Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: True Blood
Magiczne Forum > Kultura > Klan, Plebania, Niewolnica Isaura
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Avadakedaver
Ogląda ktoś ten posrańczy serial?
pełno seksu, wampiry, telepatka, trochę humoru, geje, Murzyni...

a co ciekawe, dla fanow twilight'a - głównego wampira gra Stephen Moyer xD
Eva
A oglada.
GrimmY
a czy wszystkie - późniejsze - wampiry są takie hm emo jak w pilocie? bo pilota obejrzałem i uczucia mam wielce mieszane.
Eva
Wlasciwie nie jest ich duzo wiecej - dwie czy trzy sceny (jak dotad) w wampirzym barze, trojka znajomkow glownego wampa, ale mam wrazenie, ze tylko on jest taka miągwa, mimo ze niewatpliwie urocza.
Avadakedaver
ahahahah, jak ja uwielbiam kiedy używasz tych słów XD

watched 5
managarm
Zobaczysz co bedzie w 6.
Avadakedaver
6? I'm gonna do bad things with you...

kurde, serial na prawde daje rade.

no i lafajet i dżejson to moi ulubieńcy xD
Eva
Lafajet i jego zlote stringi, he makes me burrrrn! xD
managarm
Ja juz w sumie mam do 11 ale nie chce mi sie ogladac, te seriale jakos mnie ostatnio nie ruszaja.
Lilith
Avada wrzucil mi na kompa no i ogladam
jestem po pierwszym odcinku, zajefajne wejscie i Bill mniam ;]
Mateusz tu nie wchodzi, nie?biggrin.gif
Katon
Nie no skąd, widzę, że udzielasz się w podforum o serialach, ani mi nie przeszło przez myśl, żeby sprawdzić.

Nie robię jutro obiadu. Sama se zrób.
Lilith
kiss.gif
Katon
Jutro i tak cały ten serial wylatuje z Twojego dysku, sam go usunę kiedy będziesz gotować obiad.
Lilith
I wanna do bad things with you, oh yeah! czarodziej.gif

ed: ale masturbacja pod domem wampira na schodach była juz śmieszna ;]
managarm
Wczoraj dobrnelismy do finalu 1 sezonu i w sumie nawet dawal rade.
Avadakedaver
QUOTE(Katon @ 04.12.2008 23:58)
Jutro i tak cały ten serial wylatuje z Twojego dysku, sam go usunę kiedy będziesz gotować obiad.
*


haha! a umiesz włączać opcję "pokaż ukryte foldery"?
hazel
Widziałam wczoraj pilot i kawałek drugiego odcinka i muszę powiedzieć, że zapowiada się ciekawie.
Lilith
biedna babcia sad.gif
edit: hahaha, scena na cmentarzu w ósmej części rozwala, spadłam z krzesła ze śmiechu ;]



ludzie patrzą!!!
Avadakedaver
ja zrobilem minę user posted image
Katon
Obejrzałem dwa pierwsze odcinki i jako ktoś, kto dość długo się w wampiryczne klimaty zanurzał (poprzez rpg), niejednego krwiopijce odgrywał by w końcu ostatecznie zerzygać się tą konwencją i nie mieć już ochoty na powrót - fajny serial, byłby lepszy bez wampirów. Ok, motyw z 'coming outem' strasznie zabawny i w sumie nieźle się zdziwiłem na samym początku, ale to był chyba jedyny sposób, żeby tą martwą konwencję jakoś chwilowo zgalwanizować. Wampiry nie są straszne. Wampiry nie mają klimatu. Wampiry mają emo-problemy i tak też się ubierają. Wampiry SSĄ!!! Sorry, ale taka jest prawda, czekam na serial o ludziach porwanych przez Faerie, to byłoby coś...

Klimat Southern States oczywiście kapitalny, tylko tak jak mówię, wystarczyłby sam w sobie.
Lilith
ej... macie linka do 12 części?
managarm
CODE

http://odsiebie.com/pokaz/1019193---93c5.html
http://odsiebie.com/pokaz/1019192---64d3.html
http://odsiebie.com/pokaz/1021337---22e4.html
http://odsiebie.com/pokaz/1021347---b3b8.html
http://odsiebie.com/pokaz/1021766---600d.html
http://odsiebie.com/pokaz/1021704---bff2.html
Lilith
kiss.gif czarodziej.gif

