Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Najtłokers
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show > Bzziuuummm!!!
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
hazel
Gratuluję. A ja nie zrobiłam projektu z mostów. Do tej pory.
Lilith
ide spać.
co prawda powinnam pisać opisy, robić inne projekty, uczyć sie do egzaminu i inne różne przyjemne sprawy.
jednakowoż pierdolę.
dobranoc.
Ahmed
niech mnie ktoś odpocznie...

Czekam na pomysły jak nauczyć się całego prawa cywilnego w 12 godzin. Kasiuu, we wtorek będę Ci słał liczne esemesy podczas mojego egzaminu. Liczę na Twoją wiedzę.
hazel
Uch, prawo cywilne. Juz sama nazwa mnie odstrasza. Brrr. No ale chyba lepsze to niż projekt z konstrukcji stalowych. wszystko jest lepsze. No cholera, od przyszłego semestru zabieram się za regulaną naukę (to nic, żę mówię tak do pierwszej sesji).
Cat
chętnie ci pomogę bejb, żebym tylko nie była w trakcie zdawania egzaminu z prawa międzynarodowego, do którego notabene dopiero co pies zjadł mi skrypt... cry.gif
Lilith
helouuu
opisuję sobie właśnie warstwy w stropodachu ;]
za chwile rozpoczynam esej, w sumie mało czasu mi zostało, jako ze o 7 umowiona jestem na ploterze, a o 13 egzamin... mejbi sie jeszcze czegos naucze ;P
hazel
Stropodachy są zajebiste.

Też mam dziś egzamin, o 9.00, właśnie wstałam i zacynam się uczyć.
Lilith
45h bez snu - oł jeeeeeee
dowiedzione naukowo - brak snu powoduje stan podobny do narkotycznego
latam!
PrZeMeK Z.
A wiem, wiem. Dawno temu, w pewne wakacje, przez trzy doby z rzędu spałem tylko po kilka godzin i rzeczywistość wydawała się dziwnie skrzywiona... Dziwny stan.

Ale, ze względu na zdrowie, Lilith, radzę Ci się wyspać. wink2.gif
Rosssa
Ja całkiem niedawno niespałam 41h więc też nieźle, no i jak narazie nie odespałam nieprzespanych godzin, ahh..
PrZeMeK Z.
Szalona, szalona!

Idź i Ty spać, dziecko. Z Bogiem, z Bogiem. wink2.gif

Nie no. Serio. Zdrowia nie szanujecie.
Rosssa
Tobie drogie dziecko także przydałoby się położyć spać, jutro do szkoły wink2.gif Chyba że masz teraz ferie. Ale to i tak późna pora na włóczenie się po forum wink2.gif A to 'dziecko' już Ci daruje.
PrZeMeK Z.
Mam ferie, mam cheess.gif Ale masz rację, spać idę. A "dziecko" to był żart. smile.gif
Rosssa
No przecież wiem, że żart wink2.gif Jestem ostatnio przewrażliwiona i czepiam się wszystkiego, ale to już nieważne dlaczego. Dobranoc smile.gif
Eva
Jej, gdyby nie to ze musze wstac w srodku nocy do szkoly to bym sobie jeszcze posiedziala. A tak.. spac trzeba ><
Ahmed
wkurw mnie bierze. mogłem się nauczyć tego prawa na wtorek i nie ściągać. nie wywaliliby mnie z egzaminu i miałbym ferie już od 3 dni. teraz siedzę i nadaremno wbijam do głowy regułki dotyczące takich bzdur klauzula rebus sic stantibus albo zobowiązania w umowie hotelowej. noc nieprzespana. wrrrrrrr...
hazel
Ja własnie wstałam i idę na egzamin. Ciekawe jak to bedzie...

A mój rekord niespania obejmuje jakieś 70 godzin - potem czas zaczął się dal mnie zakrzywiać, więc nie wiem jak to z tym było. Najgorsze jest to, że gdzieś tak po dwóch dobach odechciewa się spac zupełnie. Porażka.
PrZeMeK Z.
Mam nadzieję, że poszło dobrze, Hazel.

