Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Prison Break
Magiczne Forum > Kultura > Klan, Plebania, Niewolnica Isaura
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Zeti
Prison Break co o nim myślicie???

Zakładam ten temat bo lubie ten serial i chce wiedzieć co wy o nim myślicie. Mike jest niezły cwaniaczek z niego he he Te jego tatuaze i plan do wolności. Z niecierpliwością czekam na następne odcinki w polsacie.
Avadakedaver
ja dumnie stwierdzę, że właśnie jestem na etapie odcinka 15 bodajże, a mam wszystkie.
dzisiaj obejrzeliśmy z siorą siedem odcników ale własnie wymiękła i czekam do jutra.
hazel? chyba musimy pogadac.
Avadakedaver
btw. nie rob obciachu i skasuj to "skazany na śmierć" bo w ogole wiesz. wstyd.
fumsek
*___* jestem uzalezniona, chociaż teraz chwilowo jestem na odwyku, obejrzałam cały pierwszy sezon i 17 odc drugiego i stoję w miejscu bo nic więcej na chwilę obecną nie udało mi się zdobyć. Naciągana, momentami przewidywalna ale cholernie wciągająca bajka.
Zeti
A właściwie dlaczego w polsacie PB nazywa sie Skazany na śmierć??? Po mojemu Prision to więzienie a break ma wiele znaczen wśród których jaet uciekać/wyzwalać się. Więc niby powinien się nazywać "Ucieszka z Więzienia" A najlepiej by było jakby zostawili Prision Break bo fajnie brzmi. biggrin.gif
Ludwisarz
PRISON, nie Prision.

A tłumaczą od zawsze.

Desperate Housewives - Gotowe na wszystko. Tu akurat myślę, że całkiem zgrabne tłumaczenie. Bo pasuje do serialu.
Grey's Anatomy - (weź to przetłumacz:P) - Chirurdzy.
Prison Break - Skazany na śmierć. Ciekawe jak w drugiej serii nazwą ten serial tongue.gif

Jesteśmy w Polsce, więc siłą rzeczy musimy tłumaczyć. Bo nie chcę oglądać nowego Tv Series "Grey's Anatomy" jedząc przy tym sandwicha i popijając sparkling water.


A Prisona mam za soba 1 serie. Whoa.
Zeti
QUOTE
  PRISON, nie Prision.


Wiem pomyliło mi sie
hazel
Widziałam wszystkie odcnki, które do tej pory wyszły, czyli 01x01 do 02x17 (w tym odcinki od 01x01 do 02x13 dwa razy), plus wszystkie odcinki specjalne, making of i takie tam. I muszę powiedzieć, że przez dość długi czas miałam obsesję na punkcie serialu. Teraz na szczęście mi przeszło, może to z racji długiej przerwy miedzy 13 a 14 odcnkiem drugiej serii.

A po 17 to się w ogóle obraziłam bo [spojler 2x17]już mnie powoli zaczyna wkurzać wątek "miłosny" (w cudzysłowiu, bo ja tam żadnej miłości nie widzę), a do tego Sara (cholera, już miała zginąć w pierwszym sezonie, taką miałam nadzieję...) zamknęła dzwi przez Kellermanem, dzięki czemu staraciłam jakąkolwiek sympatię do jej postaci. No.

Ale akcja z Linkiem tłukącym Kima była całkiem sympatczna. Biedny Bill, cały czas siedzi w cieniu i kieruje wszystkim z ukrycia, a jak ju wyjdzie na jakąś akcję to dostaje wpierdol azraz po wyjściu z samochodu.
[spojler]
Magya
ohhh.

piłuję własnie drugą serię. skończyłam na 14. czekam na dostawę xD
Sara
Bardzo lubię Prison Break!! I czekam na drugą serię!! cheess.gif
hazel
Albinka wcielenie czwarte?
em
toż samo sobie pomyslałam.
Magya
uh.
LilienSnape
dokładnie .
czyżbyśmy się nie myliły ?
Magya
czekamy na więcej!
hazel
dowodów?
Zeti
Jak tylko to serduszko w sygnaturce zobaczyłem to pomyślałem o Albince, i jej jednorożcu (tez w sygnaturce) tak samo się mieni Przypadek?
hazel
Uże niet serduszka.
Aylet
żaden mod nie może sprawdzić IP?
Zeti
QUOTE
Uże niet serduszka.


