Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Festiwale
Magiczne Forum > Kultura > Muzyka
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Ahmed
QUOTE
gram trve-andergrand-psychodelic-lightspeed-not-quite-technical-crap-metal :}


A "Płonie ognisko..." się pod to łapie? XD
Child
niee-e. za duzo bendow i hammer-on obok siebie. a jak potem w 73 sekundzie, po tych oblednych pull-off, wchodzi staccato to leze i kwicze :(
GrimmY
no nie zalamujcie mnie, nie żebym był jakimś uber-wymiataczem, ale uważam, że 'tata dilera' to chyba najprostszy kawalek jaki można zagrać na gitarze;}
Child
znasz dwa akordy - mozesz grac blues'a. takie chodza ploty :}
Ludwisarz
kufa pawiana.

mam problem z biletami.

normalnie kupa na miętowo i dupa ze szklarni.

kiedy sie widzimy?
Ahmed
6ego, Sopot, godzina 10, pod McDonaldem bodajże.
Szczegóły u miejscowych forumowiczów.
Jak coś to masz cały temat w TS. Łap!
Katon
Slabo bylo, co?
Niewinni Czarodzieje
Pewnie, że słabo!
Mike Skinner is God. If Mike Skinner is God, Wayne Rooney must be his son.
Takie tam, że krótko to wspominął nie będę.
MisieK
wasz występ i tak był najlepszy na koncercie ;d
Ahmed
Co jest? Nikt tu nic nie napisał o wrażeniach z koncertów? ;] No chyba, że uważacie tak jak ja. Słowa to za mało, żeby oddać piękno całego festiwalu.
1. Franz Ferdinand! Kapranos z McCarthy'm są prawdziwymi Bogami Rocka. Orgazm na stojąco. Publiczność szalała. To co się działo przy "Take Me Out", "Do YoU Want To" czy "Darkt of the matinee", tego się nie da opisać. A jak zagrali Jacqueline, to prawie umarłem ze szczęścia pod sceną. To był jedna z najpiękniejszych chwil w moim życiu.
2. The Streets!
QUOTE
Mike Skinner is God. If Mike Skinner is God, Wayne Rooney must be his son.

Show man z prawdziwego zdarzenia. Cała publika słuchała jego rozkazów. Szydził z ochroniarzy i z VIP-ów. Przez skoczne "When you wasn't famous" czy "Fit but you know it' aż po genialne "Dry Your Eyes" . Odpuściłem sobie Pustki, żeby zobaczyć koncert Skinnera w całości. Nie żałuję.
3. The Car Is On Fire!
To koncert na którym najbardziej się wyszalałem. Koszulka cała mokra. A TCIOF na żywo udowodnił, że nie ma dla nich konkurencji na polskiej scenie. Bardzo jestem z zadowolony z kawałków, które usłyszymy na drugim albumie. Zapowiada się wyśmienicie.

Ogólnie: Żałujcie, że Was tam nie było. Niesamowita atmosfera. Wspaniali ludzie, wspaniała zabawa. Szkoda, że trwało to tylko 3 dni, a i tak nie potrafię oddać "klimatu" tej imprezy. Było o niebo lepiej, aniżeli się mogłem spodziewać.
vold
Czy Showman?
Swietny kontakt z publika, dla mnie to cos innego, show to zrobil West czy Scissor Sisters. On po prostu z wielkim luzem podchodzi do koncertow, zachowuje sie w miare naturalnie. Poza tym rymuje genialne kawalki, wrocilem i slucham, slucham, chociaz to duzo dolujacej muzyki, ale no po takim pozegnaniu itd. to nawet pasuje. Don't Mug Yourself to niesamowity kawałek. Zresztą Blinded By The Lights tez mnie wbilo w ziemie. [A, zeby nie bylo, znalem wczesniej jego tworczosc bardzo dobrze, tylko po prostu powrocila do mnie, trafia jeszcze lepiej.]

Franz Ferdinand. Bardzo fajnie, chociaz wkurwilem sie strasznie, bo musialem miec na ramieniu torbe no i nawet poskakac dluzej nie dalem rady [a pogo bym zaliczyl chetnie, podobno najwiekszy kociol z tych wszystkich rockowych koncertow]. Nawet pozniej sobie nucilem, o nanana.

