Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Seriale, sitcomy i inne
Magiczne Forum > Kultura > Klan, Plebania, Niewolnica Isaura
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
vold
QUOTE(Lilith @ 05.03.2007 00:07)
Little Britain Live
juz kiedys pisałam o serialu Little Britain
tu na zywo
ale polecam sciagnąć pare odcinków ;]

tu jeszcze coś biggrin.gif
i jeszcze, w related jest dalsza część.
*



Aj, jak ja ich lubię. Całą pierwszą serie widziałem, niestety dwójki jeszcze nie [podobno jeszcze bardziej przegięta wink2.gif].

Natomiast z tej serii BBC to nie polecam Ligi Dżentelmenów - przegięta, nic świeżego i fajnego.

A z produkcji innych telewizji, polecam Statystów, serial w którym są bohaterowie główni, a w każdym odcinku rolę nieznaczącą gra jakaś gwiaza. Odcinek z Radclifem mnie zmiażdżył [poszukam na jakiś jutjubach czy czymś].
Lilith
W środy na dwójce będzie Little Britain biggrin.gif
nie pamietam, o ktorej godzinie, ale raczej po dobranocce ;]
Potti
TimmY, Mischa i The O.C. od dziś na tvnie wink2.gif

a ja już tak się wkręciłam w tą Veronicę Mars, że mi się wcześniej wstawać zdarzało, żeby rano obejrzeć. może jest naciągana do granic, ale to raczej tradycyjnie, a wczoraj jak mnie ostatni odcinek drugiego sezonu wbił w fotel, to wstać nie mogłam. mimo, że pierwszego sezonu nie widziałam w ogóle, a drugi nie w całości. trzeci się ściąga =)
oprócz tego Logan rzeczywiście fajny, soundtrack też może być (theme song by Dandy Warhols, gdzieś tam się przewijają Postal Service, Interpol...).

btw:
- Jak przetłumaczyć Jezus Chrystus skazany na śmierć?
- Jesus Christ Prison Break.

=)
Ludwisarz
Potti: Taaaaaaaaaaaaaaaa! O KTOREJ!? <wywiesza_jęzor_jak_pies>

Jezu jak ja Veronici Mars nie lubie. Ogladam codziennie. ano. Jak wstaje, to akurat po umyciu sie, siadam do sniadania i ogladam tyle ile trwa zjedzenie Chocapicow z mlekiem, lub chwile dluzej. Wiec zawsze trafiam na ostatnie 10 minut. Jest cholernie dziwne i glupie ;D
LilienSnape
o ranyyyyyyyy ! jak cuuuudnie. zaraz zaczne skakać z radości, no.
jak dooobrze, że o tym napisałaś bo chyba bym umarła gdybym nie obejrzała pierwszego odcinka.
aaa!
vold
Mischa Barton nie jest ładna.
Rysiek_Kowal
QUOTE(Potti @ 06.04.2007 12:32)
a ja już tak się wkręciłam w tą Veronicę Mars, że mi się wcześniej wstawać zdarzało, żeby rano obejrzeć. może jest naciągana do granic, ale to raczej tradycyjnie, a wczoraj jak mnie ostatni odcinek drugiego sezonu wbił w fotel, to wstać nie mogłam. mimo, że pierwszego sezonu nie widziałam w ogóle, a drugi nie w całości. trzeci się ściąga =)
oprócz tego Logan rzeczywiście fajny, soundtrack też może być (theme song by Dandy Warhols, gdzieś tam się przewijają Postal Service, Interpol...).
Ja sie wkrecilem w polowie pierwszego sezonu, tak bardzo, ze drugi obejrzalem praktycznie jednym ciagiem w ktorys styczniowy weekend. Troche mi sie nie podobalo pozniej przejscie z drugiego sezonu do trzeciego, lifting czolowki, nowe otoczenie i bohaterowie itp. ale jak juz sie przyzwyczailem to bylo spoko. Mimo tych wszystkich niedociagniec, niescislosci i banalow to calkiem przyjemny i wciagajacy serial. Ot taka mlodziezowa rozrywka.
Eulalia_Cloak
Veronica Mars jest swietna, obejrzalam calosc juz daaawno temu i teraz czekam na wznowienie w maju.

Naciagane? Owszem.