Było w sygnaturce. Ale juz nie ma
Ludwisarz
Narzedzie do IP nie rozpoznaje, bo ma neostrade cholera jedna, natomiast link w sygnaturce do Pamiętnika Lavender jest jednoznaczny.
LilienSnape
i koniec ferii .
Zeti
Hm daty urodzenia Sary i Albinki się zgadzają...
Aylet
haha zonk. mogę się założyć ze była ona też wickie, i wilhelmą. i myśli że jest mądra zakładając nowe konto xD
LilienSnape
no to na pewno była ona .
no trza przyznać, że za sprytna to nie jest.
Zeti
No obejżałem już odcinek 6 i 7.
Trupów z kilka Fajna akcja, szybka i ta diabla morda he he biggrin.gif kto by pomyślał, że jest jakieś prawo eeeeeee jak mu tam było Hooes'a???
Magya
nie no. czekamy na kolejne wcielenia.
Avadakedaver
[spojler]
a T-Bag nie ma renki!!!!! ale fun. własnie skończyłem pierwszy sezon, nie wiem kiedy znajdę czas na drugi. jutro zacznę bo siostra wymięka.
kobiety...

[/spojler]
hazel
QUOTE(Zeti @ 25.02.2007 22:02)
No obejżałem już odcinek 6 i 7.
Trupów z kilka Fajna akcja, szybka i ta diabla morda he he  biggrin.gif  kto by pomyślał, że jest jakieś prawo eeeeeee jak mu tam było Hooes'a???
*


Hooke'a, Roberta zresztą. Ważne prawo, jak się ma do czynienia z mechaniką budowli.
A w ogóle to dosyć ciekawa jest gra słowna, która całkowicie zginęła w polskim tlumaczeniu. Scofield tłumaczy wspomniane przez ciebie prawo Sucre. Tymczasem Sucre nazywa to prawo Hooker law - czyli dokladnie prawo dziwki (można się domyśleć dwuznaczności wyrażenia hooker holes, prawda?).
Zeti
Szkoda że nie znam tak dobrze angielskiego. Sporo takich nieprzetłumaczalnych gierek słownych przechodzi mi koło nosa sad.gif
Child
dobra. mam pierwszy sezon. przymierzam sie zeby to jakos na raz obejrzec [;
hazel
[spojler 02x18] A ja wiedziałam, że Kellerman to w końcu dobry jest. Mahone też widać się łamie, lekko zdziwiony był gdy zrozumiał, że Burrows jest niewinny. Szkoda C-Note'a, ale jak znam logike serialu, to jest jeszcze nadzieja, że ktoś go odetnie w ostatniej chwili.

A Bagwell rządzi, nie ma dwóch zdań
.[/spojler]
Avadakedaver
spojler 02 05


umarłem jak usłyszałem "dobrze, że podajesz nam pomocną dłoń, T-Bag"

a bu. już nie ma mojego Abruzziego którego zwykłem nazywać Fibonaczim. łeeeeeeeeee, masaakra. uwielbiałem go.
i T Baga też lubię, ale jak włącza mu się lampk "molestowanie" i "mordowanie" to już nie. w sumie jest trochę jak Sawyer według mnie.
Mumiah spod buta
choineczka,taka jestem ciekawa,co dalej,ale mimo wszystko to się powstrzymuję przed ściąganiem dalszych odcinków,bo po prostu czekanie przez cały tydzień warte napięcia i ekscytacji w niedzielny wieczór. Będę szczera:film super,wciągający,itp. ale gdyby nie ten Wentworth Miller...ehh (słodziutki)-chyba popsułam klimat tongue.gif
jamona
Mumiah z tym napieciem to troche przesadzasz.Oglądałas ze mna nastepny odcinek wiec nie chrzań ,ze ci będzie brakowac Wentwortha wink2.gif Tez uwazam,ze serial jest świetny.Druga seria mniej mi sie podoba.Główny bohater jest podobny do mojego brata ciotecznego;p Przynajmniej on tak uważa.
Avadakedaver
JEZUUUUUuuuu bo się osram!

