Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: [muzyka] Koncerty
Magiczne Forum > Kultura > Muzyka
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Mike
ja mialem w czerwcu na Job For A Cowboy jechac, ale niestety nie mialem z kim dry.gif
PrZeMeK Z.
Dziś w mojej szkole byłem na koncercie grupy Old Jazz Band, która, jak sama nazwa wskazuje, grała nowoczesne techno. tongue.gif
Bardzo fajnie grali, choć musiałem znosić widok znudzonych twarzy widowni. Saksofonista grał na jedynym w Polsce saksofonie basowym, banjo sobie cichutko przygrywało, a trąbka się popisywała. Na pewno miło było tego posłuchać, tym bardziej, że lubię jazz.
Z utworów, które znałem, grali "What A Wonderful World" Armstronga, motyw z "Chicago" i coś Raya Charlesa, ale nie rozpoznałem. Nie znam się na tym.
Child
Wczoraj na dzisiaj. Riverside z supportem [Totentanz + ISME.]

Całość zaczęła się od lekkiego obsuwu, wiec mogłem sobie obejrzeć bliżej gdański Parlament. Tak w skrocie: ojaciep... I 7,50 za browara - powariowali ;)

Support. Porządna dawka hałasu, momentami poukładane warstwy chaosu, ale całość przyjemna. Trochę odstawali od lirycznego wizerunku headlinera - jaki sobie wyrobilem po krotkim odsluchu plyt Riverside - wiec zdawalo mi sie, ze maja zadanie rozgrzac publikę, ktora z wolna bedzie stygla przy Riversidzie. Jakie bylo zaskoczenie, kiedy i oni rzucili ze sceny dudniącą, jazgotliwą bombę. Zaczęli od Beyond the Eyelids z najnowszej płyty, a potem było jeszcze głosniej. Z dyskografii wyciagneli chyba wszystkie swoje najcięższe, najbardziej czadowe kompozycje. Ale znalazlo sie i miejsce dla delikatnego, lirycznego 'Conceiving You' z refrenem zaspiewanym z publiką. Cudeńko. Jak zaczęli przed 22, tak autobus nocny łapałem za dziesięc pierwsza. Bardzo rozbudowany set. Swietnie zagrane, dobry kontakt z publiką, nagłośnienie - miodzio: bas wyrywal plomby z zebow ;)
A propo basu - nie wiedzialem, ze takie cuda mozna z nim wyprawiac. I jednoczesnie tak czysto spiewać. Jestem pod wrażeniem.

Warto było. Nawet za cenę połowicznej głuchoty i przeziebienia [smiganie w cienkiej kurtce przy temperaturze oscylujacej wokol zera - zly pomysl. nie robcie tego w domu]
Eva
Osobiscie musze stwierdzic ze Riverside jest jednym z najlepszych polskich zespolow koncertowych. Koncert w Gnieznie wspominam z lezka nostalgii w oku - niech wroca! ;p
Child
Zauważyłem, że wokalista ewidentnie robi się na Stevena Wilsona. Klawiszowiec tez ;)
Eva
Tak a propos - koncert PT i Anathemy w Poznaniu juz niedlugo ;>
Child
Miałem jechać, ale mam koło z analizy w tym dniu ><
MisieK
Daj spokoj, Anal nie zając nie ucieknie ;c
Child
ja chce zaliczyc pierwszy semestr xD
MisieK
ja tez zawsze chce a z chodzeniem na koła bywa różnie. np. ostatnio nie byłem XD
nutrias
Kombajn rozjebal z wielkim hukiem.
http://www.youtube.com/watch?v=N2F6uTpG1oc
Katon
W sobotę rozjebie bardziej. I do tego nie będą obok roznosić kotletów =D
Ludwisarz
Katon: Spytaj Zagańskiego czy nie bolą go kolana i skronie po koncertach smile.gif

I jedna prosba. Zagrajcie lepiej niz Farel wczoraj.
Katon
Spytam =)

No postaramy się nie dać dupy. Szkoda, że was nie będzie, żeby to empirycznie potwierdzić.
Lilith
a jak zagrał Farel?
nutrias
Farel strasznie z dupy.
Rysiek_Kowal
"Cześć jesteśmy Farel Gott, gramy supporty"
Katon
Serio tak powiedzieli? Ja o Farelu zdanie mam raczej dobre, jakkolwiek koncert słabszy mógł im się zdarzyć oczywiście.

Gramy półgodzinny set. Przed nami jeszcze Kid A. Myślę, że będzie fajnie.
Potti
raczej powinni powiedzieć. albo nie słyszałam.

powodzenia =)
nutrias
Tez nie slyszalem ;p

Najlepsze jest to, ze Zagan niezla zwale mial z tego kawalka Feel, a na koncercie podobno byl wokalista tego wspanialego zespolu smile.gif

Rowniez powodzenia zycze.
a tak przy okazji, kiedy epka?smile.gif
Rysiek_Kowal
QUOTE(Katon @ 15.11.2007 14:58)
Serio tak powiedzieli?