Ale rozkladajac na czesci i oceniajac kryteriami nastolatkow, bo do nich jest to kierowane:

superprzystojny facet, ktory co i raz schodzi sie i rozchodzi z glowna bohaterka?
jest!

blondynka glowną bohaterka?
jest!

smierc, narkotyki i geje?
bywaja!

jakies zagadki to wyjasnienia?
sa!

matt czuchry i jason dohring? (to dla fanow GG tongue.gif)
sa!

dzieje sie w USA?
tak!

pelne napiecia ostatnie odcinki?
nooo

Wiec ogolnie uwazam, ze to calkiem przyjemny serial.
A ostatni odcinek pierwszej serii obejrzalam, kiedy byłam sama w domu wieczorem i to wszystko, co sie tam wydarzylo (juz chcialam napisac co, ale moze kogos to jeszcze zaskoczy) naprawde sprawilo, ze zlapalam sie na obgryzaniu paznokci. Na przestaniu przezuwania pokarmu. Fajne.

No i na poczatku gra tam Paris, wiec po prostu trzeba sie skusic : P
Potti
obchodzi mnie w sumie tylko tyle, że chcę 3 sezon, od którego jestem daleko i fajnie się z tym nie czuję =P

Ludwisarz
QUOTE(vold @ 06.04.2007 19:46)
Mischa Barton nie jest ładna.
*



Jest zajebista.


Lilien: urocza aronia.
Lilith
czy ktos ogląda Małą Brytanię po polsku w środy wieczorem?
od miesiąca już idzie, a jakoś nie mogę się wstrzelić, bo w środku tygodnia.
Potti
tak jakby plany na dzisiejszy dzień były inne, ale wpadłam w ten trzeci sezon prawie jak w drugi. The O.C. nie umywa się do Veronici Mars i to nie tylko z powodu Logana (bo Seth też jest fajny) wink2.gif
co prawda faktycznie na początku obco to wyglądało, ale szybko się przyzwyczaiłam. ha, (jestem przy odc. 6) a Logan chyba znów będzie złym chłopcem!

btw: nadużywając słowa "Logan", w odc. chyba 4 było ich dwóch- bo grał też ten z Gilmore Girls wink2.gif
Potti
o shit.
oglądałam na stronie, na której działają tylko do 8. nie ściągnie mi się zbyt szybko i umrę po tych wszystkich ochach i achach nad 9, z ciekawości!!!
Eulalia_Cloak
Kumulacja loganow. To chyba jeden z moich ulubionych odcinkow. Szkoda, ze nie okazali sie gejami tongue.gif
Potti
już znalazłam i obejrzałam. ale wcale nie należał do tych, które najbardziej mnie trzymały w napięciu. zawiodłam się jakoś. może przesyt serialu ogólnie wink2.gif

idę zrobić coś bardziej kreatywnego.
LilienSnape
i koniec THE O.C. jeszcze do tego Marisa umarla. i nowy sezon pewnie dopiero w przyszlym roku. poza tym cholernie wzruszajacy odcinek XD jak kazdy konczacy serie.
Potti
jakoś przypadkiem obejrzałam 4 sezon i mogę powiedzieć (sorry TimmY XD), że bez Marissy ten serial jest dużo lepszy wink2.gif mimo, że wg. mnie zwyżka formy zaczęła się już od ostatnich trzeciego, mogłoby się to nie zdarzyć, gdyby nie konieczność pozbycia się Mischy... więc chwała jej za kapryszenie na planie.
po jej śmierci każda postać musiała sobie z tym jakoś poradzić. udało się zrobić to tak, że nie wyszło żałośnie i dzięki temu stały się one bardziej rozwinięte i ciekawsze. poza tym nowa miłość Ryana to big suprise, wprowadza sporo humoru. nowe oblicze Summer bla bla bla...
w każdym razie rzadko który sezon ma swój najlepszy moment w 4 sezonie i chociaż nie umywa się do większości, które śledzę- mimo wszystko mnie wciągnął, jak to bywa z głupotami smile.gif dobrze, że już nic dalej nie będzie, bo ostatni odcinek ładnie sprawy zakończył, choć nieco chaotycznie.
Ludwisarz
Popłakałem sie ;(((((