Kanye West. Show bylo niesamowite, swiatla itd. Sam Kanye nie okazal sie bucowaty, zagral porzadny koncert, przyznal sie do pomylki, rymowal swoje zwrotki z kawalkow nie swoich. Fajnie. Naprawde takiego Westa oczekiwalem, nie zawiodlem sie, bardzo zaluje ze bylem pod scena przy moim ulubionym 'Diamencie'. Nawet publika teksty znala wink2.gif

Coldcut... Ech, szkoda ze tak szybko poszlismy, niesamowici faceci. Przeboje byly, tez ludzie znali. True Skool ruszyl chyba wszystkich, zreszta Sound Of Tha Police tez.

To mi glownie zapadlo w pamieci. Tworzywo Sztuczne tez bylo niezle, szkoda ze tak wczesnie grali. No i zly na Ahmeda i Katona ze tak zwlekali z wracaniem z namiotu jak Dab gral [z Numerem Raz, Gutkiem, WSZem, chyba CNE, no i Joką]. No trudno.
marek
W zeszłym roku brałem udział w reklamie Heinekena do tego festiwalu wink2.gif Fajna przygoda.

A co do samego festiwalu zdania nie mam - fajnie, że coś się dzieje itd ale jakoś gwiazdy mnie nie przekonały.
Neonai
jakosc jest kiepawa rili i robie wstyd kumplowi za jego cyfrowke, ale co tam. mata. chceta to se obejrzyjta, joł.


abradab

mamy butelki z benzyną i kamienie

manu chao

teraz wszyscy robia ha-łas [abradab]
Ahmed
QUOTE
No i zly na Ahmeda i Katona ze tak zwlekali z wracaniem z namiotu jak Dab gral [z Numerem Raz, Gutkiem, WSZem, chyba CNE, no i Joką]. No trudno.


Siły wyższe wzywały, jeżeli wiesz o czym myślę. Dab zresztą grał głównie stare, kalibrowe kawałki. Garbaty Anioł był ;] A Joka już z usa wrócił? Za rok idziemy na Łonę, masz to jak w banku.

A ja jestem bardzo zły, że Placebo nie zagrało coveru Pixies "Where's my mind?". Cały koncert na to czekałem. Buu! Wrrr... Nawet Kaśka zawsze to śpiewa na koncertach Hey'u.
MisieK
zaryzykowaliście i wybraliście się na Usta Bilizowane?;p
vold
QUOTE(Ahmed @ 11.07.2006 15:45)
QUOTE
No i zly na Ahmeda i Katona ze tak zwlekali z wracaniem z namiotu jak Dab gral [z Numerem Raz, Gutkiem, WSZem, chyba CNE, no i Joką]. No trudno.


Siły wyższe wzywały, jeżeli wiesz o czym myślę. Dab zresztą grał głównie stare, kalibrowe kawałki. Garbaty Anioł był ;] A Joka już z usa wrócił? Za rok idziemy na Łonę, masz to jak w banku.

A ja jestem bardzo zły, że Placebo nie zagrało coveru Pixies "Where's my mind?". Cały koncert na to czekałem. Buu! Wrrr... Nawet Kaśka zawsze to śpiewa na koncertach Hey'u.
*




No wiem, że Kalibra, tymbardziej zły jestem, bo jedyny koncert ich to było strasznie ch..owe nagłosnienie i bez Joki na dodatek. Joka juz od dawna w Polsce, przeciez ten singiel ostatni jest z nim, c'nie?
No szkoda, ze Where's my mind? nie zagrali, zaluje zaluje, bo to kozak jest.

Tak po rozmowach z ludzmi, to Manu Chao najbardziej zaluje. No i troche Skin, chociaz ją slyszalem dobrze akurat.
Katon
No dobra. Teraz ja.

Wstęp o was wszystkich i o atmosferze sobie daruję. Napisze o tym jeszcze nie raz, nie dwa i nie dziesięć. Było wspaniale.

