Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Najtłokers
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show > Bzziuuummm!!!
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
Lilith
a fantastycznie, a zależy co?
polecam prawo, Mateusz studiuje i całe dnie spędza u mnie w domu ;]
hazel
To ja sie moze grzecznie nie wypowiem (tak jakby mnie kto pytał...)
Eva
Prawo raczej nie ;> Myslalam o filmoznawstwie albo o komparatystyce. Szczerze mowiac to namawia mnie historyk do spolki z mama :P
Lilith
hazel, co to za niecne działania dywersyjne?wink2.gif
mam kolezanke Kinge na filmoznastwie i Kinga ma kolezanke ze studiów, ktora ma na chrzcie dane Marta, ale kaze mowic do siebie Idea, bo Marta to nie ona, to imie nadane jej bez jej zgody, a Idea określa jej osobowość.
Eva
To ja tam chyba nie pasuje ^__^"

Idea. I co jeszcze, moze Orendż :d
Lilith
no ale wiesz, Kinga jest spoko, więc na jedną Ideę przypada statystycznie jedna fajna Kinga i poziom szaleństwa sie wyrównuje ;]
Eva
Mam w sumie wielki dylemat. Zakladajac bardzo ale to bardzo hipotetycznie, ze bym sie dostala i do Poznania na UAM i do Krakowa na UJ (choc prawdopodobienstwo jest dosc marne) to mialabym ogromny problem z decyzja :P


Mam takie glupie pytanie - jak sciagnac filmik z youtube na dysk? ^_^"
Ahmed
trzeba ściągnąć specjalną wtyczkę do Firefoxa (albo IE). poszukaj w googlach, na bank jest pełno linków do tego.
Eva
znajde tu? :D

Ok cicho cos mam :d

Bu. nie umiem obslugiwac tej wtyczki xD
Ahmed
http://keepvid.com/
możesz całować po ręcach ;-)
Eva
Wole po kolanie. Moze byc? :d

Oby dzialalo. Wreszcie nauczylam sie jak przerabiac filmy na odpowiedni format zeby wrzucic do odtwarzacza mp4 i sie bawie :d


Ahmedo, bo ja chyba jestem jakims srednim debilem - powiedz mi krok po kroku jak to nalezy sciagnac ;d Bo ze wklepac linka to juz obczailam, tylko dalej mam problem XD
Ahmed
może być po kolanie. nawet nie będę protestował.


instruktaż:
1. wklejasz linka w magiczne okienko na keepvid.com
2. zaznaczasz obok w kolejnym okienku - youtube
3. klikasz w download
4. a później wyskakuje Ci - original link i download link
5. wybierasz download link i ściągasz film na dysk

(mam nadzieję, że to tak działa, bo sam osobiście nigdy tego nie wypróbowałem).
Eva
To teraz pytanie - co Ewa powinna zrobic z takim plikiem?
Ahmed
może warto spróbować sztuczki "otwórz za pomocą..." i wybrać jakiś program do odtwarzania filmów?

edit: VICTORY IS MINE!

aż zacytuję keepvid.com i skrytykuję swój brak spostrzgawczości:

1. Choose the site you want to download from.
2. Copy the link of the page with the video on it and paste it in the textbox above.
3. If you download an flv file, you need an FLV player.
Eva
"Error: the file is not a movie file"


Co to w ogole za plejer xD Thx God jest do sciagniecia :P No. Zeby to jeszcze za free bylo xP Trzeba bedzie cracka szukac albo keya.

to sie teraz prosze modlic zeby mi zadna z tych stronek crackowych nie zjadla kompa.
Ahmed
hęę?
Eva
E tam plejer. Convertera potrzebuje! ;d Musze ten dziwny format przerobic na jakis ludzki, by potem przerobic znow na dziwny ale odpowiadajacy mojemu odtwarzaczowi tongue.gif


Paczcie co mam, jaka fajna stronka biggrin.gif http://vixy.net/
Ahmed
a na converterach w ogóle się nie znam. ale możesz poszukać czegoś na www.underpl.org. good night and good luck. konwertuję się do pozycji poziomej, przykładając ucho do poduszki i zamykając zmęczone oczęta.
Eva
Ja zaraz sie przekonwertuje zeby byc przystajaca do mojej ksiazki.