Szkoda, nie bedzie gdzie na nia patrzec.
Potti
powieś na ścianie =)
LilienSnape
ja. mialam taka cicha nadzieje ze jednak przezyje. a nie. niby dobrze ze 4 sezon to ostatni bo potem juz mogloby nie byc fajnie. ale zal troche. no moze troche bardziej .
Ludwisarz
Jak Boga kocham moj zaplanowany prezent osiemnastkowy to wieeeeelki plakat z Mischą smile.gif Wstawie w antyrame.
Pawelord2
drawn together - Przerysowani.
Jezeli lubie takie animacje to polecam wink2.gif pokrótce - zbitka bohaterów kreskówek zamkniętwa w domu rodem z BigBrothera, bierze udział w realityshow w którym nic nie mozna wygrać wink2.gif okraszone humorem który tylko niektórych bawi, dawką rasizmu i kontrowersji wink2.gif
Mnie sie podoba, nawet bardzo.
Pierwszy sezon do oglądnięcia na www.drawnpark.net (zakładka oglądaj online) zaby oglądac reszte (i to z napisami jak komus ang nie idzie) to trzeba sie zarejestrowac.
"...P..."
vold
Aaaaa, druga seria Dextera.
Aaaaa, Dexter człowieczeje.
Aaaaa, co robić, co robić?!

Zacząłem Greek oglądać, o miasteczku studenckim. Zobaczymy, dopiero dwa odcinki.

Poza tym 'Reaper', bo pierwszy odcinek kręcił Kevin Smith. Serialowy 'Wysyp Żywych Trupów'.
nutrias
kiedy druga seria dextera?
Rysiek_Kowal
Już można dwa pierwsze odcinki sciągnąć..
A oficjalna premiera 30 września.
Ludwisarz
God, Dexter jest naprawdę zajebisty smile.gif
nutrias
sie juz sciagaja smile.gif
Tymon, pewnie niedlugo do mnie zawitasz xD
GrimmY
QUOTE(TimmY @ 23.07.2007 18:57)
God, Dexter jest naprawdę zajebisty smile.gif
*


a o czym to?
MisieK
O kryminologu, który jak kogoś nie usadzi, to sam go zabija. tak w skrócie ;>
nutrias
tymi dwoma odcinkami tworcy narobili mi niezlego smaczku smile.gif
PrZeMeK Z.
Powiem jedno: "Quantum Leap" ("Zagubiony w czasie") to serial na najwyższym poziomie. Nic się nie zestarzał przez te wszystkie lata.
A oglądanie w oryginale tylko zwiększa przyjemność.
Lecę oglądać dalej.
Eva
Ja tesknie za Earlem ;> Crab mana mi brakuje xD
Ponury
ja tam uwielbiam Herosów. Serial mnie wciągnął od pierwszego odcinka. Bardzo ciekawe postaci, genialni aktorzy (Ali Larter, Malcolm Mc'Dowell i wiele wiele innych), wciągająca i nieskomplikowana fabuła, czarny charakter... Serial znacznie lepszy niż Zagubieni, którzy z sezonu na sezon coraz bardziej naciągani się robią.
(Byłem fanem Zagubionych dopóki nie zobaczyłem Hirołsów). W dodatku każdy sezon Herosów ma mieć inna fabułę więc jeden wątek nie będzie ciągnięty w nieskończoność. Z niecierpliwością czekam na 2 sezon bo premiera już 24 wrzesnia a sądząc po zwiastunach to zapowiada się kapitalnie :]
Eva
Hyhy, ogladam That 70's show i odzyla moja goraca milosc do Danny'ego Mastersona ;>

Edit: Ok. Google pomoglo zobaczyc jak on teraz wyglada wiec dodam tylko ze odzyla moja milosc do Danny'ego Mastersona w that 70's show.
asiatal
kochaaam Dextera!! Już niedługo 2 sezon... Ahhh wink2.gif
Heroesów oglądałam 1 sezon, drugiego chyba już nie będę oglądała
House (yeah), Lost, Bones, Grey's Anatomy (przy czym dwa ostatnie zacznę ściągać dopiero w ferie zimowe bo to nie są seriale do oglądania po jednym odc na tyg., co prawda Prison Break też do takich nie należy, ale cóż...)

Kiedyś było Jericho i Hidden Palms
A i jeszcze w wakacje z nudów to Beverly Hills 90210 na TV4 ;ppp
Muszę się kiedyś zabrać za CSI New York ale tak dokładnie, bo teraz to tylko kilka odc widziałam i to nie po kolei...


