Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Wielka Sala
Magiczne Forum > Harry Potter > Magiczny Hogwart
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
em
otóż to
Zeti, nadmiar energii można wyładowywać w różny sposób, na przykład grając w piłkę albo ucząc się do sesji :>
Zeti
Toż to ja całe popołudnie dziś wkuwałem procesy demograficzne świata i polski z geografii społeczno ekonomicznej. Nie przepadam za piłką nożną. Uwielbiam jeździć na rowerze, co uniemożliwia mi śnieg. A z psem juz o tej porze nie pójdę na spacer.
QbaNowy
Ewentualnie zagrać w Mario, poz(a)bijać kilka grzybków
Zeti
Nie mam ochot na gry komputerowe. juz dziś grałem w Heroesów. Może przejde do procesów współczesnego osadnictwa? Ale też i sie nie chcę.
Zakohana w książkach
Zeti, to sobie brzuszki porób cheess.gif
Albo pogadaj na GG z Claudią_Black. Mnie osobiście to pozbawia całej siły. Męczę się bardziej niż biegnąc rano do szkoły cheess.gif
Claudia_Black
Przecież przy mnie się zmęczyć nie można... sad.gif
em
wylacz kompa i pomedytuj. odkryj wewnetrzne ja.
naucz sie stac na glowie po jogowemu (podobno odpreza)
ucz sie do matury na zapas
asiatal
QUOTE
ucz sie do matury na zapas

rozwaliło mnie :]
Zeti
A mnie nie, bo to właśnie robię, ale nie do matury, ale z maturalnego podręcznika na konkurs wojewódzki.
Geografia społeczno ekonomiczna
harolcia
posprzątaj pokój, działa bardzo uspokajająco i czasochłonne jest.
endoergiczne w sumie też cheess.gif
Zeti
Posprzątane. Włączyłem CSI, może za godzinę będę mógł obejrzeć. I zjem galaretkę owocową.

Do wszystkich Hogwartczyków: Zostało odjęte trochę punktów, winni niech lepiej dodadzą loga do sygnaturek, lub chociaż coś napiszą.
Ramzes
Ślizgoni mogą dodać kadr.
kate711
QUOTE(Zeti @ 23.01.2008 21:01)
Posprzątane. Włączyłem CSI, może za godzinę będę mógł obejrzeć. I zjem galaretkę owocową.

Do wszystkich Hogwartczyków: Zostało odjęte trochę punktów, winni niech lepiej dodadzą loga do sygnaturek, lub chociaż coś napiszą.
*



Tylko, że większość Puchonów wcale nie wchodzi na forum, a co dopiero na MH. sad.gif
Zakohana w książkach
QUOTE(harolcia)
posprzątaj pokój, działa bardzo uspokajająco


Na mnie działa wręcz odwrotnie. Jak sprzątam pokój, mam posprzątać pokój, albo przed chwilą skończyłam sprzatać pokój to mi lepiej w drogę nie wchodzić.
Za to rozwalanie rzczy po calym domu jest niezwykle odprężajace cheess.gif

Co do kadru i Carmen:
Trochę jeszcze sobie poczekacie. Za szybko Carmen przeleciała, nic nie mamy, a Kadr filmu się jakiś znajdzie, z serialem już gorzej. biggrin.gif

EDIT(do poniższego postu):
O to właśnie chodzi, że nawet łatwego nie ma dry.gif
PrZeMeK Z.
To łatwy dajcie :]
Avadakedaver
poproszę passy na gryfindor :/
QbaNowy
Avada, znoooowu zgubiełeś? biggrin.gif
Zakohana w książkach
Ślizgoni dodali Kadry.
[offtop] MAM FERIE laugh.gif HURRA!! [/offtop]
em
ja też wink2.gif

to moglibyście jeszcze eliksir dodać.
Zakohana w książkach
QUOTE
to moglibyście jeszcze eliksir dodać.


Nie moglibyśmy, bo ja nie mam pomysłu a reszta pomysłu nie zasygnalizowała cheess.gif

A mój mózg odmawia współpracy. Przetrawia dwie informacje:
MAM FERIE
Minutę po północy HPiIŚ będzie w sprzedaży
Nie myślę o niczym innym. No, może jak przekonać rodziców, żeby mnie puścili o północy do Empiku.
Madziuś
Dodałam Carmen
em
no, no, moi drodzy... ja wiem, IŚ i te sprawy, ale mimo wszystko terminy to terminy - przypominam, że termin nadsyłania odpowiedzi do Pucharu mija w poniedziałek o 21.45.
Aylet
ciiicho ^__^ niech sobie poczytają. a jak nie przyslą to nie będą mieli punktów ^^
PrZeMeK Z.
Już wysłałem odpowiedzi Puchonów Ramzesowi, nie odpisał póki co.

