Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Boginy
Magiczne Forum > Harry Potter > Harry Potter
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
maniaa
Mój bogin? Chyba byłby wstrętnym, włochatym szczurem! huh.gif
Capitor
Mój bogin?
Nigdy niczego się nie bałam. Szczury mnie przedzą ale nie lękam się ich. W duchy nie wierzę (może dlatego, że nigdy żadnego nie widziałam), ciemność jest moją drugą przyjaciółką.
Pamiętam tylko, że kiedyś zgubiłam się w zoo. Wtedy to dopiero miałam pietra! Ale bogin raczej nie zmieni się w żyrafę?

Jedyne coś co mi przychodzi do głowy to nauczyciel historii. Do dziś pamiętam jak wszedł do sali i zaczął mówić o swoich wymaganiach. W momencie gdy okazało się że to pomyłka to cała moja klasa zaczęła krzyczeć ze szczęścia. Takiej euforii to nigdy nie widziałam!
Zeti
Hm mój bogin byłby chyba polonistką trzymającą znicz. Kiedyś na szkolnej dyskotece wysiadło światło, i wożna zapalała znicze (skąd je wzięła,tego nie wiem). Jeden dała polonistce do trzymania, a ja wtedy przechodziłem obok niej. To było okropne, tym bardziej że ktoś wylał jakiś czerwony sok tuż pod jej nogami...
em
Czy tylko mi, jak przeczytałam "znicz", przyszła na myśl mała złota piłeczka ze skrzydełkami?
hazel
To jest zboczenie już, wiesz? smile.gif
Zeti
QUOTE(emoticonka @ 27.06.2006 19:01)
Czy tylko mi, jak przeczytałam "znicz", przyszła na myśl mała złota piłeczka ze skrzydełkami?
*



Chodzi mi o taki znicz stawiany na grobach
koala
Tak, tak! Wiemy o jaki znicz ci chodzi tongue.gif . Mimo wszystko
mamy takie małe zboczenie, (jak to ładnie ujęła hazel) biggrin.gif

A ja nadal boje się motyli...brrr... cry.gif
maniaa
Ja również pomyślałam sobie o TYM zniczu laugh.gif
em
No, Zeti, to przynajmniej wiesz, jak użyć riddikulusa teraz (;
Zeti
Hm, o tym nie pomyślałem, ale uśmiał bym się zdrowo, tymbardziej że moja polonistka jest podobna do Snape'a biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
angel_sectomsempra
u mnie zdecydowanie boginem była by moja wychowawczyni i zarazem nauczycielka od matmy wrrr... ciary przechodza tongue.gif
a tak naprawde to panicznie boje sie pajaków łaaa! dry.gif
Vanillivi d'Azurro
Ja wiem, że niektórym może się to wydać trochę dziwne, ale mój bogin z cąłą pewnością wyglądałby jak ćwiartka grejpfruta.
gucha
Ja bym zobaczyła tatę muminka.

Brrr...
mida
Mój bogin stał by się na raz wszystkim co ma więcej niż cztery nogi, odwłok, skrzydełka i czółki a i byłby włochaty... ble... ja wiem że każdy owad (prócz much) czy pajęczk to zwierzątko boże ale napawają mnie one obrzydzeniem... te ich długie, włochate nóżki... uh... aż ciarki przechodzą...
pysia ;)
Moim boginem napewno bylby pająk i samotnosc... tak samotnosc mnie dobija ... dry.gif No i moze ciemnosci tongue.gif bojazliwa troszke jestem wink2.gif
mida
Ciekawe jak wyglądałby bogin samotności?
A ciemności się nie bój bo nie ma w niej nic strasznego... masz po prostu za dużą wyobraźnię smile.gif
kubaj0
Bogin samotności to w pewnym sensie paradoks, więc taki by nie istniał.
mida
Zapewne masz rację. Ale co jeśli ktoś tak naprawdę najbardziej boi się samotności. wtedy bogin będzie musiał prrzybrać jakąś postać. Chyba że w tym przypadku przemieni się w lęk drugorzędny czyli np. pająka.
Hermiona*Granger
Moimi boginami byli by tak:
-duży motyl sad.gif
-dementor wacko.gif
-wizja jak ktoś umiera a szczególnie ktoś z mojej rodziny człowiek czy zwierzak nie robi różnicy cry.gif crying.gif
nie śmiać się że się boję motyli blush.gif
S.Snape
Tylko i wyłącznie PAJĄK. Nawet taki malusieńki budzi we mnie strach. Dziśiaj byłem w oborze mojego taty i wyciągałem motor z kantorka a tam były dwie tarantule cry.gif huh.gif
Child
Desperujesz źą. Tarantula w stanie wolnym nie występuje w Polsce ;)
S.Snape
QUOTE(Child @ 24.07.2006 00:01)
Desperujesz źą. Tarantula w stanie wolnym nie występuje w Polsce wink2.gif
*



