Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: White Rabbit's Trip!
Magiczne Forum > Kultura > Muzyka
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Avadakedaver
Nie sądze żeby przesadą było zkakładanie takiego tematu. koncerty są na tokszole, ale o zespole pierdoły i duperele mogłyby mieć własny temat. ja na przykład chciałem rzec, ze z tego co widzę to na razie nikt nie ma takiej oceny jak Wy na onecie i nie wiedziałem gdzie to powiedzieć.
pytanie: co tu ise bedzie działo? nowe piosenki, teledyski, linki, newsy, pierszy występ na MTV pierwsza złota płyta, milionowy autograf, teksty piosenek, nagie zdjęcia wokalisty w playboy'u, itp tongue.gif

taki temat sie przyda chyba.
nie?


pierwsza sprawa - spróbujcie jakoś na stronie teksty.org dodać swoją kapelę, musicie być widoczni wszędzie xp
Katon
Ja chciałbym zaznaczyć jedno. Srać na gwiazdki. Gwiazki się nie liczą. Liczą się głosy klikane w to powyżej. Miło, że ammy dużo gwiazdek, ale poza Farel Gottem trafił nam się wyjątkowo fanatyczny przeciwnki w postaci Sandaless, więc tracę nadzieje, obywatele...
Neonai
nie trac nadziei, ja z ewą ciagle kasujemy kukis i glosujemy conajmniej 10 razy dziennie! XD
Katon
To też mi się wydaje, że ktoś to sprawdza. Mam dziś kryzys.

Ale bardzo wszystkim dziękuję. wy nie traćcie wiary. Może jednak pokonamy te sandały.
Avadakedaver
ty lepiej tekst daj katonie bo ci jebnę. dostaje na głowę śpewając coś co sam nie wiem jak leci.
Rysiek_Kowal
swoją drogą to chyba zapomnieliście w influences na majspejscie o rhcp, a slychac, slychac, slychac.

i przyznac sie kto dal komenta o magicznym? O_____O omfg, macie przerąbane. xD
Katon
Ja wolę nie wiedzieć kto to =D

No trudno, że słychać. Wypieramy się ich. Albo inaczej, są tak organiczne, że całkiem nie uświadamiane =>
Neonai
wlasnie, to brak RHCP tez zauwazylam. a tego komenta dal Voldius! jestem pewna!
MisieK
mnie bardziej rozwaliło "White Rabbit's Trip skoczyli się na Kill 'Em All" xD
nutrias
ale glupi jestem smile.gif glosuje od 3 dni, ale naciskajac na gwiazdki ;p
Neonai
user posted image
Avadakedaver
musiałem sięrejestrować, ale co tam. sam znalazłem.

MY TV

I still like my televiosion
I think it's alright
Especially when there's nothing interesting to watch
I can sit there and have my personal massage of mind
All thoughts dissapear - there's only my friend screen and I

Ref. My TV is my friend
My personal masseur
Remember 'bout your TV
In the fuckin' age of internet

In the web you always have to choose, and don't you know...
that making choises is a very very very very hard job
in my TV I've got 200 chanells but they work as a one
no matter what I watch it keeps on massegin' my mind
Child
a beda koszulki z logo kapeli? xD

QUOTE
mnie bardziej rozwaliło "White Rabbit's Trip skoczyli się na Kill 'Em All" xD
A to? "nosem czuje miedzynarodowa glorie i splendory! juz ja sie o to postaram. dziewice juz czekaja, pentagram prawie juz w piwnicy rozrysowany, demon slawy i seksu przywolany zostanie.. ehm. tajemnica!"

