Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Najtłokers
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show > Bzziuuummm!!!
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
BlackOmen
Poczekam aż coś ciekawszego będzie :>
Eva
Ale nostalgia, nawet juz w WoWa grac mi sie nie chce. smutno tak jakos.
Ahmed
Ja przed chwilą podziwiałem XBOXa 360 u kumpla i stwierdziłem, że gry na komputer są żałosne w porównaniu do rozrywki jaką daje gra na konsoli. Cudeńko.

sensowne rpg na konsolę, które nie jest hack'n'slashem, proszę. takiego ichnego Fallouta wink2.gif
anagda
widze ze co niektórzy juz po nowym roku....
Eva
No niestety ;) Ale nie narzekam, bylo w cudowny sposob przyjemnie. Az chcialo by sie przedluzyc ale warunkow niema.
hazel
A u mnie się przedłuża. I k.... nawet nie wiem gdzie jestem, ale ok...
Lilith
cześć
nie śpię
PrZeMeK Z.
No cześć. Ja też nie.

Klawo.

Pffff, napisałem "klawo". Nie pamiętam, kiedy ostatni raz słyszałem/wypowiadałem/pisałem to słowo. biggrin.gif
Lilith
no, to jak kurde mol prawie
archaizmy
Avadakedaver
a ja nie śpię też z wami wraz.
Lilith
a ja jednak podję spać
dobranoc
hazel
Eee, przecież wieczór jeszcze młody. Ja się w sumie dopiero doprowadziałm do stanu używalności. W tym tygodniu pobiłam swój rekord na ninimalna ilość snu na dobę, więc odsypiałam dziś do 17.
PrZeMeK Z.
Szalona. Szalona.

Ale za to życie jak sen! wink2.gif

Bajka o Hazel:
sleeping.gif smile.gif sleeping.gif sad.gif sleeping.gif smile.gif sleeping.gif blink.gif smile.gif sleeping.gif itd.
Przy czym te śpioszki wypadają o najdziwniejszych godzinach.
hazel
Najbardziej podoba mi się to blink.gif

Tylko że wcześniej z reguły jest user posted image i user posted image
PrZeMeK Z.
Ach. Rozumiem. Dlatego to bajka była, nie życiorys. wink2.gif

To chyba najszybsza odpowiedź na świecie. Zajęła mi tylko około 18 godzin. Ale cóż, takie wymogi tematu.

Moje plany na jutro (w sumie już dziś):
sleeping.gif *głodny*dry.gif nutella.gif happy.gif *sprzątanie* thumbdown.gif *komputer* geek.gif *nuda na forum* closedeyes.gif *o, ściągnął się "Żywot Briana"!* cheess.gif *ogląda*laugh.gif jar.gif *kurde, szkoła jutro...* sad.gif *siada do lekcji z myślą: "chyba niewiele", sprawdza...* huh.gif blink.gif crying.gif *odrabia z mozołem, uczy się niby* krowki.gif *myśli o spaniu* blink.gif * o kurde, to jutro sprawdzian jakiś?* ph34r.gif *macha ręką* sleeping.gif

Całe życie marzyłem, by napisać takiego posta laugh.gif
hazel
user posted imageNie przesadzaj. Zawsze może być gorzej user posted image
Avadakedaver
Bajka o Hazel wygląda tak:
sleeping.gif laugh.gif biggrin.gif smile.gif huh.gif huh.gif cry.gif cry.gif cry.gif sleeping.gif laugh.gif biggrin.gif smile.gif huh.gif huh.gif (...)
Lilith
ha!
włączyli mi prąd!
o dziwo w zwiazku z jego brakiem zrobilam dosc sporo projektu na laptopie.
reszte zrobie rano
pierdole, ide spać
hazel
A mi prądu nie wyłączyli i projekt dalej męczę. MOże to i dobrze, bo ja nie ma laptopa.
Ahmed
Prezydent Federacji Rosyjskiej posiada fakultatywne prawo dymisjonowania Dumy Państwowej wacko.gif Ja swoje wiem. Życzcie mi powodzenia na egzaminie.

Dobranoc, pchły na noc, karaluchy pod poduchy itd.
Lilith
heloł
nie śpie dziś
wcale to a wcale
hazel
Susy mnie cheess.gif
Lilith
hej śpiochy
wstawać! biggrin.gif
hazel
Sama wstawaj :>
hazel
Projekt, projekt, projekt.
Kocham autocada, kocham mathcada, kocham RM_WINa, kocham excella, kocham mojego windowsa. I w ogóle jest zajebiscie.
Lilith
biggrin.gif
a ja robie mapki
bossssssko
podstawówka się kłania
kolorujemy kolorowanki
kocham moje studia ;]
MisieK
ja ekonomię męczę. nach..mito za przeproszeniem?tongue.gif
Avadakedaver
a ja własnie wyłączyłem Godfathera bo mnie wku*wił że no ja pierdzielę. Matko boska, najlepiej cierpliwość się szlifuje jednak na koputrachL posiedzisz miesiąc z prockiem 133 mhz i jesteś ostoją spokoju.
hazel
Albo poużywasz blukonekta przez pół roku.

