Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Boginy
Magiczne Forum > Harry Potter > Harry Potter
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Katty
To jest mój pierwszy własny temat, więc bądźcie wyrozumiali...

Jest już temat o patronusach, więc ja zadaję kolejne pytanie: Jak wyglądałby wasz bogin? Czego się boicie?

Ja-Mhm...Mój bogin to zdecydowanie byłby lekarz. Boję się lekarzy, oni budzą we mnie przerażenie. A najgorzej to lekarz ze strzykawką...Strzykawki są gorsze niż wszyscy lekarze razem wzięci. RATUNKU!!
grlouiee
Kilka propozycji:

Fryzjer, strasznie boje sie gdy musze do nich pojsc dry.gif
Slimak - blee, a jeszcze jak znam każdą ich czesc (lekcje biologi robią swoje huh.gif biggrin.gif )
Pewna nauczycielka, ktora niestety mnie uczy cry.gif
Motyl - bojee siee sad.gif
Katarn90
Gdybym zobaczył bogina najpewniej zamienił by się (bogin) w:

- Zespoł Iron Maiden odchodzący na emeryturę
- martwego Georga Lucasa
Daga
konfesjonał, oo tak..
Katty
O zgrozo!! Lekarz poszedł w odstawkę: http://sredniowiecze.zdrowo.info.pl/zielarz.html , moim KOSZMAREM jest niszczyciel książek. Aaa!!! Ja się chyba boję wszystkiego!!
Katarn90
QUOTE(Daga @ 23.08.2005 23:06)
konfesjonał, oo tak..
*




O ty bezbożniku
kruk
Krowa...nie śmiać się mam traumatyczne przeżycia związane z tymi zwierzakami. A te ich rogi...brrrr
grlouiee
QUOTE
Krowa...nie śmiać się mam traumatyczne przeżycia związane z tymi zwierzakami. A te ich rogi...brrrr


To naprawde nie jest smieszne...Mam ciotke na wsi, (miejscowosci ze wzgledow bezpieczenstwa nie podam biggrin.gif ), daawo, dawo temu miala ona krowy i kiedykolwiek do niech przyjezdzalismy ja bylam wrecz ZMUSZANA, to głaskania ich ...
Ledwo co przyjechalismy, musielismy isc do obory i je podziwiac...a ona tak sie gapily, jakby mnie mialy zabic...i tak muczaly...masakra blush.gif
kruk
Więc nie tylko ja mam takie złe wspomnienia związane z krowami.. heh

a co do bogina, kidyś to mógłby to być również dentysta, ale ostatnio chodze do takiego ślicznego pana doktora, że wizyty stały się przyjemnością.
Quizer
Ja jakbym zobaczyl bogina to bym pomyslal ze to lustro ;]]
miwoj
faceci w ubraniach w paski w ciemnej uliczce. Mam parę złych wspomnień...
Kaede
Mój pewnie wyglądałby jak piłka do koszykówki,którą dostałam kiedyś prosto w twarz dry.gif .Od tej pory zawsze gdy mamy grać w 2 ognie,symuluję ból brzucha/głowy/stopy/itp. cheess.gif
Mira
śmierć oto mój bogin sad.gif
Magya
Mój bogin to osa lub pająk. Brrrr...
nowa
Moim boginem jest pająk...
Aylet
Mój bogin zamieniłby się w moją nauczycielkę od chemii biggrin.gif Ona jest poprostu straszna... tongue.gif
Milina
Bogin przy mnie robi się jak świat. lakko spłaszczona przy biegunach kula, z plamami błękitu i zieleni. a na niej ludzie. i robaki. ogromne, obślizgłe robale :|
Daga
qrde a ja tak nie mam jakiejś fobii tak całkiem. Lekką klaustrofobię owszem, ale winda mi zzuuupeełnie nie przeszkadza, tylko naprawdę duszne i ciasne pomieszczenia w których nie można wyprostować kręgosłupa. A nigdy mi się taka sytuacja nie zdarzyła.. NIe wiem, mój bogin nie byłby niczym materialnym..