Nie, to tylko podsumowanie jakie dostali od mojego kumpla.
Potti
tego, który po koncercie i tak nie pamiętał jak się nazywają? wink2.gif
Rysiek_Kowal
pamiętał pamiętał tongue.gif
Eva
Danny Cavanagh zaprosil mnie na kawe (niestety nie wyszlo bo w glupiej Arenie nie ma gdzie wypic kawy po polnocy), dostalam od niego 2 buziaki xD, a z Jamiem przegadalam kilkanascie minut, podczas ktorych chyba z 4 razy uscisnal mi reke, natomiast technik stwierdzil ze jestem gordżes :) Narazie tyle, bo jestem w zbyt wielkiej euforii i musze to wszystko spisac, bo boje sie, ze mi emocje wywietrzeja.
Child
Gig sie skonczyl tak wczesnie, czy zaczal tak punktualnie, ze o 1:30 juz nadawałaś? ;p
Eva
Anathema grala tylko 45 min :/ ale Jamie obiecal mi ze w przyszlym roku zagraja w polsce co najmniej 2h seta.
Eva
Matko, autentycznie GINĘ!!!

/dzwonić jeszcze po karetkę, czy juz grabaża?
Neonai
kto z warszawskich forumowiczow idzie w sobote na muchy do pretekstu?
Rysiek_Kowal
No ja mialem iść, ale jednak jadę do domu..
Katon
A ja myślałem, że na Muchy/Hey kupię bilety spokojnie trzy dni przed koncertem, a tu już nie ma nic. Trzeba będzie polować przed klubem chyba. Dupa.
Neonai
AAAAA

Muchy były świetne:D mam autograf Wiraszki lalala

i zapytalam go czy beda na Openerze i powiedzial ze bardzo mozliwe smile.gif
Potti
Porcys kłamie, a Miasto Doznań to zżynka z Comy ;>
Madame Lestrange
Byłam na Peji, WWO, Avril Lavigne, Dody laugh.gif (przez przypadek), Jay-Z, O.S.T.R. Z tych większych i ważniejszych to chyba wszystko ;]
Eva
Ja na wiekszosci z wyzej wymienionych bylabym glownie przez przypadek xD
Lilith
QUOTE(Madame Lestrange @ 23.12.2007 15:33)
Byłam na Peji, WWO, Avril Lavigne, Dody  laugh.gif (przez przypadek), Jay-Z, O.S.T.R. Z tych większych i ważniejszych to chyba wszystko ;]
*


Avril Lavigne?
norrrmalnie wymiatasz!
vold
Katą, byłeś na Wieprzach w swym rodzinnym mieście?
Katon
No ba, nie raz. Pies czy ryba, każdy ma grzyba!
vold
Hyhy, ostatnio był koncert, moja kuzynka była bo jej fryzjer tam gra [nie mam pojęcia na czym], różne podśmichujki od tego czasu w domu krążą na temat zespołu Wieprze wink2.gif
Katon
Hehe. Zacytuj jakąś turned.gif
vold
Nie no bez żadnych konkretów albo nie pamiętam, ale chodzi ogólnie o nazwę i opcję wyjazdu na koncert fryzjera.
abstrakcja
Ostatnio na Myslovitz, ostatni koncert przed roczną przerwą to wypadało iść.
W dodatku zniżkę miałam biggrin.gif

[zartuje. poszłabym nawet bez zniżki , no].

Wczesniej to chyba był Kult . Albo Dżem... <; . Przestalam sie w tym orientowac...
Wypadaloby sie na Come wybrac w styczniu.

... a tak chciałam jechać do Warszawy na Dream Theater ;/ .
i do Wrocławia na One Love Sound Fest.

zawsze kiedy potrzebuje pieniedzy na wszystko, to nie mam ich na nic. ;|
shit happens.



Avril Lavigne?! omG. ;o

MisieK
QUOTE
zartuje. poszłabym nawet bez zniżki , no

a ja pamietam jak w trzydziestymdziewiątym.....
Child
nie wygladasz na takiego starego
hazel
alkohol konserwuje
abstrakcja
QUOTE(MisieK @ 30.12.2007 00:33)
QUOTE
zartuje. poszłabym nawet bez zniżki , no

a ja pamietam jak w trzydziestymdziewiątym.....
*



Eee, don't bullshit.
W trzydziestymdziewiatym tos Ty jeszcze u pana Boga za piecem siedział ;p

Lilith
oł je! biggrin.gif
Child
Znajac Miska to siedzial u boga w barku i niezle mu podpijal xD
MisieK
Byłem na muchach nareszcie. Było świetnie. Zagrali prawie całą płytkę(poza 111), kołobrzeg, wszystkie swoje angielskie. A na trzeci bis zagrali cover Mike'a Oldfielda XD Co im zresztą fajowo wyszło. Dużo lepiej brzmią we czterech. Po koncercie i opędzeniu się od szalonych piętnastek udało mi się z nimi trochę pogadać. Waliszewski powiedział, że nikt ich jeszcze tak naprawdę na opena nie zaprosił. Maciejewski powiedział, że nowy Drivealone będzie jak znajdzie trochę czasu, patrz jesień. Nowy basista stwierdził, że na co drugim koncercie mu mówią że do Cockera podobny. A Wiraszko w sumie nie mówił nic bo mu głos wysiadł niemal. Chory był jeszcze przed koncertem.
Mam plakat koncertowy z podpisami wszystkich czterech. Ba. Wiraszko dwa razy bo w połowie pierwszego flamaster wysiadł.
nutrias
Piszczałeś pod sceną? wink2.gif
Też bym się kiedyś na Muchy przeszedł.
MisieK
Od piszczenia to mi bębenki wysiadły. szczególnie przy 'nazywamy się muchy a ta piosenka nazywa się 21 dni' xD
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.