Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Festiwale
Magiczne Forum > Kultura > Muzyka
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
em
bu, ja chce epke wrt :(
Hypacja
trzeba się zapisywać na listę do tych Epek, ale moąe cierpliwość popłaci, bo istnieje ewentualność pojawienia się fajniejszej okładki.
Ja zostaję luzerem roku, przespałam Tres.B jako najbardziej wykończony człowiek na terenie festiwalu. Grejt. Ale zorganizuje im koncert w Alchemii, może Misia też przywiezie bańki mydlane.

Festiwalowa Mądrość: Desperados jest fuj.
em
to zapisanie sie na forum nie wystarczy? i włóczenie po after-afterparty? tej no.
Neonai
no nie, zeby to sie trzeba bylo na liste po epke zapisywac...niewinni czarodzieje winni dostać od ręki tongue.gif
Lilith
ja mam namiot, hahaha!
jeszcze musze tylko ze pole namiotowe opłacic i bedzie luzior.
za chwile wrzuce filmiki z rafinerii biggrin.gif
MisieK
pole namiotowe to prawie jak drugi bilet na festiwal XD
Lilith
no właśnie zauważyłam ;]
15 zł to ja za 3 dni rafinerii płaciłam. no ale to hmmm, trudno było nazwać polem namiotowym wink2.gif cud, że nam namiotu nie podprowadzili.

ed: trzeba jakis formularz zgloszeniowy wyslac, jest na nim miejsce tylko dla trzech osob, czy to oznacza, ze w namiocie moga byc tylko 3 osoby? bo nie obczajam.

ed2: dobra juz wiem, glupek ze mnie ;]
Neonai
a my sobie z misiem akademik zaklepaliśmy. jak ktoś nie lubi pól namiotowych to też może tongue.gif
Avalon
a na Coke festival do Krakowa ktos sie wybiera oprocz mnie? (ja w sumie tylko na jeden dzien na prodigy jade, bo reszta mnie nie interesi)
Eva
A kiedy to? Na Prodigy sama bym pojechala.
Avalon
http://www.livefestival.pl/
22-23 sierpien
Eva
Doipa, 22 dopiero z Walii wracam.
managarm
Ja pewnie bynde. Ale to zalezy jak wyjdzie mi finansowo Mera Luna.
Lilith
QUOTE(Neonai @ 17.07.2008 20:45)

sorry, ale przyjeżdżając na zagraniczny festiwal kupiłabym bilet wcześniej. to dość ryzykowne jechać szmat drogi w ciemno.
Neonai
też tak uważam, ale z drugiej strony jeśli organizator pisze, że bilety jednodniowe będzie można kupić na miejscu, to tak powinno być... powinni lepiej zadbać o organizacje i informacje jakie udostepniaja zeby takie sytuacje nie mialy miejsca.
Hypacja
wtopa. nie ważne czy ludzie, którzy przyjechali postąpili mądrze przyjeżdżając bez biletów, ale należy realizować to co jest w regulaminie, informacjach etc. co innego gdyby się wyprzedały. tu faktycznie chyba chcieli zarobić. przykre.
Rysiek_Kowal
Ale właśnie o to chodzi, ze się wyprzedały jednodniowe bilety - skończyły im się opaski przeznaczone na sobotę. To co mieli zrobić? Nie doszyją - to nierealne. Nie dadzą opasek na cały festiwal bo to niesprawiedliwe, nieuczciwe wobec tych którzy kupili karnety to na wszystkie dni. Nie było żadnego rozwiązania tej stytuacji, poza zaoferowaniem kupna karnetów na cały festiwal. Przecież innego sposób dla na wejście na teren festiwalu nie ma jak posiadanie ważnej opaski.
Moim zdaniem jedyne nad czym można się zastanawiać to to czy Alterart przygotował wystarczającą liczbę biletów/opasek jednodniowych. Ale nie można tego jednoznacznie ocenić, bo nie wiemy ile ich przygotowali, ile było ludzi itp. To trochę bardziej złożone niż może się wydawać.
nutrias
Mogę tylko dodać, że w sobotę było naprawdę duuużo ludzi. Korek z dworca na teren festiwalu był ogromny. My autobusem jechaliśmy z godzinę. Punki i rapy przyjechały smile.gif
Hypacja
No to OK, organizacja u nich lekko na wstecznym. BTW po Roskilde podnoszę poprzeczkę. Największym zaskoczeniem (pozytywnym bardzo) była właśnie ich organizacja. Ciekawe czy/Mam nadzieję, że Opener dojdzie do takiego poziomu szybciej niż w 30 lat i bez ofiar śmiertelnych.
abstrakcja
Byłam na Slot Arcie i szczerze mówiąc średnio mi się podobało. Wszystko takie aż do przesady prochrześcijańskie, na koncertach wokaliści modlili się ze sceny i kazali machać każdemu, kto kocha Jezusa. Zniesmaczyło mnie to strasznie. Raz- ileż można. Dwa- chyba na wszystko jest odpowiedni czas i miejsce. Trzy- w całym życiu się tyle o Bogu nie nasłuchałam, co właśnie tam. :/ Mam dość na conajmniej 2 lata.