QUOTE
śmierć oto mój bogin  sad.gif

a czytałaś Pratchetta??
MalGanis
A ja wiem, w kogo zamieniłby się bogin Anagdy, BlackOmena, i Matoosa: w MalGanisa z 1000 postów na liczniku!!! tongue.gif
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
A mój bogin to matematyczka tongue.gif Ponoć w tym roku ma być inna... Zobaczymy... dry.gif Tzn. sama w sobie moja matematyczka taka straszna nie jest, ale jak ją zobaczę na pierwszej lekcji matmy to na pewno się przestraszę... tortur które mnie czekają przez cały rok... sad.gif
Magya
omg :| Niedługo staniesz się też moim boginem dry.gif
Goomisia
moim boginem była by – nauczycielka historii z technikum, pszczoła, chrabąszcz, pająk. I chyba tyle (narazie) tongue.gif
grlouiee
A ja jutro bede mieć Bogina w prawdziwym zyciu .. dry.gif
Idę na pobieranie krwi, nienawidze tego z calego serca, TO JEST OKROPNE cry.gif
I jak zobacze pielegniarke, w białym stroju, ktora posadzi mnie na krzesle, obwiaze moja reke ta głupia gumke, bo nie pozostanie mi nic innego jak ....
wyciagnać różczkę i krzyknąć stanowczo i wyrażnie : Riddikulus czarodziej.gif czarodziej.gif czarodziej.gif
Marionetka
Hmm...
Mój bogin wyglądałby pewnie jak :

książka "Wielka, większa i największa" (wierzcie, da się tego bać ;p)
blokers, kibol http://kibole.wroclaw.pl/ , drech, żul, menel czy tym podobny "coś"
super różowa oczojebna Barbie

To chyba tyle czarodziej.gif
Dolohov
QUOTE
faceci w ubraniach w paski w ciemnej uliczce. Mam parę złych wspomnień...



Taa...też mam z tymi dżentelmenami doświadczenie... dry.gif

Moj bogin to grupa kiboli ze sprzętem, w dodatku wrogo nastawiona do tutejszych...
Goomisia
A czy macie już wybrane dobre wspomnienie które go odstraszy??? Ja mam – jest ich kilka i chyba bym musiała poeksperymentować które myśli najszybciej podziałają.
Katty
Coż...Zdecydowanie jednym z moich najpiękniejszych wspomnień jest poznanie Krzysia i Oli w Turcji...Nasze wspólne rozmowy i lot balonem...Żarty...Och, to było cudowne. Krzysiu i Olu, jeśli KIEDYKOLWIEK to przeczytacie to wiedzcie, że jesteście CUDOWNI!!!
Inne fajne wspomnienia...Każde spotkanie z Joan...Mój pies...Przeczytane książki...Wygrana w konkursie...Trochę by się nazbierało biggrin.gif
Marionetka
QUOTE(Goomisia @ 25.08.2005 09:12)
A czy macie już wybrane dobre wspomnienie które go odstraszy??? Ja mam – jest ich kilka i chyba bym musiała poeksperymentować które myśli najszybciej podziałają.
*


Moje to byłoby...

Guziczek jako Hera w naszej mitologicznej prezentacji xD
Joan P.
Nie mam bladego pjęcia, jaki mógłby być mój bogin. Naprawdę. A jakie w spomnienie mogłoby go odstraszyć? Chyba każda głupawka dziewczyny, która nosi imię Alk@.
grlouiee
No jak wczesnij wspomniałam, dzisiaj miałam spotkanko z boginem.
Wrzeszcząc co sił Riddikulus czarodziej.gif myslala, o pozytywnych rzeczech czyli m.in:
Jak poznałam moich naprawde swietnych przyjaciół biggrin.gif
Jak wygrywałam jakies konkursyy
Jak poznałaam yyyyy ...... tongue.gif
Nadejście wakacji smile.gif
I wieeeleeee wieeeeelee innych, no troche ich jest tongue.gif
Avery
Prawdopodobnie bylby to trzydziesto metrowy karaluch lub cos podobnego
Joanna Legister
Mój błagam nie śmiejcie sie ale wyglądałby jak jak.............. MALINOWE CIASTECZKO
Daga
ciasteczka mozna się brzydzić NIE BAĆ.
czyzbyś nie zrozumiała tematu?
Gem
Avery jaki masz piękniusi avatarek :> aż ślinka cieknie...
Zara...bogin, tak? To mój by wyglądał jak facet ubrany do ślubu. Nie wiem,chyba zostane stara panną :|...
Joan P.
Właśnie! Dzięki! Mój bogin byłby zapewne mną ubraną w suknię ślubną. Tego się chyba boję najbardziej. Albo gromadką dzieci. Moich, w dodatku. Brr...
Zaraz... W co śmiesznego mogło by się to zamienić? Może w jedną z głupawek mojwej siostry...?
Joanna Legister
QUOTE(Daga @ 25.08.2005 23:59)
ciasteczka mozna się brzydzić NIE BAĆ.
czyzbyś nie zrozumiała tematu?
*



