Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Festiwale
Magiczne Forum > Kultura > Muzyka
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
nutrias
Chyba nie :/
Potti
nie no, Empiki raczej korzystają z tego samego eventimowego przydziału co my. ale to jednak niemożliwe, biletów nie ma i nikt ich nie ma.
Katon
Dokładnie. Porcys szaleje, mało kto coś ma.
Katon
Kupuję na drugą. Co zrobić.

Done. Jak się znajdą w Empiku na pierwszą to anuluję sobie, czyli po prostu nie zapłacę. Spoko.
Potti
nie no, ja się nie bawię w drugą. na Roskilde miałam przed sobą jakieś 6-7 nie jakichś irytująco wysokich osób, słyszałam już na żywo Pyramid Song i Paranoid Android i najwyżej już nigdy nie będę miała ochoty posłuchać Radiohead, a za parę miesięcy będę jeździła samochodem wszędzie, gdzie się da wink2.gif
nutrias
Nowa pula na eventimie na pierwszą strefę. Ha!! Udało się biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Neonai
Ja i Potti mamy dzieki Tymonowi smile.gif)) dzieki!!! kiss.gif kiss.gif kiss.gif
Katon
Mam =*
Dzięki stary!
nutrias
i nie potrzebnie wczoraj tak długo siedzieliśmy. już pogodzony byłem, że nie pojadę biggrin.gif

dobrze, że Tymon był akurat dostępny i że ma do was kontakt wink2.gif
Neonai
The National i Spiritualized na Offie, fiu fiu!
Katon
Zabrzmię jak buc, ale nie ma szału.

Fucked Up może pozamiatać na poletku pojebanego napierdalania.

No i przynajmniej nie będą pewnie gadać o Obamie, a The National może urządzić mszę ku jego czci.
Potti
dla mnie spoko, troszeczkę tylko przykro, że Spiritualized na pewno, a Fucked Up jeśli znalazłby się czas, tak czy inaczej bym zobaczyła. ale w sumie teraz będę mogła iść na coś innego, a alternatyw nie powinno zabraknąć wink2.gif zresztą, trudno narzekać, że Rojek ściągnął jedną z ważniejszych postaci poprzednich dwóch dekad (liczę Spacemen 3 oczywiście), mimo że bardziej bym się cieszyła z potwierdzenia innej wielkiej plotki.
em
są też ceny biletów, karnet 4 dni na wszystkie eventy: 150 PLN (wczesniej nie bylo takiej opcji w ogole, nie?), karnet dwudniowy na słupną: 85/95/105 PLN, bilet jednodniowy: 65 PLN, bilety na eventy dodatkowe: 35 PLN.

ciekawe, czy za biwak będą zdzierać jak w zeszłym roku

o, nie zauważyłam wcześniej rozpiski godzinowej. za ólafura trzeba tak czy siak extra wybulić, ech, to ja już zaczynam odkładać z tych moich nędznych studenckich pieniędzy.
nutrias
Editors w Jarocinie.
Katon
No po prostu łał. Za rok będą na Dniach Myślenic.
Hypacja
A propos, czym w tym roku miotą Dni Myślenic?
Katon
Jeszcze chyba nie ogłosili.
Potti
no, Kozelek na Offie, wreszcie coś niepodważalnie (nawet przez Primaverę) wymiatającego. z High Places też się w sumie cieszę, biorąc pod uwagę, że ostatnim razem nie miałam szczęścia.
nutrias
Calvin Harris i Groove Armada na OWF
Lilith
o. nie wiem w co pieniądze wsadzić...
skończy sie pewnie i tak na utopieniu ich w dyplomie.
nutrias
Animal Collective i The Automatic na Jarocinie.
Nowi na Offie: El Perro Del Mar, Final Fantasty, Karl Blau, Lucky Dragons, Mark Kozelek, The Field, The Pains Of Being Pure At Heart.
Neonai
o szyt, chyba jade do Jarocina ;dddd no nie moge
Katon
Jaaaaaaacieeeeeee!!! Ale fajnie! Chcemy tam zagrać w tym roku no i teraz się zepniemy jeszcze bardziej - see you there!
nutrias
Peaches 8 lipca w Poznaniu.