Prawie skończyłam.

Lilith, ja też kiedyś kolorowałam mapki, z geologii bodajże. I nawet się za to oceny dostawało biggrin.gif
MisieK
jezu. 3 zaliczenia jednego dnia. 3 dni pozniej nastepne dwa. ja nie chce.
Sihaja
Hłehłehłe ;P A ja z 3 egzaminów dwa mam już za sobą. Oba poszły tragicznie, ale z obu mam 4 (my mamy troszkę inne podejście do ocen. W sumie nie liczy się ocena, tylko efekt ;P)
Zwodnik
Dżizas, ale zazdroszczę. Ja mam...pięć, wszystkie przed sobą, do tego ze trzy koła, praktycznie równie istotne. Jedno z nich jest jutro, dlatego dzisiejsza noc upłynie pod znakiem pochodnych, różniczek, całek, granic i innych przyjemności. Mlask.
hazel
Powodzenia.

Ja sprężone męczę. I mi się nie chce cholernie, ale oczywiście jutro trzba oddać projekt, którego jeszcze nie mam.

NIe ma to jak być systematycznym.

A egzaminy mam teraz cztery. Do jednego co prawda najprawdopodobniej nie będę dopuszczona, ale reszta i tak mi załatwi pewnie sesję na cacy.
MisieK
huh. i 10 zaleglych prac z krechy. swietnie XD
PrZeMeK Z.
Widać księżyc u Was za oknem? Bo u mnie nie, a pooglądać przez teleskop chciałem. wink2.gif
Rosssa
Ja nie widzę czy jest u mnie księżyc za oknem bo mam roletę spuszczoną biggrin.gif Ale czekaj pofatyguję się i zobaczę czy jest...Ups jednak nie ma biggrin.gif Chyba powoli kończy swoją zmianę nocną biggrin.gif

A taka propos, to normalnie jest godzina 04:55 tylko przy rejestrowaniu coś poknociłam i każdy mój post pokazuje o godzinę później dry.gif Może ktoś wie jak to odkręcić? sad.gif
PrZeMeK Z.
Znowu nie ma księżyca. Ojej.

Rosssa - to nie ty, to forum jest w innej strefie czasowej. Znaczy, do przodu o godzinę. Dzięki temu Nowy Rok świętujemy podwójnie: najpierw normalnie, a potem magicznie - o godzinę później. cheess.gif
Avadakedaver
bo ustawiłąś +1h, ale tylko u ciebie sie tak wyświetla dont worki.
Sihaja
Dla mnie jest najt teraz. Dla mnei zawsze jest najt, bo od ponad miesiąca zawsze jestem śpiąca. I nie nadchodzi wyspany dzień.
Ahmed
Wielkie odliczanie do egzaminu trwa. 10 godzin rozdzielić równomiernie na spanie i naukę.

Kocham Geografię Ekonomiczną kiss.gif W środę będę kochał Wstęp Do Informatyki Gospodarczej, a w weekend namiętnię poromansuję z Mikroekonomią.
hazel
To się nazywa sesja, o ile mię pamięć nie myli :>

Swoją drogą, szczytowanie intelektualne przeżywam właśnie w godzinach późno nocnych - wczesno porannych (zależy z której strony patrzeć) i czuję się dyskryminowana, że wszystkie egzaminy w tej sesji mam w godzinach 9.00-11.00.

A w ogóle to mogłam się uczyć w semestrze. No.
Lilith
leże leże i głośno sie smieje
śpiewam sobie śpiewam
że wszystko olewam

to była taka piosenka kiedyś
i to jakiś obciachowy zespół to grał
pamiętam cały tekst, ale nie przytoczę ponieważ jest obsceniczny

edit: ładnego mam avatara? biggrin.gif
Eva
a ja szukam jakiegos ladnego obrazu. mam sobie na 18 kupic reprodukcje. i szukam. klimt odpada, bo teraz kazda cizia kocha pocalunek. moze mucha? kto doradzi?
Lilith
Ania Mucha?
Ahmed
QUOTE
edit: ładnego mam avatara?

ładniusieńkiego. wyostrza jedynie mój apetyt na narciczki. jejku, jejku. śnieguu! pojadę whenever, wherever, tylko żeby były warunki (i czas).

Elva, Muncha! Muchy nie znam, jedynie słyszałem. Ekspresjonizm?
Lilith
no ja mam nadzieję, że w sesji urwę choć dwa dni na nartki
Wierchomla czeka!! tam śnieg od świąt leży i leży ;]
Eva
secesja. alphonse mucha.

znacie. JOB wszyscy znaja.
Lilith
a to horta
ale on w architekturze siedział
Hotel Tassel
mój ulubiony ;]
Eva
znaju znaju, tyle ze na sciane sobie tego nie powiesze xD

Kusi mnie Wiosna z Les Saisons Muchy ale gdzie tu teraz dobrego reproduktora znalezc xD
Lilith
juhu
zrobiłam model ;]
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.