Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Wiosna
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show > Bzziuuummm!!!
Pages: 1, 2, 3, 4
Lilith
a wiec nadchodzi wielkimi krokami nowa pora roku smile.gif
ja z tej okazji pozostalam w lozku, poimo faktu, ze nawet obudzilam sie o tej 7
jednakze slonce w tak zachecajacy sposob swiecilo przez zaluzje, ze po prostu otworzylam ksiazke i cztalam do teraz w przyjemnym switle poranno - wiosennym
no, a teraz czas na spacer !
(oraz na zakup nowych butow!)
Eva
Roznosi mnie roznosi aa! Jaka jestem szczesliwa, oja oja. Jak mozna nie lubic wiosny? ('nie lubie wiosny bo mi slonce w monitor swieci' ??) Mam ochote wskoczyc na rower i jezdzic caly dzien, ogranicza mnie tylko to ze nie mam pumpki a kola strasznie wypompowane.
MisieK
fakt wiosna. wczoraj byla temperatura okolozerowa, dziś można chodzic bez kurtki i jest ciepło. już mnie na wypad weekendowy na plażę w celu grillowania wyciągają wink2.gif
Neonai
a mi słoneczna pogoda przeszkadza w nauce;p ale fajnie, bo już bliżej lata=D
Rosssa
Oj tak czuć już wiosnę smile.gif Dlatego nie marnuje dziś czasu przy laptopie i ide na dłuuuugi spacer. Ja też bym chętniej na rower skoczyła, ale ja także nie mam pompki ^^ Muszę jak najszybciej zakupić, bo znajomi nie mają i nie ma od kogo pożyczyć ^^
rhiamona
Na razie taka pogoda mi odpowiada smile.gif ale za miesiąc, dwa trawy zaczną pylić a moje oczy zamienią sie w małe, spuchnięte pieczące szparki (alergia) dlatego nie przepadam za wiosną bo utrudnia mi życie
Neonai
o to mamy coś wspolnego.
hazel
ze mną też niestety. Z tym, że ja mam jeszcze uczulenie na pyłki drzew owocowych, lipy, topoli, pomidorów i rumianek.
Lilith
no ale one pylą w dzień chyba, czy w nocy też? bo jezeli tylko w dzien, to nie powinno byc to dla Ciebie problemem biggrin.gif
Magya
huh. mają caaaaaałą noc xD

kocham wiosnę. jest tak zielono, tak pięknie ; )) a dzisiaj.. normalnie bomba xD słoneczko grzeje, ptaki śpiewają, ohhh. byleby nie padało ;p
Lilith
to współczuję wszystkim alergikom, ja na szczescie zostałam oszczedzona ;]
za chwile wychodze na wyklad i zakładam wiosenne buty, ha! i w ogole dzis jestem wiosenna, czytałam ksiązke na balkonie w słoncu i bylo bosko smile.gif
LilienSnape
ha nareszcie wiosna !
ale boosko, no .
energia mnie rozpiera.
i jest tak gorąco, że już dzisiaj w krótkim rękawku mogłam sobie chodzić na dworze XD
wiosna jest cudowna ! tak zielono ah, ah .
tylko szkoda, że nie da się uczyć jak słońce grzeje !
Aylet
ja tam nigdy się nie uczyłam, więc nie żałuję xD
LilienSnape
eh, chciałabym móc tak powiedzieć XD
Aylet
no co ty, ja w trzeciej gimnazjum to wogole sie nie uczyłąm, i poszłam do liceum mając średnią 4,15 cheess.gif
LilienSnape
to ja nie wiem co ty miałaś za szkołę ;p
ale ok to temat o wspaniałej wiośnie, a nie !
no to trzeba się na jakiś spacer zaraz wybraćbiggrin.gif
Aylet
no ja idę własnie. na imprezę xD
Magya
uh. przydałaby się jakaś impreza. cóż. zostaje muzyka ^^

eej, dziś tak się zielono zrobiło, wszyscy jacyś tacy... weselsi? xD

kiedyś byłam uczulona na pomidory. teraz mi przeszło. ale wiem jak to jest mieć krosty na ciele i co rusz kichać. współczuję.
Katon
No. Wreszcie.
Eva
Ahahahaha srednia w gimnazjum 4,15?? xDDDD Bez robienia to sie ma 5,0 xD
Magya
a nawet więcej xP
Neonai
QUOTE(Eva @ 07.03.2007 19:56)
Ahahahaha srednia w gimnazjum 4,15?? xDDDD Bez robienia to sie ma 5,0 xD
*



ja mialam 5,5 XD
Atina
Wiosna zmusiła mnie do opuszczenia dzisiejszych ćwiczeń i wykładów...
...no nie dało się zostać zwyczajnie.

Przecież nie mogę sprzeciwiać się naturze wink2.gif
Lilith
a ja nie byłam w gimnazjum i nigdy nie miałam sredniej ponad 5,0
w podstawówce dostawałam pały z muzyki bo nie chcialam sie uczyc kretynskich piosenek w stylu 'cebula staniała' oraz z matematyki bo byłam matematycznym głąbem, co pozostało mi do dziś. takze z plastyki pani mi nie dawała wyzej niz 4, bo rysowałam węglem i ołówkiem, a nie kredkami jak reszta dzieci.
a zeby nawiazac do tematu, to raz obnizono mi zachowanie, poniewaz w pierwszy dzien wiosny przyszłam do szkoły owinięta w papier toaletowy, a na nogach mialam dwa rozne buty.
Neonai
coz za ignorancja dzieciecego artyzmu! jestem zdruzgotana.