The Horrors, The Raveonettes, Sons And Daughters
Warszawa, 31.07-1.08
Co Jest Grane Fest
Katon
I tak wszystko będzie odwołane, bo nadchodzi pandemia.
Lilith
właśnie to samo miałam pisać. u nas może nie, ale np w Barcelonie...hyhy ;P
Potti
przynajmniej (mogłabym też powiedzieć "jeszcze do tego") Ariel Pink w czerwcu w Warszawie. niesamowite, tyle kluczowych postaci ostatnich trzech dekad u nas jednego roku. a myślałam, że lepiej niż w 2008 pod tym względem już nie będzie.
nutrias
kylie minogue potwierdzona, roots manuva 1 sierpnia w warszawie, morcheeba 16 lipca w warszawie.

blur w polsce?
Katon
Bez dofinansowania unijnego nie wydolę w tym roku. Jak będzie Blur no to jak mam nie pojechać?
nutrias
faith no more na heinekenie.
Katon
Wow! No, no. Nie żebym był fanem, ale fajnie fajnie.
nutrias
I jeszcze Priscilla Ahn oraz Late of the Pier
Neonai
Blur? żartujecie? o k...... nie no, nie wierzę..kurde, żeby to się potwierdziło ;p
Potti
hm, co jest z karnetami na Offa? serio się skończyły czterodniowe? w sensie, chyba mało to prawdopodobne, ale trochę się boję, bo jak miałby mnie Kozelek ominąć to po co jechać w ogóle wink2.gif
Lilith
wlasnie to sprawdziłam, faktycznie nie ma 4-dniowych, ale na eventimie napisali, ze w tym momencie, więc może jeszcze będą... no bez jaj!
ed: ale z kolei na stronie offa piszą, że ilość miejsc ograniczona, więc ekhm...:/
Neonai
no to pupa. a jakby ktoś był ciekawy, to na Animal Collective w Jarocinie (w sensie na cały dzień 19 lipca) bilety kosztują 59 zł.
Potti
nie no, ale znacie kogoś, kto już kupił? na początku sobie pomyślałam, że może tak się ludzie rzucili z powodu właśnie Kozelka, bo tam chyba rzeczywiście ilość miejsc bardzo ograniczona, ale Martyna mi uświadomiła, że przecież w Polsce pewnie i tak zna go mniej osób niż się zmieści... co nie zmienia faktu, że teraz zaczynam pilnować i jeśli się nie pojawią w najbliższym czasie, to się zacznę poważniej martwić. bo teraz o ile się denerwuję, nie wierzę, żeby mnie to miało ominąć w taki głupi sposób wink2.gif
Katon
Niemożliwe, żeby już zeszły. Jakiś pierwszy rzut pewnie poszedł.
Potti
hm, podobno było 200 czterodniowych i już właśnie nie ma. ale można jeszcze kupić na samego Kozelka, na razie to zrobię, najwyżej sprzedam później.

EDIT: na samego Kozelka zostało jeszcze trzydzieści jakby co, nie wiem na sto procent jak jest z karnetami na wszystko, ale wydaje mi się, że się naprawdę skończyły.
Lilith
ej nie, jak to 200? to przecież śmiech na sali, nie wierzę.
Potti
nie no, to ma sens, bo to są tylko te karnety, które obejmują koncerty Kozelka i ISS w restauracji Divertimento, a tam dużo więcej osób nie wejdzie. na pozostałe dni (tak jak i ostatnie z oddzielnych na koncerty w restauracji pewnie) jeszcze są.
nutrias
Peter Bjorn and John na Openerze.

Do tego Polacy: Gaba Kulka, The Car Is On Fire, Łąki Łan, Maria Peszek, Village Kollektiv, Renton i Sofa.
Neonai
dajcie no zapomogę.
Lilith
wg tego co piszą na lascie, to czterodniówek na offa już nie bedzie.
Ahmed
piczforkowe gówno leje się na OFFa. jedźmy na Erę Nowe Horyzonty do Wrocławia!

poza National, Spiritualized i Kozelkiem to reszta wykonawców Offa mnie w ogóle nie podnieca. chodzą jeszcze ploty o Wilco, co może przeważyć szalę na korzyść Offa. zobaczymy. póki co ENH moim priorytetem.
Potti
ale ja na ENH to już bym prędzej dla filmów pojechała, średnio mnie jara drugi koncert Junior Boysów (choć pierwszy oczywiście wymiatał), na którym przeważać będzie nowa płyta. w sensie, za dużo się w tym roku dzieje i za daleko Wrocław na takie przyjemności wink2.gif reszta jeszcze bardziej tak sobie.

za to racja, że z Offem cienko.
Neonai
Ahmed =D
Hypacja
I Wrocław taki ładny.
Ahmed
QUOTE(Neonai @ 18.05.2009 18:07)

^^

to tylko kolejny powód przemawiający na korzyść ENH!
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.