Jarocin przegapiłam, cóż - mówi się trudno. Ostatnio idąc sobie Stawową w Katowicach spotkałam starego fuckin-true panczura [nawalony był tak, że ledwo na nogach stał]. Chciał 20 gr na dojazd do Jarocina. biggrin.gif Okazało się, że był z drugiego końca Polski i że od 3 dni nie może się dostać na festiwal. biggrin.gif Aż mi się chłopa żal zrobiło, ale nie miałam przy sobie nawet tych 20 gr.

Cóż... pozostaje czekać na Ku przestrodze. No i Woodstock. Ostatnio wpadłam na dziwny pomysł, żeby jechać na Castle Party. Po czym zdałam sobie sprawę z tego, że pomysł jest faktycznie dziwny i że chyba sobie jednak odpuszczę. tongue.gif
Eva
Na castle w tym roku straszna kupa, ja bym nie jechala. Wolalabym sobie oszczedzic na Mere, no ale kaszanka, w Walii bede w tym czasie.
QUOTE
Ostatnio idąc sobie Stawową w Katowicach spotkałam starego fuckin-true panczura [nawalony był tak, że ledwo na nogach stał]. Chciał 20 gr na dojazd do Jarocina.

Jak mi to bardzo przypomina mojego kumpla Zombiego albo Misia (nie naszego Miśka :P). Dwa lata temu Miś wydal cala kase na dojazdy i 2 dnia byl tak glodny, ze zlitowal sie nad nim facet od waty cukrowej i dal mu troche wyprazonego cukru, jadl to potem lyzka caly dzien.
Rysiek_Kowal
QUOTE(Hypacja @ 18.07.2008 23:35)
No to OK, organizacja u nich lekko na wstecznym. BTW po Roskilde podnoszę poprzeczkę. Największym zaskoczeniem (pozytywnym bardzo) była właśnie ich organizacja. Ciekawe czy/Mam nadzieję, że Opener dojdzie do takiego poziomu szybciej niż w 30 lat i bez ofiar śmiertelnych.
*


Tak to właśnie jest. Jak się wydziało jakiś festiwal za granicą to można z dystansem podejść do tego co się dzieje na Openerze i te ochy i achy trochę bledną. Co nie zmienia faktu, że cały czas gonią czołówkę :]
nutrias
Kaiser Chiefs na Coke Live.
To takie pytanie, wybiera się ktoś? smile.gif
Katon
No sam nie wiem właśnie. Wszystko co tam ma wystąpić jest dla mnie takie 'spoko', ale nic mnie jakoś bardzo nie jara.
em
85pln za kaiser chiefs i timbalanda, ktorego nie lubie. nope, nie mam kasy.
abstrakcja
Tyski Festiwal im. Ryśka Riedla - pozostało 2 dni.
Woodstock - pozostało 8 dni.

Żyć, nie umierać! wink2.gif

holiday.gif holiday.gif holiday.gif

Nie mogę się już doczekać. Niach,niach,niach,niach!
Katon
Na miejscu Twojego ojca też bym odliczał. Tyle spokojnych dni na słuchanie Beethovena.
abstrakcja
No, w sumie. Z tej strony też można na to spojrzeć...
I ile spokojnych dni na forum będziecie mieli. smile.gif Korzyści są wielostronne... tak więc... woodstock jednak ma w sobie coś dobrego, mimo powszechnej opinii, co to się tam nie dzieje i jakie menele tam nie jeżdżą. Chyba napiszę o tym do Radia Maryja. ;>
Hypacja
Gdyby nie istniało Ruby Keiser Chiefs, może bym się zastanawiała...
Najbardziej mnie Sean Paul nęci xDDD


czytał ktoś o Nowej Muzyce na Screenagers? szkoda, że nie zorientowałam się "nieco" wcześniej. trzeba będzie śledzić poczynania organizatorów na przyszły rok. koniecznie.
vold
no na PRZYSTANEK woodstock to bym sobie pojechal, serio, ale to moze za rok. jarocin w tym roku tez fajny.