Ta. To był taki pająk tylko 2 razy większy. Jak będe następnym razet to zrobie zdjęcie.
Kara
Spokojnie masz arachnofobie i po prostu tobie się wydaje że jest taki olbrzymii...
mida
W rzeczywistości ten pajączek boi się ciebie... ale z drugiej strony te jego mnogie nogi... fu...
Yoogol
Mój bogin napewno zamieniłby się w pająka. Brrr.... Nie nawidze pająków. Chyba dlatego że mój brat mnie nimi strszył i rozplaskiwal je przy mnie jak byłem maly. PAJĄKI SĄ OKROPNE!!!
Hermiona1900
Ja też okropnie sie boje pająków ( już tutaj o tym wspominałam biggrin.gif ) i nie dlatego,że mnie brat nimi straszył...po prostu są okropne... brr... unsure.gif
smagliczka
W chwili obecnej mój bogin niewątpliwie wygląda jak hybryda mojej promotorki, kierownika katedry oraz dziekana wydziału... Stoi to COŚ nade mną z oskarżycielko wyciągniętym palcem i mówi przerażająco brzmiącym głosem:
"Miałaś całe wakacje... i JESZCZE nie napisałaś?!!!!"

ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif

mamo... broń mnie... cry.gif
Hawtagai
Najbardziej boje sie pijawek brrr... sama mysl o nich wywołuje u mnie dreszcze:/

Aqua
Ja tam się panicznie boję krowy! Mamo! Wolałabym zginąć pod walcem niż podejść do krowy na odległość mniejszą niż 3 metry! Makabra! ohmy.gif
Aylet
a co takiego strasznego jest w krowach? O_o są milusie
Cho Chang3
Moj bogin wygladał by jak pająk panicznie sie ich bije mam arachnofobie to jest okropne.Jak widze pajaka to cry.gif

Acha i boje sie Klaunów przeraza mnie mysli ze moze nagle wyskoczyc i.......mnie rozśmieszyć/estiej
Death Eater
Trudno jest mi powiedzieć, jak by wyglądał mój bogin. Boję się wielu rzeczy. Ale prawdopodobnie wyglądał by jak jakiś duch albo coś blink.gif
Hermiona1900
Nie no, u mnie nie jest tak, że boje sie klaunów, ani krów, ale też mam malutką arachnofobię o9 chociaż nie taką, jak moja kumpela - taksie pająków bała, że z książki od bioli powycinała wszystkie obrazki z pająkami - u mnie nie jest JESZCZE tak źle. Jak mnie kuzyni dry.gif dementi.gif przestaną strasznyć tymi okropnymi stworzeniami, to może jakimś cudem mi przejdzie cry.gif cry.gif mad.gif
Josephine
Mój bogin zmieniłby sie w CHEMICE! Tego babsak sie wszyscy boja bo przy okazji jest dyra... Br...
Fanka HP z Elbląga
Mój bogin miałby dylemat. Bo panicznie się boję 2 rzeczy - pająków i trupów cry.gif brrrr :/
Renegate
hmm... mój boogin zaminiłby się w moją mame biggrin.gif
Drigi
Na mój widok bogin zmienił by się w faceta od matmy cry.gif
Alice
Już kiedys , kiedys się nad tym zastanawiałam i... sama nie wiem. Możliwe że był by to wielki pajak tak jak u Rona wink2.gif pozdrawiam :*
Savvage
Renegate hehe chyba nie jest tak strasznie tongue.gif Ja tam boję się różnego typu robactwa
np. jakieś gliSdy lub cuś brrr.
Hermiona1900
Hmmm...mama jako bogin. Trudno to sobie wyobrazić. chociaż nie, można to sobie szybko wyobrazić "i zowu bałaga w pokoju" - i kłótna o byle co...ciekawe, jakby sie kłóciło z boginem biggrin.gif
Savvage
Kłóciło to by się dobrze z boginem tylko problem w tym że w przypadku gdy boginem jest mama to niestety musimy uznaĆ wyższośĆ teog bogina tongue.gif równorzędnie boginem może byĆ mój ojciec tongue.gif
Hermiona1900
No u mnie to nie wiem...chyba na jedno by wyszło biggrin.gif
kObra.
U mnie by to była mieszanka ryby, clowna i porcelanowej lalki ;]
Savvage
heh brzmi ciekawie tongue.gif
Aylet
O matko, clown. To jest obrzydlistwo. Pamiętam jak byłam mała to bałam się clownów bo obejrzałam "Ducha" gdzie clown chciał udusić chłopca (najpierw zaciągnął go pod łóżko, hehe)
Savvage
to naprawdę straszne filmy oglądałaś jak byłaś mała tongue.gif dobrze że jakichś wampirów nie oglądałaś
kObra.
QUOTE(Savvage @ 20.12.2006 17:00)
heh brzmi ciekawie tongue.gif
*



No nie wiem : P
Dla mnie te ryby...brr..Ja się nawet karpii boję :|
Savvage
Jeśli o ryby chodzi to zawsze bałem się sumów tongue.gif tych z wąsami smile.gif
Flamme
QUOTE(Death Eater @ 18.09.2006 18:41)
Trudno jest mi powiedzieć, jak by wyglądał mój bogin. Boję się wielu rzeczy. Ale prawdopodobnie wyglądał by jak jakiś duch albo coś  blink.gif
*


mój pewnie też. albo jakaś postać z horroru. np. dziewczynka z 'the ring'.
morigiana
ja w wieku 80 lat...
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.