1. Franz Ferdinand. Jeden z koncertów życia. Minimalnie ustępuje RHCP, bije się o drugie miejsce z TWS i chyba wygrywa z U2. Byłem oczarowany. Pokazali absolutnie światową klasę. I pokazali jak można zjednywać sobie publiczność naturalnością i prostotą. Mają coś z Beatlesów. Mają w sobie coś, co zawiedzie ich na sam szczyt. Na sam samiusieńki. Grali wszystko. I grali rewelacyjnie. Nawet kawałki przeze mnie nieukochane rzuciły mnie na kolana - choćby Outsiders z historyczną już partią perkusji na trzech perkusistów. Szaleństwo. W Gdyni nawet pogo jest jakiejś kulturalniejsze nie tracąc nic ze swojej siły.

2. The Streets. Nie wzruszam się zwykle przy hip-hopie (nie licząc "Mojej Obawy" i "Jeszcze będzie czas" =), a Skinner wycisnął ze mnie łzy. Jest najlepszy na świecie i mówię to z całą odpowiedzialnością.

3. The Car Is On Fire. Europejska czołówka. Szkoda, że Europa jeszcze o tym nie wie.

4. Coldcut. Didżejstwo może być sztuką - ostatecznie to przyznaję. Koncert powalający. Przejmujący. Długo słyszałem go w głowie.

O reszcie potem. Nie mogę tak naraz. Jeszcze nie doszedłem do siebie.
Neonai
Ja bym cos bardzo waznego chciala powiedziec.

Jak macie Polisz MTV to oglądajcie w niedzielę o 20.00, ma być relacja z Opener'a.

Także w niedzielę o 13:05 w programie 'Co za tydzien' na TVNie mogą coś mówić =P
vold
Ja na emtivi będę. Patrzajcie na koncercie The Streets.
MisieK
i czym tu sie podniecać;p
Neonai
voldius dziekuje za infra red :******
Myśka
cause i can see in the darrrk
nawet ja mam lekkiego fiola na punkcie infra red

a tymek to miszczu.
MisieK
infra to najlepsza piosenka tego zespołu od daawna. no. nawet nie przełączam jak leci.
Myśka
sciagnelam sobie koncertowke franza pt 'Live At The Scala London 09-12' i w porownaniu z tym albumem wystep na openerze wyszedl im nieziemsko :>
[auf achse to piekna piosenka ojj piekna]

nai a wiesz kiedy sa powtorki? ;P chcialam wyjsc dzis wieczorem, a przeciez nie opuszcze najwiekszego shou w tv od niepamietnych czasow.
Ludwisarz
Właśnie! Powtółka!
Bo ja dziś z teatrem wyjeżdżom na festiwal na noc i nie będę mógł obejrzeć em ti wi, mimo, że mam na imię JOHNNY KNOXVILLE i welcome to Jackass.
Neonai
ogladalam 'co za tydzien' i bylo troche o festiwalu ale malo. na emtivi bedzie caly program. nie wiem kiedy sa powtorki, ale mozna sprawdzic w programie tivi chyba, nie?;p

edit: Timi uwielbiam Twoja koszulke z jackass.
Myśka
hej johnny rozkazuje ci zakupic policjantki. deadline: druga polowa sierpnia.

nai, to dzisiejsza pozycja z programu tv:
20:00 Fabulous Life "Czworonożni przyjaciele gwiazd" O gwiazdach z humorem
pozostaje nieufna.
Neonai
Oo serio? ej mi kumpel powiedzial. zaraz zaczerpne wiecej info na ten temat.

zweryfikowalam informacje: w dodatku do wyborczej jest wyraznie napisane:
ND niedziela, 16 lipca Open'er Festival MTV Polska
Ludwisarz
W innej gazecie też wyczytałem, że dziś.

Myśka - CHCE! Szukałem tydzień w Świnoujściu. Nichuchu. Żadne nie były dobre. A muszą być takie jak miał Sylwek Stallone w filmie KOBRA!
Właśnie. gdzie się kupuje okulary przeciwsłoneczne?
kan
ja ci kupie i obdaruje nimi w krakowie :>
chcesz czarne czy takie jak moje?
Ludwisarz
Spokens, czarne, ale pierwej musisz mi je pokazac, i ja dopiero wtedy zaakceptuję zakup. Bo krój Twoich taki jest.. niedoskonały, bym rzekł!
MisieK
jestem ciućmok. pamiętacie kubki do wina? zostawiłem na plaży w babich dołach XD
Myśka
ale przyznajcie ze lepszego depozytu ode mnie to we wsi nie bylo.
Neonai
jednak nie bylo tgo pierdzielonego programu

ale bedzie 20 lipc A O 20 na bank

\ogladajcie\

\ciao
Ahmed
QUOTE
ale przyznajcie ze lepszego depozytu ode mnie to we wsi nie bylo.