ed: plik został usuniety dry.gif
hazel
http://www.mininova.org/tor/2035096
managarm
buu.. jeszcze pare dni temu dzialal
Lilith
ostatni odcinek psuje wszystko.
aż mi się nie chce oglądać następnego sezonu.
Eva
Ja mialam zupelnie odwrotne wrazenie, no patrz.
Avadakedaver
mnie tylko ta noga wkurzyła. i troche motyw tej baby od tary.
Eva
Noga owszem, uwielbialam wlasciciela nogi. :c
Lilith
nie no, scena z Billem, kiedy idzie ratować Sooki i zaczyna się zwęglać jest tragicznie śmieszna.
noga tez do kitu i jeszcze baby się darły jakby pierwszy raz trupa widziały, no proszeee.
i jeszcze jedna sprawa. oni mają kły w dwójkach, kiedy to trójki są kłami. wyglądają przez to kiczowato.
no i ten wrzask na koniec kojarzy mi się z tanim horrorem, więc nieeee.
managarm
Oj tam oryginalny Nosferatu mial kly w jedynkach ;> Kurcze, wypointowalas tyle wkurzajacych rzeczy ze faktycznie zaczynam sie nad tym zastanawiac XD
Katon
Ale kły w dwójkach są w topie wpieprzających rzeczy.
Avadakedaver
ej, one wrzasnęły bo zobaczyły KTO jest trupem, a nie dlatego że trupa zobaczyły.
no i kwesita jest jeszcze jedna, może on był zmasakrowany.
Lilith
nie umniejsza to kiczowatości sceny i całego odcinka w ogóle.
moim zdaniem odbiega on dość znacząco od całej serii. przez wszystkie odcinki narasta napięcie, natomiast w ostatnim od razu wiadomo kto zabija i wszytko zamienia się w zabawę w ganianego, a na koniec ta noga do zrzygania, juz wiadomo, że w koło macieju będą się ukatrupiać, a po drodze Sooki zaliczy kolejnych człekokształtnych, wilkołaków i wampirów i będzie się gorszyć wampirzą postawa Billa, a potem znowu do niego wracać, Tara się przejedzie na tej babce, która na pewno jest wilkołakiem albo innym złym. No i w ogóle ten czarny kolo szczerzący zęby nad gitarą przyprawiał mnie o spazmy śmiechu. Kurde, czegos innego jednak się spodziewałam. Od początku to bylo balansowanie na granicy kiczu, ale ta granica została przekroczona i teraz galopuje w zastraszającym kierunku.
Verita
Obejrzałam całą serię niedawno. Gdy zobaczyłam te kły w dwójkach wyskakujące jak jakiś nóż sprężynowy to myślałam, że spadnę z krzesła.
Serial jak serial, ograbia wampiry z ich dostojeństwa i piękności (grube wampiry?). I rzeczywiście wygląda jakby niewiele na niego wydali, chociaż może dzięki temu oddaje ten duszny klimat Luizjany.
Katon
Z dostojeństwa i piękności? !
Verita
eh... wiesz o co mi chodzi. Czytając książki Anny Rice nie można było znaleść brzydkiego wampira. Może, źle to napisałam. Brakuje tym wampirom magnetyzmu, o.
Katon
To te książki Anny Rice chyba są tak do dupy jak się o nich mówi, że są =)
managarm
a lumleya czytala?
Lilith
don't be so cruel wink2.gif
Eva
QUOTE(Verita @ 11.01.2009 21:53)
Czytając książki Anny Rice nie można było znaleść brzydkiego wampira.
*


To cos nieuważnie czytalas ;) Poza tym od kiedy to Rice jest uwazana za jakas tworczynie wampirzego archetypu to ja nie wiem.
Verita
Od nigdy. Co nie zmienia tego, że na kogos wpływ moga mieć.
Mroczny Wiatr
Mnie ten serial zaskoczył bardzo pozytywnie. Pierwsze odcinki były mocne. Po mocniejszych scenach człowiek zastanawiał się wtf?! Wciągnął mnie niesamowicie. Wcale nie uważam, że okroił wampiry z dostojeństwa. Wystarczy spojrzeć na Erica, on jest tego dobrym przykładem. Ciekawe jest to, że ludzie są w tym serialu pokazanie równie krwiożerczo co wampiry i często podczas oglądania kolejnych odcinków można mieć wrażenie, że to ludzie są prawdziwymi bestiami. Widziałem, ze wkrótce będzie na polskim HBO bo już od 7 lutego. Kto ma niech ogląda. Warto.
Avadakedaver
siemanoooooo! a ja sie zastawialem wczoraj co sie u diabła z tobą stało.
Mroczny Wiatr
hehe, a tak jakoś forum mi nziknelo z ulubionych i sie nie pojawialem
harolcia
czy ktoś mi może podać sprawdzone linki od odc 6 wzwyż? bo mnie za chwilę szlag trafi, jak jeszcze raz jakies g***o znajdę zamiast normalnego odcinka.

Mnie się tam serial nawet podoba. Wciąga. Na wampirach sie nie znam, ale główny bohater jest całkiem, całkiem. No i piosenka z początku jest mioooodzio ^^
Mroczny Wiatr
Sugeruje poszukać np na torrentz, albo poczekać do emisji na HBO. Wejściówka do true blood jest faktycznie dobra i nie tylko chodzi mi o muzykę. Zdjęcia dzieciaków wcinających ociekające krwią mięsko mniam tongue.gif Wprowadza widza od razu w odpowiedni klimat. Anna Paquin zdobyła złotego globa za rolę Sookie. Gratulację, według mnie zasłużenie.
asiatal
QUOTE
czy ktoś mi może podać sprawdzone linki od odc 6 wzwyż? bo mnie za chwilę szlag trafi, jak jeszcze raz jakies g***o znajdę zamiast normalnego odcinka.

torrenciki wygląda na takie, co działa
rapidszerki jak na razie temat ten ma osiem stron, poszukaj sobie =)
hazel
Polskie hbo wprowadza serial na antenę od 7go lutego, polski tytuł miażdży.

Tu stronka: http://czystakrew.hbo.pl/
Katon
E no chyba i tak lepszy niż dosłowne tłumaczenie.
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.