Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: White Rabbit's Trip!
Magiczne Forum > Kultura > Muzyka
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
MisieK
tego jeszcze bylo malo zeby browce przez neta rozdawali ;d;d;d
Lilith
teeth song
holes in the sky
Avadakedaver
no i co tam? slyszalem ze bedziedzie w drukarni. co to jest? bo cos mi mowi ze to nie bedzie drukarnia.
em
taki klawy klub w podgorzu (dzielnica krk) ;)
Avadakedaver
sad.gif
Eva
Strasznie ubolewam, że to we wtorek, wypadałoby się kiedyś na jakimś waszym koncercie pojawić, jako żem zaangażowana w promocję* i co najmniej 1/3 waszych fejsbukowych fanów to moi znajomi, hihi.

* oczekuję kreditów na pierwszym LP, albo czekolady chociaż! Milka łaciata albo taka nusscośtam, z masą orzechową, nie inna. I nie, nie forumowa emota.
em
nu trochu kupa z tym wtorkiem, wiekszosc moich znajomych konczy o 21, a ja o 20 i ciezko mi jakichs nowych znajomych wyciagnac *rolleyes*
Eva
Zagrajcie kiedyś po ludzku, w jakiś piątek, a nie, odwala wam z tym środkiem tygodnia, w tyłkach się przewraca, superstary kurde.
Katon
Nie istnieje w ogóle taka opcja w Polsce jak granie w piątki czy soboty, chyba, że:

1) jesteś Heyem, Kultem, Comą, Vaderem, Behemotem, Closterkelerem, Happysadem
2) jesteś z zagranicy
3) chcesz zagrać w superchujowym miejscu.

Koniec tematu.
Eva
Niedziela..?

Mateuszu, niech Cię nie irytuje moje niezbyt wyszukane poczucie humoru, bo mi sie potem smutno robi.
Katon
Niedziela czasem się zdarza, ale w niedziele ludzie są rozleniwieni i nigdzie nie chodzą, już lepszy wtorek =)
Eva
Zagracie kiedyś w środę albo w czwartek, to się pojawię, choćbyście grali w Pścimiu Dolnym, zajęcia się oleje. Może nawet dostanę autograf od frontmena, hehe czarodziej.gif
Avadakedaver
QUOTE
oczekuję kreditów na pierwszym LP, albo czekolady chociaż! Milka łaciata albo taka nusscośtam, z masą orzechową, nie inna.


czekolada.gif

QUOTE
I nie, nie forumowa emota.

sad.gif
managarm
Słyszałem że WTR nic dobrego teraz nie graja. Podobno skończyli się na Kill'Em All
Katon
Oni się dopiero teraz zaczynają!
Eva
QUOTE(managarm @ 22.10.2009 08:35)
skończyli się na Kill'Em All
*



To mój tekst jest, kopirajta sobie tu wstawiam.

Edit: O, mam nowe, WRT skończyli się na My TV! czarodziej.gif
ninki_nunk
wprawdzie są to linki do Stagnacji (elitarne, niepublikowane do tej pory nagrania z koncertu "jestem ok, nie biorę!" - bardzo adekwatna nazwa do tamtych czasów wink2.gif ) zobaczcie sobie skąd się wzięło WRT.

Jeśli kumpel wrzuci więcej to podeśle resztę nagrań.

Moje pieniądze

children...


czarodziej.gif
Katon
szk... chyba żartujesz!!! czarodziej.gif czarodziej.gif czarodziej.gif czarodziej.gif
Neonai
noise!
Avadakedaver
jak to na was przystało - wokal za cicho.

lol, w polecanych prawdziwe oblicze stagnacji!
http://www.youtube.com/watch?v=-jpPvyi_iD4&feature=related
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.