to 'coke' w tym roku to takie 'nah right', timbo spoko, ale co on tam moze zrobic, jak przyjedzie z nim keri hilson to juz cos bedzie, ale tak to on co tam sam bedzie gral, moze magoo z nim przyjedzie, a wtedy to nuuudy. missy elliot to nigdy nie bylem jakims mega fanem, chociaz docenialem, w sumie promowala calkiem niezle jednostki, no teraz jak spojrzalem na liste jej singli, to w sumie MOCNE miala single. sadze ze moze dac najfajniejszy koncert, na tubie niezle te jej koncerty wygladaja ( http://pl.youtube.com/watch?v=mY5lboTnmYM )

http://pl.youtube.com/watch?v=gRK_V47FXJ4
a to taki singiel ze ja wymiekam (you copy britney, so don't copy me). zreszta timbo produkcja, w remiksie byla nelly f., w teledysku (przekozacki teledysk) tam kilka slaw, m.in. eve, ludacris, busta ze splifem, nate dogg, ja rule, ll cool j.

co do jej koncertu, na pewno tez bedzie swietny popis tancerzy. CHOLERA, pisalem ten post i sie troche nakrecilem hehehehe

prodiże to oczywiscie klasa, ale boje sie ze moglbym sie zawiesc jak na chemicalsach, znaczy PRZEROST FORMY NAD TRESCIA, chociaz niewatpliwie bardziej lubie i lepiej znam tworczosc prodigy.

Kaiser Chiefs to fanem nie jestem, RUBI RUBI RUBI RUBI wooooooohohohow.

Szon Pol to też, pff, nudy, chociaz mial KILKA DOBRYCH NUMEROW, ale to za malo chyba.
abstrakcja
Tak pomijając wszystko inne - Szon Pol jest fajny.
Hypacja
laugh.gif
Hypacja
dubluję , sorry.

chcę wyrazić tylko swoją dezaprobatę dla zakazu wnoszenia lustrzanek cyfrowych na teren Off festiwalu...
em
ludzie w szaucie na lastfm sugerują przemycanie w bułce kajzerce
średnio potrafię sobie to wyobrazić, ale ktoś podobno tego dokonał
MisieK
ej no kroisz bułę w jednym miejscu i...
w kazdym razie ja specjalista jestem w stanie to zrobic xD
em
ale nasze lokalne bułki kajzerki mają 10 cm średnicy!
Rysiek_Kowal
Wreszcie!
Relacja z festiwalu Roskilde 2008
Enjoy!
Neonai
no no, gratuluję, chłopaki, kawał dobrej roboty smile.gif szybko i przyjemnie się czytało.
Hypacja
10 cm to ma mój obiektyw....już nawet w nogawkach/kroku jakiegoś chłopca będzie ciężko (patent z Pragi 2006).


gratuluję relacji!
Katon
Ej, naprawdę się wzruszyłem tym cytatem z mojej rozprawki - dzięki =*

Bardzo fajna relacja. Jakby lepsza niż ta z Glasto.
Rysiek_Kowal
Dzięki, staraliśmy się :> 'Jakby lepsza' - to już coś.
A Dzisiejszy dzień zacząłem od przeczytania maila od koleżanki: "Zaczynam czytać i od dziś Cię nie lubię, nie odzywam się, żegnaj."
Katon
Ale to są takie żarty, nie?
Rysiek_Kowal
Jakiś czas później przyszedł następny z tematem: Koniec godziny nienawiści, więc raczej tak ;D

Marta, któreś ze zdjęć Twoje?
Hypacja
Krzywe Radiohead. Nie musisz podpisywać. Nie jestem z niego specjalnie dumna.
Katon
Za to ja z mojego wzniosłego bon-motu aż za bardzo =D
Katon
A ja się nie zgadzam co do koncertu MGMT, był fajny bardzo, długość była jedyną wadą. Dobry, solidny koncert, gdzie muzyka była na pierwszym planie. To lubię =)
Rysiek_Kowal
A jak z Kings of Leon? Bo jak podobał Ci się i ten koncert to jestem w stanie zrozumieć stwierdzenie i podejście do fajności MGMT.

Najbardziej dumny jestem z : "Robyn, I <3 you!" Fajna paralela do tego co dzieje się na filmiku.
Lilith
ej, w ogole to co z tym konkursem offa?
od 25 lipca powinno być kolejne głosowanie, a tu ani widu ani słychu...
em
no właśnie nawet maila do nich napisałam, zero odzewu
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.