Lilith, milo mi slyszec ze nie jestem jedynym gląbem matematycznym na tym forum ^^ Co niektorzy moze to przeczytają=P
anagda
Jea... Wiosna... Może w końcu będę mogła założyć moje super-full-extra-wypas zielone sandałki na obcasie które bardzo mądrze kupiłam pod koniec sierpnia i miałam je na nogach słownie dwa razy...

No co... Przecena była tongue.gif
Zeti
Ach wiosna, wszystko z ziemi wyłazi, ptaszki świergolą, itp. Ogólnie extra, tylko ja zamiast szlajać się po drogach muszę uczyć się jakiegoś wiersz zadanego Bóg wie kiedy właśnie na jutro. Koszmar sad.gif
Z matmy geniuszem nigdy nie byłem, co prawda ostatnio mam nawet pięć z testu, ale ogólnie to zawsze na matmie nudze się na całego nic nie notując biggrin.gif Więc wszystkie matematyczki uważają mnie za zdolnego lenia któremu nic się nie chec biggrin.gif
Avadakedaver
o nieeeeee
wiosna wiosna. lody kupiłem w lidlu i co tej. boli mnie gardło.
Zeti
Klasyczny przykład jak to piękna pogoda zwodzi człowieka i powoduje utratę zdrowia. biggrin.gif
W szkolnym sklepiku już wnoszą nową lodówkę, może za tydzień będą jabłkowe lody
LilienSnape
zwodzi, oj zwodzi .
bo mi to łażenie w krótkim rękawku na dobre nie wyszło.
ale nieważne jutro trza sobie kupic jakiegos lodzisza XDD
Lilith
a przepraszam, czemu temat zmienił miejsce?
Aylet
żeby nie było nabijania (?)
Katon
Nie jest logiczne to co piszesz, moja droga. Nabijanie będzie teraz, bo od tego jest bzium. Ale czy ten temat bardziej bziumowy niż analogiczny o zimie to śmiem wątpić.
Aylet
chodzi o to że tu rozmawia się o różnych rzeczach i żeby nie było bezsensownego nabijania na licznik użytkowników.
Potti
co za różnica czy tu czy tam, wieje mi właśnie przez okno ciepły wiatr i idę mu na spotkanie, tylko postanowiłam się z Wami podzielić moim wiosennym optymizmem =))

przez ostatnie dwa dni jest mi tak dobrze, że jedyny sens jaki widzę w zimie to, że potem bardziej podoba mi się wiosna.

=D
em
wy tu gadu-gadu o jakimś słońcu czy coś, a ja wtedy grzecznie na stoku na nartach skręcałam sobie kolana :>. na śniegu, żeby nie było.
Zeti
No to miałaś paskudne pożegnanie zimy.
em
własnie cały myk w tym, że cudne, a nie paskudne :>
Zeti
W każdym razie skutki cudownego zjeżdżania po stoku były paskudne
em
e tam. już mnie prawie nic boli.
a że wiosna to dobrze, mogę założyć moj nowy bananowy płaszcz :>.
BlackOmen
Niby wiosna a za oknem pogoda typowo damsko-męska . Już od 2 tygodni jakieś przeziębienia sie za mną kręcą . Czekam kiedy wreszcie będzie przez kilka dni ponad 15C [=
jamona
Ach.. wiosna... Cały jej urok psuje mi tylko te dzisiejszy lodowaty wiatr. Ale dziś,wyjątkowo przepełniona jestem optymizmem... Słońce świeci, ptaki śpiewają... Za chwilę w szkole pojawią sie nowe parki i znów wszyscy oprócz mnie będą szczęśliwi . Cóż życie... Nie pozostaje nic innego jak wyszaleć sie na rowerze i pochłonąć kolejną tabliczkę zbawiennej czekolady wink2.gif
LilienSnape
tak, a ja chce na lody !
ale wiosna tak mnie zwiodła, że jestem chora .
PrZeMeK Z.
Uprzejmie donoszę, iż w Mazewie również było wiosennie.
Co oczywiście oznaczało pół dnia pracy na podwórku: zbieranie gałęzi, udeptywanie bruzd pozostawionych w podłożu przez samochody, grabienie liści, ogólne porządki... Ale i tak było miło. Skowronek śpiewał, słońce grzało, psy biegały tu i tam. Miło.

Ostatnio wracałem ze szkoły bez kurtki, tylko w szaliku. Fajnie było.
jamona
Oj czeka mnie teraz praca w ogródku ......... Pierwsze rośliny już się powoli pokazują. Z niecierpliwością czekam na tulipany. smile.gif
Potti
może dlatego nigdy nie było mi specjalnie przykro, że nie mam ogródka?
jamona
Niestety Wiosna jest najwięcej pracy .Coś strasznego dla takiego lenia jak ja.
em
a wczoraj jak w nocy chodziliśmy po Krakowie (czasem się zdarza, że ucieknie ostatni pociąg i trzeba czekac na rodziców ciurlających po nas samochodem) to było cieplutko. smile.gif.
Lilith
to Ty sie uczysz w Krakowie?
gdzie? biggrin.gif
odnośnie tematu, to słońce świeci, ale jakoś mnie to nie cieszy.
Zeti
Psa przegoniłem na spacer, no i patrze, a tam kwiatek z ziemi wyłazi. Taki żółty jakiś. A Bruno ziut do niego i w zęby. Ciekawe jak mu smakował.
Słoneczko świeci, aż miło, zyć nie umierać biggrin.gif
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.