Jak sobie jeszcze coś przypomnę to dopiszę ;D
Ahmed
CALIFORNICATION!

A writer tries to juggle his career, his relationship with his daughter and his ex-girlfriend, as well as his appetite for beautiful women.

łyknąłem w ekspresowym tempie. rewelacyjny David Duchovny. 'Seks w wielkim mieście' dla facetów. szczerze polecam.
Ludwisarz
4 dni mi zajelo obejrzenie californication, bo dwa kolosy mialem.



boskie smile.gif
nutrias
Skoro takie boskie to sprawdzę.
Pierwszy odcinek prawie ściągnięty ;p


Fajne, fajne. Można się trochę pośmiać, popatrzeć wink2.gif
A motyw z 'szesnastką' mnie rozwalił



Po 5 odcinkach mogę stwierdzić, że ten serial wciąga. Fajna komedyjka i genialny Duchovny.
asiatal
ekhem... przypadkiem widziałam całe Californication....

takie nawet fajne. Pierwszy odcinek wskazywałby, że serial jest innego typu niż okazał się w następnych odcinkach.
Ahmed
QUOTE(asiatal @ 25.11.2007 15:01)
ekhem... przypadkiem widziałam całe Californication....
*


przypadkiem?
przypadkiem Ci nie wierzę.
i z pewnością nie jest to serial, który się podoba 14-latkom.
asiatal
przecież nie powiedziałam, że go kocham.

Nie możesz mnie ocenić po moim wieku czy kilku postach na forum :|

Ahmed, myślisz, że kłamię?
nutrias
Obejrzane smile.gif
Macie jeszcze jakiś ciekawy serial do obejrzenia? ;p
Ahmed
QUOTE(asiatal @ 25.11.2007 17:52)
Nie możesz mnie ocenić po moim wieku czy kilku postach na forum :|
*


oczywiście, że nie mogę Cię oceniać. nawet nie zamierzam próbować.
QUOTE(asiatal @ 25.11.2007 17:52)
Ahmed, myślisz, że kłamię?
*


kłamstwem bym tego nie nazwał. myślę, że fantazja to odpowiednie słowo.
Twoja poprzednia wypowiedź wydała mi się wybitnie mało przekonująca, wręcz sztuczna.
asiatal
no to mówię całkiem szczerze, że oglądałam C. A tak w ogóle to czemu miałabym "fantazjować"?
OK, zgadzam się. Zabrzmiało to trochę "sztucznie".

nutrias, może Jericho Ci przypadnie do gustu
nutrias
QUOTE(asiatal @ 25.11.2007 20:05)
nutrias, może Jericho Ci przypadnie do gustu
*



oglądalem wink2.gif
Ludwisarz
nutrias: ja tez mam to srogie uczucie nudy i pustki pomiedzy sroda rano a poniedzialkowym popoludniem. Tzn miedzy dexterem a heroesami smile.gif Ale juz tuz tuz Jericho i... Lost smile.gif
W miedzy czasie nadrabiam z filmami oraz sciagnalem Pana Samochodzika 5 filmow biggrin.gif
BTW: sciagnalem ci juz wieki temu trainspotting, jak mam dostarczyc?biggrin.gif

ahmed: david d. pokazal tu sie bardzo dobrze, wrecz znakomicie. Pokazal, ze nie jest aktorem jednej roli. I teraz myslac Duchovny - mysle Seks, Papierosy, Ufo. W takiej kolejnosci.
nutrias
Trainspotting już dawno obejrzałem wink2.gif
Jericho oglądałem, ale nie do końca. Planuje obejrzeć od początku (tylko to jest ponad 7gb ;p). A będzie jakiś sezon 2?
A Lost coraz bliżej biggrin.gif
Hermiona1900
Coraz bliżej? Za daleko pojechali w ostatnim odcinku! Teraz nie będzie niespodzianki (a liczyłam,że się z tej wyspy nie wydostaną...)
Eva
Hahahhaha naiwna.
PrZeMeK Z.
Hermiono droga, słuchaj Evy, bo dobrze gada :] Nie zdradzili niemal NIC. Teraz dopiero będzie pełno suspensów.

Nutriasie, pamiętaj o strajku WGA :]
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.