Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: alternatywa/indie
Magiczne Forum > Kultura > Kultura
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
MisieK
http://www.sendspace.com/file/bzlogl

nowa Mars Volta
Rysiek_Kowal
wow! świetne, ale jednak wole 2080.
W ogóle pierwszy raz zobaczyłem jak oni wyglądaja - lekkie zaskoczenie. Gdybym nie wiedział, że są z nowego jorku to bym powiedział, że ten gitarzysta to jakiś rasowy indianin wink2.gif
MisieK
jaki indianin kurew! rasowy arabski emigrant! XD

edit// i ta nowa mars volta strasznie biedna jest. STRASZNIE.
Myśka
kojarzy ktos co to za kawalek? http://pl.youtube.com/watch?v=XUbGIKwLpk8
Ahmed
a w jakim oni języku śpiewają? bo mam nieodparte wrażenie, że to niemiecki.
Myśka
nie, nie, raczej inglisz. ten riff się powtarza przez cała piosenkę.
MisieK
najs
i jeszcze wchodzcie na http://www.myspace.com/guillemotsmusic i sciagajcie darmowy utwór kriss kross i słuchajcie promo get over it.
to bedzie lepsze niż debiut. napewno. katon się pewnie ucieszy bo beach boysami na kilometr ciągnie.
Rysiek_Kowal
QUOTE(MisieK @ 02.02.2008 11:01)

Mam to na jednym wielkim loopie (na przemian z remixem Frankie Knuckles - chyba nawet lepszym niz oryginal) codziennie jak jade na zajecia. Przekozak!

Btw skąd znasz?


A przy okazji, jak będzie gdzieś grało tam u was The Car Is On Fire to obowiązkowo marsz! Nowy członek genialnie gra na gitarze, klawiszach, śpiewa najlepiej ze wszystkich - przerasta Borysa na każdym kroku. Transfer roku! Such a Lovely z prawdziwą trąbką, Neyorkewr z gitarą akustyczną i w końcu z solówką z prawdziwego zdarzenia, TCIOFEMI z klawiszami ala Daft Punk, wreszcie zagrane It's Finally Over! A do tego grają nowe piosenki! Jedna konstelacja/kompozycja nawet powaliła mnie na kolana w takim stopniu, że do tej pory leże i kwiczę. Wyobraźcie sobie Szabrańskiego na gitarze akustycznej, Czubaka z grzechotą i pałeczkami, Halicza na klawiszu i Pruszkowskiego na... (taram,tatadam,taram!!!) na SKRZYPCACH!! Fenomen! Nowa płyta będzie miażdżyć!
Potti
no i wreszcie sami się tym wszystkim cieszą, nie wygląda to już jakby wyszli 'odbębnić swoje'. dzięki czemu poza tym wszystkim co powiedział Wojtek, te najstarsze kawałki w końcu miały odpowiedniego kopa, a bez tego przecież w porównaniu do innych, generalnie lepszych, nie mogłyby porwać (tzn. chyba i tak tylko mi włączył się sentymentalny nastrój wink2.gif).
i to 'gdzieś tam u was' niech następnym razem obejmie też Warszawę, bo pustki trochę były (wiem, że się uczycie ;>).

a "Blind" chyba wczoraj pojawiło się na Screenagers w "Miesiącu w singlach" smile.gif
Neonai
a macie to może w mp3?tongue.gif
Rysiek_Kowal
Hercules And Love Affair - Blind (feat. Antony Hegarty)
Blind (Frankie Knuckles remix)

Jak chcecie to moge wrzucić wszystko co mam - bo nazbierałem już 7 tracków. Drugi duet z Antonym (Raise Me Up) też świetny.

Chociaż nie ma co wrzucać bo chyba wszystko znajdziecie tutaj.


