Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Festiwale
Magiczne Forum > Kultura > Muzyka
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Rysiek_Kowal
Uwaga!
Juz dzisiaj w Programie Alternatywnym ogłoszą oficjalnie pierwszego wykonawce - [czyli BLOC PARTY] biggrin.gif

QUOTE(Agniesia Szydłowska)
Ponadto niespodzianki - w poniedziałek poznamy pierwszą z gwiazd tegorocznej edycji festiwalu OPENER 2007. Zaczniemy odliczanie do ostatniego weekendu czerwca.
http://polskieradio.pl/trojka/alternatywny/
Rysiek_Kowal
a jednak
BEASTIE BOYS zagrają na Heineken Open'er Festival 2007!
http://www.opener.pl/news_current_pl.html
Ahmed
Mniam. Woohoo! czarodziej.gif
Katon
Who's the boss, who's the boss...? Ha! Mój odwieczny typ, w który nie śmiałem wierzyć! Na koncertach są ponoć nudni jak flaki z olejem, ale kto by się przejmował! To są Beastie Boysi i zobaczę na żywo mój absolutnie ulubiony zespół hiphopowy, aaaaaa =D
Child
OŻ!
Potti
yeah =)

w sumie tylko żeby Wam potowarzyszyć w radości, tak czy inaczej w sumie mało mi to robi
vold
Boję się.
Oni są wypalenie, ostatnia płyta była mocno srednia, zobaczymy jak wyjdzie ten nowy materiał, ale kurde jak będą bez kondycji, to będzie straszna lipa. Wolałbym Commona albo Rootsów. Albo nie wiem, nawet kogos takiego starszego [WU WU WU!], ale z tymi to serio będzie loteria.
Lilith
hym
no ni wim
moze gut moze ni gut
stare są jare, ale nowych boysow nie lubie.
Katon
Ja tam się cieszę. Bo bardziej w kategoriach sentymentalno-kulturowych o tym koncercie myślę.

Coraz bardziej liczę, że może jednak. Trasa od początku maja... Dziwiłbym się organizatorom, gdyby nie próbowali ich ściągnąć. To już jest zespół, który potwierdził swoją klasę. Miło byłoby ich usłyszeć o pierwszej w nocy dnia drugiego.

Byłoby słuszne i logiczne, gdyby po Glastonbury przejechali do Gdyni. Ktoś napewno. Obawiam się, że raczej Killersi, ale bardzo liczę, że może raczej Arcade Fire, a może nawet Lily. Hot Chip niby się nie kwalifikuje z jedną płytą. Kurde w sumie to AF tez nie. Strasznie głupi ten dwupłytowy wymóg.

No dobra, błysnąłem ignorancją. Arcade Fire wydaje płytę na początku marca.
Ahmed
Kto nie przyjedzie, to i tak będzie dobrze. Marzeniem jest trafienie w taki line-up, w którym większość artystów jest naszymi osobistymi guru muzycznymi. Poza tym zawsze przyjemnie jest odkryć coś nowego, o czym się jeszcze nie słyszało. Element pozytywnego zaskoczenia jest wielce pożądany. Przyjemną niespodzianką był w zeszłym roku koncert Scissor Sisters, po których nie spodziewałem się jakiejś rewelacji. Liczę na więcej takich siurpryz w tym roku xP
vold
Dla mnie najlepszy koncert z tych które pamiętam, to wiadomka Coldcut, miazga była, szkoda że tak szybko żesmy zeszli [w sensie wyszli].
MisieK
O tak, tak! BRMC na open'erze to byloby cos biggrin.gif
Rysiek_Kowal
QUOTE(Agniesia Szydłowska)
Znamy już pierwszą gwiazdę festiwalu  OPENER 2007. Nowojorski skład Beastie Boys po raz drugi zagra w Polsce! Czy ktoś pamięta tamten pierwszy koncert, sprzed 12 lat? Z pewnością to gratka nie tylko dla fanów hip hopu. Jutro - w środę - o godzinie 9.20 w programie Tu Baron poznamy kolejną!!!! Jutro wstajemy wcześniej smile.gif Na poważnie zaczynamy  odliczanie do ostatniego weekendu czerwca!!!Informacje o festiwalu na stronie www.alterart.pl
MisieK
bueeheheheh. egzamin mam na 9.00 zresztą mi nie zalezy. napiszcie tylko kto bedzie numerem dwa;p
Katon
Może małe obstawianko?
Junior Boys.
Lilith
Roisin Murphy!!!!
Rysiek_Kowal
zastanawia mnie ta godzina... czemu akurat 9 rano.. zastanawialismy sie z Ahmedem jakie to moze miec znaczenie? i w jaki sposob skonstruowali umowe o podaniu tego do mediow? moze to jest zwiazane ze zmiana stefy czasowej tj. tam skad pochodzi wykonawca bedzie jakas pelna, atrakcyjna, znaczaca godzina.. ?