Avada - nie, żebym się narzucał, ale nowa część w temacie "Konkurs LOST 3x07" czuje się samotna. cheess.gif A co masz nocami bez zajęcia siedzieć...
Avadakedaver
no dooobra, nie chciało mi się komentować...
zaraz naprawię biggrin.gif
Cat
ej powiedzcie avadzie żeby poszedł spać.
bo jestem za trzeźwa na historie o tym jak dyndając na linie zrobionej z krawatów piergolnął w motocykl XD
Avadakedaver
ej, skończyłem o 01:37, to ponad pięć minut przed Twoim postem!
i z pasków i apaszek jeszcze.
hazel
QUOTE(PrZeMeK Z. @ 03.02.2007 00:43)
Mam nadzieję, że poszło dobrze, Hazel.
*

No, prawie.
Idę spać, pitolę.
PrZeMeK Z.
QUOTE
Idę spać, pitolę.

Ja też. Miałem się uczyć i się nie nauczyłem.

Miłych snów. I ciekawych.

Eit: aha, i może LOST się do jutra ściągnie. Fajnie by było.
LilienSnape
świetnie .
coś mnie bezsenność męczy x D
czy tylko mnie ? xD
Rosssa
Niestety nie tylko Ciebie, ale w moim przypadku to już nie bezsenność, a choroba zjadająca sen tongue.gif Nie no żartuję, od dawna już nie umiem chodzić wcześnie spać. Uczyć się cały czas trzeba i nie ma czasu na spokojny sen, chyba że w weekend, ale to też nie zawsze.
LilienSnape
no właśnie uczyć ; /
ja w sumie dopiero skończyłam lekcje robić .
ale co tam do szkoły jutro i tak nie ide x D
taki nałóg chyba x D
Avadakedaver
a ja sie nic nie ucze. nigdy. no, chyba że na przerwach albo na poprawach jakiś większych.
hazel
opierdalacz!





(witaj w klubie)

Sesja sie kończy a ja mam dopiero trzy wpisy dry.gif
Lilith
no ja mam 2 biggrin.gif
musze kurde coś z tym zrobic, bo niby zaliczone wszystko, ale jak wpisów nie bedzie to dupa.
zdecydowanie trudniej zdobyc wpis niz zdac egzamin, przynajmniej na pk ;]

edit: nooo troche se godzine pomyliłam tongue.gif
hazel
u mnie liczba wpisów = liczba zaliczeń.

Ale to prawda, że z wpisami to bywa różnie. Na pierwszym roku przez trzy tygodnie łaziłam za gościem od W.D.I.L. zanim łaskawie wpisał mi 3.0 ;D
em
no, no, no, trzymać się godzin nocnych bo zacznę ciąć tongue.gif
hazel
no przecież już jest ciemno ;D
Lilith
ej no, to mój temat, bez cięć prosze tongue.gif
anagda
jeah... ferie.... dry.gif
hazel
tiaaa, ja już widze jakie ja będę mieć ferie. Od piątku wieczorem do poniedziałku rano.
PrZeMeK Z.
Ale jest zajebiście. Szósta trzydzieści pobudka.
MisieK
user posted image

...
Lilith
uuuu, dawno mnie tu nie było ;]
dla zainteresowanych yarrow to krwawnik pospolity, a rushes to szuwary
a, i jeszcze sedge - turzyca - aż sobie sprawdziłam jak wygląda, o:
Sedge- Turzyca
Aylet
i co dalej? temat się zawiesił xD
PrZeMeK Z.
Ale jak to?
Aylet
co jak to?
PrZeMeK Z.
Ale co masz na myśli, pytając "co jak to?"?
Aylet
bo ty powiedziales " ale jak to" więc ja się pytam na twoje 'ale jak to" " co jak to".
PrZeMeK Z.
No bo jak to temat się zawiesił?
Aylet
bo nikt nie pisze.
patix
Muszę się z kimś podzielić swoją frustracją - właśnie przepadło mi kilka(naście) stron tłumaczenia...

Najchętniej rozwialiłabym komputer (ty stary gracie!), ale... mało opłacalne. Zaczynamy od nowa - kilka godzin pracy. Och, życie jest piękne!

Może skończę do szóstej - byłoby milutko.
PrZeMeK Z.
Współczuję, Patix. Naprawdę. sad.gif

Aylet - już się odwiesił.

Dobranoc.
Eva
ginę. odkladanie powtarzania romantyzmu na ostatnia chwile, polaczone z niewatpliwie trzymajacym sie mnie ostatnio pechem (jak, no JAK mozna sie tak nagle rozchorowac?!), to nie jest za dobry pomysl.
Lilith
helou
zaczął sie nowy semestr biggrin.gif
Eva
hello
is there anybody
in there
just nodd if you can see me
is there anyone

za 60pare dni matura, za 6 godzin sprawdzian z polskiego, za 7 z chemii, za 8 z wosu
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.