Ja sie nie brzydze ale boje
czarodziej.gif Riddikulus
grlouiee
Można sie i ciasteczek bac smile.gif
Sa rozne fobie pzreciez biggrin.gif
Ciasteczkofobia czarodziej.gif
Mój bogin z polskeigo chyba zostanie moja nowa wychowawczynia cry.gif
Ronald
Mój bogin-ja sztywny.

Albo-pan od w-f(on jest gorszy od Sami-Wiecie-Kogo<jesli to jest możliwe>)biggrin.gif
Daga
a wy ciągle i ciągle z tymi nauczycielami.. trochę obiektywności. Zdarzają się naprawdę nie do zniesienia, ale bez przesady. dry.gif
Khannah
Bogin, hmmm?
Chyba pusta butelka po połówce - Starogardzka.
Nieeee, nie dlatego, że piję...
Taka butelka zabiła mojego kota... sad.gif
Tak mi go szkoda. Zabiłabym tego człowieka, co nią rzucił!
Bella
Och boginem dla mnie byłby na pewno wielki pająk taki owłasiony.. cry.gif czasami po moim pokoju chodza takie małe boginki i od razu rzucam na nie riddikulus smile.gif
Gem
Ale najgorszy bogin to byłby świat bez Howarda Shore, Harry'ego Gregsona-Williamsa...to twórcy soudtracków jakby ktoś nie wiedział XD.
Joan
Mój bogin to wszelakie rodzaju robactwo... Począwszy od motylków i biedronek a kończąc na larwach kokosowych i wielkich owłosionych pająkach...
OKROPIENSTWO!!!
angela^^
z moim boginem byloby chyba tak jak miala pani Weasley w 5 tomie. strasznie się boję śmierci kogoś bliskiego, szczegolnie rodziny.
Ronald
Myslałem, że mój pan o w-f jest wstrętny. Ale ostatnio zobazyłem bogina na jawie. Wygląda jak zawodniczka sumo i jest moją anglistka. Jak się za bardzo wkurzy to galareta pod jej broda się wstrętnie trzęsie. BŁEEEEEEEEEEEEEEEE biggrin.gif
nosferatu
Mój by zamienił się w moja ukochaną babcię tyle, że martwą cry.gif
vigga
śmierć moich bliskich. kalectwo. nieuleczalna choroba...
moniczka
Moj bogin...hm...to bylaby chyba smierc, tego boje sie bo nie wiem co jest po smierci.
Xel
Mój bogin ?
Chyba tak jak mówicie ktoś bliski ale raczej nie martwy tylko zachowujący sie nienaturalnie np. próbujący mnie zaatakować albo pod wpływem jakiejś choroby psychicznej. Bardzo nie lubie jak ludzie zachowują się dziwnie i nieprzewidywalnie (no coś np. jak opętanie). Bo wogóle to lubie losowość zdarzeń i nieprzewidywalność tongue.gif
Oo.Motylczyca.oO
W wielkiego, włochatego pająka blink.gif
Lotka
QUOTE(Goomisia @ 25.08.2005 10:12)
A czy macie już wybrane dobre wspomnienie które go odstraszy??? Ja mam – jest ich kilka i chyba bym musiała poeksperymentować które myśli najszybciej podziałają.
*



Moim boginem byłby pan od biologi smile.gif, śmierć, kalectwo i Zuźka. A dobre wspomnienie które go odstraszy to chyba wspomnienie o mojej kochanej, starej klasie z podstawówki wub.gif
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.