Kiedy zostaną dodane punkty za Carmen i Wyzwanie?
Aylet
ja nie dostalam wiadomosci ze ktos rozwiazal wyzwanie. a za Carmen dodalam
PrZeMeK Z.
QUOTE
Brawo PrZeMeK! 25pkt dla twojego domu

Taką PMkę dostałem od Qby po wysłaniu naszej odpowiedzi.
Aylet
ok, zaraz wstawie.
QbaNowy
no bo napisałem Ramzesowi a jego jeszcze nie było... jak przyjdzie to uzupełni post z wyzwania wink2.gif
Ramzes
Czas oddawania odpowiedzi na pytania Ravenclawu w Zimowym Pucharze dobiegł końca kilka minut temu. Możemy więc już zrobić małe podsumowanie.
Pierwsi odpowiedzi przysłali Puchoni i z pięcioma dobrymi odpowiedziami otrzymali łącznie siedem punktów. Drudzy byli Gryfoni, którzy odpowiedzieli poprawnie na dwa i pół pytania (jakkolwiek to brzmi wink2.gif). Ślizgoni niestety w ogóle nie przysłali odpowiedzi, w związku z tym otrzymują zero punktów sad.gif

Klucz odpowiedzi oraz źródła pytań powinny być jeszcze dzisiaj w przeciągu godziny.
Zakohana w książkach
Pytania Ślizgonów dodane.
A-g-a-t-a
Czy jakiś miły Ślizgon (czy te dwa słowa sie łączą...?) może mi podesłać hasło prywatną sową? Bo pisałam do Gem, ale niestety jeszcze odpowiedzi nie uzyskałam, a głupio mi tak stać pod drzwiami i nie móc wejść do środka. wink2.gif

Dziękuję.
PrZeMeK Z.
Przepisz się do Hufflepuffu, ja zawsze jestem na forum i służę pomocą! czarodziej.gif
A-g-a-t-a
Huh? Moi w Hufflepuffie...? Phi. ;>
PrZeMeK Z.
Oj, bo wytoczymy Wam wojnę cheess.gif
Aylet
Hufflepuff nie jest zły.
PrZeMeK Z.
Dobrze gada, wódki jej dać! smile.gif

Edit: apel do Slytherinu. Skoro już się jakiś Ślizgon pojawił, to może dodajcie w końcu Eliksir? Albo Wyzwanie?
Aylet
ale i tak Dom Luny rządzi cheess.gif
Aylet
a kiedy mija termin (ważności) podawania nowego konkursu?
A-g-a-t-a
Ja nie mówię, że dom Helgi jest zły, tylko mówię, że siebie w nim nie widzę. O!

edit//
Dodałam eliksir.
Aylet
czas na Gryffindor ^^
kate711
Ślizgoni powinni dodać podpowiedź do kadrów, przynajmniej tak mówi regulamin... tongue.gif
Zakohana w książkach
Podpowiedź dodana.
Kaczka
nic z niej nie rozumiem.
aurorka_gryfonka
Dzisiaj tłusty czwartek, więc chcę się ze wszystkimi podzielić pączkiem (klik)
Kit_fan
A dziękuję, dziękuję, właśnie raczę się lukrowanym, nadziewanym, olbrzymim pączkim. Mhmmm, pyszne...
Tobie także wszystkiego najsłodszego z okazji dzisiejszego dnia! smile.gif
aurorka_gryfonka
Także dziękuję i życzę smacznego. smile.gif
Zakohana w książkach
Gryfoni mogą dać kadr, jutro (dzisiaj?) powinno ukazać się Wyzwanie Slytherinu.
EDIT
Jest wyzwanie.

EDIT2:
Pragnę zakomunikować, że wyzwanie rozwiązał PrZeMeK Z., jako jedyny z pięciu osób podał prawidłową odpowiedź. Reszta tak w Pottera zapatrzona, że błędów nie zauważyła wink2.gif
PrZeMeK Z.
Ha! cheess.gif

Czekamy na wyzwanie Gryfonów.
Madziuś
Czas na eliksir Krukonów
PrZeMeK Z.
Coś czuję, że już PO eliksirze Krukonów evil.gif
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.