to chyba bedzie jakas gruba ryba.. i chyba znow z Ameryki..
MisieK
BRMC biggrin.gif
Lilith
QUOTE(MisieK @ 30.01.2007 21:46)
BRMC biggrin.gif
*


no albo to ;]
Child
Wolmother. Przed Open'erem nie graja przez trzy miechy i dopiero na 3 lipca maja termin gdzies w Anglii :d
vold
Bloc Party stawiam na jutro. Chociaż powinni jutro podać jakąs mniejszą gwiazdę [po Boysach]. Może Royskopp.
Rysiek_Kowal
Bjork!
Potti
BJORK!

edit: ups, spóźniłam się =))
Rysiek_Kowal
nie na darmo spałem tylko 6 godzin,
wlasnie po to zeby być pierwszym :]

vold
O k.... że tak powiem.
No ładnie, teraz liczę tylko na Rapture, Arctic i The Roots. No i może Shadowa [MUSI BYĆ W TYM ROKU, MUSI!]
Rysiek_Kowal
nastepne to bedzie Bloc Party.. bo zauwazcie ze alfabetycznie podaja :]

a wiec do poniedzialku!
Katon
Czy się cieszę? No bez większych porywów serca. Lubię Bjork.
Neonai
ciesze sie ciesze~! tak tak tak=D coraz lepiej=)
vold
Wojtek - Nawet nie pisz takich głupot, to by wykluczało AM.
Spluń tam obok teraz!
MisieK
ożfak ;D
Ahmed
Hm. Zastanawia mnie, dlaczego podają na samym początku gwiazdy światowej klasy, pełna renoma, klasyka! Chcę coś bardziej "współczesnego", świeżego, czysto gitarowego. Czekam.

Bjork będzie takim odpowiednikiem zeszłorocznego Sigur Rós. W tym roku wydaje album, który wyprodukuje...Timbaland! Zobaczymy czy eksperyment się uda. Czytałem liczne wypowiedzi, o tym longplayu i jest wiele opinii, które wskazują, że Bjork nagrała album hip-hopowy(!). Zupełnie nie wiem, czego się spodziewać.
Bjork, którą znam do tej pory, zupełnie mnie nie porywa. Nie przemawia do mnie jej styl, muzyka, nawet image. Z damskich songwriterek zdecydowanie wolałbym Roisin albo Beth Gibbons (Portishead). Nie narzekam. Bjork to klasa sama dla siebie, panteon, ale w moje gusta muzyczne nie trafia.
Cat
Mateusz, jak można Bjork nie lubić ;} Nigdy tego nie zrozumiem ;p
MisieK
przeglądałem wlasnie kto zagra i kto najprawdopodobniej zagra na glastonbury. Fratellis od co.
Katon
Mam nadzieję, że klucz alfabetyczny nie znajdzie potwierdzenia. To by wykluczało Arcade Fire.

