Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Najtłokers
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show > Bzziuuummm!!!
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
Eva
Ja bym miala fonetyke, gramatyke, 3 walijskie, grame porownawcza walijskiego i angielskiego i teorie literatury. Sabine chora wiec ide tylko na 2 pierwsze i odpuszczam TEOLIT :p
em
co tu tak pusto?
Child
wszyscy graja w wo... gry sieciowe :p
Eva
Nie. Ja kuzwa pisze iscie gimnazjalna prace 'idealne wakacje'. Tyle ze powalijsku. I mam juz cale 62 slowa!! :P
em
ostatnio mialam takie pytanie na kolokwium z poligrafii. znaczy, po polsku.

formatuje prace roczna, chociaz juz na oczy nie widze dementi.gif ale jeszcze chwila i bede WOLNA!

Bues i ‘da fy nghariad ar wyliau llynedd. Buodd hi’n hyfryd a ches i hwyl fawr. Cymeron ni’r lluest, y sach gysgu a’r car ac aethon ni’n Ewrop. Aethon ni’n Yr Almaen ac ymwelon ni’n llan bach ar bwys Mannheim. Cysgon ni’n y gwesty, buodd hi’n mwrw glaw ac diflas felly trawsyrion ni’n Ffrainc yn y bore. Na aethon ni’n Paris ond cysgon ni’n y gwersyll yn agos i Baris. Gwelon ni y Louvre, yr Eiffel tŵr a cerddon ni’n parciau lotiau. Wedi tri dwthwn twarsurion ni’n ne a gwaelod ni’n Mharseille. Buon ni’n yna dros y penwythnos. Mae Marseille yn arddunol a buon ni’n hapus iawn. Siarades i gyda fy nghariad ac yforon ni gwin yn ystod y nosweithiau, a lled-orweddon ni’n y traeth yn ystod y dwthwn. Bwyton ni bwyd iawn – weithiaw arlwys i ginio a weithiaw aethon ni’n y tŷ bwyta. Nofies i’n aml o achos buodd dwfr yn cynnes a glan. Buodd Sbaen yn nesaf tud. Aethon ni’n Barcelona, ymwelon ni’n y harbwr, y Santa Maria del Mar eglwys, yr eglwys gadeiriol a Champ Nou. Buodd tywydd yn hyfryd, buodd hi’n hewlog, braf a neis. Buon pobol yn chweg a hoffon ni y caer iawn. Buodd gwersyll... ph34r.gif
GrimmY
QUOTE(Child @ 24.04.2008 00:21)
wszyscy graja w wo... gry sieciowe tongue.gif
*


inni znowuż wódkę piją
Child
czesto lacze obie te czynnosci. wtedy swiat - jeden i drugi - wydaje sie weselszy ;)
PrZeMeK Z.
O, już tak późno?
Dobranoc.
Ramzes
Dobranoc Przemku.
Avadakedaver
a ja moge tu cos napisać? w sensie skoro ze nie jest jeszcze noc?
Tajemnicza
Właśnie piszę opis postaci na angielski. A przede mną jeszcze biologia i geografia ><'
Trudno powrócić do szkolnych obowiązków po prawie tygodniowej przerwie tongue.gif
Posiedzę sobie dzisiaj dry.gif
Ps. Aż dziwnie jak na forum tak pusto tongue.gif
dementorek
jak ja chcialbym chodzic do liceum smile.gif
Neonai
noo. ja też.
Neonai
ej, wróciłam do domu o 18, wykąpałam się, zjadłam kolację i położyłam na "krótką" drzemkę. no i wlasnie sie obudzilam;p
GrimmY
a ja się nudzę i z tych nudów chyba nawet spać pójdę
Neonai
pupa z groszkiem, widze ze tylko ja ostatnio nie sypiam.
hazel
I ja.
Eva
A ja jak zwykle, tylko ja to lubie ;>
hazel
Ja w sumie też.

A na pewno się już przyzwyczaiłam.
Eva
Zmusilam sie dzis zeby pouczyc sie irlandzkiego, zrobilam niecale 15 stron notatek z gramatyki, czyli przebrnelam przez polowe materialu zrobionego przez 2 semestry. Nie tak zle, choc wydaje sie malo ;> Ale teraz nie moge sie zmusic do tego zeby przestac ogladac New Amsterdam i ciezko widze jutrzejsza fonetyke od rana :p
Ludwisarz
Odrobienie moich zadan domowych i nauka na jutrzejsze sprawdzianiki z jezykow to okolo 1h15 min.