Swoją drogą to nie pamiętacie pewnie, ale Blind leciał w jadło przed koncertem WRT wink2.gif
MisieK
Blind mi kumpel polecił. jakoś nie sięgałem a potem jak sie na screenagers pojawiło to mi sie wkreciło troche ;] ale nie bardziej niz Kriss Kross. Wiecie kiedy płytka tego wychodzi? Cała z Antony'm czy nie?
Rysiek_Kowal
Za wikipedią: Five of the album tracks feature Antony Hegarty vocal. A płyta 10 marca - czyli już dzisiaj możesz ściągnąć z magicznego.peel

Hercules And Love Affair - Hercules And Love Affair (2008)
Neonai
do 'blind' chcialoby sie tanczyc, tanczyc, tanczyc!
Katon
QUOTE(Rysiek_Kowal @ 02.02.2008 13:12)
A przy okazji, jak będzie gdzieś grało tam u was The Car Is On Fire to obowiązkowo marsz! Nowy członek genialnie gra na gitarze, klawiszach, śpiewa najlepiej ze wszystkich - przerasta Borysa na każdym kroku. Transfer roku! Such a Lovely z prawdziwą trąbką, Neyorkewr z gitarą akustyczną i w końcu z solówką z prawdziwego zdarzenia, TCIOFEMI z klawiszami ala Daft Punk, wreszcie zagrane It's Finally Over! A do tego grają nowe piosenki! Jedna konstelacja/kompozycja nawet powaliła mnie na kolana w takim stopniu, że do tej pory leże i kwiczę. Wyobraźcie sobie Szabrańskiego na gitarze akustycznej, Czubaka z grzechotą i pałeczkami, Halicza na klawiszu i Pruszkowskiego na... (taram,tatadam,taram!!!) na SKRZYPCACH!! Fenomen! Nowa płyta będzie miażdżyć!
*



Ha! Miło, że mamy podobne odczucia. Ja jakiś czas temu poszedłem tak jakby trochę z sentymentu, a wyszedłem zakochany na nowo.
MisieK
ej ej. początek maja w krakowie?
CSF
jak narazie: Circus, Mattafix i the raveonettes, jako 4 na 99% slut a będzie 6 zagranicznych + 18 polskich.
MisieK
Bomba!(myspace.com)
Pełna płyta(Bomba^n!) jakby trzeba było hasło to: http://mp3hq.blogspot.com/
Aranżacyjna perła. No i po 3 płycie BSP najlepsza pozycja tego roku imo.
Potti
genialne.
"I think I gave Jeff Mangum a ride home" na końcu i w ogóle idealnie podsumowująca "In The Aeroplane Over The Sea" wypowiedź Elveruma, uwielbiam go.

wszystkiego najlepszego.
MisieK
Narazie tylko tak.
vold
BLAGAM
dajcie mi blogspoty/strony z ktorych moge sobie sciagac jakies dobre plyty [wszystkotylkoniehiphop], najlepiej electro/dance/indie
kocham Was z gory :* (aka i love ya from the mountain)
Child
http://loadingvault.com/
hazel
QUOTE(Child @ 17.02.2008 21:47)

http://img167.imageshack.us/img167/1995/44028545kz2.jpg
Child
kazdego kreci co innego
vold
Dzięki, ale ja chcę mieć coś przejrzystego, gdzie widzę okładeczkę, jaki to gatunek itd.
MisieK
O_O
& i <3 Aristazabal Hawkes
Rysiek_Kowal
Stronę wcześniej pisałem o koncercie TCIOF w Melodii na którym byłem pod koniec stycznia. Jak się okazuje koncert był filmowany i można obejrzeć w necie 30 minutowy fragment z tego występu. (Nawet mnie tam widać gdzieś parę razy - Anię z resztą też wink2.gif ] Piosenek jest siedem (plus genialne nujazzowe przejscie do JWC). Dwie nowe - pierwsza i ostatnia.

Świetna jakość dzwięku i obrazu - tego właśnie mi brakowało w polskim intenetowym światku koncertowym. Jednak filmiki na youtubie to nie to samo. Jak nie chce się wam oglądać całości to OBOWIĄZKOWE minimum to ostanie trzy minuty. The Car is on Fire na wykopaliskach czyli brzmimy jak Belle and Sebastian. Genialne!