Takiego depozytu, to z świecą szukać. Ja, jako main user, dziękuję jeszcze raz.
Ludwisarz
Niom. I una to mnie pytke-plytke przechowaua.
Myśka
badz co badz miales szczescie - swoja tez przechowywalam i zdrapalo sie z niej cale to magnetyczne sreberko.
Katon
Ha! Nie mogłem oglądać i MTV wiedziało i przeniosło emisję - ma się plecy, hyhy.
Ahmed
DYLEMAT.
Nie wiem czy nosicie jeszcze festiwalowe opaski na rękach, ale w moim przypadku powstał pewien krępujący problem. Jako, że umieszczono mi opaskę na prawej ręce, nie mogę spokojnie spożywać posiłków. Jem zupę, opaska mokra. Jem spaghetti, opaska brudna. Nie będę wspominiał już o trywialnych czynnościach jak np. mycie rąk. Nie ma się z czego śmiać.
Zwracam się do Was z prośbą, abyście pomogli mi podjąć słuszną decyzję w tej sprawie. Nie chcę wykonać żadnego pochopnego kroku, ani wyciągać przedwczesnych wniosków. Proszę więc o mądrą radę. Czy powinienem zaprzestać spożywania posiłków, przy których wzrasta ryzyko zabrudzenia opaski? A może po prostu odciąć opaskę? (co byłoby czynem drastycznym, zdążyłem się z nią zaprzyjaźnić przez miniony miesiąc). Czy może jednak powinienem pogodzić się z zaistniałą sytuacją i w milczeniu egzystować z tym problemem?

ps. zaznaczam, że jedynym sposobem na pozbycie się opaski jest odcięcie włókiennego paska.
MisieK
ja sciąłem bo musiałem.
polecam obciąć do zacisku, żeby nie merdało. a jak już bardzo chcesz zachować opaskę na dłuugo to oklej czymś jak coś robisz. tyle że to grozi utratą włosów przy zrywaniu XD
vold
Hahahahahaha...

Nie wierze.
Ja po ostatnim koncercie jak wracalem zdolowany do akademikow to juz wykazalem zrecznosc moich lap przed swietnym audytorium [Aga, Dorota, Kinga i Tymon], ze potrafie zdjac i zdjalem.
Aha.
Hahaha.
Ja zdjalem, Ty nie zdejmiesz?
Ahmed
Powiedz mi jedynie, co masz na myśli pisząc "zręczność moich łap" ? xP
Nie omieszkam spróbować, jeżeli udzielisz mi kilku użytecznych rad.
Ludwisarz
Zdejmij ją, jako i ja zdjąłem, zrobiłem to chwilę przed lub chwilę po voldiusie, lub dłuższą chwilę, don't remember, pamiętam jednak, że w powrotnej drodze z 3 miasta już była w mojej kieszeni.
Rysiek_Kowal
QUOTE(Ahmed @ 09.08.2006 00:24)
ps. zaznaczam, że jedynym sposobem na pozbycie się opaski jest odcięcie włókiennego paska.
*


nie jedynym
ja juz zdjalem
znaczy przecialem i rozgialem to metalowe cos :]
Katon
A ja od razu przeciąłem i powiesiłem w pokoju obok tej zeszłororocznej, tej z RHCP i tej z U2 i jak mi smutno to się napawam.
Neonai
a ja zdjelam =P a wy nie zdejmiecie, bo macie grube łapy =P
Ludwisarz
Katon na diete.
Katon
Po co? Nie mam już opaski =P Wogóle Ahmed był świadkiem sceny przy kasie, która udowadniała jednoznacznie, że posiadanie zeszłorocznej nie daje żadnych bonusów - powinien być mądrzejszy, hehe.

Muszę się wpisać 9letniej kuzynce do pamiętnika, ku.wa, dawać mi jakiś fajny wierszyk!!!
vold
Pupcia Rupcia Salcesonik
Hellou Bellou w Dupę Słonik


A tak swoja droga, w przyszłym roku musi pojawic sie Dj Shadow, no i licze BARDZO na Arktyczne Małpki.
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.