jestem na bierząco i mozemy zacząć dyskusję. Kim - the - him jest gópi i karolinka też. Majkel ma pecha, Lincoln downa a Sara ogon. W sumie nie wierzę że to jest tak głupi serial. Tyle razy byli już krok od celu, i zawsze coś, zawsze coś, zawsze k... coś. Najpierw zwiali z więzienia i tylko to im sie udało. potem uciekł T-Bag z forsą. Później Steedman się zastrzęlił, debil jeden, zamiast zrobić to po 20 minutach od złożenia zeznań przed prasą. Później znaleźli kasetę, ale co z tego, skoro to kopia. ale zaraz czarodziej.gif !! przecież możemy ją posazantażować! Ale nie. nie możemy bo ona już nie jest prezydentem. jezu jak to mnie męczy. nie może im się wreszcie coś udać?
Zeti
jestem juz po 1x14 i 1x15
taka ciągliwa akcja, Mike nie ma planów na plecach itp. Może 1x16 będzie lepszy. No ale cóż. Pożyjemy, a może zobaczymy biggrin.gif
Rysiek_Kowal
bez spojlerów!
Niektorzy ogladaja w telewizji, a tego jeszcze nie bylo. Poza tym moze by tak Zeti jakies posty wnoszące cos do dyskusji, a nie tylko opisywanie innym tego co sie wydarzylo. Kazdy moze to sobie obejrzec.
Zeti
Jak myślicie jak Mike poradzi sobie z ucieczką, skoro nie ma tych planów na plecach???
A szesnasty odcinek dużo wyjaśnił T. Steedman na prawdę żyje, wiec jak jego szczęka mogła pasować do trupa Jak???
Child
za te spojlery powinienem Ci ze szczegolami odpowiedziec na powyzsze pytania :}
Zeti
Możesz odpowiadać bo i tak mnie ciekawość zżera biggrin.gif
jamona
kiedy oglądam z matką odcinki to nie moge sie powstrzymac i opowiadam co bedzie dalej. tongue.gif Mama sie denerwuje ,a ja mam zabawe.Gorzej jest z tata.On wygania mnie w tedy z pokoju i twierdzi zebym nie byla taka madrala bo mi kieszonkowe obetnie .Ja oczywiscie w to nie wierze, ale obiecuje ,ze nie bede. I tak w kolko tongue.gif
Zeti
Obejrzałem już cały pierwszy sezon i dwa odcinki drugiego. Nieźle się ten drugi zaczął. Agent Mahone to chyba jakaś wyższa figura z Company. Szkoda, że Veronica nie żyje.
Nowa czołówka jest lepsza, stara już mi zbrzydła. Od razu zmieniłem tapetę na prisionberakowodrugosezonowolincolnowoscofieldowomahoneowobellickowokellermanową
biggrin.gif
Avadakedaver
jaki cwaniak, ja sie tak szybko nie domysliłem
Avadakedaver
http://quizfarm.com/test.php?q_id=260130


zajebista sprawa.
ja jestem westmoland'em, czy jak mu tam.
zawsze go lubiłem.
hazel
Sara Tancredi 89%
Michael Scofield 89%
Haywire 67%
Tweener 67%
Sucre 67%
C-note 61%
T-bag 56%
Westmoreland(D.B Cooper)) 56%
Agent Mahone 28%
Lincoln Burrows 28%

Łeee, nie ma Kellermana...
Child
Tweener 94%
Michael Scofield 83%
C-note 78%
T-bag 78%

no shit...
Avadakedaver
ja teraz próbuję im strzelać charaktery... próbowałem zrobić majkela. udało się biggrin.gif


ej zrobilem jeszcze raz żeby pokazać wam w procentacxh wszystkich i mi wyszedł majkel Oo

Michael Scofield 94%
Westmoreland(D.B Cooper)) 83%
Sara Tancredi 83%
Sucre 78%
C-note 78%
T-bag 72%
Tweener 61%
Agent Mahone 44%
Haywire 34%
Lincoln Burrows 22%
Kylie
Michael Scofield 100%
Tweener 94%
T-bag 94%
Sara Tancredi 89%
C-note 83%
Westmoreland(D.B Cooper)) 72%
Agent Mahone 67%
Sucre 55%
Haywire 50%
Lincoln Burrows 39%

no dobra, lubię Michaela, ale 100% podobieństwa? bez przesady...
przeraża mnie 94 % T-Baga we mnie.
lepiej uciekajcie.
Avadakedaver
a ja sie w sumie nie dziwie, od scofielsa różnię siętlyko jeśli chodzi o wygląd i charakter... tongue.gif
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.