Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Lost
Magiczne Forum > Kultura > Klan, Plebania, Niewolnica Isaura
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34
Ludwisarz
QUOTE(Zeti @ 28.05.2007 21:57)
Kiedy jeszcze Shannon i Boone żyli
*



Lub jak kto woli:

"Kiedy jeszcze Shannon żyła.."
Zeti
Tok. O Shannon chodzi. Mam jej ładne zdjątko na tapecie
Eva
Ja nie lubilam Shannon bo poderwala mi Sayida a on jest nietykalny skoro ja go nie moge miec xD Ale jak umierala to wygladal jak mopsik :d
Avadakedaver
szanon jest blachara i tyle.
Ahmed
Strona 2 naszego tematu:
QUOTE(Ahmed @ 23.01.2006 16:31)
Z dedykacją dla wszystkich rozochoconych Pań:
user posted image


mrrrrrrr......
*


odpowiedź Evy:
QUOTE(Eva @ 23.01.2006 18:35)
Jak Ty, Ahmed, potrafisz kobiecie dobrze zrobic biggrin.gif
*



Evo, widzę, że Twoje sympatie nie zmieniły się. Ciągle Sayid w główce siedzi <grzmot?>
Avadakedaver
mnie tam zawsze zastanawia jakim cudem jack utrzymuje takie króciutkie włoski zawsze.
Eva
Ja juz mam 'Wielka Czworke' moich milosci xD

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Avadakedaver
łe tam. ja też kiedyś byłem arabem i torturowałem ludzi.
PrZeMeK Z.
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pierwszy sezon oglądałem nieregularnie i pamiętam moją własną refleksję po 1x20, gdzie zginął Boone i urodził się Aaron. Była ona taka: "Szkoda, że nie znam tych bohaterów zbyt dobrze i generalnie wisi mi ich los. Nie to co w Boston Public". Teraz to brzmi jak bluźnierstwo. smile.gif

Ja lubiłem Libby. A lubię Claire. Kate też niczego sobie, choć głównie w retrospekcjach. Nie jest tam spocona i brudna. smile.gif
Eva
awada moja milosc :d <3
em
ja strasznie lubię Claire i Charliego jako parę. i relację Charliego z Hurleyem.
dlatego poryczałam się na finale jak głupia. Charlie kretyn mówi Hurleyowi, że go kocha, a nie potrafi powiedzieć tego Claire... ech.

ale nie cierpię Kate i Jacka, chociaż to od jakiś 6-7 odcinków dopiero.
Avadakedaver
biggrin.gif


a ja od ostatniego odcinka właśnie zacząłem lubić jacka i kasię.
chociaż chodzi spocona i jest brzydka.
Eva
Kurde. Przeczytalam jakiegos glupiego spojlera i jesli to co tam pisza jest prawda to czuje ze znienawidze ten serial ><
PrZeMeK Z.
Znalazłem dość interesujący wywiad z jednym z twórców LOST. Spojlerów brak.

Wywiad

Edit:
Sayid zostawił gdzieś kiedyś klucze i nie mógł ich znaleźć. W efekcie spędził kolejne 3 godziny na torturowaniu siebie, aż w końcu wyjawił, gdzie one są.

Jacob jest niewidzialny, żeby ukryć się przed Sayidem. Sayid wycisnąłby z niego WSZYSTKIE informacje o wyspie.

Sayid jest ojcem Alex. Kiedy Rousseau go schwytała, był tak seksowny, że zaszła w ciążę 16 lat wcześniej.

Liczba plemników u mężczyzny wzrasta na wyspie pięciokrotnie. To oznacza, że Sayid może zapłodnić kobietę szepcząc jej do ucha: "Cheeseburger".
Eva
nowy czak noris!
Zeti
Fajny Fan Fiction - 4 sezon
em
o mamo. nie zaglebiajac sie w tresc... coz za literacka forma.co ten hiatus robi z ludzmi, ze takie gnioty plodza...
PrZeMeK Z.
Przeczytałem trzy odcinki tego i dziękuję Bogu, że to nie ten człowiek reżyseruje Zagubionych.
Ale najbardziej przerażające są komentarze i oceny... 9,40, na przykład i komentarz: "Super, zostaniesz pisarzem". Jestem w ciężkim szoku.
Avadakedaver
bo tylko dwa fora trzymają wysoki poziom fanfików.
wiecie które ;]
Zeti
Jak się nie ma co się luci(odcinki LOST) to się lubi co się ma (kiepskie FF) niestety. Tylko takie znalazłem.
PrZeMeK Z.
Czytaj fanfiki nie o LOST. Czytaj książki. Oglądaj inne seriale i filmy. Rysuj. Chodź na spacery. Pływaj w jeziorze...
Łapiesz aluzję? smile.gif