Fajne Eva xDDD
Avadakedaver
okej.
szukamy najlepszego loga.


user posted image
Neonai
wydaje mi sie ze zespol juz sie tym zajal, znaczy ktos profesjonalny nad tym pracuje. nie Mateusz?
vold
ahahahahahahhahah
white rabbit's trip ma pałe!

wierzymy.

nie no numer jest nawet spoko, jakoś przemogłem się [na początku mi w ogóle nie podchodził], muzycznie są zajebiste fragmenty. teledysk też oko, chociaż tak troche mi sie skojarzył z 'on average' chiefsow, szczegolnie koncowka.

glosuje nawet wink2.gif


a ja komentow nie puszczalem, ale najpredzej napisze cos do tyych sandalow, bo mnie pedały wkurzaja, co chwila mi wyskakuje ten ich teledysk. a sa gorsi od Was wink2.gif
Eva
Tekst z killem all tez jest moj moj moj! ;d
kObra.
Skomentowałam biggrin.gif
Katon
QUOTE(nutrias @ 09.06.2007 12:48)
ale glupi jestem smile.gif glosuje od 3 dni, ale naciskajac na gwiazdki ;p
*



A widzisz. Wcale nie jesteś głupi. Ulegasz naturalnemu odruchowi. Idiotycznie to zrobili. Mam obawy, że połowa ludzi tak głosuje. I pozostaje mieć tylko nadzieję, że połowa głosów na konkurencje też idzie w gwiazdki... Jakkolwiek oni mają ich jakby mniej. Powinno mnie to cieszyć, a niepokoi.

Ja wogóle już uważam, że ten numer nie miażdży jakoś specjalnie. Mamy już przynajmniej pięć lepszych. Ale nie było już czasu nagrać. Ani pieniędzy. Ja wogóle chciałbym grać bardziej noisowo trochę. Bardziej psychodelicznie, sonicowo trochę. Ale wychodzi wypadkowa i chyba dobrze. Ostatnio też dwa discopunkowe numery spłodziliśmy. Ale nie wysilone. Nie na zasadzie 'no. robimy teraz disco punk.'. Tak działa Out Of Tune i koń jaki jest każdy widzi. Wyszło samo i myślę, że wyszło fajnie. Trochę w duchu początków gatunku. Mamy kurde co pokazać. Mamy co zagrać. Fajnie by było. Jak nas pokona Farel Gott z L.Stadtem to łyknę to spokojnie i będę się dobrze bawił na ich koncertach. Ale jak te Sandały to przecież się zabiję. Albo lepiej ich zabiję. Chcę z nimi wojny! Doprowadzają mnie do szału!!!

Każdą propozycję loga chętnie zobaczę i rzucę zespołowi pod rozwagę. Aktualnie nikt się tym nie zajmuje. Mamy tylko 'oficjalny' napis i tyle.

Dziękuję wszystkim!
Child
W koncu internet explorer do czegos mi sie przydaje: glosuj, wyczysc kukis, powtorz :C
nutrias
rzeczywiście trochę głupio to zrobili.
a kiedy będą wyniki tego konkursu?
Katon
Chyba 15go.
Avadakedaver
no co wy. jak dla mnie piosenka jest świetna i tyle. pierwsze 13 sekund teledysku omijam bo mi sie wyjątkowo nei podobają, ale dalej jest szaleństwo, wkręta poszła i z siostrą śpiewamy po chacie.
Katon
QUOTE(Avadakedaver @ 09.06.2007 18:41)
pierwsze 13 sekund teledysku omijam bo mi sie wyjątkowo nei podobają
*



Nigdy nie pojmę meandrów działania Twojego umysłu, stary.
Lilith
QUOTE(Avadakedaver @ 09.06.2007 18:41)
no co wy. jak dla mnie piosenka jest świetna i tyle. pierwsze 13 sekund teledysku omijam bo mi sie wyjątkowo nei podobają, ale dalej jest szaleństwo, wkręta poszła i z siostrą śpiewamy po chacie.
*


