy byla wystep tych tancerek w gorsetach (wsrod nich byl tez mistrz cermonii) i w miedzy czasie jacys nazisci skanowali 'juden, juden' pod domem tej zydowki (jak ona sie nazywala =\) no i kawalek z 'If you could see her through my eyes... she wouldn`t look jewish at all' tez bylo ostre i przy pierwzym ogladaniu ostro mi sie w psyche wrylo.
Pszczola
oj prawda, piekne to bylo. Tak naprawde to wlasnie ten Mistrz Ceremonii wydawal sie tutaj dominowac. Taki Stanczyk. A ostatnie scena? I niewyrazne odbicie nazistow w czyms w rodzaju lustra? Po skonczonym Kabarecie? Film jest genialny.
Vel Drops
Musze tu wymienic soundtracki z :
-"Exils"=bosko,bosko,bosko!
-"Amelia"-ahhh..
-"The Nightmare before christmas"=moj faworyt!Musicalowe piosenki-napisane przez mistrza Elfmana
-"Frida"-nie moge przestac sluchac!
="Powrot do Garden State"-bardzo przyjemne:)
-"Full Metal Alchemist vol1"-muzyka z anime...wydaje mi sie,ze raczej przeznaczona dla fanów anime,bardzo spoojna,ale uwielbiam ją wink2.gif
Eowina
Uwielbiam muzyke filmową,ale wymienie te ktore najbardziej lubie:
-Władca Pierścieni
-Gwiezdne Wojny
-Blues Brothers
-Gladiator

i jeszcze kilka innych tytułów.
pozdrowionka
Child
wujek dobra rada poleca milosnikom wschodnich jezykow i trzech magicznych literek OST taka oto stronke
GrimmY
czy ktoś może mnie poratować i oświecić mnie kto zrobił muzykę do pierwszej części simsów (te wszystkie muzyczki podczas budowania itp. przecież to coś pięknego;d)
erleen
jak gralam w simsy w wakacje, to musialam glosniki wylączac tongue.gif ilez mozna w kolko tego samego sluchac tongue.gif
Dorcas Ann Potter
Moje ulubinoe soundtracki:
- Gladiator
- Władca Pierścieni
- Dirty Dancing II
- Ja Wam Pokażę ;]

Child, błagam. Jak weszłam na tę stronę to stwierdziłam, że bukwy naprawdę mało znam. Musiałam odcyfrowywać xD.
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.