Ośmiu miesięcy nie zapełnisz sobie fanfikami. Najlepiej zapomnieć na ten czas o Zagubionych.
em
albo oglądać te minibiografie wink2.gif
QUOTE
Do premiery kolejnej serii, fani będą mogli oglądać krótkie, zaledwie 90-sekundowe, miniepizody, w których twórcy udzielają pewnych, nieznanych do tej pory, informacji o bohaterach


ale tak serio: Przemek ma rację, Zeti. Z serca ci radzę: nie czytaj fanfików, będziesz miał mniejszą frajdę z oglądania 4 sezonu. Tak miałam po tym, jak przeczytałam Not in Portland Przemka wink2.gif
Zeti
QUOTE
Czytaj książki

Czytam. Jak najbardziej. I to bardzo dużo zdaniem moich kumpli. Przymierzam się do zakupu "Eragorna" i 'HP und der Stein der Weisen" Ostatnio czytałem "Władcę Krainy" Herbiego Brennana, "Ainulindale" Tolkiena" oraz pięć tomów "Sagi o Czarnoksiężniku" Sandemo. Wciągu ostatnich dwóch tygodni.

QUOTE
Oglądaj inne seriale i filmy

Ogladam właśnie ponownie pierwszą serię PB i Lost

QUOTE
Chodź na spacery

Jak najbardziej chodzę. mieszkam na wsi. Na jej samym końcu, gdzie juz nawet asfalt nie sięga. Mam psa - Labradora Retrievera (czekoladowego. Takie są najrzadsze.) Który minimum trzy godziny musi spędzić aktywnie. No ale boję sie go samego puścić wolno, bo Obok mojego domu w takim młodym lesie po południu zbiera się sfora okolicznych psów. I Bruno się do nich wyrywa, choć juz raz go pogryzły. Nie chodzi oczywiście na smyczy. Tylko luzem, metr obok mnie. Bardzo mądry. Na zawołanie zawsze przybiega. Ma taki duży kojec, gdzie siedzi w nocy, i budę, też dużą. Tylko nie chce jeść Pedigri. Jakoś nie lubi. Tak ze na spacery chodzę.

QUOTE
Rysuj

Nie mam talentu do ryzowania, ani śpiewania

QUOTE
Pływaj w jeziorze...

To Podkarpacie, a nie Mazury. Ja nie mam naturalnych jezior w obrębie czterdziestu kilometrów, tylko stawy hodowlane, których zarząbcą jest mąż mojej baby od matmy.

QUOTE
Najlepiej zapomnieć na ten czas o Zagubionych.

Bardzo trudne do wykonania.

QUOTE
albo oglądać te minibiografie wink2.gif

E jakoś mi niezbyt podchodzą.

QUOTE
ale tak serio: Przemek ma rację, Zeti. Z serca ci radzę: nie czytaj fanfików, będziesz miał mniejszą frajdę z oglądania 4 sezonu. Tak miałam po tym, jak przeczytałam Not in Portland Przemka wink2.gif

Wiem. Ale czasami tak z ciekawości czytam FF najlepsze jak dotąd to: HP i Bractwo Smoka oraz HP i jeźdźcy Apokalipsy Carmen Black, Ciemności weż mnie z rękę Przemka

QUOTE
Not in Portland Przemka

Możesz podać linka? trzeci sezon juz był, więc można czytać.




Avadakedaver
no ale Not in Portland przemka przynajmniej było fajne, a nie jak to tam do góry.
i przyznam że podczas oglądania filmu myliło mi się co przeczytałem a co przed chwilą zobaczyłem.
PrZeMeK Z.
Przepraszam. sad.gif tongue.gif

Zeti, nie mówię, że tego wszystkiego nie robisz. Napisałeś po prostu posta w taki sposób, jakbyś musiał każdy dzień tych 8 miesięcy zapychać fanfikami, oglądaniem poprzednich sezonów i czytaniem Lostpedii. A wydaje mi się, że owe 8 miesięcy to idealny czas, żeby trochę odpocząć od LOST i spróbować żyć bez tego serialu. Kto wie, może po takiej "kuracji" i do spojlerów będzie mniej ciągnęło? smile.gif

Link do mojej wersji 3x07
Zeti
No dobra. Taki fajny serial znalazłem. Odwróceni. Na laptopie kuzyna w niedziele obejrzałem pierwszy odcinek, i chcę zdobyć kolejne. A spoilery. Musze powiedzeć, ze żadnej zapowiedzi filmu piątego nie obejrzałem tylko zdjątka. Właśnie ze względu na spoilery.