ile Ty masz rodzeństwa?
Potti
o. zagłosowałam dobrze, tylko nie wiem czy znajomi zobaczyli coś poza gwiazdkami. btw już dwa razy złapałam dziś kolegę na nuceniu XD
Katon
Tak mi pisz =)
Avadakedaver
QUOTE(Lilith @ 09.06.2007 19:44)
QUOTE(Avadakedaver @ 09.06.2007 18:41)
no co wy. jak dla mnie piosenka jest świetna i tyle. pierwsze 13 sekund teledysku omijam bo mi sie wyjątkowo nei podobają, ale dalej jest szaleństwo, wkręta poszła i z siostrą śpiewamy po chacie.
*


ile Ty masz rodzeństwa?
*


brata i siostrę. wszyscy występujemy w filmikach.
PrZeMeK Z.
Cholera, też zaczynam podśpiewywać. Wpada w ucho niesamowicie.
Lilith
głosujcie, bo inaczej będę musiała zapłacić za bilet ;]
a tak pojade jako etatowa gruppie lidera zespołu biggrin.gif
Neonai
to jednak jedziesz?=D
Lilith
powiedzmy, że aktualnie robię wszystko, żeby pojechać ;]
Avadakedaver
user posted image
avada's work
Eva
Ona, on i koty.

Chcialam tylko dodac, ze Sandały maja dobrze zrobiony klip, ale jak dla mnie leza muzycznie i tekstowo. Ktos ich dobrze skomentowal - w polsce i tak mamy juz o jedna Come za duzo. (fanow Comy przepraszam, ale uwazam ze to kiła jest xP)
kan
czemu kolo w bluzie pada na chodnik? nie moge tego obczaic : /


OBCZAILAM JUZ!
Avadakedaver
eeeeeeej! ja logo zrobiłem!
Neonai
no super.
Lilith
ale napis juz jest
i jest fajny
Avadakedaver
łe. a ja nie wiedziołem.
PrZeMeK Z.
Proponuję takie logo tongue.gif :
user posted image
Child
Nie żałujcie sobie xD
Lilith
uwaga!
są na drugim miejscu oglądalności!
pierwsze sa te beznadziejne sandały...
Katon
Doszła konkurencja. Trzy dni przed końcem głosowania dodali zespół. Fajny. Węsze wała i kolegów komisji. Ale nic to.

Moi drodzy. Nadeszła ostatnia prosta. Jeśli odliczyć wejścia na Sandaless dokonane przeze mnie i Lilith to może nawet bylibyśmy pierwsi. Myślę, że jest szansa. Proszę, napiszcie do każdego jeszcze raz. Zaktualizujcie w sobie i innych wolę głosowania. Sięgnijcie po dziwnych i nieznanych ludzi. Napiszcie do każdego. Można to wygrać, ale tylko z waszą pomocą. I z pomocą waszych znajomych. I ich znajomych. I ich rodzin. Jeszcze tylko niecałe trzy dni. Mocy przybywaj!
Rysiek_Kowal
QUOTE(Lilith @ 11.06.2007 00:39)
uwaga!
są na drugim miejscu oglądalności!
pierwsze sa te beznadziejne sandały..

A skad to wiadomo?
Lilith
jak zjedziesz na sam dól strony to jest ranking po prawej;]
Avadakedaver
z mojej strony macie dzisiaj conajmniej 3 głosy. jeśli podadzą dalej jak obiecali to będzie potęga ;]
rhiamona
Świetna piosenka, chociaż ja na muzyce zbytnio się nie znam. Mam pytanie - na końcu, ta dziewczyna która gra na gitarze to Lilith??
Powodzenia biggrin.gif
Katon
Dzięki =)

Tak, Lilith.
Avadakedaver
a ja właśnie zauważyłem że to telewizor jest na samym początku dementi.gif
Potti
"My TV" podbiło dziś my sql, bo kolega od sprzętu Was polubił. trochę głosów do przodu wink2.gif
ale przez chwilę się zastanawiałam co się dzieje, jak usłyszałam, "bo skąd się tu wzięli" =)
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.