Od pieprzonej 23 nie moge sie zabrac biggrin.gif
Neonai
jak to jest ze czlowiek zasypia a potem ni stad ni zowad sie budzi.
Ludwisarz
szczury w murach.
Neonai
a najlepsze jest ze jak sie budzi to pierwsze co robi to szoruje na magiczne biggrin.gif
GrimmY
dobranoc czy dzień dobry? oto jest pytanie ;0
em
na magicznym nie ma nawet googli
hula, hula zimny wiatr
Lilith
zrobiłam sobie koktail truskawkowy na osłodzenie nocy.
mniam!
Neonai
widze sporo najtłokersów dzisiaj wink2.gif
em
właśnie też zauważyłam ruch jak nigdy :>
Eva
czarodziej.gif
Neonai
bo w wakacje się nie śpiiii szkoda czasu
em
noo wchodzi się jako gość na forum o harrym potterze i czyta fanfiki
(rzuciłam sobie okiem na użytkowników online)
hazel
Albo się projekty robi na przykład, a niech by to szlag trafił. Wypiję jeszcze jedną kawę i się porzygam po prostu.
owczarnia
Dobranoc sleeping.gif.
PrZeMeK Z.
Błogosławieni bezrobotni, albowiem oni mogą nie spać nocami.
owczarnia
A w zęby chcesz?

Ja jestem jak najbardziej robotna. I właśnie stąd nocami nie sypiam, albowiem często nad robotą w nocy siedzę. Później zaś mam już tak poprzestawiane, że zasnąć nie mogę normalnie, ot co.
em
pff właśnie
tak jakby niespanie do 4 i gapienie się w html to była moja ukochana rozrywka
PrZeMeK Z.
Dobra, zwracam honor. Ale tak czy owak wszyscy zapracowani siedzieli na forum biggrin.gif
Hypacja
po powrocie z pracy (ok 1:30) nie miałam sił żeby tu wleźć ale taki miałam plan początkowo. zrobiłam wczoraj 18h.... od 7:00 rano do 1:00 w nocy....
em
tirlu tirlu
nie chce mi się spać, o nie
Hypacja
hejho

wrocilam z podboju florencji noca xD koszluka 'who the fuck is kae moss' robi swoej ;]
super jest smile.gif slucham sobie obecnie radiohead i chrapania Luny, na kanapie obok. w ogole leza wokol mnie 3 dziewczyny i chrapia xD wloszki tak maja czy co?
na pewno wiem ze maja szerokie biodra. juz to zauwazylam. dobrze to skrywaja ale maja. i ladne to wielce. jutro ,a raczej dzis bede im robic jajecznice na cebuli...wiec chyba czas spac,zebym ich nie potrula.

caluski toskanskie!!!
Child
czy przespanie z wczoraj na dzis 14-tu godzin moze miec wplyw na to, ze od pierwszej staram sie zasnac, a tu nichuchu?
Avadakedaver
ja tam tez nic nie spalem dzisiaj. leżałem i medytowałem cą noc.
PrZeMeK Z.
A ja pisałem od północy do pierwszej czterdzieści, bo nie miałem internetu wink2.gif
em
lalala czuję oddech ujotu na karku, robi się coraz zimniejszy
kończę rozdział o petrarce (hihi), zaraz zabieram się za zygmunta augusta, jak nie skończę do 9 rano to jestem w czarnej, za przeproszeniem, dupie

nie ma to jak adrenalinka
Child
a myslałem, ze to ja potrafie wszystko odlozyc na pozniej.
GrimmY
a ja się nad dziekanką zastanawiam
em
prawie druga. witaj, uczelnio. witaj, nocny trybie życia.
Eva
Ja mam wstac na pociag o 6. A przegladam biblionetke i oceniam ksiazki. Yay!
em
ja musze zwiedzic bank, biblioteke, fryzjera, spakowac sie i ugotowac obiad, a to wszystko przed 14 czarodziej.gif
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.