QUOTE
czytaniem Lostpedii.

Lostpedię czytam, ale nie po polsku, lecz po niemiecku. Chcę podszkolić język. Z Wikipedią robię podobnie. Wczoraj na przykład w mieście mi się ten język przydał, bo jakiś facet zapytał nas o drogę, po niemiecku, rodzice oczy takie wielkie, ale udało mi się mu wytłumaczyć jak dojechać do Rzeszowa. biggrin.gif
Ludwisarz
A ja znow obejrzalem pierwsze 3 minuty 3x01 i... genialne! Dreszczyk po plecach przechodzi smile.gif

//sorry Timmy, że się w posta wcinam, ale chciałam tylko zakomunikować, że przeniosłam ten topik do Kultury bo moim zdaniem trzyma poziom dyskusji, a seriale to też część kultury. No. I nie chciałam topiku niepotrzebnie podbijać. Em.
Ludwisarz
http://pl.youtube.com/watch?v=BHA8ViAmteQ
PrZeMeK Z.
Ech, żeby Zagubieni już wrócili...

Fajny filmik xD
Eva
Co Lost robi w kulturze?
Ludwisarz
QUOTE(TimmY @ 28.06.2007 15:28)
A ja znow obejrzalem pierwsze 3 minuty 3x01 i... genialne! Dreszczyk po plecach przechodzi smile.gif

//sorry Timmy, że się w posta wcinam, ale chciałam tylko zakomunikować, że przeniosłam ten topik do Kultury bo moim zdaniem trzyma poziom dyskusji, a seriale to też część kultury. No. I nie chciałam topiku niepotrzebnie podbijać. Em.
*


GrimmY
user posted image
PrZeMeK Z.
Pfffff. ;]

Ale jak sobie wyobrazić głosy postaci, komiks dostaje +5 do śmieszności smile.gif
Eva
No ale po kiego uja pana wafla przerzucac na kulture temat ktoremu przez 36 podstron bylo dobrze na bziumie? To jeszcze przerzucmy Prizon Brejka i Tokio Hotel, bedzie fer plej.
Avadakedaver
tym bardziej ze ja na kulture prawie nie wchodzi ;(
PrZeMeK Z.
Dobra, żeby mieć to z głowy na potem: oto moje przypuszczenia odnośnie sezonu czwartego. Zero spojlerów, tylko moje przemyślenia.
- Jeden z pierwszych odcinków o Desmondzie + retrospekcja wyjaśniająca, czemu wyleciał z armii i trafił do więzienia
- na statku są wrogowie (to chyba oczywiste) i rozbitkowie będą musieli się zjednoczyć z resztką Tamtych
- Locke'a czeka konfrontacja z Czarnym Dymem - tak jak Eko, nie wypełnił powierzonego mu zadania (niedopuszczenia do kontaktu ze statkiem); Locke jednak zrozumie, że ukazująca mu się postać to Dym i okaże skruchę, dzięki czemu przeżyje
- Locke odegra sporą rolę w walce z nowymi wrogami, bo nieźle zna wyspę, ma mir wśród Tamtych i jest w dobrych stosunkach z Jacobem; zejdzie jednak na drugi plan
- Michael jest na tym statku, schwytany wraz z Waltem. Zrobi coś, co nieco zrehabilituje go w oczach rozbitków (uwolni kogoś uwięzionego?)
- Sawyer zejdzie na złą drogę i stanie się niebezpieczny dla innych rozbitków, ale jednocześnie nie zechce mieć nic wspólnego z nowymi wrogami
- w którejś z retrospekcji Hurleya dowiemy się choć troszkę o Libby
- zginie sporo rozbitków, zwłaszcza tych w tle, co się pałętają po plaży
- odkryjemy jakąś nową stację Dharmy, która zmieni układ sił między walczącymi
- ktoś zniknie blisko początku sezonu i wróci pod koniec (to już standard)
- Ben nawiąże bliższy kontakt z którąś z kobiet; będzie udawał jej przyjaciela (Claire po śmierci Charliego?), by ją wykorzystać. W retrospekcji powróci wątek tej dziewczynki, Anny, i tego, jak wykorzystał ją Ben
- Jack i Kate będą mieć już tylko flashforwardy, bez retrospekcji
- będzie jakieś zawirowanie z Jinem, Sun i ich dzieckiem
- retrospekcję dostanie Richard albo jakiś inny Tamten.
- aha: Desmond i Hurley odegrają zasadniczą rolę w zjednoczeniu rozbitków z Tamtymi


Tyle przewidywań, mam nadzieję, że trafiłem choć z częścią z nich. ;]

Aha, i informacja dotycząca jednej z postaci, co do której nie było pewności, czy żyje, czy też nie - malutki SPOJLER:

Michaił Bakunin nie żyje. Twórcy potwierdzili.
Avadakedaver
to całkiem duży spoiler ziomus >_>
wiem ze to sa twoje przemyslenia, ale brzmią bardzo twórczo & realistycznie pewnie oglądając serial będę szukał czegoś co potwierdzi Twoje domniemania ;]

ech kurde, wszystkim nam brakuje lostów.
i pieniędzy.
PrZeMeK Z.
Wcale nie taki duży. Wolę mieć pewność, czy twórcy nie przeginają. Od finału wierzyłem, że on zginął.
Nie musiałeś zresztą czytać.