THE CAR IS ON FIRE @ MELODIA
Setlista:
Ombarrops!
Nexteam
Such a Lovely
Got Them CDs Babe, Thanks A Bunch
JW Construction
Oh Joe
Oh girl you see
Neonai
The Fashion - słuchać! megapozytywne.
vold
Sprawdził ktoś debiut L.Stadt? Chopaki z Łodzi, poznałem nawet dwóch, bardzo sympatyczni kolesie, ale płyty nie słyszałem jeszcze.
W czwartek mam Muszki, ale raczej nie pójdę.
MisieK
L.Stadt jakoś ujdzie, ale ja tam wole trójmiejską scenę alternatywną;p cała reszta polski jest zasadniczo nieco w tyle.
MisieK
Mam nowe Tapes 'n Tapes jakby kto chciał.
a wogole to: O k...AA!!!!!@#$#*$@^@$)@^!!!!
vold
haha, miał byc ten z klaxons i lily allen, pewnie nie wyszlo wink2.gif a ten numer calkiem fajny
swoja droga jakas plota ze klaxons jednak na openerze?
MisieK
raczej plota, że yeasayer na offie może. przynajmniej rojek ma z managerem rozmawiać.
serio wam sie podoba to LSP? bida imo.
nutrias
Genialny jest..a płyta w kwietniu smile.gif
MisieK
Chciałem sobie posłuchać jeszcze raz a tu uj, usunięto. Także dalej twierdzę, że bidnie.
W ogóle, to się jaram nowym Cave'm trochę. Chyba nigdy Bad Seeds nie brzmieli tak przebojowo.
Ahmed
Nowy Ostry jest Mega.
Nowe Gnarls Barkley słabe.
Debiut Foals przyzwoity.
Portishead wrócił po 10 latach milczenia, mam album i boję się przesłuchać z obawy, że się zawiodę.
Potti
haha, Hercules and Love Affair 9.1 na Pitchforku. trochę dużo.
Rysiek_Kowal
przed sekundą śmiałem się z tego samego ;D
MisieK
QUOTE
Portishead wrócił po 10 latach milczenia, mam album i boję się przesłuchać z obawy, że się zawiodę.

ja się zawiodłem niestety.
Hypacja
ja chce nowe Tapes`n`Tapes


TCIOF superowy
Potti
walk it off
Hypacja
tak btw, nie wiem czy to już było,pewnie tak,ale widzieliście Heime Sigur Ros? film w całości był dostępny chyba do wczoraj na youtube,teraz zablokowali. w każdym razie kamienna marimba rządzi!

ach, no i dziękuję baaardzo smile.gif
Neonai
Heime ogladalam bodajze...w listopadzie?
Myśka
QUOTE(nutrias @ 14.03.2008 21:03)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
GrimmY
QUOTE(MisieK @ 13.03.2008 19:46)
QUOTE
Portishead wrócił po 10 latach milczenia, mam album i boję się przesłuchać z obawy, że się zawiodę.

ja się zawiodłem niestety.
*


może 2 kawałki jestem w stanie polecić (w tym jeden, który nadaje się tylko do słuchania poprzez słuchawki [takie mam odczucia przynajmniej]), resztę raczej przemilczę. album nie podoba mi się przede wszystkim pod względem muzycznym, nie wiem jak to nazwać - minimalizm w doborze beatów? w każdym razie brzmi to źle, a na pewno nie tak jak sobie to wymarzyłem. w sumie sytuacja przypomina mi premierę albumu 'always outnumbered never outgunned' prodigy. w sumie fajuchno, że znowu coś wydali, ale oczekiwałem czegoś więcej.
Hypacja
oj no nie wiem, ja widziałam przedwczoraj, myślałam że to świeże. a jak oglądałaś w listopadzie to czemuś do cholery mi nie wysłała? tongue.gif
Neonai
bo ogladalam projekcje w Jadło(dajni)
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.