Ale pamiętaj Ryśku, że przed Bloc jest jeszcze Black =>

Fratellis w Polsce przeszli totalnie bez echa, nawet wśród ludzi interesujących się alternatywą. Poza tym mają tylko jedną płytę. Wątpie, ale ucieszyłbym się.

No i w czerwcu wychodzi nowy Interpol. Może zaczną promocję od Europy. Wtedy byłaby szansa.
Neonai
Interpol? hm..ja czekam raczej na coś przy czym można się wyskakać. tak porządnie.
Ahmed
QUOTE
Mateusz, jak można Bjork nie lubić ;} Nigdy tego nie zrozumiem ;p

Nie powiedziałem, że nie lubię. Nie jest to artystka, którą znam dokładnie. Jednakże znajomość "zaledwie" kilkunastu utworów, które są uznawane za jej najlepsze piosenki, nie przekonuje mnie w ogóle, nie podnieca mnie to, ot co ;D Aczkolwiek "It's oh so quiet" albo "All Is Full Of Love" to prawdziwe klassikery, które w pełni szanuję.
QUOTE
hm..ja czekam raczej na coś przy czym można się wyskakać. tak porządnie.

The Rapture, !!!, Broken Social Scene, The Mars Volta, Hot Chip, LCD Soundsystem, Metric i mój absolutny-skoczny-energiczny faworyt The Go! Team. Ale i tak przyjadą Kaiser Chiefs (których nowy singiel mnie w ogóle nie przekonuje).

Beastie Boys to będzie imho niesamowita siła ekspresji. Umrzemy tam pod sceną xP

vold
Mars Volta była.

ale chciałbym !!! [hiuahiu] i Rapture nawet.
Neonai
The Sunshine Underground =O~~
Lilith
jedną płytę mają wiec no chance.
juz predzej The Rapture.
ło rany rany...
Katon
Rapture to byłoby coś. Bardzo bym się ucieszył. Z Mars Volty coś już jakby mniej. Z Kaiserów też średnio, bo mowy singiel jest wiejski jak mało co.
Rysiek_Kowal
ej no nie mowcie tak. w porzadku jest ten singiel, naprawde. [kto nie slyszal prosze bardzo Kaiser Chiefs - Ruby ]
a co do klucza afabetycznego to arcade fire nadal w nim sa bo oni sa 'The' przynajmniej tak wikipedia mowi wink2.gif

Mars Volty nie bedzie.. tak samo Fratellis.
Katon
Też tak myślę. Nie, temu singlowi mówię stanowcze nie, chociaż ma pomysł. Pomysł skopany i to sprawia, że jest jeszcze gorszy. Tak się fajnie zaczyna, aż wokalista nie zacznie prezentować wtórnej do zrzygania melodyjki zwrotkowej. Szybko się uwija i już fajne Rubirubirubi daje nadzieje zatrutą błyskawicznie przez odpowiadającą jej i wybijającą do szczętu kły frazą klawiszowo-chórkową aaaaaa. Tu właśnie dokonuje się rzeź na pomyśle. Mostek nijaki. Solo nijakie. Brzmienie nijakie. Te ostrzejsze wejścia gitary niby fajne, ale jakieś pretensjonalne w całym tym ambarasie. Nie. Ale na debiucie też były kiszki, a dobrych piosenek nie brakowało, więc się nie nastawiam nijak. I tak się ładnie zaczął rok. Clapcio Hands Say Ciasto. Bardzo rad był bym gdyby przyjechali.
Katon
Popieprzyłem linki. Tu ma być link o Strokesach, którzy jak dostaną zaproszenie na letnie festiwale to może się skuszą. O Rage'u dałem na muzyce =)
Ludwisarz
Ja bym chciał "Szarą Strefę".
Rysiek_Kowal
aaa MUSE!
Lilith
błeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Eva
juuuu uyl bi maj aaanintendeet.. xD gej okej ;d
Lilith
ale rzygi no. jestem zdegustowana.
Neonai
aaaaaaaaa!=DDD
MisieK
;]
a nie mówiłem?tongue.gif
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.