Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Lost
Magiczne Forum > Kultura > Klan, Plebania, Niewolnica Isaura
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34
Mroczny Wiatr
dry.gif Oglądacie ten serial?
dementorek
ni.
Shell
ne, bo leci wtedy Desperate Housewives ;p
MisieK
ja nie mam tv od października;p
dementorek
ja nie mam tv od wrzesnia;p
MisieK
a ja miałem na początku, ale z pierszej stancji wypieprzyli mnie za pyzy z mięsem.;>
Child
nie mam jedynki od roku - z przerwami.
dementorek
QUOTE(MisieK @ 22.01.2006 11:54)
a ja miałem na początku, ale z pierszej stancji wypieprzyli mnie za pyzy z mięsem.;>
*


jak to za pyzy z miesem? biggrin.gif przeciez to ekskluzywne jedzenie jest.
MisieK
i tu ich bolało. swoją drogą, od wczoraj nic nie jadłem, trzeba to zmienic;]
nie no, sytuacja była taka ze mieszkaliśmy we 4 osoby(ja, kumpel i jeszcze dwie współlokatorki w innych pokojach). Stwierdziliśmy, że trzeba zrobić imprezę. To zrobiliśmy. Kumpel się zjawił przy okazji więc było nas 5. No i robiliśmy o 2 w nocy pyzy po litrze na głowe... a że stare budownictwo i strasnie dzwięk spadającej ze schodów patelni nosi to... no i jeszcze kumpel u nas przekimał, dzień po się dowiedzieliśmy, że tak nie można:>
Ahmed
ano ja Losta oglądam. Zassałem pierwszy sezon i oglądam na kompie. Tak właściwie to moje jedyne ciekawe zajęcie od jakiegoś tygodnia. Obejrzeć warto, intryguje, zastanawia i ma swój specyficzny tajemniczy klimat (zagadka goni zagadkę).
voldius
ogladalem pierwsza serie na 1 [znaczy bedzie jeszcze jeden odcinek], ale 2ga jest na AXNie i nie wiem czygo mam w zasadzie.

pierwsza seria bardzo dobra.
Myśka
ja juz pisalam o zagubionych i nie bede sie powtarzac!!!

taka jestem butna o
Sumiko
ja oglądam. jedyny w ogóle serial. po za klanem.
HUNCWOTKA
Ta ,Klan jest THE BEST! ja kocham Ryśka blush.gif
A zagubionych nie oglądam bo nudne jest dementi.gif
MisieK
user posted image
Eva
Gdyby mi nie kolidowalo z desparate housewifes to bym pewnie lezala bykiem na kanapie i sie patrzyla, bo irakijczyk jest interesujacy.
Ahmed
ja zacząłem oglądać w tv od 20 odcinka, więc żeby zrekompensować straty wyssałem season 1 przez DC. No i teraz nadrabiam zaległości. Elva jakbyś chciała to mogę ci zarzucić kilka linków skąd można ściągnąć. No bo wiesz ten Irakijczyk...
Eva
Moj mezczyzna jak sie wreszcie ruszy do akademika to bedzie mial alles, ale mimo to podrzuc mi sznurki, bo z nim to nigdy nie wiadomo.
Ahmed
Lost season 1

Troszkę czasochłonne....Bo chyba nie będziesz ciągnęła przez DC z Lublina?
dementorek
paskudne serwery. w sieci akademickiej idzie mi 15 KB/s tylko.
Eva
Ja mam bardzo ladne lacze, bo 2048kb/sec, ale malo miejsca na dysku i nie wiem ile by ciagnal ten konkretny plik.
dementorek
no mowie, ze cos kolo 15.
Eva
A fuj.
dementorek
ble.
MisieK
wrr... dobrze ze mam po DC++ osiedlowe 10MB/s:D
dementorek
czekjaj czekaj, juz sprawdzam kiedy mam najblizszy pociag
MisieK
ale to nie wszystko.
serwer padł ostatnio.
;p
ale są w trakcie naprawy.
dementorek
ok, to przyjade po sesji.
MisieK
tylko przywieź jakiś dysk, bo ja po pierwszym dniu użytkowania tej sieci miałem swoją 40 totalnie zawaloną i musiałem nagrywać na płyty;p teraz mam 200 mega wolnego;p
Ahmed
QUOTE
wrr... dobrze ze mam po DC++ osiedlowe 10MB/s:D


no to tak jak ja ;D takie łącza to ja rozumiem. Ale jak nam ostatnio external IP założyli to dużo tałatajstwa się naszło i już nie wiadomo od kogo jest dobrze ciągnąć. Co nie zmienia faktu że film masz na dysku w 2 minutki i zawsze może zabić chwilową nudę, ściągasz i masz (zamiast męczyć kompa całymi nocami).
Child
wspomnien czar - kiedys byl piekny sieciowy hubik.

a teraz dupa - zostal torrent i dlugie noce ;P
voldius
no ja tez tylko torrent tykam, ogolem moj bit comet jest wlaczony 247 wink2.gif
hazel
Widzę, że temat powrócił w wielkim stulu...O i o Klanie już było wink2.gif , a już miałam coś napisać. Elva, co za Irakijczyk? Zapodaj jakieś konkrety, to może się kiedyś do sąsiadów na TV wybiorę laugh.gif
A kiedy w ogóle to leci?
MisieK
czwartek 20.20, i googluj synu! ;/
Sihaja
QUOTE(Elvaralinde @ 22.01.2006 16:45)
irakijczyk jest interesujacy.
*


Irakijczyk jest mrrrau.
Z pierwszej serii oglądałam co drugi odcinek, bo mi zajęcia kolidowały, a wczoraj już zaczełam romans z II serią na AXN. I podooooba mi się.
hazel
QUOTE(MisieK @ 23.01.2006 08:27)
czwartek 20.20, i googluj synu! ;/
*


Jeśli już, to córko wink2.gif
Wolę się dowiedzieć od was.
Katon
Oglądam czasem. A jak nie oglądam to mi kolega relacjonuje. Więc jakbym oglądał. Głupie, ale fajne. Jeszcze MjakMiłość lubie i "On the everybody's own street"
Ahmed
Z dedykacją dla wszystkich rozochoconych Pań:
user posted image


mrrrrrrr......
Eva
Jak Ty, Ahmed, potrafisz kobiecie dobrze zrobic :d
dementorek
'
Eva
'
HUNCWOTKA
a to na AXN też to leci?Nawet nie wiedziałam blink.gif
Eva
Na AXN jest wszystko.

<piorun, grzmot>
Child
a cio tio jieśt axn? ;>
Eva
<grzmot grzmot>
Child
no wiesz - grzmocic mnie tak na publicznym forum? ;d

<tylko sie pytam - nie mam kablowki na swoim malutkim telewizorku>
Ahmed
Oj Elva, want more? XP Czy dosyć wrażeń jak na jeden dzień?
Child
jak jeszcze zaczniesz do niej pisac druczkiem to dopiero dasz jej wrazen, czy nie Elvuś? ;*

:}}}
Ahmed
Ahmed to prawie jak Sayid XD

Tylko nie mówcie że prawie robi wielką różnicę....
Eva
Child - iiiiiiiiii!!!! ^________^
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.