Udalo sieee! :D:D Vivat vixy.net ! ;D
Lilith
dobranoc
moja siostra powróciła i musze wylaczyc komputer sad.gif
Eva
No to mi sie wykonczyly wszystkie powody dla ktorych jeszcze nie powinnam zaczynac czytania :P Branoc!
vold
ble, chomik mnie obudzil, napieprzal w klatke.

siedze i na muproksy wklepuje linki od rapidshare i sprawdzam kiedy bedzie mi dzialalo. ble.
brannoc
Lilith
ide spać.
sama w domu.
ałuuuuuu.
PrZeMeK Z.
Jestem głupi, a jutro będę nie do życia. Spaaaaać.
Avadakedaver
jak chcecie jakiś filmik z youtube albo google czy cos tam jeszcze to ściągnijcie se program "vdownloader".
tak se mowie tlyko.
Lilith
hello, I love you, wont you tell me your name.
bananoc i ryjeeeeeek.
GrimmY
ba ba ba
Eva
uf uf

le corbusier budowal grzyby
user posted image
Lilith
hej ho!!! już wiem co zrobię z przedszkolem! ho ho!
hazel
Juwenalia są zue.
Avadakedaver
ej powiedz ktoś coś.
Potti
hej ho, debiutuję tu, a i tak zaraz idę spać XD
Avadakedaver
a ja mam jutro tak przerąbany dzień w budzie, że chcę siedizisja nie wyspać, odeśpioe na "lekcjach". Bo co po niektórzy mają matury, a ja za dwa lata dopiero! hehe
Eva
A ja NIE MAM dnia w budzie haha :p

Za to.. eh.. musze... zaczac... sie... uczyc.. historii... x_x
Lilith
a ja zaczynam mieć dpue studyjną.
żegnajcie majówki i imprezy, witajcie nieprzespane noce!
Avadakedaver
oł siet X_X

dzięki za przypomnienie Elva, mam jutro kartkówke a sie nie uczyłęm nic.
Ech, na ściągach matury nie zdam z historii...
ale kartkówkę napiszę, czemu nie.
Eva
Ja w sumie sciagalam z historii ile sie dalo i zawsze obiecywalam sobie ze nadrobie przed matura. No i mam 4 dni na nadrobienie xD a raczej noce ;p

Problem polega na tym, ze ja lubie historie, ale w jej bardziej pikantnym aspekcie ;d Jakies ciekawostki, newsy..
Potti
bu, rosyjski sux! nie idę jednak spać
Eva
ja za 10 minut rozpoczynam zmagania z historia, mam zamiar skonczyc kolo 6. potem spanko do 14, dr Queen, obiadek, pierdu pierdu do polnocy i znow to samo xD

Brak szkoly mnie rozpieszcza.
Potti
ja wstanę niewiele po 6, dlatego teraz idę sobie literować tekst "jewropejskij sojuz" ;D
paka (chociaż może to jest tylko na dzień dobry? ;P) i powodzenia w nauce everyone.
Eva
spasiba Ci dobra kobieto xD
hazel
Ej, kto zmienił nazwę tematu?

Źle wam było?

Będę płakać.

I mi locha zamkli dziś, wstrętne szuje.
Eva
naprawione.
Avadakedaver
to ja po słownikach latam z jednego do drugiego a wy mi zbeszcześliście całyu misterny plan xp
Eva
bo skifnie wygladalo!
Eva
Uii, wreszcie sie ktos pojawil! Dziędobry Ava :d Troche juz za pozno na najtłokersow ale co tam, to tylko pol h :p
MisieK
grille wydziałowe som zueeeeee
Eva
przywileje szlacheckie sa zle >< nigdy ich nie lubilam ale kiedys sie trzeba nauczyc.
Lilith
chciałabym nie musieć.

a mama kupiła mi dzis tabletki dla ludzi spędzajacych wiekszosc czasu przed komputerem. obecnie pracuję na dwóch. naraz.
ale nie jest zle. ostatnio ogladałam program o japońskich nastolatkach grających w jednym czasie na 10 komputerach.
hazel
Czuję się zacofana. Mam tylko jednego kompa.

A co to za tabletki są?
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.