Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Najtłokers
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show > Bzziuuummm!!!
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
Avadakedaver
a dzisiaj co taka cisza? Hazel nie ma to nie znaczy z nie mamy tu gadać.

ja powiem, że matoos ma urodziny w czwartek.
Syriusz_Black
pisz referat pisz, a kysz...
Lilith
a ku ku
hazel
Widzę że nie spanie po nocach to cecha nie tylko moja :>
Syriusz_Black
biggrin.gif
Sihaja
a ja bym chciała się w końcu wyspać... A tu nie dość, że zajęć nawał, to jeszcze uzależnienie od komputera wink2.gif
Eva
ooo byloby cudownie. porzadnie sie wyspac, si si. ostatni raz jak nadrobilam niedobory to spalam do obiadu. srednia snu w tym tygodniu to 4h dziennie, a dla kogos, kto potrzebuje wiecej snu nic normalny czlowiek <Kasia potwierdzi!> to jest baaardzo bardzo przykre.

chce powrotu do wakacyjnego systemu >12h! ;(
Sihaja
No to mamy podobnie. Ja też zawsze uwielbiam długo spać. I nigdy nie pozwalają mi się wyspać sad.gif
Child
spie całe 5 godzin na dobe :C

w ostatnich dwoch - jakies 8. lacznie. ale jeszcze dwa sprawdziany i FAJRANT :D

[tydzien pracujacy przeliczam na ilosc sprawdzianow. ot zawsze to lepiej brzmi - dwa spr do swiat, niz tydzien ;)]
Sihaja
A ja łikend mam wolny, mam wolny, mam wolny! Nie zapowiadało się, ale jednak! Pierwszy łikend od jakiegoś miesiąca, tamtaradam, hihi.
hazel
fakt, wolne weekendy to komfort zarezerwowany dla nielicznych. Moj niestety wolny nie bedzie, ale pocieszam się że już niedługo przerwa świąteczna, w której uczelnia zamknięta, biura nie pracują a żadne cioły nie chcą korepetycji ani projektów. A do tego istnieje coraz realniejsza szansa, żę uda mi się wyjechać do białki na tydzień i ominąć to całe zoo, co ma miejsce u mnie w domuu w czasie świat.
PrZeMeK Z.
Wyśpię się w święta. Teraz nie ma czasu.
Sihaja
A ja za to świąt mam pięć dni, potem praca i w sylwestra też praca...
Avadakedaver
a ja sprzedaję kompa i będę mial wreszcie coś konkreetnego!
hazel
a ja sobie kupuję tablet. I cholera mi kasy szkoda, jak zwykle, ale już się zajawiłam nieziemsko.
Ahmed
tablet? was ist das?

a ja nie potrafię przezwyciężyć lenistwa. W poniedzialek pierwszy egzamin - logika (phi!), a w śródę podstawy prawa (nieziemski bulszit). Znacie jakieś skuteczne metody mobilizacji niepokornych studentów?
hazel
http://proline.pl/shop.php?prodid=PENTAGRAM+TITAN

sposobów nie znam żadnych, może oprócz tych związanych z cenami warunków. Ale do tego jeszcze daleko.
Syriusz_Black
Dobranoc moje stare kopy :*
hazel
dobranoc smile.gif
PrZeMeK Z.
No. Dobranoc. Śpijta, może się wyśpita.
Miłej soboty.

Ahmed - proponuję brak prądu przez cały tydzień. Połączony z niewychodzeniem z domu. Będziesz się uczył z nudów. tongue.gif
hazel
w ciągu tygodnia człowiek jest w stanie przemycić do mieszkania ruski agregat prądotwórczy z napędem atomowym i zainstalować go pod zlewem w kuchni biggrin.gif
Avadakedaver
am a last rider?
Avadakedaver
dobra, idę spać chociaż mi się nie chce jakoś specjalnie.
chociaż rekord mój życiowy własnie pobijam. nie licząc sylwka.
kurde, pograłbym sobie w coś, ale jak któryś rodzic wleci... uff.
posidziałem, pogadałem sam do siebie i jest fajnie.
hazel
Generalnie - to jest naprawde cudowne uczucie, kiedy wiesz, ze wszyscy spia, a samemu nie mozna isc spac. Porazka.
PrZeMeK Z.
A ja idę w coś pograć. Jutro będzie mnie niesamowicie boleć głowa, a od rana sprzątańsko, ubieranie choinki i wyczekiwanie na śnieg. Jestem chory. blink.gif
hazel
A ja właśnie wstałam i się czuję nieźle z tym.
PrZeMeK Z.
Niezbyt wierzyłem, kiedy pisałaś o swoim dobowo - tygodniowym cyklu snu i czuwania. Teraz wierzę. biggrin.gif

Ale chyba zaraz spać idę. Dobranoc.
hazel
Dobranoc biggrin.gif
Sihaja
A teraz wszyscy pichcą i jutro odsypiaja? Błe, nieładnie. Ja czekam aż mi się ciasto upiecze, hihi.
PrZeMeK Z.
A ty Avada spać idź, nie po forum łazisz tongue.gif
hazel
Ja nie śpię, i w najbliższym czasie nie zamierzam biggrin.gif
Sihaja
A ja właśnie chylę zmęczoną głowę ku poduszce. Pakowałam prezenty. Artystycznie mnie wzięło, kurza twarz. No i miałam dwie godzinki babrania się we wstążeczkach i papierach. Brrr.
Śpionca...
PrZeMeK Z.
A idźta wy wszyscy do spania. No. Kto to widział świętować święta siedzeniem na forum o 01.32 tongue.gif

Wesołych Świąt. I miłych snów.
hazel
eee, to właśnie najbardziej lubię - nie trzeba wstać o świcie (czytaj: w południe) na drugi dzień.
Avadakedaver
ja nie wiem o co wam chodzi. miał być nowy komp, kurieer poległ. będzie później.
a co do spania to już nie mam w co grac, ale się nie poddam tak łatwo. nocka jeszcze wczesna.
hazel
Nocka? Wieczór jest dopiero.
Avadakedaver
ale teraz to już prawie rano.
Sihaja
Żyje ktoś jeszcze?
hazel
Ja żyję biggrin.gif
Avadakedaver
k... ty już wszelkie rekordy bijesz, no.
BlackOmen
Miałem iść wcześniej w kime, ale zasłuchałem się w Dire Straitsów
avalanche
no i ze mną gadujesz!
BlackOmen
No oczywiście :D ale nie wiedziałem czy chcesz swoją reputacje narażać na szwank mówiąc, że się lansujemy o 00:30 \m/
avalanche
...


nie znam cię.

BlackOmen
To co jeszcze odpisujesz?
avalanche
ja do Juliusza S. pisze. nie wtrącaj się...BlackOmenie.


xD
BlackOmen
Przysusza? xP
avalanche
trochę biggrin.gif
BlackOmen
Ale mam nadzieję, że rozdrażnienie już Ci przechodzi powoli :>
avalanche
weź prania publicznie nie rób, dobra? XD

To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.