A moje przypuszczenia... Cóż, wolałbym, żeby się średnio sprawdziły, bo co to za niespodzianka potem LOST oglądać :]

I fakt, brakuje.
Eva
Btw, ktos z Lost Staff sie wypowiadal, ze podejrzewa, iz realizatorzy daja ekipie inne scenariusze, zeby jakby co wiedziec kto puscil pare. Taki test na lojalnosc. Wiec spojlery ktore sie ukazuja w necie sa prawdopodobnie faked.
PrZeMeK Z.
Nie czytam spojlerów, ale dzięki :]

Ten, który podałem, jest z oficjalnego podcastu.
martusza
A ja już nie oglądam. Wczoraj dosłownie kawałeczek zobaczyłam.
PrZeMeK Z.
Mam teorię: wyspa wcale nie leży na Pacyfiku, tylko na Oceanie Indyjskim.

Po pierwsze: Sri Lanka z Lost Experience jako miejsce związane kiedyś z Dharmą.
Po drugie: samolot nigeryjskich przemytników, który znalazł się na wyspie (ten z bratem Eko). Z Nigerii miałby do wysp położonych za Fidżi cholerny kawał drogi. Do wyspy na Oceanie Indyjskim sporo bliżej.

Przeczą temu takie fakty, jak np. podróż Desmonda (chyba wiedział, po jakim oceanie płynie?) czy, rzecz jasna, trasa lotu 815 (chociaż w sumie trasa lotu mogła zostać celowo zmieniona, pasażerowie by się raczej nie zorientowali).

Głupia teoria, ale tak mi przyszło do głowy.

Edit: "Oh, and Ben's going to lose his reputation as an evil mastermind if he doesn't stop coming up with plans that get him repeatedly punched in the face and taken hostage." XDDD
"Mikhail doesn't seem to want to die. Quit being a pussy and die already!"
XD
Z pewnego forum odnośnie finału 3 sezonu.
PrZeMeK Z.
Na YouTube można obejrzeć sceny usunięte z 3 sezonu. Rzecz jasna, spojlerów brak, bo to głównie jakieś drobiazgi pokazujące relacje międzyludzkie. Ale kilka jest naprawdę mocnych i aż żal, że je usunięto.

To chociażby.
PrZeMeK Z.
Kiepskie wiadomości. Spojlerów brak.

Dla nieznających angielskiego: szykuje się protest producentów telewizyjnych w USA i jeśli przeciągnie się ponad miarę, "Lost" może na tym poważnie ucierpieć z powodu przerwy w kręceniu. (Nakręcono dopiero 6 odcinków).
PrZeMeK Z.
Ogląda ktoś/interesuje się tymi Lost Mobisodes?

Ostatni jest całkiem fajny i intrygujący.

Link
em
ech, ja powoli w ogóle zaczynam tracić zainteresowanie serialem. nie dość, że hiatus dłuższy niż rozsądek sugeruje, to jeszcze albo w lutym pokażą tylko 8 odcinków, albo w ogóle przesuną 4 sezon na wrzesień. a wszystko przez ten strajk, co do którego nie chce mi się rozeznawać.
Avadakedaver
QUOTE(PrZeMeK Z. @ 20.11.2007 21:46)
Ogląda ktoś/interesuje się tymi Lost Mobisodes?

Ostatni jest całkiem fajny i intrygujący.

Link
*


przecież to jest ważna scena, dlaczego toni to wycięli?
PrZeMeK Z.
Nie wycięli, to są kompletnie nowe sceny nakręcone po to, by podtrzymać zainteresowanie serialem podczas przerwy. Tylko wyglądają jak wycięte.

Em, jak chcesz, ale co to za problem wzniecić w sobie ponownie zainteresowanie serialem w lutym? smile.gif
Ja zainteresowania nie tracę, za głęboko się wciągnąłem.
em
nowy trailer czwartego sezonu
BARDZO dużo nowych rzeczy to tam nie ma, chociaż kilku szczegółów można się uczepić.
Rysiek_Kowal
spojlery?
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.